24 máj 15, 12:24:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 658 659 [660] 661 662 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554314 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #9885 Dátum: 13 szep 06, 11:14:42 »

Nem tudom valahogy azután,hogy a Kyuubi megölte Naruto szüleit+megölte Iruka szüleit is nehéz elfogadni,hogy ő jófiú.
Nekem amugy ez a szinkronizálás amikor Naruto egyesíti az erejét Kuramával a Soul Eaterre emlékeztet xD
Naplózva
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9886 Dátum: 13 szep 06, 13:03:03 »

Nagyon király és epic rész volt. Nevet Nevet Nevet Hát ez a egész nagyon tetszett már nagyon vártam elégedett voltam:D Zene ami ment alatta road to ninjából volt úgy tudom. Gondolkozik Naruto végre elérte a bijuu modot kíváncsi leszek, hogy fog még erősödni.Mosolyog Amúgy grafika és animáció számomra kiváló volt. Kis Kurama milyen aranyos volt.Nevet ikszdé
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #9887 Dátum: 13 szep 06, 13:32:30 »

Nem tudom valahogy azután,hogy a Kyuubi megölte Naruto szüleit+megölte Iruka szüleit is nehéz elfogadni,hogy ő jófiú.
Nekem amugy ez a szinkronizálás amikor Naruto egyesíti az erejét Kuramával a Soul Eaterre emlékeztet xD

Azt elfelejted hogy nem önszántéból támadta meg a falut és ölt pár száz embert...
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #9888 Dátum: 13 szep 06, 14:16:24 »

329:
A Kyuubi milyen cuki volt már a Rikudo-sennin-es jelenetnél. Nevet
Szépen haladt előre az anime. Naruto és Kurama kihúzták a chakrarudakat.A kövi részben Sasuke...Azt a mellékszálat nagyon várom.
Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #9889 Dátum: 13 szep 06, 14:39:32 »

Nem tudom valahogy azután,hogy a Kyuubi megölte Naruto szüleit+megölte Iruka szüleit is nehéz elfogadni,hogy ő jófiú.
Nekem amugy ez a szinkronizálás amikor Naruto egyesíti az erejét Kuramával a Soul Eaterre emlékeztet xD

Azt elfelejted hogy nem önszántéból támadta meg a falut és ölt pár száz embert...

De mikor Naruto szüleit megölte, már nem volt senki irányítása alatt, az teljességgel a saját döntése volt.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #9890 Dátum: 13 szep 06, 15:07:22 »

Bár akkor rá írhatjuk az adüságára, hogy akkor igen, önszántából tette de mérgében, mert megint elakarták zárni!
Ráadásul ő gyűlölte az összes jinchurikit, akiben eddig elvolt zárva, mert mindegyik elnyomta őt, mint valami pattanást. Az sem lehetet neki kellemes.
Mintha Naruto esetét néznénk, ahogyan a falusiak támadták őt bántották a szemükkel stb. Ő is ilyen "gonosz" lett volna, ha aznap Iruka sensei nem ismerte volna el önmagát. 
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #9891 Dátum: 13 szep 06, 15:23:24 »

Bár akkor rá írhatjuk az adüságára, hogy akkor igen, önszántából tette de mérgében, mert megint elakarták zárni!
Ráadásul ő gyűlölte az összes jinchurikit, akiben eddig elvolt zárva, mert mindegyik elnyomta őt, mint valami pattanást. Az sem lehetet neki kellemes.
Mintha Naruto esetét néznénk, ahogyan a falusiak támadták őt bántották a szemükkel stb. Ő is ilyen "gonosz" lett volna, ha aznap Iruka sensei nem ismerte volna el önmagát. 


