24 máj 16, 00:33:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554809 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9675 Dátum: 13 júl 24, 18:50:02 »

Istenem:D Ez a  augusztus egyszerűen tökéletes lesz. Kíváncsi leszek a dupla részre is milyen lesz Mosolyog
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9676 Dátum: 13 júl 24, 18:55:53 »

Engem ezek a részek kevésbé hoznak tűzbe. Nekem a holnapi rész lesz az egyik csúcspont, utána legközelebb ami nagyon izgat csak akkor lesz, amikor az a szövegnélküli manga epizód játszódik.

A duplaepizódos sztorit valahogy előzmény nélkülinek éreztem.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 24, 18:57:03 írta zoldkabatos » Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9677 Dátum: 13 júl 25, 12:42:00 »

Na ez az új mai rész ütött. Nevet  Néhány helyen a harcban a grafika szörnyű volt számomra. (pain harc feeling) De jó tartalmas rész lett. Na meg űber brutál állat.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #9678 Dátum: 13 júl 25, 13:04:24 »

Mikor volt a Shippuuden-be egy rész ilyen jól meganimálva? Néhol tényleg voltak kicsit rosszabbul meganimált jelenetek, de azok csak pár másodpercesek voltak. Az is rég volt már, hogy nem pörgettem bele egy részbe. Zenéket is jól választottak. Szerintem ez most animébe jobban adta mint mangába. Bár ahogy láttam az előzetest a következő rész nem lesz ilyen jól megcsinálva, de az se lesz rossz.  Nevet
Tényleg jó lesz az augusztus a címek alapján. Csak én a dupla rész miatt aggódom. Lehet, hogy az a minőség rovására fog menni. . .  Gondolkozik Én inkább kibirom dupla részek nélkül csak tovább menjen az anime filler nélkül.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9679 Dátum: 13 júl 25, 13:23:40 »

Ez így szinte tökéletes volt. Le a kalappal, cserébe elfelejtem a korábbi részeket Nevet Egyetértek, ez most sokkal erősebb volt a mangánál. Kíváncsi vagyok Csabi28 hány pontot ad erre, ha sokkal gyengébb is kapott már maximumot Nevet

Azt hittem, a fa elemmel várnak a következő részig, de így is jó lett.
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9680 Dátum: 13 júl 25, 13:45:10 »

Elég fasza rész volt, bár valóban volt pár jelenet ami szarul nézett ki.

Madara első "rohama" valami nagyon hangulatos lett! A zene alatta nem egy szokásos "harc van szal nyomjunk be valami pörgőset" , nem épp ellenkezőleg, egy nyugadt lassú és baljós sounndtrack, tökéletesen illett egy már alapjaiban is vesztett csata alá.
Bár mint mondtam, néha eléggé szétesett minden a taijutsus jelenetek közben, és hiába mozgókép, azért észre lehetett venni és hát kissé zavaró volt. Mellesleg Madara reagálása Temari támadására xD. Tipikus..

A Tűz vs Víz kombó is valami zseniális volt, milyen már hogy lehetett látni egyenként a vízcseppeket az egyik jelenetnél! Mondjuk kicsit sajnáltam hogy után egy ideig nem láthattunk sokat a harcból a gőz miatt.

Am egyigen súlyos baki a készítők részéről! Mikor Gaara próbálta elkapni Madarát, egy pár pillanat erejéig Rinnegan volt a Sharingan helyén  >.<# . Ez azér eléggé belerondított az amúgy elég jóra megcsinált "hivatalos" megjelenésébe.
A meteor megjelenésekor is remekül visszadták a shinobbik kétségbeesését.

« Utoljára szerkesztve: 13 júl 25, 15:05:13 írta mateee-kun » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9681 Dátum: 13 júl 25, 13:49:08 »

Na ez... Ez aztán rohadt jól sikerült animében.

