24 máj 15, 07:26:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 648 649 [650] 651 652 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554173 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9735 Dátum: 13 júl 30, 02:30:42 »

RÁ szolgált a hírnevére.
Hidd el még csak bemelegített,a java még csak később jön. kacsint
Ha nincs ott Naruto klón és a 2kage még ennyit se láttunk volna.
Az viszont dicséretes hogy a hadosztály ninjáinak végre lett esze,és megmutatják mit is tudhatnak,ha nem töketlenek mint a Mizukage ellen.
Remény hal meg utoljára,még nem tudni a végén mi lesz kacsint
Naplózva

bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #9736 Dátum: 13 júl 30, 17:26:02 »

Yo ! Iszonyat jó rész volt, a rajzolás nekem így megfelel, ennél jobbat nem várok mikor ilyen mozgalmasak a jelenetek. Már megszoktam, hogy így van.  Ez talán a legjobb rész amit láttam, de azért, mert épp ez az aktuális új.
Más: nem tudom hogy én vagyok hülye, vagy valahol lemaradtam: de nem értem Hanzot megölte anno Nagato, aztán késöbb mikor a feltámasztott Hanzo Mifune-vel küzd akkor meg úgy emlékszik vissza, mintha Pain ölte volna meg. Gondolkozik
Naplózva


Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9737 Dátum: 13 júl 30, 17:28:35 »

Más: nem tudom hogy én vagyok hülye, vagy valahol lemaradtam: de nem értem Hanzot megölte anno Nagato, aztán késöbb mikor a feltámasztott Hanzo Mifune-vel küzd akkor meg úgy emlékszik vissza, mintha Pain ölte volna meg. Gondolkozik

Hanzot akkor Nagato nem tduta megölni, az utolsó Jutsu, amit eltolt Hanzo az a Shunshin no Jutsu volt (ergo "teleportált" onnan, mielőtt a csapás beért volna). Később sikerült megölnie Peinként
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9738 Dátum: 13 júl 30, 17:29:19 »

Asszem ez úgy volt, hogy elsőnek Hanzo túszul ejtette Konant, és ekkor pipult be Nagato és ébredt fel a Gedo mazója. Ezzel rengeteg ellenséget legyőzött, de Hanzo meglépett. Ekkor ugyebár Yahiko meghalt, és ezt bosszulta meg később Nagato úgy, hogy a fiú testéből készítette el Tendo Peint. Vele ölte meg ténylegesen Hanzot Nevet
Naplózva

bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #9739 Dátum: 13 júl 31, 10:36:36 »

Kösz  válaszokat ! Mostmár emlékszem, de nem tudtam, hogy sikerült neki a shunsin no jutsu, azt hittem csak próbált valamit de esélye se volt ellépni. Erre nem is gondoltam, pedig már hányszor szerepelt ez a technika. Amugy az egy teleportáló technika simán ? Nem volt róla külön levezetés, ha jól tudom, hogy az hogy működik. Azok is kegyetlen részek voltak amúgy és pedig már hányszor megnéztem(konan-naga-yahiko részek). Mosolyog
Naplózva


Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #9740 Dátum: 13 júl 31, 22:51:06 »

Asszem ez úgy volt, hogy elsőnek Hanzo túszul ejtette Konant, és ekkor pipult be Nagato és ébredt fel a Gedo mazója. Ezzel rengeteg ellenséget legyőzött, de Hanzo meglépett. Ekkor ugyebár Yahiko meghalt, és ezt bosszulta meg később Nagato úgy, hogy a fiú testéből készítette el Tendo Peint. Vele ölte meg ténylegesen Hanzot Nevet

Am amikor túszul ejtették Konant, miért nem használta a papír vagyok jutsut? Vagy minden ninja teambe kötelező a nőnek hasztalankodnia?
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9741 Dátum: 13 aug 01, 01:20:22 »

Talán mert akkoriban még nem tudta használni. Nem mostanában történt az a bizonyos szitu.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #9742 Dátum: 13 aug 01, 02:17:59 »

Azt akkor Jiraiya mire tanította őket? Már ott is origamizgatott a lány.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9743 Dátum: 13 aug 01, 06:31:09 »

De akkoriban még nem láttuk "szétszórtnak". ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9744 Dátum: 13 aug 01, 08:43:44 »

Vagy minden ninja teambe kötelező a nőnek hasztalankodnia?

Ez kegyetlen volt... de igaz  Faceg
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9745 Dátum: 13 aug 01, 13:13:43 »

323:

Na amilyen jó volt az előző rész... A sztori elvitte a mai epizódot, de a ritmus megint bosszantóan belassult.

Legalább Narutót nem tették bele Oonoki seggébe a kage-csoportképen, mint a mangában Nevet
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9746 Dátum: 13 aug 01, 13:33:52 »

Nem volt annyira jó, mint az előző, de a manga hangulatát legalább visszaadta. Tsunade és a Raikage belépője nagy volt  ikszdé Már alig várom, hogy elkezdődjön az igazi harc  Nevet


btw, Mei Yoton-ja még mindig sárga. Elég szomorú, hogy az anime készítők csak most ébredtek rá arra, hogy az eredetileg így kellene kinézzen és nem akkor, amikor Mei először harcolt...
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 01, 13:45:40 írta TsunadeHime » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9747 Dátum: 13 aug 01, 14:08:17 »

Hát nem tudom ennél jobban, hogy lehet egy epic pillanatot elrontani, de fogadni merek, hogy sehogy. Borzalmas volt a vége. A socool érzésből inkább kínos pislogások lettek. Ahogy lefejelte Tobit és a KAgék utolsó mondatának kivitelezése szánalmasan sz*r volt.
Madarához pedig ez a hang abszolút nem illik. Idegesít főleg, hogy a mangából már ismerem a stílusát. Értem én, hogy miért kapta Tobi hangját, de ez túl mély neki. Inkább valami Funky hang kellene neki ami laza, menő és kellőképp egoista.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9748 Dátum: 13 aug 01, 14:32:05 »

Hiei, vedd úgy, hogy ctrl+c ctrl+v-ztem a hozzászólásodat.
Kiegészíteném azzal, hogy most is rengeteg elrajzolás volt. Muunak többször is be volt fáslizva az orra. Oonokinak meg egyszer vörös volt, egyszer átlag bőrszínű. A szája meg konkrétan az esetek 50%-ban nem mozgott, amikor beszélt.

Egyébként csak most tűnt fel, hogy szegény Muu elég szépen szív, mióta kettéválasztotta magát. ikszdé

Kíváncsi vagyok, kövi részben mennyire lesz középpontban Utakata az egykori filler szereplése miatt.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9749 Dátum: 13 aug 01, 15:02:32 »

Madara tiszta Nappa a Dragon Ballból
már csak egy alacsony srác kellett volna a háttérbe aki végig röhög rajta és pl mikor lezúzzák a susánóját ilyenek szól be hogy "hehehehehehe problémád akadt??"
a vége tényleg borzalmasra sikeredett
szegény Tobi pedig annyira epic a mangában itt meg sikerült ilyen gagyira megcsinálni
Naplózva

Oldalak: 1 ... 648 649 [650] 651 652 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!