24 máj 15, 09:52:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 645 646 [647] 648 649 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554236 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9690 Dátum: 13 júl 25, 17:40:57 »

Most, hogy így megnéztem még 1x a részt feltünt valami elég vicces dolog Nevet
Nevezetesen egy másik baki a Rinneganon kívül. Mégpedig az, hogy Kabuto és Madara végig"tangózzák" (Ha már táncolós hasonlatok ala Madara) a részt Nevet

Elmagyarázom Nevet

Az egész ott kezdőik, hogy Madara hátraugrik meteort nyomni
http://kepfeltoltes.hu/130725/Madarada_www.kepfeltoltes.hu_.png
Madara bal oldalt áll

http://kepfeltoltes.hu/130725/madarada2_www.kepfeltoltes.hu_.png
De a meteor után jobb oldalon regenerálódik

(Oké, mondhatnánk, "nagy dolog", de van még Nevet)

Közvetlenül ez után Madara Kyuubit akar idézni
http://kepfeltoltes.hu/130725/madara3_www.kepfeltoltes.hu_.png
Bal oldalon Nevet

http://kepfeltoltes.hu/130725/madarada4_www.kepfeltoltes.hu_.png
De nem megy neki ezért visszateleportál a jobb oldalra Nevet
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9691 Dátum: 13 júl 25, 17:48:03 »

Az utolsó előtti képen háttal vannak, tehát Madara nem mozdult el az utolsóhoz képest.

A másik meg, kicsit szomorú, hogy kb. az Edo Tensei zombik közül senki nem ölt meg szövetséges haderős ninját, erre most Madara kapásból lehentelt mindenkit. Nem azt mondom, hogy ez nem kellett volna, épp ellenkezőleg, korábban is elkezdődhetett volna a ritkulásuk.

Már korábban is halt meg nem 1 szövetséges ninja, lásd Gari és Pakura rohama, de asszem a köd hét kardforgató ellenes harcoknál is és még sorolhatnám...
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9692 Dátum: 13 júl 25, 17:51:37 »

Na, megnéztem a részt.
Srácok, nem fogtok szeretni: de ez hatalmas csalódás volt számomra.

Ez semmi nem volt. Az ereje brutális... csak épp nem olyan formában, amilyenben ez elvárható lett volna. Én egy csomó Mangekyou képességet vártam, pár lélegzetelállító emberi jutsut. Ehhez képest ledobott egy nagy meteort, amibe ő fénykorában fixen belehalt volna és a nagy csavar az egészben az volt, hogy hozzájuk vágott még egyet. Nekem ez inkább kínos volt, mint drámai.
Susanoo. Le a kalappal! Tényleg képesek voltak egy ekkora klisét alkalmazni. Szörnyű. Négy keze volt? Jujha.
Fa elem? Zetsunak is van. Yamatonak is. Fuha.


Viszont azért nem volt veszett rész. Volt pár dolog, ami kifejezetten tetszett. Kezdem a számomra legjobb résszel:

Kuchiyose no Jutsu.... na az nem volt semmi Mosolyog Ez zseniálisan váratlan fordulat és ráadásul új irányba viheti a sztorit. Hatalmas plusz Mosolyog Na itt őszintén leesett az állam, hihetetlen. Ráadásul kirázott a hideg, mikor arra gondoltam, mi lenne ha Naruto helyében lennék. Uchiha Madara hirtelen rám nézne, mint a következő célpontra... Ráadásul a Kyuubi hiába van benne, mégis Madara irányítja.
A Rinnegan az Eternal Mangekyou utáni állapot, ezen nagyot néztem, de sok mindennek értelmet adott Mosolyog Remek fejlemény és szerintem még realitás alapja is lehet Mosolyog
Nagyon tetszett a Kabutoval folytatott párbeszéd, rengeteg dolog derült ki és nem is akármilyenek. Tobi tán mégsem akarta feltámasztani Madarát? Mi lehet a célja? Mit szúrhattak el?
Ami még szuper volt az a shinobi haderő visszavágása. Gaara, Oonoki, Temari és Naruto négyese hatalmasat alkotott. Hova tovább, majdnem kivégezték Madarát, ezt még ő is elismerte. Ráadásul majdnem a Kyuubi Jinchuurikije Mosolyog
Hogy Madarát is dícsérjem: tetszett a robbanó jegyzetes kunai húzása: letépni róla a jegyzetet, ráragasztani valakire, belökni a tömegbe, a kunait meg visszadobni a küldő fejébe Mosolyog


Összességében: jó rész volt, tetszett. Uchiha Madarától, a legendástól sokkal de sokkal többet vártam volna. Ez, amit ma produkált... szerintem fantáziátlan és túlságosan drasztikus volt. Kicsit erőlködés szaga volt az egésznek, mintha Kishimoto tényleg egy Isteni Erőt akart volna alkotni, de helyette ez jött össze. Félreértés ne essék, nem írom még le Madarát, de amit ma bemutatott engem egyáltalán nem győzött meg.

