24 máj 15, 18:17:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 642 643 [644] 645 646 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554502 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #9645 Dátum: 13 júl 18, 19:52:48 »

Nem volt ez szerintem olyan rossz rész, mint amire a kommentek alapján számítottam, örülök, hogy végre visszatértünk a manga sztorihoz, de a következő rész tényleg igazán jónak ígérkezik Nevet.
Azért leírom amik nem tetszettek: Nekem is szúrta a szemem Lee-nek meg annak a robbanós-edonak az összekapása, elég béna lett. A Zetsu-ból fás részek sem tetszettek, végig arra vártam mikor dőlnek el gyökerek hiányában. Valamint Mei Youton: Youkai no jutsuját is elrontották (ill. legalábbis megváltoztatták), a kage találkozón sokkal láva szerűbb volt a színe itt meg inkább a felhő falusi "Gumifickó" jutsujára hasonlított.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9646 Dátum: 13 júl 18, 20:13:27 »

Ami reméljük nem az lesz, ami a shippuuden elején ikszdé Vagy az ugyanaz a szinkron hang volt, csak ennyire megváltoztatta a beszédjét ?

Viccelsz? Tobi első hangja mérföldeket ver az újra. Nevet A gyökértől elkezdve a komolyig bármit elő tud adni.
One Pieceben Vander Decken hangját is ő kölcsönözte. (Soklábú macskahalember.)
https://www.youtube.com/watch?v=9STxnEB4__s

----------------------------------------
*August 8, 2013
"The Unbreakable Mask and the Popped Bubbles"
"Warenai Kamen — Wareta Shabondama" (割れない仮面・割れたシャボン玉)
(Minimális filler, hahhhahahahah! Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 18, 21:59:15 írta Dani » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9647 Dátum: 13 júl 18, 22:57:17 »

Mei Youton: Youkai no jutsuját is elrontották (ill. legalábbis megváltoztatták), a kage találkozón sokkal láva szerűbb volt a színe itt meg inkább a felhő falusi "Gumifickó" jutsujára hasonlított.

Nem feltétlen, lehet pont ez a helyes, mivel a mangában mei youtonja másként van írva, mint a többieké. Ami utalhat arra, hogy az ő youtonja nem tűz, hanem víz alapú, teát nem láva, hanem sav.

Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9648 Dátum: 13 júl 18, 23:27:35 »

A hivatalos fordításban is láva elem szerepel.
De ha még igaz is, akkor is elég fura, hogy az előző harcában a Yoton lávaként működött, most meg savként.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9649 Dátum: 13 júl 18, 23:36:33 »

Tekintettel a fillerek végére rászántam magam, hogy megnézzem a részt, hiba volt. Erős FPS hiányban is szenvedett a rész. ikszdé
Mei-t és Tsunadét szépen megrajzolták, na meg a szöszit, szerintem úgy voltak vele, hogy a többit ellustázzák...  Pojén
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9650 Dátum: 13 júl 18, 23:42:03 »

FPS hiány ez nagyon nagy +1 ikszdé

Szerencsére a kövi rész úgy néz ki fullosabb gépről fogják csinálni Nevet
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #9651 Dátum: 13 júl 19, 00:23:14 »

Szerintem meg igenis jó volt ez az epizód, én full libabőrös lettem amikor Madara megjelent a szikla tetején.

Amin még meglepődtem, hogy Madara ismerte Nagatót. Ez lehetséges?
Nagatót max 30 évesnek mondanám. A Tsuchikage (kb 50-70 éves) mondta, hogy fiatal korában harcolt Madarával, akkor az öreg lehett mondjuk 30 éves. Tehát akkor az a harc 20-40 évvel volt korábban. Ez pont beleesik Nagató tippelt életkorába. Lehet, hogy mégis igaz? Csak nekem tűnik furának?
Naplózva

....................................................................................................................
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9652 Dátum: 13 júl 19, 04:17:55 »

Örülök, hogy az animéseknek így is bejött. Garantált a további libabőr Mosolyog

Jó meglátás, de Nagato inkább 40-50 közötti lehet, Madaráról pedig tudjuk Tobi elbeszéléséből, hogy kb. 80 évvel ezelőtt zajlott a sztorija. Az most elhangzott az animében is, hogy gyerekként/fiatalként ismerte Nagatót.
Oonoki inkább 70 felettinek néz ki, és nagyon fiatalon harcolt Madara ellen, ennyit elárulok.

Többet nem segítek, lehet elmélkedni, hogy is van ez kacsint
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9653 Dátum: 13 júl 19, 07:59:05 »

Ez valami iszonyatosan jó lett! Istenem, a vége mindent vitt, amikor a Shinobi haderő rájön, hogy Tobi nem is Madara!

