24 máj 15, 23:38:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 657 658 [659] 660 661 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554750 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9870 Dátum: 13 szep 05, 21:14:45 »

Sziasztok!

Hát azért ilyen euforikus érzéseket nem váltott ki belőlem, de vmiért engem is nagyon megfogott... és valóban az egyik legjobb Naruto rész. Sokkal jobban átjött az érzés, mikor a Bijuuk Narutonak adják a chakrát, mint a mangában. Vártam már ezt a részt, de nem gondoltam voolna, hogy ilyen jó lesz... Nevet
+ a zenéről már nem is beszélve bow
Amúgy szerintem se adott a pecsét megtőréséhez chakrát Son
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9871 Dátum: 13 szep 05, 21:22:37 »

Akkor elnézést mindenkitől, nekem teljesen így jött le, gondoltam mekkora, hogy egy másik bijuu ad chakrát ahhoz hogy egy társát segítsen felszabadítani. De ha nem, hát nem
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #9872 Dátum: 13 szep 05, 21:23:30 »

A fillérek miatt abbahagytam az animét, de végre, beértem magam és idáig néztem... hát az utóbbi pár részről írok.

Madara megjelenése elég bénán lett megcsinálva, mikor még csak a mancsait nézegette megvolt a misztikum (még úgy is jól hatott, hogy tudtam, hogy ő az), viszont mikor a szikla pereméhez battyogott el is lett cseszve ez az egész, így nem ütött akkorát.
Viszont a következő részben a harc amit lenyomott... én a mangában bevallom, a meteoros résznél azt mondtam, hogy "oszt akkor mi van?", de itt... ez... tökéletes lett, komolyan! Az a dinamikus harcjelenet az elején, a shinobik teljes kétségbeesése a meteor láttán, és a kép, ami utána maradt... mindenhol por, hullák, és mereven az omladozó földjutsu mögött az élettelen csávesz, és... egyszerűen beleborzongtam az egész rész hangulatába!!! Még az a pár másodperces baki is belefért a rinnegannal.

Zetsut szétcsapták mint egy kempingsajtot, a Kagék megjelenése pedig, nem azt mondom, hogy nem volt nagy durranás, de menőbben is csinálhatták volna. Naruto, és Tobcsi összefejelése se lett hangulatilag a legjobb, de ez van.
Nekem az kifejezetten tetszett, ahogy Bee, és a Hachibi dumáltak. Nevet Kell az ilyen is.
Kakashi és Gai belépőjével nekem nem volt bajom, viszont továbbra is kukit azoknak akik kitalálták, hogy Mangetsu fel van konferálva mint az állat, aztán hopp, ők már ott is vannak, és semmit nem tudunk meg. Legalább az animében raktak volna valami filler fightot, ha a mangában elcseszik.
A Son Gokus rész nem volt rossz, szerintem a szinkronhangjával sincs semmi baj. Végül is Son egy majom. Nevet
A Kyuubis dupla résszel nekem csak az volt a bajom, hogy az 1. résznél már beizgultam, hogy dejó Kurama szempontjából fogjuk látni az eseményeket, és a második része... Őőő... Hátőőő... Hagyjuk, ez lehetett volna jobb is.

És igen, most értem az aktuális epizódhoz! Na lássuk csak.
Egyetértek abban veletek, hogy rettentően tömören lett megcsinálva. Én sokkal jobban örültem volna neki, ha a dupla részben kevesebb a visszaemlékezés, és ott is adagolnak egy kicsit, vagy a visszaemlékezést letudják az 1. részben, vagy nem tudom.
Nekem amúgy így is tetszett ez az epizód, viszont a gyors pörgése miatt kevésbé lehetett átérezni azt, amikor a Bijuuk "nagygyűlést" tartanak, illetve Kurama visszaemlékezése is, emiatt számomra nem érte el a megfelelő hatást. Ezt sokkal jobban meg lehetett volna csinálni, mert úgy érzem, itt kellett volna kicsit odanyomni az érzelmeket. A mangában jó volt, de itt...
Idézet
Fekete hajúnak képzeltem el, nem ilyen bézs színűnek, azt hittem több köze lesz az Uchihákhoz.
Riku-papa itt már verte szerintem a 80-at, úgyhogy ne csodálkozz, ha picit megőszült.

Ui.: Naru Bijuu formája tök badassul lett meganimálva!
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 05, 21:26:59 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9873 Dátum: 13 szep 05, 21:30:36 »

A 4. nagy shinobi háború (eddigi?) LEGJOBB EPIZÓDJÁT láthattuk! Valami elképesztő volt az egész, ez hiányzott már nagyon a Narutóból az elmúlt évek folyamán. A tökéletes és epikus hangulat. Ilyen talán a Pein részeknél éreztem utoljára vagy esetleg a Naruto vs Kyubi epizódoknál, tehát nem mostanában Nyelvesít

A grafika gyönyörű volt az animációk úgyszintén. Az epic jelenethez is kaptunk 1 új epic ost-ot. Tetszett Kakashi meglepődése nagyon Nevet És hát az egész Naruto és Kyuubi együtt dolog nagyon jól nézett ki, főleg ennél a képnél ( nem spoiler ): http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/570/17


Egyszóval kicsit elhúzhatták volna a dolgot. Vagy ahogy zöldkabátos említette, emészthetőbben is megvághatták volna. Főleg az előző epizódokhoz viszonyítva volt durva ez a 3 fejezetes* feldolgozás.

