24 máj 15, 03:37:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 647 648 [649] 650 651 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554044 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9720 Dátum: 13 júl 26, 13:41:49 »

Lehet, hogy hülyeséget írok sharingan<mangekyou sharingan<rinnegan az a legerősebb én eddig úgy vettem észre.
De szerintem később ki fog derülni mivel erősebb a másik de majd meglátjuk:D
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9721 Dátum: 13 júl 26, 16:17:49 »

Ami viszont szerintem óriási hiba: A rajzolók egy pillanatra már azelőtt Rinnegant adtak Madarának, hogy ténylegesen aktiválta volna! (7:36-nál látható, csatoltam képet.)

Előtted kb csak 10-en írtuk le ugyanezt. Nem csak a te véleményed fontos ám. Mosolyog

Egyébként akik annyira felháborítónak titulálják az aktuális epizód minőségét, akkor azok légyszíves írjanak már egy példát arra, számukra milyen volt az ideális harc centrikus epizód a shippuuden történetében. Megesz a kíváncsiság. Mosolyog

És érdemes elgondolkodni, hogy vajon miért pont mindig a legnagyobb csatákat csinálják meg ilyen "sz*rul". kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 26, 16:42:07 írta Dani » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9722 Dátum: 13 júl 26, 16:43:53 »

Hát igen, itt sokan nem értik, hogy minél mozgalmasabb egy harc, annál több képkocka= több munka. És mivel csak egy hetük van, nem tudják tökéletes rajzolással megcsinálni az animációkat.

Véleményem szerint, a Kakuzu és Hidal ellenes harc, ahol nem volt árnyékolás ( 85. rész maybe ? ) és a Dani által annyiszor emlegetett epic 167 a legdinamikusabb epizódok. Persze nem egy helyen van gyenge képminőség, de a hosszú perceken át lévő izgalmas és FOLYAMATOS harcok magukért beszélnek.

Most ennek teljes ellentétje a sima Naruto részek ( kivéve Kyubi naruto vs Sasuke a vízesésnél epizód ). Ott szinten tényleg minden epizódban az a nagy harc jelenet, hogy támadnak egyet és az bejár 5 percig, de az a támadás is csak olyan, hogy felugranak a levegőbe majd megjelenik a tipikus "most egyébként mozgás van" mozgó egyszínű háttér. De ilyen több másodpercig a levegőben vannak, és tényleg semmi dinamika. Az 1 dolog, hogy a képminőség nagyon szép ( manga színesben ), de szerintem egy hosszabb harc legyen ilyen, mint a mostani shippuuden is, hogy az animáció legyen az első és csak utána a grafika.

Ahol sokat beszélnek ott a sima Naruto-s felállás a jó, ahol tartós harc, ott a tegnapi rész.
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9723 Dátum: 13 júl 26, 17:05:58 »

Most ennek teljes ellentétje a sima Naruto részek ( kivéve Kyubi naruto vs Sasuke a vízesésnél epizód ). Ott szinten tényleg minden epizódban az a nagy harc jelenet, hogy támadnak egyet és az bejár 5 percig, de az a támadás is csak olyan, hogy felugranak a levegőbe majd megjelenik a tipikus "most egyébként mozgás van" mozgó egyszínű háttér. De ilyen több másodpercig a levegőben vannak, és tényleg semmi dinamika. Az 1 dolog, hogy a képminőség nagyon szép ( manga színesben ), de szerintem egy hosszabb harc legyen ilyen, mint a mostani shippuuden is, hogy az animáció legyen az első és csak utána a grafika.
nekem meg baromira tetszett hogy a canon harcok nagy része nem volt tele filler mozdulatokkal mint pl amikor a shippuudenben Hinata bemos egyet Pénnek vagy mikor Madara lenyom taijutsuval 200 embert ami eredetileg kb 20 volt
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #9724 Dátum: 13 júl 26, 17:21:11 »


Szóval Sharingan => Rinnegan. Ez újabb kérdést vet fel. Rinnegan => Byakugan ?


Ha ez így lenne, akkor kb. a Hyuugák lennének az istenek, úgyhogy kötve hiszem Mosolyog.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9725 Dátum: 13 júl 26, 17:29:45 »

Szóval Sharingan => Rinnegan. Ez újabb kérdést vet fel. Rinnegan => Byakugan ?[/color][/b]
Ha ez így lenne, akkor kb. a Hyuugák lennének az istenek, úgyhogy kötve hiszem Mosolyog.
part1ben Kakashi azt mondta hogy a Byakuganból jött létre a Sharingan de szerintem ezzel kapcsolatban már rég meggondolta magát az író mivel a shippuuden eleje óta egyre nullább szemnek tűnik a másik kettőhöz képest...
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 26, 17:30:27 írta nclearu » Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #9726 Dátum: 13 júl 26, 18:02:45 »

Most, hogy mondod tényleg, mondott ilyet valaki, hogy a Byakuganból alakult ki a Sharingan.
Akkor meg is oldódott a(z egyik) rejtély.