Ez a hang... tök ugyanaz a szinkronhangja, mint Tobinak! Mi ez az egész? Nevet Végre egy kiszámíthatatlan pont a történetben. És Madara honnan ismerheti Nagatot? Jesszus, mi lesz még itt Nevet

Módosítás: a fenti kijelentést a rész megnézése utáni 3. percben írta. Így reagál egy átlagos csak animés... Nevet

Egy két érdekesség: Madara első mondata, hogy végre sikerült Nagatonak feltámasztania őt a Gedo Rinne Tensei no Jutsuval? És Tobitól kétszer is hallottuk ugyanezt: "Annak a jutsunak engem kellett volna megmentenie"
Most ez a tag ennyire totál skizofrén, hogy tényleg azt hiszi, ő Uchiha Madara?! Vagy mi a szösz folyik most itt? Ráadásul Nagato és közte van mondjuk... hát vagy 50 év biztos. Akkor mégis honnan tudhatna ilyesmiről?
Plusz ott van még egy kérdés: Vajon attól, hogy ő ismeri Nagatot, vajon Nagato is ismerte őt? Biztos pipa lesz Kabutora is az Edo Tensei miatt.... vagy ő is szegény megboldogult Nidaime Hokage-t akarja majd darabokra szedni? Nevet
És hogy lesz ennek mégis az előzetes alapján ilyen bájos pillantása? Ez most már csak így megy, aki akar az kaphat nem is egyet, rögtön kettőt?



Itt egy kissé spoileres felháborodás jön annak, aki nem látta az előzetest:
Mi volt az a kék füst körülötte? Ha megint egy Susanoo és komolyan lepetézek. jHányszor akarják még elsütni? Itachinál tudtuk, hogy pofátlanul erős az az ember, Sasukenel is ütött még. De egy Jutsunál, ahol azt mondják, hogy ritka, akkor ne legyen az általunk ismert 3 Uchihából háromnak meg... Biztos velem van a baj, de ha ez lesz "az isteni ereje" amit nagy remegve említenek, akkor szégyeljék el magukat a készítők.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 19, 08:31:54 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9654 Dátum: 13 júl 19, 08:08:44 »

Végre ez is elérkezett:D Nagyon tetszett ez a rész megjelent Madara az nekem nagyon ütött huuuuuuu kajak kirázott tőle a hideg.Nevet Mivel mangát nem olvasok kíváncsi leszek még milyen részek lesznek:D Ha innentől már csak jó harcok lesznek az nagyon kemény lesz ez nagyon jól esett. Mosolyog Mintha követező részben a grafika még szebb lesz de majd meglátjuk. Jaj de mesze van még a csütörtök:D:D Addig ki kell bírni valahogy.Nevet:D ikszdé
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9655 Dátum: 13 júl 19, 11:22:13 »

A hivatalos fordításban is láva elem szerepel.
De ha még igaz is, akkor is elég fura, hogy az előző harcában a Yoton lávaként működött, most meg savként.

Vagy meg szimplán gyérül csinálták meg, s nem csak a kinézetére, de már a színére is tettek.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9656 Dátum: 13 júl 19, 12:27:25 »

Ezt mondtam aki nem olvassa a mangát azoknak ez rész kiváló volt. És még lesz sok ilyen. Shuano??? Ugyam máá az nem isteni:D
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9657 Dátum: 13 júl 19, 14:20:05 »

És hogy lesz ennek mégis az előzetes alapján ilyen bájos pillantása? Ez most már csak így megy, aki akar az kaphat
Itt egy kissé spoileres felháborodás jön annak, aki nem látta az előzetest:
Mi volt az a kék füst körülötte? Ha megint egy Susanoo és komolyan lepetézek. jHányszor akarják még elsütni? Itachinál tudtuk, hogy pofátlanul erős az az ember, Sasukenel is ütött még. De egy Jutsunál, ahol azt mondják, hogy ritka, akkor ne legyen az általunk ismert 3 Uchihából háromnak meg... Biztos velem van a baj, de ha ez lesz "az isteni ereje" amit nagy remegve említenek, akkor szégyeljék el magukat a készítők.


He he... Mondtam, hogy jó lesz, és még csak most kezdődik igazán Mosolyog
Azt ne felejtsd el, hogy összesen 4 Uchihát ismerünk (már ha Tobi is tényleg az), és ők mind különlegesen erősek.  Sőt, anno még egy mezei sharingan is nagy riadalmat keltett Hakuban. És Susaano és Susaano között is láttunk különbséget, lásd Sasuke Susaano bordáit, illetve Itachiét.

Madarától pedig kapsz a következő részben két olyan pofont, hogy megérted, miért volt legendás. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 19, 15:33:05 írta zoldkabatos » Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9658 Dátum: 13 júl 19, 22:25:14 »

valami epikebb zenei aláfestést vártam volna a végére Gondolkozik
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9659 Dátum: 13 júl 19, 23:48:04 »

Nem volt olyan rossz a választás, de ennél nem nagyon lehetett ütősebb:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=UaZie1I9Cus" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=UaZie1I9Cus</a>
Naplózva

Oldalak: 1 ... 642 643 [644] 645 646 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!