Egy hibát azért vétettek. Amikor Gaara a homokkal kikergeti Madarát a ködből, akkor Rinnegan szeme van (a kövi jelenetben meg visszavált EMS-re.), miközben azt csak késöbb aktiválja, amikor Naruto megdobja a körfűrésszel.
Oké nem mondom biztos lehetséges a dolog (Illetve a mangából már tudjuk h az) csak kicsit fura megoldás.

EDIT:
 mateee-kun megeőztél Nevet


Egy pár dolgot azért változtattak a mangához képest, ott pl ha jól emlékszem Ohnoki egyedül állítja meg a meteort, Gaara nem segít.

Mindent összevetve szuper rész volt, bárcsak mind ilyen jó minőségű lenne.
(A közelharc mondjuk itt ott kicsit érdekes lett, de ennyit elnézhetünk, mert egyik jelenetet se láttuk túl sokáig)

Amit kicsit sajnáltam, hogy bár a meteoros jutsunak van neve, és amennyire tudom a mangában sem mondja a nevét itt madara, de reméltem, hogy az animében majd valahova azért beszúrják.
A neve: Tengai Shinsei = Meghasadt menyország (Shattered heaven)
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 25, 13:55:21 írta Exkirion » Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #9682 Dátum: 13 júl 25, 14:01:04 »

Hosszú idő után végre én is meg vagyok elégedve az animével. Utoljára a Naruto-Kyuubi harc alatt éreztem úgy, hogy tökéletesen sikerült visszaadni az egészet. Azokhoz a részekhez hasonlóan ennek is remek hangulata volt, rég volt már olyan, hogy fordítás közben azokat a jeleneteket is néztem, ahol nincs szöveg. Ezzel most öröm volt dolgozni. ^^
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9683 Dátum: 13 júl 25, 15:35:22 »

Kicsit szomorú, hogy az egész háború alatt, sőt az epic 167 óta nem készült ilyen zseniális epizód, mint a mostani. Egész játékidő alatt rázott a hideg a dinamikusabbnál dinamikusabb, összetettebbnél összetettebb, teljes mértékben ÉLŐ jelenetektől. Nem is tudom, mit emeljek ki. Zseniális volt minden egyes másodperc.
Azért remélem, hogy becsúszik még pár ilyen a közeljövőben, és az anime könnyedén kiküszöböli a manga zuhanását.

A kicsit korábbi rinnegan villantás nekem is szemet ütött. De egy ilyen kis baki elfér. Főleg, hogy openingben is már bőven mutogatták ezt a kis doujutsut.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9684 Dátum: 13 júl 25, 16:21:05 »

Ahogy látom az srt-ben nem volt túl beszédes rész, de emiatt igencsak pörgős epizódra sikeredett ez a mai.

Madara akcióba lendülése nagyon drámai lett. Ahogy leugrik, majd egy kis hatásszünetig megáll és elkezd sétálni, majd pedig egyre jobban gyorsít és belerohan a tömegbe, zseniális Nevet

A harcok nagyon látványosra és dinamikusra sikeredtek, az ember tényleg elhitte, hogy HÁBORÚ van! Madara úgy játszadozott a shinobikkal, mint macska az egérrel. Kicsit bele is éltem magam, hogy miket gondolhatott ez a nagyágyú: " Hmm, na téged mivel intézzelek el ?" ikszdé

A tűz és víz összecsapása is epikus lett, főleg a látvány, hogy Madara technikája ellen rögtön 10-20 shinobi kell Mosolyog

Kíváncsi vagyok Csabi28 hány pontot ad erre, ha sokkal gyengébb is kapott már maximumot Nevet

Egyértelműen 5/5 Nevet Persze volt 1-2 hiba, de a hangulat, pörgős harcok és jól kiválasztott háttérzenék bőven kompenzálták ezt  kacsint

Egyedül még Madara hangjával nem tudok kibékülni/megszokni. Most már egyértelmű, hogy Tobi hangját kapta meg. Nem is ezzel van a baj, csak szerintem túl idős és mély. Valami fiatalabb hang jobban illene a mostani énjéhez szerintem.
Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #9685 Dátum: 13 júl 25, 16:57:47 »

Jó, akkor a Rin'nengan villanást mindenki észrevette, de az elején mi volt az a rengeteg "fekete vér"? Miért nem véreztek rendesen?