Igazából nem azért írtam, hiszen naruto érzése az elejétől kezdve irreálisak, áruló ninját akar megmenteni, mert barátjának tartja, összebarátkozik a rókával, aki megölte a szüleit, azok elismerését akarja kivívni, akik gyerekkora óta megvetik, és gyűlölik... Kéne csinálni egy kifordított epizódot, amiben a klasszikus kötélhúzásos módszerrel szerzi meg a róka erejét, és elpusztítja a falut, megtorolva minden sérelmét! Na, az lenne a legjobb naruto rész!
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #9892 Dátum: 13 szep 06, 17:09:47 »

Tévedtek. Kushina már a halálán volt, csak idő kérdése lett volna, mivel kitépték belőle Kurama-t. Minato pedig a halálos pecséttel saját sorsát is megpecsételte. Szóval Kushina-t Tobi ölte meg, Minato meg saját magát áldozta fel önszántából. Az, hogy Kurama ütött rajtuk egy kis lyukat pusztán esztétikai kérdés, a végeredményen szemernyit sem változtatott.

A rész pedig eszméletlenül király volt. Az egyes egyedüli baki számomra, hogy eltúlozták Naruto sírós fejét, de belefér. Nagyon jó animációk, látványos csata.. és nem kapkodták el a mozdulatokat, szépen kirajzolták. Az új palástot, Kurama chakraformáját, nagyon ott volt. Hangulatban is tarolt a rész, amikor kinyitotta a ketrecet az brutálisan jó volt. A visszaemlékezős Rikudo is bejövős. Gondolom az előtt nem sokkal teremtette meg őket.

Röviden: azt még jó párszor meg fogom nézni!
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9893 Dátum: 13 szep 06, 17:28:43 »

Igazából Kurama Narutót akarta kinyírni 16 éve, szóval nevezhetjük balesetnek is azt a félméteres lyukat a szülein Nevet

Nekem is a pecséttörés volt a tetőpont, a  manga itt is ért véget, és mindenki arra számított, hogy ez lesz a duplaepizód vége múlt héten. Így picit elrontották, úgy érzem. De ha nektek animéseknek tetszett, akkor nem lehet egy szavunk se Mosolyog

Ami engem érdekel, hogy hova tartanak a bizsuk. Mert ha voltak kicsik, akkor lesznek öregek is, tehát nem halhatatlanok.
Naplózva

Amaya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #9894 Dátum: 13 szep 06, 17:32:25 »

Nekem hiányzott az, hogy a korábbi Jinchuurikikről akikről eddig alig tudunk valamit egy kisebb fillerbe/vissza emlékezésbe lehetett volna róluk szó, de ezt már nem hiszem.
Engem Yagura személyisége nagyon meglepett! Nem gondoltam, hogy ilyen diplomatikusan kezel mindent ( hisz ő köszöntötte Narutot a többiek helyett ), ennyire kedves stb.. Én valami kevésbé életvidámabb stílust képzeltem el, olyan Utakata stílust.
Han feje kicsit ronda így Anime rajzolásban. xd
Yugitoval kapcsolatban is teljesen másra számítottam, ő is kevésbé tűnt életvidámnak tűnt.
A Saiken hangja pedig olyan cuki. ^^
Egyébként biztos van valami különbéség Kurama és a többiek ereje közt, Narutotól függetlenül is, ez teljesen észre vehető.
A Bijuu korukkal kapcsolatban, de azért biztosan sokkal hosszabb életűek, mint egy ember.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 06, 17:33:08 írta Amaya » Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9895 Dátum: 13 szep 06, 18:28:38 »

Yagura nekem így látatlanul is szimpatikus volt mindig, én ilyennek képzeltem : Bár nem értettem a mondandójában az "amíg éltem, engem tiszteltek!!!" részt, ha jól tudom az ő "uralkodása" alatt lett a ködből Vérköd. Pláne, hogy Tobi még manipulálta is őt.
De egy új infó: ő már nem gyerek Mosolyog Pedig tiszta Naruto korúnak tűnt.
Apropó, a Bijuuk miért barátkoztak össze ebbe a beflashelt szobában a Jinchuurikikkel? Hiszen elvileg csak Bee és Yagura voltak tökéletes Jinchuurikik, a többiek elvileg "mint a börtönőrök".
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Amaya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #9896 Dátum: 13 szep 06, 18:38:09 »


