24 máj 15, 04:45:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 649 650 [651] 652 653 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554081 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9750 Dátum: 13 aug 01, 15:05:06 »

Nem tudom hogy vagytok vele, de egyre borzalmasabb színvonalat képvisel az anime.
a rajzolás sokszor béna, a karaktereken eggyáltalán nem látni hogy erősek, effektek úgy szintén. ,még a multkorirész szódával elment, de ott is komolyabbat vártam, de ez a rész egy szánalom.
Mért nem lehet normálisan animálni a részeket mint régebben?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #9751 Dátum: 13 aug 01, 15:28:39 »

Iszonyatosan kiváncsi vagyok hogy ki lehet az álarcos "Madara" >.<#
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9752 Dátum: 13 aug 01, 15:59:19 »

Kritikus mangások:) De biztos vagyok hogy Animéseknek ez is nagyon jó rész volt főleg a vége:)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9753 Dátum: 13 aug 01, 16:02:37 »

Iszonyatosan kiváncsi vagyok hogy ki lehet az álarcos "Madara" >.<#

Őszintén csodálom azokat, azokat, kik még ezt nem spoilerezték le maguknak.
Komolyan viccen kívül. Ehhez kb az kell, hogy nem mész fel semmilyen oldalra, ahol Naruto manga van, sem Deviantart-ra, ahhol véletlenül elkaphatsz pár ilyen képet, nem google-zol rá tobira stb stb.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9754 Dátum: 13 aug 01, 16:19:10 »

Nem tudom hogy vagytok vele, de egyre borzalmasabb színvonalat képvisel az anime.
a rajzolás sokszor béna, a karaktereken eggyáltalán nem látni hogy erősek, effektek úgy szintén. ,még a multkorirész szódával elment, de ott is komolyabbat vártam, de ez a rész egy szánalom.
Mért nem lehet normálisan animálni a részeket mint régebben?

Mindig is ingadozó volt a shippuuden minősége. Csak mivel mostanában nincsenek nyugis részek, kizárólag harc-harc-harc, így ez könnyebben feltűnik.

Egyébként sajnálom, hogy ahogy mangában, itt is fél perc alatt nyomták le fekete Zetsut. Igazán kaphatott volna egy kis tölteléket.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 01, 16:21:41 írta Dani » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #9755 Dátum: 13 aug 01, 17:37:08 »

Jó rész volt. Nem gond, ha nem lesz kész a felirat mára. Szerintem mindenki tud várni egy napot, ha már fáradtságot nem kímélve, ingyen csinálod ezt a munkát a közösség számára. Isten fizessen meg barátom.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 01, 18:21:08 írta magicnkr » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9756 Dátum: 13 aug 01, 18:09:11 »

Gyáá... Mindig idegesítő, ha a Kilencfarkú beszél, de nem mozog a szája. Oké, rókából van, nincsenek ajkai, hogy normálisan meg lehessen rajzolni az artikulációt, csak max. "tátogni" tud, de az összezárt fogsorokkal kiadott hangok elég cikik...

A végén az összefejelés tényleg zacc lett egy kicsit, főleg Tobi képességét ismerve. Egy ilyet simán átengedett volna magát. A mangában legalább nem jött le ilyen bénát.

Viszont jól hallottam, hogy jól hallottam, hogy felcsendült pár zene a sima Naruto animéből? ^^

Mi a lúúúfasz van? Csináljad azt a feliratot bazdmeg, mert arcon váglak köcsög gyerek

HEEE TE GECSÍÍÍÍÍÍ, MENJÉL A MEKIBE vagy valami nyilvános helyre, ahol van wifi ozt csináljad mert megütlek, ozt a monitor előtt alszol el

Ez most komoly? Vagy esetleg valamilyen tudatmódosító szer hatása alatt állsz? Esetleg feltörték az acc-odat?


« Utoljára szerkesztve: 13 aug 01, 18:10:35 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #9757 Dátum: 13 aug 01, 19:06:44 »

Exkirion: jól látod a helyzetet. Javarészt semmilyen formában sem kereshetünk semmilyen Naruto-s dologra. Egyszer valamit kerestem, és láttam egy képet arról, hogy Madara (hátulról, de egyértelmű volt, hogy ő az) szemben az 5 Kage-val, így számomra sajnos ez sem volt nagy meglepi.. Ezért szándékosan semmilyen módon nem keresek sem képeket (pedig de jó lenne) sem semmit.
Ezen az egy topicon kívül max privátban beszélgetünk és osztjuk meg ötleteinket. Magányos az anime-only-fan-ok élete  Szomorú

Sosi16: engem már a kiléte nem is izgat igazán, viszont az már sokkal de sokkal jobban, hogy mi a kapcsolata egy 40-50 évvel ez előtt meghalt shinobi-hoz!!!

A rész: lassúnak éreztem. Pedig így is több mint 2 manga részt dolgozott fel. Hogy bírjátok ki a mangát? Szinte semmi sem történik 1 rész alatt! A rajzolás nekem tetszett, teljesen elfogadható. A Kyuubi így sokkal jobban tetszett. Volt korábban 1 rész ahol sok monológot tolt és végig mutatták az arcát. Ott iszonyat rossz volt, így sokkal jobb, inkább legyen csukott a szája. Elvégre Naruto-ban van, beszélhet mint "belső hang".