A másik meg, kicsit szomorú, hogy kb. az Edo Tensei zombik közül senki nem ölt meg szövetséges haderős ninját, erre most Madara kapásból lehentelt mindenkit. Nem azt mondom, hogy ez nem kellett volna, épp ellenkezőleg, korábban is elkezdődhetett volna a ritkulásuk.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #9686 Dátum: 13 júl 25, 17:17:42 »

Itt olvasgattam a comment-eket, s mivel az egekbe dicsértétek, megnéztem, meg még egy pár másik részt is, hozzá hasonlítani. Jesszus, ez olyan brutálul néz már ki! Volt az a jelenet, amikor a csávó dobta Madárka felé a bombapapírt robbanócetlit, a kunai-val, hát, az a jelenet nagyon durva. Jók voltak a mozdulatok megcsinálva, a szögek is, stb., stb.
Kérdem én, hányadik perc körül volt a Rin'neganos villantás, mert én kicsi buta, nem láttam.
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #9687 Dátum: 13 júl 25, 17:26:47 »

Sejtettem, hogy nem csak nekem fog feltűnni ez a Rin'neganos baki Nevet (egyébként rögtön Naruto Oodama Rasenganja előtt volt, nem tudom pontosan hanyadik perc). Valóban remek rész lett. Madara taijutsus ámokfutása meglepően részletes és élvezhető lett Mosolyog, habár én ott egy pörgősebb zenét inkább elviseltem volna, de ez a kétségbeejtő, bánatos szám se volt rossz.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 25, 17:27:28 írta Gaburieru » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9688 Dátum: 13 júl 25, 17:34:44 »

A másik meg, kicsit szomorú, hogy kb. az Edo Tensei zombik közül senki nem ölt meg szövetséges haderős ninját, erre most Madara kapásból lehentelt mindenkit. Nem azt mondom, hogy ez nem kellett volna, épp ellenkezőleg, korábban is elkezdődhetett volna a ritkulásuk.

Jah, amúgy utólag egyértelművé vált, hogy azért tolták ennyire "ügyesen" a shinobik, hogy a Madara elleni harcban még jobban ki lehessen hangsúlyozni az erőkülönbséget.

Egyébként azt is említeni akartam, hogy a mai epizódban külön tetszettek azok a kiegészítések, amikor a random, 2 másodperces shinobik is rendesen odatették magukat külön jutsukkal, és nem csak kunaiokat dobáltak, mint a háború eddigi részeiben. Gondolok itt például a villám chakrás kardra, vagy a föld falra. Legalább látszott rajtuk, hogy próbálkoznak.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Mattessz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #9689 Dátum: 13 júl 25, 17:37:09 »

Sziasztok! Valaki legyen olyan szíves és magyarázza el nekem, hogy az epic fightok miért vannak mindig ilyen paint szinten rajzolva? Számomra ez olyna lélekölő, hogy elveszi a figyelmet az amúgy hihetetlenül király harcról. Először Naruto vs. Nagato harcnál figyeltem fel rá, de akkor gondolom mindenkinek feltűnt, ezután visszanézte az Oro vs. Hiruzen harcot és már ott is, bár nem ilyen mértékben, de ilyen módon volt rajzolva a harc rész. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért nem tudják rendesen kidolgozni a rajzokat? Például a sziklák, egy négyszög és egy kitöltéssel vannak rajzolva, semmi repedés vagy valami.

Aki tud konkrét választ erre kérem írja le  Mosolyog

Az én legelfogadhatóbb ötletem az az, hogy mivel hétről hétre igen nagy tempo minden részt megrajzolni, ezért nincs idejük rendesen kidolgozni a gyorsan váltakozó képeket, ami egy rendes résznél ugye sok kép csak állókép és csak a szájuk mozog. Most perpillanat még ezt sem annyira tudom elfogadni, mert egy jó ideje csak fillerek vannak és fel tudtak volna készülni rendesen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!