De az állam a fentebb felsoroltakon leesett Mosolyog

EDIT: A fenti vélemény Madra képességeire vonatkozott! A rész maga megvalósításában zseniális volt és ahogy előttem is írtátok, hihetetlen szép animációk voltak, izgalmas pillanatokkal vegyítve! Komolyan, felüdülés volt látni ezt a részt, amiben nagyon kevés szöveg, de annál többé s annál intenzívebb, SZÉPEN MEGANIMÁLT rész volt. Ismétlem, a résszel semmi gond nem volt, csak az Uchiha gyerekkel Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 25, 17:56:46 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9693 Dátum: 13 júl 25, 17:57:12 »

ledobott egy nagy meteort, amibe ő fénykorában fixen belehalt volna

Sem most sem fénykorában meg sem karcolta volna. Ohnoki, aki egy 80+ éves vénember rossz derékkal megállította, gondolod Madarát megkarcolná?
Ebben a részben Mada kb annyit csinált, hogy kipróbálta, hogy most épp mire képes (, beleértve az edo regnerációt), semmi többet.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 25, 17:59:05 írta Exkirion » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9694 Dátum: 13 júl 25, 17:57:46 »

Sand

Nagyon hamar leírod Madarát  Nevet Viszont biztos vagyok benne, hogy a következő harc után meggondolod magad. Meglátod, hogy tényleg "isteni" ereje van.

ON: Nagyon jó rész volt, ha az elkövetkezőek is ilyenek lesznek akkor le a kalappal  Nevet Nekem csak egyetlen dolog nem tetszett: Madara kb. 10 percen át azzal volt elfoglalva, hogy taijutsu-val ölje a noname shinobikat. Vagány volt, de egyébre nem volt jó, csak arra, hogy ezzel 10 percet elvegyen a részből  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 25, 17:59:34 írta TsunadeHime » Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #9695 Dátum: 13 júl 25, 17:59:31 »

Exkirion: Csak az első képen áll bal oldalt Madara. A másodikon jobb oldalon regenerálódik. A harmadikon azért látod bal oldalt mert háttal áll. De szemből ugyanúgy jobb oldalon lenne. A negyediken is jobb oldalon áll. Ergo ezt csak egyszer rontották el.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9696 Dátum: 13 júl 25, 18:05:15 »

Óóó, ott tényleg háttal áll (Sharingan szem kristófnál). Mindegy Nevet Akkor is jópofa.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 25, 18:06:19 írta Exkirion » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9697 Dátum: 13 júl 25, 18:07:40 »

Azt kell, hogy mondjam, ez jó rész volt. Igaz, hogy a közelharci animációk szerintem borzalmasra sikerültek, de a rész hangulata kárpótolt érte. Még úgy is tetszett, hogy már olvastam mangában. Remélem a jövőheti is ilyen jó lesz.

Sand azért vedd figyelembe, hogy máshogy harcolnál te is nagy tömeg ellen és néhány ember ellen is. Hát még úgy, hogy tudod, nem halhatsz meg. A robbanójegyzetes rész nekem is tetszett (Az filler volt, vagy benne volt a mangában is? Gondolkozik).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9698 Dátum: 13 júl 25, 18:07:48 »

ledobott egy nagy meteort, amibe ő fénykorában fixen belehalt volna

Sem most sem fénykorában meg sem karcolta volna. Ohnoki, aki egy 80+ éves vénember rossz derékkal megállította, gondolod Madarát megkarcolná?
Ebben a részben Mada kb annyit csinált, hogy kipróbálta, hogy most épp mire képes (, beleértve az edo regnerációt), semmi többet.

Csak abból gondoltam, hogy még ő is azt mondotta, hogy "mivel Edo Tensei zombik vagyunk sz*rni bele, ezért van", de alapvetően ilyet nem csinált volna. Nekem legalábbis ez esett le Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #9699 Dátum: 13 júl 25, 18:23:07 »

Nekem ami feltûnt, gyanús volt, az az elején, mikor Madara leugrik és elindul, s séta közben a lábát mutatják...súlyos boka- és csípõfájdalmai vannak, vagy mi?
Most visszanézve totál brutál az a jelenet, mikor a másik karddal le akar csapni Madara-ra, de elkapja véletlen a pillantását, s ,,szembeszökik" a nézõvel a két szem. Meg mikor az elején, épp nekifogott aprítani, s ahogy mutatták, hogy követte a szemével a támadásokat, s világított...az na'on durva Nevet
Amúgy, hülye logika, meteor jelenet: Madara hagyja elpusztítani magát, pedig semmijébe nem került volna, ha hátralép 10-et. De, neeeem, hagyjuk, hogy elkapjon a meteor, hadd fájjon, s utána legyünk sebezhetõk, by túlélõk, amíg regenerálódunk. Logic level Kishimoto.
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #9700 Dátum: 13 júl 25, 18:25:11 »