Animáció:
Biztos igazatok van, hogy a nagyobb harcokat direkt csinálják ilyenre, időhiány miatt.
De akkoris. Csinálják meg rendesen, vegyenek fel több embert, legyenek normálisa megcsinálva az epizódok, ne torzuljanak a dolgok. Akkor álljanak le itt is az animével egy időre (ne filler legyen), viszont akkor készítsék el rendesen.
Nézőként azt várom, hogy a minőség kifogástalan legyen az adott résznél, mindegy hogy épp miről van szó. Inkább várok, minthogy összecsapott epizódokat készítsenek.
Nekem ez a véleményem.
Naplózva

....................................................................................................................
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9727 Dátum: 13 júl 26, 18:28:29 »

Vicces, hogy pont annak a résznek a megmunkálása váltja ki a legnagyobb indulatokat, amelyik az egyik valaha legjobban sikerült Naruto rész az eddigi 600-ból, nem pedig az a sok-sok vállalhatatlanul rossz, mint pl. az előző.

Újabb információk a történelemről, történetekről, viszont újabb kérdések is.  Gondolkozik
Madara és Tobi is ismerik egymást, sőt ki is dolgoztak egy tervet, amit úgy tűnik Tobi megváltoztatott. Legalább is nekem ez jött le új infóként. De mi lehetett az eredeti terv? Madara Rikudo Senniné válása és a világ leigázása? Bosszú Hashirama utódain?


Igen, én is ezen filózók régóta. Valahogy egyik Madarának sem tudom elhinni a Hold szemét. Na jó, Tobinak igen későbbiekben kiderülő okok miatt Nevet
Naplózva

dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #9728 Dátum: 13 júl 26, 19:20:47 »

Nekem tetszett a rész. Nevet Bár az elején kicsit megijedtem, hogy ebből is Naruto vs. Tendo harc lesz, de aztán szerencsére nem.
A taijutsus rész elhúzása volt szerintem a legfurcsább az epizódban, de kárpótolt érte, hogy (szerintem) jól össze volt rakva a dolog. (Arra meg amúgy magasról ejtek, hogy előbb látszott a Rinnegan.)

Hát igen, itt sokan nem értik, hogy minél mozgalmasabb egy harc, annál több képkocka= több munka. És mivel csak egy hetük van, nem tudják tökéletes rajzolással megcsinálni az animációkat.

Amúgy akkor most hogyan is van ez a team-ekre osztott rajzolás? Mert ahogy eddig elképzeltem, úgy több, mint egy hetük lenne megrajzolni egy epizódot. Valaki magyarázza el nekem ha megkérhetem! bow
Naplózva
painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #9729 Dátum: 13 júl 26, 19:42:50 »

Jó kis rész volt,tele akcióval.Remélem ennél lejjebb nem adják.
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #9730 Dátum: 13 júl 26, 21:34:09 »

Amúgy a Hyugák, meg az Uchihák azok mind beltenyészet volt? Mer elvégre mindenki ugyan olyan szemű, hajú, meg mindenkit úgy is hívtak. Ez megmagyarázná miért defektesek az Uchihák.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #9731 Dátum: 13 júl 27, 05:04:08 »

Én egy csomó Mangekyou képességet vártam, pár lélegzetelállító emberi jutsut.
[...]
Susanoo. Le a kalappal! Tényleg képesek voltak egy ekkora klisét alkalmazni. Szörnyű.

Ez ellentmondás Mosolyog Egyébként van vagy 4-5 MS technika, azért ezt se lehet variálni. Ha mégis, az nem sokban különbözik attól hogy Narutonak van 100 féle resanganja.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9732 Dátum: 13 júl 27, 08:41:25 »

...
Amúgy akkor most hogyan is van ez a team-ekre osztott rajzolás? Mert ahogy eddig elképzeltem, úgy több, mint egy hetük lenne megrajzolni egy epizódot. Valaki magyarázza el nekem ha megkérhetem! bow

Asszem hónapokkal (fél év?) előre le kell adniuk a részeket a TV társaságnak, hogy tudják kalkulálni a műsortervet.
A részek fel vannak osztva csapatok között. Viszont az, hogy hogyan, jó kérdés. Mert fillerek alatt sokszor láthatóan egy csapat készít több részt is egymás után (akár ez egész fillert is). Főtörténeti részek közben pedig gyakran részenként változik a "rajzolás".
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9733 Dátum: 13 júl 27, 12:18:08 »

Kicsit késve de megnéztem a heti részt.
Hát le a kalappal nagyon jól összehozták ezt a részt.
Jobbra sikerült ez a rész mint amilyen a mangában volt ami nagy szó.
Ha ehhez közeli szinten ment volna eddig is,akkor kb panasz se lenne kacsint
Jól meg nézve Madara simán elmehetne Tájrendezőnek,Olcsón kihoznák a Díszleteket,csak nem tudom mivel lehetne megfizetni Nevet
Naplózva

Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #9734 Dátum: 13 júl 28, 23:03:02 »

Nekem nagyon tetszett. Először mikor Madara neki lendült a 4. hadosztálynak és igazából 0 erőfeszítéssel a porba is döngölte azt, nagyon úgy éreztem hogy, mivel Madara feltűnt igazából már nincs is nagyon esélye a ninjáknak.De remélem máshogy fog ez alakulni :DD
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Oldalak: 1 ... 647 648 [649] 650 651 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!