*És még egyesek merik azt mondani, hogy a manga fényévekkel előrébb jár... Hümm-hümm

Az epizód valóban pörgős volt, de túlzásba azért nem vitték. Viszont azt se fejetsd el Dani, hogy az előző KÉT RÉSZ csupán EGY FEJEZETET foglalt magába  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 05, 21:33:25 írta Csabi28 » Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #9874 Dátum: 13 szep 05, 21:32:17 »

Hm, örülök, hogy a lelkizést belesűrítették ebbe, így elég volt tovább tekernem 3-4 percet, mangába is bőven elég volt -.-
Személy szerint ezt a bijuu-s összecsapásos harcot nem igazán szeretem, mer szerintem baromság, főleg, hogy Kurama olyan op, hogy gyakorlatilag egyedül leveri az összes többit...

Viszont, ami pozitívum, úgy látom, az animátorok visszatértek a szabadságról, s nem a stúdió gondnoka látja el ezt a feladatot. Szép.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9875 Dátum: 13 szep 05, 21:32:29 »

Sokan írtátok, hogy túlzsúfolt volt ez a rész. Nos, animés szemmel csöppet sem. Söt, a dupla rész után igazán járt ez a kárpótlás. Én inkább néznék ilyeneket, mint az előző duplát... Igen, volt benne bőven esemény, de ez nekem nem fájt egyáltalán Mosolyog Ha beraktak volna ide egy fél résznyi visszaemlékezést vagy egymás bámulását, biztos hazavágták volna a feelinget.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #9876 Dátum: 13 szep 05, 21:36:37 »

A fenébe, már tudom mit felejtettem el az előző hsz-ből. >.<#

Azt akartam még írni, hogy azonkívül a kis negatívumon kívül, amit írtam a Bijuu nagygyűléssel, meg a kölyök Bijuu visszaemlékezéssel kapcsolatban, amikor Naruto kiengedi Kuramát, és a harc többi része tényleg epic volt. xd
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9877 Dátum: 13 szep 05, 22:14:05 »

Igen meg figyeltek arra is, hogy Naruto már ismeri/találkozott Utival és a Sanbival Nevet Hiába voltak fillerek, csak lett egy kis közük a fősztorihoz xD
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9878 Dátum: 13 szep 05, 22:44:47 »

Személy szerint ezt a bijuu-s összecsapásos harcot nem igazán szeretem, mer szerintem baromság, főleg, hogy Kurama olyan op, hogy gyakorlatilag egyedül leveri az összes többit...

Nem Kurama az op, bár jogos lehet a felvetés, hogy a farkak számával erősödik a Bijuu, de valószínűleg nem ez a helyzet. Sokkal inkább az, hogy Naruto teljesen más szintre emelte Kurama erejét, mint bárki előtte (ő és Bee formái már a kezdet kezdete óta eltér, sőt, úgy tűnik Bee-é a szokásos, Narutoé pedig mindegyiktől etlér - hogy ez erősebb-e nem tudni, de úgy tűnik messze erősebb). Szegényt eddig mindenki csak irányította és kihasználta és nem is tudom ki mondta még anno, hogy egy Jinchuuriki irányítás nélküli Bijuu nem sok vizet zavar (azt hiszem talán a Sanbi ellen mondták). Ha azt veszed alapul, hogy Kurama már saját erejéből is mire volt képes én a legkevésbé se csodálkoznék, ha messze erősebb is lenne a többieknél Mosolyog
Azt se feledd ,hogy azok ott csak Edo Tensei zombik, akik rudakkal vannak irányítva, ráadásul Tobi nem képes kihasználni minden erejüket sem. Ettől függetlenül tartom az állítást, miszerint ez a páros verné mindet, de normál esetben szerintem közel se lenne ilyen "egyszerű" dolguk.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 05, 22:47:23 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #9879 Dátum: 13 szep 06, 05:56:45 »

Hát az anime nem igazán ütötte meg számomra az elvárt átváltozását. //off: a játékban sokkal jobban megcsinálták// meg a mangában is mint itt.
De nem akarok spoilerkedni, egészében azért én is vártam ezt a fejezetet.

Igen, a farkak számával nő egy bijuu ereje. Azt viszont ne felejtsétek el, hogy Narutoban csak a fél Kyuubi van! szal még ennél is erősebb lenne, ha meglenne az a fele!