Nekem tetszett a mostani rész, kicsit felrázta vonalat biztos, viszont az elején az az irtás nagyon jól meg volt csinálva, csontropogásnál felszisszentem rendesen Nevet Viszont tényleg eléggé Paines beütése volt. Ott az a harc számomra is nagyon lehangoló volt kiviteléz szempontjából, és ezt áthozták ide is. Annyira elüt a többi harctól, meg eddig próbáltak valamennyire odafigyelni pár fizikára alapuló, realitás alapokkal rendelkező dolgokra, amit a Pain harcnál (már akkor is mentek az isten vagyok félre innen) bevezettek. Pain ellen ugye szépen ment harc a manga alapján, viszont mikor már csak Tendo maradt és Naruto, akkor annyira látszódott, hogy már manga háttér nélkül csinálják a harcot, hogy hihetetlen. Elején Naruto puszta kézzel szétveri a bábokat, a végén meg a kyuubi formában elkezdi csapkodni a báb fejét x tonnás sziklával, az meg tovább sétál mintha mise történt volna. Attól félek, hogy ez lesz a sorsa a mostani harcoknak, bár remélem ne legyen igazam!!!
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9701 Dátum: 13 júl 25, 18:25:51 »

"Amúgy, hülye logika, meteor jelenet: Madara hagyja elpusztítani magát, pedig semmijébe nem került volna, ha hátralép 10-et. De, neeeem, hagyjuk, hogy elkapjon a meteor, hadd fájjon, s utána legyünk sebezhetõk, by túlélõk, amíg regenerálódunk. Logic level Kishimoto."

Madara nagyon magabiztos és nagyképű. Később még rengeteg ehhez hasonló jelenet lesz.
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9702 Dátum: 13 júl 25, 18:29:10 »

Nagyrészt egyet kell értenem Sand-el abban amit Madaráról mondott.
Itt csak összedobtak neki minden eddig ismert erős jutsut és kész, semmi érdekes vagy új erő. Hja de van egy, a meteor...... na bum, kb mennyi időt kellett ezen gondolkoznia Kishinek? Ahhoz képest hogy ezidáig milyen ötletes képeségekkel és támadásokkal állt már elő, ez nekem is elég gagyin hatott még annó.
(am ajánlott jutsu név: Meteor Infinite.)

Az ellene folyó harcokban én inkább a többieket szerettem nézni, ahogy közösen taktikázva próbálják legyűrni őt, azokban vannak jő ötletek.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 25, 18:31:50 írta mateee-kun » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #9703 Dátum: 13 júl 25, 19:54:31 »

Ez semmi nem volt. Az ereje brutális... csak épp nem olyan formában, amilyenben ez elvárható lett volna. Én egy csomó Mangekyou képességet vártam, pár lélegzetelállító emberi jutsut. Ehhez képest ledobott egy nagy meteort, amibe ő fénykorában fixen belehalt volna és a nagy csavar az egészben az volt, hogy hozzájuk vágott még egyet. Nekem ez inkább kínos volt, mint drámai.
Susanoo. Le a kalappal! Tényleg képesek voltak egy ekkora klisét alkalmazni. Szörnyű. Négy keze volt? Jujha.
Fa elem? Zetsunak is van. Yamatonak is. Fuha.

A többiek szerintem azért nem emelték ki külön ezeket, mert a manga során szidták már ezért eleget a mangakát. Nevet Az animések meg ezúttal összeszedték magukat, és élvezhetően sikerült ezt tálalniuk. Annyiban javítanálak csak ki, hogy Madara elejtett egy megjegyzést a meteorral kapcsolatban. Nem emlékszem már szó szerint, de valami olyasmi volt, hogy régen volt már része ebben a látványban, tehát a rendes élete során is biztos ellőtte a meteort. Mivel túlélte, önmagára ez nem feltétlen halálos technika, csak ahogy említette más is az eddigi talán legbeképzeltebb karakter.

Kíváncsi vagyok a következő részben a belépő mennyire lesz majd epic, ugyan az animét nagyon rég kaszáltam már, de lehet abba is belelesek. Nem okoztak csalódást nekem sem ezzel az epizóddal.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9704 Dátum: 13 júl 25, 20:17:07 »

huhúúúúúúúúú régóta az  első jó anime rész.. mangába nem minden így volt, de rosszabbra számítottam e téren. ott a szeren az epizód!
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 645 646 [647] 648 649 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!