24 máj 15, 21:47:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554677 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9705 Dátum: 13 júl 25, 21:19:37 »



szépen meg volt animálva
különösen a ködös rész tetszett a meteor után

Na, megnéztem a részt.
Srácok, nem fogtok szeretni: de ez hatalmas csalódás volt számomra.

Ez semmi nem volt. Az ereje brutális... csak épp nem olyan formában, amilyenben ez elvárható lett volna. Én egy csomó Mangekyou képességet vártam, pár lélegzetelállító emberi jutsut. Ehhez képest ledobott egy nagy meteort, amibe ő fénykorában fixen belehalt volna és a nagy csavar az egészben az volt, hogy hozzájuk vágott még egyet. Nekem ez inkább kínos volt, mint drámai.
Susanoo. Le a kalappal! Tényleg képesek voltak egy ekkora klisét alkalmazni. Szörnyű. Négy keze volt? Jujha.
Fa elem? Zetsunak is van. Yamatonak is. Fuha.
akkor ezek szerint mégsem mindenki Madara fanboy rajtam kívűl!!!??! Ohh My God  Mosolyog
Naplózva

sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #9706 Dátum: 13 júl 25, 21:21:57 »

Végre! Egy olyan rész, ami ütött úgy igazán. Az elején lévő irtás közepe kicsit ratyi lett az animációt tekintve, de az első fele nagyon rendben volt. A ninjustsukat bemutató részek meg nagyon hatásosra sikerültek azzal, amit a shinobikkal csináltak. Az a reményvesztett nevetés, meg miegymás a meteor láttán. Plusz a kataklizma utáni állapotok, animációk és "érzelmek". Szóval na, üverbrutál volt. Most először volt olyan érzetem, hogy ez tényleg egy háború. Talán még a zenét lehetett volna az elején kicsit pörgősebbre venni, de az már tökmindegy. Nevet

Remélem továbbra is ilyen marad a háború bemutatása, mert a mangában nem jött ennyire át nekem.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9707 Dátum: 13 júl 25, 21:44:31 »

akkor ezek szerint mégsem mindenki Madara fanboy rajtam kívűl!!!??! Ohh My God  Mosolyog

Még lehetek Madara fanboy, csak amit eddig láttam az nem tetszett kacsint
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9708 Dátum: 13 júl 25, 22:03:24 »

Újra rávettem magam, hogy megnézzek 2 Shippuuden részt.

A 321. szódával tűrhető volt. Amilyen ratyi animációkat láttuk eddig "párszor" a Shippuban, nekem ezen a már téren nincsenek elvárásaim. A sok állókép, és az, hogy csak úgy kinőtt egy fa a legyőzött Zetsukból (nem fává változtak) tényleg elég "észrevehető" jelenségek voltak. Egy tipikus manga szerint haladó rész volt, semmi extrával.

322.:
Madara aprítása oké volt, bár a taijutsu lehet kicsit sok lett mennyiségileg. Nekem különösebb bajom nincs Madara hangjával. A drámai hangulatot viszont szépen visszaadták. A két meteor zuhanása is nagyon ott volt. Kabuto nem szívbajos. Vajon akkor is ilyen nyugisan lökné a szöveget, ha Madara egy karnyújtásnyira állna tőle? ^^

Ja, majdnem kifelejtettem az endinget. Minősíthetetlenül béna, gagyi, ratyi volt. Semmi akció, csak annak a Narutónak álcázott valaminek az illuminált állapotra utaló futkározása... Ennél még az is jobb lett volna, ha állóképek váltják egymást korábbi manga/anime fejezetekből és alatta megy a zene.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 25, 22:07:11 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9709 Dátum: 13 júl 25, 23:26:59 »

Sand:
Olvasd el újra, amit pár napja írtam neked. Ha ajánlhatok valamit, ne kezdj el pozitív reményeket táplálni Madara irányába, mert még nagyobbat fogsz csalódni. Ha figyelmesen követted a közelmúltbeli epizódokat, rájöhetsz mi az a pár szem etalon technika, amitől bika lesz egy bika boss. Mosolyog

...
Aki tud konkrét választ erre kérem írja le  Mosolyog
...

Te valami elképesztően máshogy látod a dolgokat, mint ahogy valójában zajlanak. Mosolyog
1. Fillerek voltak. Igen. Nah de ezeket ugyanaz a stúdió gyártja, mint a további shippuuden epizódokat. Mégis mikor lett volna idejük "felkészülni"?
2. Aki egy hangyányit is konyít a szakmához, tisztában van vele, hogy ez a jelenlegi epizód lazán kenterbe ver minimum 100 részt összefoglalva.
Ha megnézel egy ÁLLÓképet, akkor annak értelemszerűen a képi minőségét kell értékelned. Azonban, ha egy animációt tekintesz meg, ott teljesen más a tészta.
~Egy animáció akkor jó, ha az animálás nagyon gyenge, és a képi minőség kidolgozott?
Vagy...
~Egy animáció akkor jó, ha a képi minőség nagyon gyenge, és az animálás kidolgozott?