A Yonbi pedig nem azért adott chakrát, hogy felnyissa a pecsétet! kacsint
by: mangás lány  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 06, 06:03:06 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9880 Dátum: 13 szep 06, 07:25:05 »

Spoilert véletlenül sem tartalmazó válaszok:

- Naruto valóban önmaga törte fel a pecsétet, erre képes, mióta megkapta a kulcsot a békáktól valamikor a Peines sztori környékén. Sőt, egyszer már ki is nyitotta, amikor megküzdött rókakomával a csakrájáért. (Egyébként személy szerint ez a pecsétfeltörős-visszaemlékezős rész volt a csúcspont a mostani epizódban.)
A Yonbi azért adott csakrát, hogy egy része benne legyen Narutóban, ahogy tette ezt egykor Minato és Kushina is.
- Nem tudom, hogy hívjuk Naruto új formáját, valaki segítsen ki Nevet Szerintem annyira megszoktuk, hogy már nem is hívjuk sehogy. Ahogy Kurama nevét is megszoktuk tíz év kilencfarkúzás után.
- Igen, Tobi magabiztossága még ebben a helyzetben is eléggé félelmetkeltő, de hát hoszú évek óta készül erre a napra, nyilván számolt a legtöbb eshetőséggel. Meg adódik a személyiségéből is, de erről majd később.
- Kurama valóban ilyen erős. Nincs semmi speciális finomhangolás, egyszerűen brutális ereje van, ahogy a nyolcfarkú is mondta.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 06, 07:32:37 írta zoldkabatos » Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9881 Dátum: 13 szep 06, 07:46:57 »

- Naruto valóban önmaga törte fel a pecsétet, erre képes, mióta megkapta a kulcsot a békáktól valamikor a Peines sztori környékén. Sőt, egyszer már ki is nyitotta, amikor megküzdött rókakomával a csakrájáért. (Egyébként személy szerint ez a pecsétfeltörős-visszaemlékezős rész volt a csúcspont a mostani epizódban.)
A Yonbi azért adott csakrát, hogy egy része benne legyen Narutóban, ahogy tette ezt egykor Minato és Kushina is.

Igen, emlékszem rá, csak gondoltam egy pecsét feltörése (főleg, ha ekkora ajtóról van szó Nyelvesít) chakrába kerülhet amiben Naruto jelenleg nem bővelkedett. De már értem mi történt, persze Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #9882 Dátum: 13 szep 06, 08:06:57 »

Igazából sehogyan sem hívjuk csak Kyuubi palástnak, vagy Kurama mode, bijuu mode már én se tudom  Nyelvesít
Nem hiszem, hogy sok chakrát igényelne a feltörése! Minato anno helyre állította, de ő már akkor chakra hiányában szenvedett. ( értsétek úgy, hogy egy xy mennyiségű chakrát adott át a fiának, hogy aztán egy nap találkozzanak).

Sand: Nem Kurama az op, bár jogos lehet a felvetés, hogy a farkak számával erősödik a Bijuu, de valószínűleg nem ez a helyzet. Sokkal inkább az, hogy Naruto teljesen más szintre emelte Kurama erejét, mint bárki előtte

Nem éppen. Kurama a farkak száma szerint a legerősebb. Kuramának ez kb úgy érne fel, ha teljes egészében lenne, mintha levegőt venne. Narutonak eddig inkább csak elzárnia kellett, és mivel eddig gyűlölettel álltak egymáshoz, ezért tört ki mindig a baj. De most együttes erővel támadnak, így persze valamennyire Naruto érdeme is de az inkább Kuramának róható fel.
Ő maga is említette, hogy közvetlen utána a Hachibi a legerősebb.

Egyébként nem is figyeltem mangás létemre, hogy a Hachibinek az igazi neve Gyuki  ikszdé smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 06, 08:09:54 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9883 Dátum: 13 szep 06, 09:09:14 »

Évezredek óta az van szajkózva, hogy NEM a farkak száma szabja meg a bijuuk erejét. A Hachibi is teljesen objektíven kijelenti ezt. Ahogy azt is, hogy a Kyuubi -ripacs jelleméből fakadva- mindig sz*patta a Shukakut, hogy csak egy farka van. Ezzel ellentétben viszont, szerintem eléggé erős volt Gaara bijuuja.
A Gobi (delfinló) meg talán a leggyengébb. Legalábbis semmi speckót nem tud, csak fejelgetni. A Yonbi meg az egyik legerősebb, már csak a fizikumát is tekintve.

Az aktuális összharcot illetően pedig:
Azért a Hachibi elég szépen besegített Narutoéknak, szóval nem, nem tudná oly lazán lenyomni a Kyuubi az összes bijuut egyben.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9884 Dátum: 13 szep 06, 09:30:06 »

A Kyuubi mosolya még mindig kicsit gonoszkás, ezen még csiszolhat, de egyébként szerintem baromi jófejnek tűnik így kedvesen. Jobb így ,mint volt Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Oldalak: 1 ... 657 658 [659] 660 661 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!