Remélem azzal, hogy az események 2 helyszínen futnak majd tovább (feltételezem csak) nem fogja egyiket sem háttérbe szorítani. Értem ez alatt, hogy Madara ne egy banánhéjon csússzon el és valamilyen holt gagyi módon zárják le ezt a szálat. Igenis NAAAAAGY csihipuhit akarok, sok természeti katasztrófával (meteort ellőtték, kérünk helyette mást) és több új jutsut, olyat amitől leesik az állam és utána nem találom! +még néhány beszólást a vasszűztől.

Jah igen: Manga 561/17 - Ez meg mi? Itt miért piros a Susanoo? Illetve animében miért kék? Vagy ez színváltós?
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 01, 19:10:30 írta Binda » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9758 Dátum: 13 aug 01, 20:17:16 »

Az csak egy rajongói színezés. Akkoriban semmi infó nem volt arról, milyen színű lesz Madara Susanooja.
Szerencsére 1-1 jelenetváltás között nem történik semmi érdemleges, így mindig a frankót láthatjuk.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9759 Dátum: 13 aug 01, 20:40:31 »

Ha úgy vesszük több szereplői is jól indulna egy hasbeszélő versenyen. kacsint
A beszéd eléggé el lett húzva.A tobi meg naruto fejelés célzott helyett olyannak tűnt mintha ha simán bebambul és csak később reagál smirksweat
A harci részek viszont tetszettek.
Tudom Madarához jobb hang illene,de képzeljétek el Tobi régi hangjával milyen lenne ikszdé
Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #9760 Dátum: 13 aug 01, 21:50:55 »

Nem mondjátok komolyan, hogy az a sárga vanília puding volt a Mizukage láva jutsuja? -.-"
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9761 Dátum: 13 aug 01, 22:29:17 »

Pedig de. Az előző kinézete sokkal jobb volt. Fogalmam sincs, hogy mi késztette az animéseket arre, hogy változtassanak rajta. A Yoton lávát jelent és nem savat. Még a manga eredeti fordításában is láva elem szerepel.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9762 Dátum: 13 aug 01, 22:49:36 »

Nem.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/465/18
A shippuuden 204. részében hibáztak. A vaníliapuding a hivatalos jutsu.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9763 Dátum: 13 aug 02, 07:09:07 »

Bhááááháháháháááá, Madara eeeeez fail volt Nevet Jót nevettem rajta, úgy tűnik az egoja megint nagyobb volt...
Végre az egyik kedvenc részem a 253. után ismét használták azt a soundtracket.... csodálkozom, hogy eddig miért nem vetették be egyszer sem, nagyon hangulatos lett volna és most ütött is Mosolyog

Az állam kb 5 percig keresgéltem a Naruto és Kyuubi között lezajlott párbeszéd után... Alakul valami? Mosolyog
Kifejezetten jóra sikeredett a Kagek belépője, ráadásul plusz pont, hogy Tsunade rúgta fejbe Madarát. Ez olyan "ezt Konoháért" rúgás volt ^^ Ráadásul nagyon szépen összedolgoztak. Csak ezt még mindig nem értem, hogy most akkor a Mizukage Sav elemmel, Láva elemmel vagy Forráselemmel rendelkezik? Oké, hogy részenként változik, de már a kinézetéből se tudom megállapítani Nevet Gondolnám én, hogy ez a sárgás a Sav elem míg a Kage gyűlésen látott a Láva elem... de akkor mi a Forrás elem? Hiszen csak kettővel rendelkezik...

Az összetörhetetlen maszk... akkor mégsem csak divatkellék a sokféle maszk?

Nagyon jó rész volt és különösen tetszett, hogy Madara is kapott az arcába, ez talán lejjebb vette kicsit az egoját. Le a kalappal! Ha továbbra is ilyen részek lesznek a végén még megtetszik ez a háború Mosolyog

Egyébként osztom Binda véleményét, én se nagyn értem, hogy bírjátok a Mangát, hiszen ott egy Shippuudenben fél rész alatt lerendezett harc 2-3 fejezetet ölel fel... Mondjuk ezt a csatát amit az előző részben láttunk milyen lenne 3-4 heti fejezetben látni összesen.... hát lehet a hajam téptem volna kacsint

EDIT: Exkirionnak: hidd el, aki animés az nem lőtte még le ezt a poént. Oké, sok spoilerbe belefutni, de már szerintem mindenki megtanulta mit szabad nézni és mit nem Mosolyog Pl a Google életveszélyes és ezen topic falain túl lépni is az Nevet De tényleg nem tudni még ki az a Tobi és szerintem senkinek sem áll szándékában lespoilerezni. Annak mi értelme lenne? Nyilván vannak tippjeink, elképzeléseink, de ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 02, 07:20:21 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Crow28
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #9764 Dátum: 13 aug 02, 08:47:40 »

Remélem nem csak nekem tűnt fel ,hogy 16:37-től a Raikage szólal meg a Tsuchikage hangján. Szerintem ez már elég gáz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 649 650 [651] 652 653 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!