Ha ilyen dinamikus animációkban, és több millió fázisrajzban gazdag epizódot kell legyártani, valami piszkosul sok munka lenne minden egyes képkockát tökkkkéletes képi minőségben megalkotni (és kegyetlenül felesleges is). Ezért jön képbe az egyszerűsítés.
És amint mondtad, az animátorok időhöz vannak kötve.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9710 Dátum: 13 júl 25, 23:49:06 »

Megnéztem a részt, jó volt, voltak szembetűnő dolgok minimális mennyiségben és most nem a "tudja a tök hanyadik percnél a nem odaillő Rinnegan villantásra" gondolok, azt észre se vettem.
A meteoros rész hatalmas volt, ahogy mindenki arcára kiült a félelem... Nevet
A Susano'o-s aprítás is odatett, hack and slash játékba kapcsolt Madara egy rövid időre. Nyelvesít
Kezdődik a kabaré.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 25, 23:51:24 írta Aizen » Naplózva
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #9711 Dátum: 13 júl 26, 06:53:32 »

Jó volt maga a harc. A rajzolás nekem nem nagyon jött be, főleg az elején volt elnagyolt szerintem, mint a naruto vs pein-nél. Amugy teljesen rendben lenne.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9712 Dátum: 13 júl 26, 08:51:48 »

Én meg egyenesen gyalázatosnak tartottam bizonyos részeknél a rajzolást, animálást. Azért nem a múltszázad végén járunk, hogy így keljen kivitelezni egy harcot és így kelljen spórolni az anyagiakkal. Ha nem tudták volna megcsinálni egy részben tisztességesen akkor készítették volna el kettőben. Ha az egész történet ilyen grafikát kapott volna akkor egy szót sem szólok. Így viszont gagyi hatást keltett amely azt mutatja, hogy vagy nem akarják vagy nem tudják meg animálni rendesen a részt. Az biztos, hogy nálam a Madara harci rész kiverte a biztosítékot akár hogyan is nézem. Ennyire szerintem nem kellene spórolni mert csak ezt tudom elképzelni a részek elkészítésének költségvetésében.  Egyszóval a rész nagy része rendben volt de az a rész az ezen a színvonalon egyszerűen bűn rossz.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9713 Dátum: 13 júl 26, 09:07:38 »

Daninak abban igaza van, hogy hosszabb pörgős harcot aprólékosan kidolgozni rettenetesen sok idő és energia lenne (főleg egy futó, több 100 részes animénél). Ez eddig rendben is van. Szerintem a harc nagy részé elviselhető volt. Viszont a taijutsu közben volt egy kb. 5-10 másodperces nagyon pörgős rész, ahol már tényleg eléggé torzultak a gumiemberek. ^^"
Másik nagy szívfájdalmam az árnyalások, árnyékok és árnyékolások szinte teljes hiánya. De ilyen animálású részekben nem is szokott lenni (ugye a fentebb említett egyszerűsítés).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #9714 Dátum: 13 júl 26, 09:35:02 »

A taijutsu jelenet nekem nagyjából tetszett, bár a mangában szerintem jobb volt a felépítése, de az például remek ötlet volt, amikor Madara elkapta a robbanó cetlivel megtoldott kunait, majd a cetlit ráragasztotta egy shinobira, a kunait pedig visszaküldte a feladónak.
A mozdulatok szerintem most aránylag szépek voltak, de megvannak a szokásos problémák is persze, úgy mint színezés, rajzolás. Mozdulatlan alakból kevesebb volt, de azért vicces volt nézni, hogy amíg az elején Temari és Oonoki dumált, addig körülöttük egy percig mindenki abban a pózban megmerevedve állt, amiben éppen volt.
Ami viszont szerintem óriási hiba: A rajzolók egy pillanatra már azelőtt Rinnegant adtak Madarának, hogy ténylegesen aktiválta volna! (7:36-nál látható, csatoltam képet.) A mangában először ez egy óriási WTF volt, hogy Madarának Rinneganja van, itt meg már egy pillanatig előre megrajzolják neki, ráadásul úgy, hogy senki észre sem veszi a szereplők közül. Rendben van, hogy belenyúltak a harc menetébe, de ha már annyira megkeverik a sorrendet, hogy ők sem igazodnak ki rajta, az nem jó.  Neeem Hiába rajzolták me önmagukhoz képest jól. Ráadásul normál Sharinganból vált Rinneganra, onnan vissza Mangekyoura, majd újra Rinnegan...
Szerk: Bocsi, a kép kicsit nagy lett. :S
http://www.kepfeltoltes.hu/130726/994397584N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png

Moderátor, Chakra:
Kép linkesítve.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 26, 13:48:58 írta Chakra » Naplózva