Szerintem nem is volt köztük rossz viszony, ez mutatkozott Yugitonál a halála előtt, hisz mikor akarta máris Bijuu formában volt.
Yagura miért lett volna tökéletes? Ő bukott el a leghamarabb és még be is dőlt Tobi-nak.
A Wikia-n olvasgattam Fuu-ról, elvileg: "Deidara elmondása szerint ő többször is megvetette a faluját (már mint Fuu) és a falu lakói örültek mikor elkapták őt" az-az mikor az Akatsuki elkapta. Ez el haladszódik Deidara szájából az anime vagy manga során?
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9897 Dátum: 13 szep 06, 18:44:07 »

Az animében biztos nem, de valakitől volt ilyen mondat, hogy az elkapott Jinchuurikiket sneki sem keresi, szinte örültek neki, hogy eltűntek, mindenki csak veszélyes nyűgként tekintett rájuk.

Bee és Yagura volt az a két ember, akik tudták kontrollálni a Bijuujukat. Ezt így hirtelen nem ugrik be, mikor mondták, de asszem talán 2x is említették.

Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #9898 Dátum: 13 szep 06, 19:12:45 »

Ez igaz, Kurama Naruto-ra támadt. De elég csak a kyuubi chakrája körüli harcra gondolni, az is vérre ment és nem volt az olyan rég!!! De, Naruto-t többen megpróbálták megölni, akikkel később kibékült (de Sasuke is ide sorolható, elvégre a Végzet Völgyében szintén lyukat ütött rajta, egy normal ninja belehalt volna).

Az "ő" uralkodása. Lehet Yagura arra az időszakra érti, még mielőtt Tobi elkapta volna. És valószínű, hogy Tobi nem kérte Yagura beleegyezését, ergo báb volt, nem volt szabad akarata, így a vérköd és egyéb dolgok nem feltétlenül őt terhelik.

Szerintem azért voltak barátságosak, mert lekerült róluk a teher. Mind meghalt. Ergo nekik már teljesen lényegtelen. Viszont most nincs bijuu amit kordában kéne tartani, mi több, kiderült, hogy akiket ők maguk szörnyeknek hittek szintén normális lények. Lásd Roshi és Son esetét. Szóval szerintem teljesen rendben volt ez a baráti hangnem.
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #9899 Dátum: 13 szep 06, 19:25:24 »

Hát én nem dobtam hátast tőle,pl a Naruto shippuuden ultimate ninja stormban sokkal jobban megcsinálták naruto bijuu módját,itt alig látszottak a fekete csíkok az arcán,meg ahogy ellőtték a bijuu bombát az is olyan,nemtudom nekem az egész rész olyan kapkodós,nincsenek kihangsúlyozva a mozdulatok,olyan erőtlennek tűnt minden ütés,meg amikor mondja naruto hogy gyerünk kurama,elkezd futni,és következő kép hogy már leütötte a bijuukat,olyann darabos az egész,szépen folyamatosabban is megcsinálhatták volna,meg én személyszerint jobban örültem volna ha ugy lövik el a bijuu bombát mint a játékban, hogy mutatják mind2jük arcát hogy felüvöltenek,meg olyan zavaró hogy naruto szeme narancssárga,szerintem pirosban sokkal menőbb lenne,és igen a játékban is ugy csinálták meg és sokkal menőbb volt,de ami mégis tetszett az a ZENE,hatalmas piros pont hogy a 6. movie My name soundtrackjét használta fel Yashi bácsi csak nem olyan pörgősen,libabőrös lett a hátam közben,meg azért végre egy pörgős rész volt na kellett már a sok filler után,csak egy kicsit szebb rajzolás,és részletekre odafigyelés kéne,de ez csak az én véleményem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 658 659 [660] 661 662 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!