24 máj 15, 09:48:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 659 660 [661] 662 663 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554233 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #9900 Dátum: 13 szep 06, 19:28:18 »

Animések.. ti akartok még fillereket hogy melyik bijuu milyen volt? isten őriz tőle...  smirksweat
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #9901 Dátum: 13 szep 06, 20:35:54 »

Hát én már most rettegve nézem mindig az epizód címeket hogy melyik lehet filler ,rendesen már ráparázok Nevet bár fogalmam sincs hova tudnának fillert tenni mert pont olyan résznél tart a történet ahova nem nagyon lehet már beszúrni filléres részeket xD így is már szépen levan maradva az anime a mangától, nem kell több filler ide !
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9902 Dátum: 13 szep 07, 00:42:38 »

Jajj nyugi megoldják ezt. Én például 1 olyat tudnék elképzelni, hogy ott van még Mangetsu, az is ravaszkodhat még valamit 2-3 fillerig, vagy valami random flashback filler ív, mint a Pein harc után. De a Bleaches megoldás sincs kizárva, hogy megszakítják a harc közepén a mangasztorit és lő töltelék ikszdé
Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #9903 Dátum: 13 szep 07, 01:21:57 »

Jajj nyugi megoldják ezt. Én például 1 olyat tudnék elképzelni, hogy ott van még Mangetsu, az is ravaszkodhat még valamit 2-3 fillerig, vagy valami random flashback filler ív, mint a Pein harc után. De a Bleaches megoldás sincs kizárva, hogy megszakítják a harc közepén a mangasztorit és lő töltelék ikszdé

Mint mikor a Pein arc közben KIS(!!!) Naruto elment megkeresni valami kincset egy barlangba -.-" Két részen át!!
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #9904 Dátum: 13 szep 07, 11:58:29 »

Pl ha valamikor Naruto találkozik Sasuke-val ott 1 teljes rész filler simán befigyelhet, utána Sasuke meglátja Sakura-t, ott is 1 rész filler, majd Kakashi-Sasuke filler.. és tessék, már is 3 rész fillerünk van  Ördögi  Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9905 Dátum: 13 szep 07, 17:59:30 »

Pörgősre meglett csinálva,és tényleg az eddigi legjobb részek egyike,de Dupla részként kicsit részletesebben(nem vontatott nyugalom)jobban ütött volna.Legalábbis számomra biztosan.
Játékban jobban megoldották,de így sincs okom panaszra,mert jól összejött. kacsint
Naplózva

Amaya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #9906 Dátum: 13 szep 08, 19:05:36 »

Animések.. ti akartok még fillereket hogy melyik bijuu milyen volt? isten őriz tőle...  smirksweat
Azért jó lenne megtudni valamit a korábbi Bijuukról és Jinchuurikikről, egyedül csak Bee-rő, Naruto-ról, Gaara-ról, Utatakata-ról tudunk valamit. És Yaguráról 1-2 dolgot.
Ezeknek a fillereknek talán még lenne is értelme, nem úgy, mint a többinek.
Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #9907 Dátum: 13 szep 08, 19:12:24 »

Azért engem érdekelne mondjuk hogy milyen volt Fuu, Han, Yagura és esetleg még Roshi.
Olyan keveset tudunk róluk,és ha már a többiek be lettek mutatva akkor szerintem ők is megérdemelnek annyit.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 08, 19:14:52 írta Oswald » Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #9908 Dátum: 13 szep 08, 20:24:08 »

Animések.. ti akartok még fillereket hogy melyik bijuu milyen volt? isten őriz tőle...  smirksweat
Azért jó lenne megtudni valamit a korábbi Bijuukról és Jinchuurikikről, egyedül csak Bee-rő, Naruto-ról, Gaara-ról, Utatakata-ról tudunk valamit. És Yaguráról 1-2 dolgot.
Ezeknek a fillereknek talán még lenne is értelme, nem úgy, mint a többinek.


Max, ha úgy csinálják, mint a sima Naruto esetében, amint vége a főszálnak, adjanak ki egy-két (DE ÉRTELMES!!) fillér évadot, szerintem annak még lenne nézetsége, mer sokakat érdekel néhány olyan dolog, amivel a manga nem foglalkozik
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #9909 Dátum: 13 szep 09, 09:16:25 »

Hát igen de ezek tényleg már csak tölteléknek lenne jó, és szerintem így sincsen sok hátra a mangából se, de az animét még simán duplázhatják fillerekkel.  ikszdé
Sok dolog van az animében is, ami megválaszolatlan ami értékesebb stb arra se kaptunk választ még a mangában se xD
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9910 Dátum: 13 szep 09, 18:54:57 »

Engem nagyon erdekelne Kakashi apja...allitolag o is eleg Badass volt..egy Feheragyar fillert elveznek..
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9911 Dátum: 13 szep 09, 19:36:58 »

Én meg annak örülnék, ha használnál ékezetet. Mosolyog Hacsak nem valami kőkorszaki telótól tolod, akkor kell lennie ékezetnek. Ne legyél lusta használni.

Mivel most nem filler megy az animében, így ha fillerekről akartok beszélgetni, azt ebben a témában tegyétek: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=275.0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9912 Dátum: 13 szep 09, 20:26:31 »

Nem tudtam, hogy elöirás..
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9913 Dátum: 13 szep 09, 20:32:04 »

1-2 alkalommal elnézzük (neked az már többszörösen megvolt), viszont hosszú távon az ékezetek nélküli szöveg olvasása nehézkes. De ha gondolod, akkor a következő feliratot ékezet nélkül adjuk ki, meglátjuk, mit szólnak hozzá a látogatók. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9914 Dátum: 13 szep 09, 21:08:27 »

Haha. Na csakhogy lásd mennyire tisztelem a munkátokat, nem leszek rest és mostantól, ha kommentelek csak ékezettel^^
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Oldalak: 1 ... 659 660 [661] 662 663 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!