Tomi is a good boy.
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9715 Dátum: 13 júl 26, 09:43:28 »

Nem csak itt van Rinneganja, ezután a pillanat után végig az van neki egészen a Rasen Shurikenig, amikor ugye ismét közelről látjuk és akkor fog csak EMS-ből Rinneganra váltani. De pl amíg a Susanooba állt, bár nem közelítettek rá, akkor is Rinneganja van Mosolyog Lehet ez nem baki, csak nem akarták kiemelni Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #9716 Dátum: 13 júl 26, 10:23:05 »

Tomimaru-sama, kérlek, méretezd át a képet.
Amúgy, utólag nekem is feltûnt, elég sokáig Rin'neganja van, mielõtt tényleg aktiválná, habár nem is csodálkozom, hogy a rajzolóknak úgy jobban tetszett Nevet. Amúgy feltûnt, vagy két helyen, asszem a víz-tûz jelenetnél, hogy egy adott pillanatban minden homokszemcse, ami a levegõben repül, egyenként meg van rajzolva, a következõ jelenetben pedig, már egy szörnyû robbanás-animációt kapunk. (Tényleg, itt a robbanások és a tûz totál bénán voltak rajzolva. Vagy csak én szoktam hozzá a Fairy Tail-es tûzhöz túlságosan?)
Csak nekem tûnt fel, hogy ez ugyan az a gumi-stílus, mint ami a part 1-ben volt, a Sasuke vs. Naruto csata elejénél?
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #9717 Dátum: 13 júl 26, 10:53:06 »

Nem tudom, nekem a harci animációk a Narutoba mindig is kifejezetten tetszettek, egészen Pein-ig -.-" Na ott egy WTF!? Aztán utána beköszöntött a fillér szezon, így áttértem a mangára, szóval nem tudok, hogy a továbbiakban milyen volt a harcok kidolgozása, most tértem vissza csupán, mert kíváncsi voltam a Madara harcra. (Nem vagyok Madaran fanboy, sőt kifejezetten nem kedvelem az öreget), és erre azt látom, hogy Pein harc 2 ... Komolyan, ha epic fight-okat akartok látni, ami tényleg nagyon jól meg van csinálva, játszatok a Naruto Shuippuuden Ultimate Ninja Storm 2,3-al. Na ott az átvezető animációk sokkal jobbra sikerültek, mint az animébe.

Remélem azért a továbbiakban összekapják magukat, aztán normális harcok lesznek, mer van egy-kettő, amint nagyon várok, és nem szeretném, ha elk*rnák
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9718 Dátum: 13 júl 26, 13:11:22 »

Ez nagyon király részt volt Nevet Nevet Nevet Rajzolással és grafikával nem voltak gond kivéve persze akkor 7:36-nál de mindegy. Ekkora erővel rendelkezik Madara, hogy fogják legyőzni egyáltalán le lehet? Olyan gyorsan végzet szinte mindenkivel ASZTA EGET!! Tátott szájjal néztem végig Nevet Következő részek is ilyenek lesznek hát akkor innentől még jobb lesz az anime. Gaara,Naruto kombo nagyon tetszett meg minden nehéz leírni most mit érzek.Mosolyog Remélem még egy kicsit többet beleadnak a rajzolásba és grafikába és akkor még jobb lesz de nekem így is nagyon bejött. Hát nagyon kíváncsi leszek következő részre ha az  is badass lesz hát az nagyon király lesz Nevet


Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #9719 Dátum: 13 júl 26, 13:16:01 »

Mint mondtam, már az előző résznél is libabőrös lettem, ennél meg aztán, phfúúú. Az a meteor csúcspont volt. Ennyire jó részre nem is emlékszem, nekem ez az eddigi legjobb, abszolút. Tegnap este néztem meg (először), aztán alig tudtam aludni utána.  Pattog
Animáció sztem jó volt, leszámítva olyan 10-15 másodpercet, az megint tényleg a Peines harcot idézte fel.
Madara szemét írtátok, hogy többet változott mint kellett volna, de a Naruto szeme se volt teljesen rendben, amikor  átalakult Sennin formába és tartja a FRS-t.

Újabb információk a történelemről, történetekről, viszont újabb kérdések is.  Gondolkozik
Madara és Tobi is ismerik egymást, sőt ki is dolgoztak egy tervet, amit úgy tűnik Tobi megváltoztatott. Legalább is nekem ez jött le új infóként. De mi lehetett az eredeti terv? Madara Rikudo Senniné válása és a világ leigázása? Bosszú Hashirama utódain?
Amit Madara használt jutsut az FRS kivédésére, az az a ninjutsu elnyelő technika volt, amit az egyik Pein is használt?

Szóval Sharingan => Rinnegan. Ez újabb kérdést vet fel. Rinnegan => Byakugan ?
Naplózva

....................................................................................................................
Oldalak: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!