24 máj 15, 10:32:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 636 637 [638] 639 640 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554255 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
KisDre
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 4

Minek? :D


WWW
« Válasz #9555 Dátum: 13 jún 13, 22:28:19 »

Csak nekem tűnt fel és aztán marta az agyamat az epizód végéig, hogy Narutónak a KLÓNJA volt ott? Akkor miért félt a mérgező bogaraktól vagy hogyan harcolt ennyire "teljesen?"
(ui: ez spoilernek számít? végül is nem a cselekvést mondom illetve nem tárok fel semmi titkot)
Naplózva

KisDre.deviantart.com
Warcraft 4-et a népnek!
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9556 Dátum: 13 jún 13, 22:50:29 »

Épp ezért félt, mert klón volt, ergo elég ha 1 sebzést bekap és el is tűnik. Próbált végig segíteni Shinónak. Az hogy ennyire teljesen harcolt nem meglepő, hisz ott a mangabeli példa a Naruto klón vs Raikage harca.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9557 Dátum: 13 jún 14, 07:35:33 »

Fillerrek most azt bontják ki hogy naruto mangában csinált több 100 klont hogy mindenhol ott legyen a csatatéren, kaptunk pár képet erről.  Itt meg sok sok részt:D Ahogy láttom julisban is filler lesz.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9558 Dátum: 13 jún 14, 10:28:45 »

Én már rég feladtam, hogy összefüggést vagy értelmet keressek a filler és rendes részek között, ha Naruto Jichuuriki formájáról van szó... Kezdődött azzal, hogy nem szabad klónokat idéznie, mert a Kyuubi megöli őt, majd mikor már 100 klónnal közelíti a csatatereket, az Itachi elleni harcban úgy tűnik, kifogyott a chakrából (ami szintén fura, nem hinném, hogy a Kyuubi szól, hogy "Battery low, mindjárt meghalsz ,de gondoltam szólok előtte"), aztán végül mégsem.... Vagy nincs túl jól megírva az egész vagy csak még kusza a dolog egy jövőbeni titokig... nem tudom.

A részhez annyit, hogy jó volt, nekem tetszett, bár Naruto belépője tényleg rém gyenge volt... arról nem is beszélve, hogy ott van a Raikage-t megszégyenítő gyorsasága és ereje, amivel tulajdonképpen 2 másodperc alatt cafatokra szedhette olna... de nem tette. Ráadásul ha azokkal a kis "szellemkarokkal" boxolta volna, nem kellett volna tartania a bogaraktól sem, mivel azok a szerves dolgokat támadják csak, a chakra pedig nem az..

Mindegy is, azért nem volt rossz Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9559 Dátum: 13 jún 14, 12:44:27 »

Én már rég feladtam, hogy összefüggést vagy értelmet keressek a filler és rendes részek között, ha Naruto Jichuuriki formájáról van szó... Kezdődött azzal, hogy nem szabad klónokat idéznie, mert a Kyuubi megöli őt, majd mikor már 100 klónnal közelíti a csatatereket, az Itachi elleni harcban úgy tűnik, kifogyott a chakrából (ami szintén fura, nem hinném, hogy a Kyuubi szól, hogy "Battery low, mindjárt meghalsz ,de gondoltam szólok előtte"), aztán végül mégsem.... Vagy nincs túl jól megírva az egész vagy csak még kusza a dolog egy jövőbeni titokig... nem tudom.

Mindegy is, azért nem volt rossz Mosolyog

Nincs sploer de meglesz magyarázva miért nem halt meg Naruto a sok klóntól.

Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #9560 Dátum: 13 jún 14, 14:59:36 »

Hahaha,ez nem volt rossz? Ez ilyen gyors összedobunk valamit rész volt,csak időhúzásból állt megint.Minek kellett oda Naruto egyáltalán? Hogy elkísérje Kibáékhoz? Meg azok az indokok,áh- A kövi rész viszont jónak tűnik...
Naplózva

NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9561 Dátum: 13 jún 15, 10:52:32 »

Nem volt rossz rész. Nevet Ilyen részeket csinálnak akkor jó. Mondjuk azt hittem, hogy Naruto fogja legyőzni Torunet. Nevet Nekem kifejezeten tetszett, hogy Shino lepecsételte Torunet nem rossz értelemben. Mosolyog
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9562 Dátum: 13 jún 20, 14:30:22 »

318:

So-so. Ez is simán szerepelhetett volna a mangában. A sztori nem volt rossz, különösen az Orochimarus szál, de a harcot megint elnagyolták. Ezek alapján a következő részben is hasonlókra számítok. A végén kiderül, hogy mindenről Oro tehet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 20, 14:30:59 írta zoldkabatos » Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #9563 Dátum: 13 jún 20, 16:45:29 »

Na ez egy nagyon jó rész volt nekem tetszett  Nevet  Ezek az Oro-s szálak mindíg felpörgetik az eseményeket kicsit Nevet
Itt-ott voltak érdekes dolgok, meg egyszerűbben is le lehetett volna zavarni a harcot, nem is tudom melyik Samehada kelett volna csak hozzá  kacsint de aránylag nagyon tetszett Nyelvesít
Utoljára a Gurenes harcokat élveztem ennyire a fillerekben mint ezt a 2 részt Mosolyog
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9564 Dátum: 13 jún 20, 18:44:23 »

Először is érdekes volt, hogy az opening csak a rész felénél csendült fel, de már volt ilyenre példa  smirksweat
Amúgy egy elég lapos részre sikeredett, legalábbis számomra. Vontatott volt az egész és Orochimaru behozása is a képbe felesleges mozzanat volt...
Ami tetszett, az a rész eleji ökörködés és Samehada jelenete Mosolyog De amúgy az animálás is vérszegény volt és túlontúl egyszerű, szóval erre az epizódra csak egy 3/5-öt tudok adni.
A következő rész már sokkal érdekesebbnek ígérkezik, és a grafika alapján a mai rész teljes ellentettjét láthatjuk majd: dinamikában gazdag részt Nevet
Naplózva

NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9565 Dátum: 13 jún 21, 08:39:28 »

Jó kis rész volt. Nevet Szerintem egy picit több harc is lehetett volna egy kicsit túl gyorsan letudták. Orochimarus szál kifejezetten tetszett.Nevet
Én már most várom következő részt jónak ígérkezik.Nevet:D
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #9566 Dátum: 13 jún 22, 06:15:12 »

Most tényleg megint egész nyáron "élvezhetjük" a fillereket? Úgy látom, hogy a júliusi első rész is még filler, csodás... Mégis hova akarják még elhúzni az anime és a manga közti távolságot?
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9567 Dátum: 13 jún 22, 09:13:26 »

Most tényleg megint egész nyáron "élvezhetjük" a fillereket? Úgy látom, hogy a júliusi első rész is még filler, csodás... Mégis hova akarják még elhúzni az anime és a manga közti távolságot?

Igen, nem is tudom ki mondta még anno, mikor elkezdődött ez a filler-szezon, hogy egész nyárra ki lesz húzva biztosan. Két éve még Konoha ostromát izgultuk végig egész nyáron... most meg tuti Tonton és Orochimaru kétes kapcsolatán csámcsoghatunk pár rész múlva Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #9568 Dátum: 13 jún 22, 10:04:23 »

Amenyiben jók a fillerek akkor kibírhatnátok. Ez a rész meg az előző is elég jóra sikeredett ahhoz képest , hogy filler. És a következő is jónak ígérkezik. Ha marad ez a minőség egy cseppet sem bánom a fillereket. Ha meg van itt valaki aki csak animét néz és unja aí fillereket az kezdjen neki bátran a mangának, mert nyár végéig tuti fillerek lesznek csak.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9569 Dátum: 13 jún 22, 11:19:32 »

Na, július 4.-én lesz az utolsó filler. Utána visszatérünk a mangához. Már alig várom ezeket a részeket  ikszdé ( a mangások gondolom tudják, hogy miért  Hümm-hümm )

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Naruto:_Shippuden_episodes#Season_14:_2013
Naplózva

Oldalak: 1 ... 636 637 [638] 639 640 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!