24 máj 15, 22:09:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 632 633 [634] 635 636 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554695 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9495 Dátum: 13 máj 09, 13:31:34 »

Na itt az új rész linkje akit érdekel.

http://www.narutoget.com/watch/1077-naruto-shippuden-episode-312/

Mit mondjak.... gratulálok Pierrot! A Magical Girl Ninja Strucc és Magical Girl Néma Bohóc Szerkójú Takony Ember után eljutottak a következő szintre: Magical Girl Gangman Klón és Magical Girl Muppet KisFiúlány.... gratulálok! Gondolom legközelebb jön a Magical Girl Medvedisznóember és hű társa a Magical Girl Sonicman. ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9496 Dátum: 13 máj 09, 14:00:54 »

Amiben Lee van az csak jó lehet:D Nekem tetszett . Mosolyog
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9497 Dátum: 13 máj 09, 16:37:53 »

Hát ezek a fillerek egyre rosszabbak..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9498 Dátum: 13 máj 09, 18:31:56 »

Először is, azon jót nevettem, hogy mindenki meglepődik Chen mesteren, hogy a "hírhedt" és "legendás" ninja visszatért, közben 500 részen keresztül 1 szó se volt róla ikszdé Persze tudom, hogy csak filler, de akkor is vicces volt hallani  Pojén

Amúgy a részben csalódtam. Az előzetes alapján olyan jónak tűnt, maga ez a karakter is megtetszett már első látásra, erre fel úgy elhúzták az egész epizódot, hogy szörnyű. Sokkal többet lehetett volna kihozni ebből a szereplőből, (akinek egyébként Brook volt a szinkronhagja). Továbbá legyőzték az egyik technikáját, és ennyi ? Ő a legendás és hírhedt ( xD ) Chen mester, és ennyi a tudománya ?

Többet vártam volna a "harcukból" is. A grafika elég szépre sikeredett, de hát csak sikerült elrontani ezt. 2/5

A következő rész előzetesben MÁR irritál az a köcsög kisgyerek izé, pedig min. 3 részen keresztül őt fogom látni...
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #9499 Dátum: 13 máj 10, 15:42:42 »

Az előzetesbeli kiscsajról csak nekem ugrott be egyből Kakuzu ?
Naplózva

....................................................................................................................
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9500 Dátum: 13 máj 10, 19:18:21 »

Nem volt olyan rossz rész.A technika is jónak tűnt,legalább is látványilag.
Nehogy már a Taijutsu "nagy" mesterétől egy ilyen könnyen legyőzhető technikát kapunk.
Egy vagy két kapu kinyitása már elfogadható lenne,és okozhatott volna nagyobb kárt is. Gondolkozik

Előzetes alapján nem tudom mit gondoljak.Nem túl biztató kivéve ha tényleg van valami köze Kakuzohoz vagy hasonló akkor talán egy kis esélyt adok.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 10, 19:19:10 írta K ichigo » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9501 Dátum: 13 máj 12, 22:10:33 »

Amúgy az a rengeteg cool és hátborzongatóan jó háttérzene hova tűnt az animéből ? Most azokra gondolok, amik szinte végig jelen voltak a sorozatban. A háború óta csak szerintem van nagyon kevés dallam, és azok is ugyanazok mindig ?
Naplózva

NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9502 Dátum: 13 máj 13, 09:28:41 »

Látvány világgal megvoltam elégedve Nevet csak a történet most sajnos nem volt annyira jó Neeem
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #9503 Dátum: 13 máj 16, 16:21:03 »

Hát erről a részről nehéz jót mondani, legalábbis én nem tudok. Elnyújtott lett az egész és még nincs vége, ez a gyerek meg úgy idegesítő ahogy van. Nekem nem okozna érzelmileg gondot leütni, még ha nem is lenne zombi. Direkt csinálták ilyen irritálóvá, vagy csak így jött ki?
Amit el tudok hinni, hogy a többiek is csak a sorsa miatt sajnálják, valószínűleg minden falu szemet vetett rá, és valami tragikus módon távozott ilyen fiatalon az élők közül, talán ezt is megtudhatjuk azért, és ne csak azt láthassuk ki hogy ismerte meg.
Az egyetlen pozitívum, hogy még ha nem is szándékosan de Sakura kiütötte egy picit Nevet És még sokan szidjátok őt, hogy semmire se jó...
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9504 Dátum: 13 máj 16, 16:51:13 »

Nekem nem okozna érzelmileg gondot leütni, még ha nem is lenne zombi.

Az egyetlen pozitívum, hogy még ha nem is szándékosan de Sakura kiütötte egy picit Nevet És még sokan szidjátok őt, hogy semmire se jó...

Hidd el, szerintem még a legnagyobb családbarát/gyermekbarát embernek sem esne nehezére kiütni egy ilyen kisk*csögöt! ikszdé

S nem azért, de ez filler, s most ne legyen kawai, hogy egy fillerben Sakura kiüt valakit, ahogyan az se, hogy a Hang Négyes visszatért és debil módon "power up"-olnak, vagy hogy Naruto a fillerben gőzhajóhoz méltóan kettéfingja a Himaláját. ikszdé
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9505 Dátum: 13 máj 16, 20:04:19 »

Elég érdekes egy rész volt ez. Megjelenik 1 random kiskölyök, aki irányítja az időjárást és mindenki tudja ki ő. Én arra tippelnék, hogy ez is Kabuto csapdája. Miután megpöckölte Shikamaruékat, azután emlékezett rá mindenki, tehát egy Cukisima és Mest képességgel bírhat, hogy hozzáadja magát az emlékeikhez, ebben az animében nem volt még ilyen, szal belefér ikszdé Tehát Kabuto egyfajta lelki fegyverként alkalmazza ezt a feltámasztott zombit, hogy ne emeljenek rá kezet az egyesített shinobi tagjai, míg ő az időjárás irányító képességével kiüt mindenkit.

Azonban mivel nagyon úgy tűnik, hogy egyszerre játszódott a Shikamaru-Kiba-Sakura jelenetek, így több is van ebből a Yotából. Szóval én ezt az irritáló kiskölyköt átalakult Zetsu klónoknak tudom elképzelni, hisz a kiválasztott egyed teljes képességeit le tudják másolni.

Az se kizárt, hogy valóban létezett 1 Yota, de még akkor is az előző bekezdésben felsorolt tények közrejátszhatnak.

Mindenesetre ez a filler sztori tetszik. Volt az egész résznek egyfajta rejtélyes hangulata és a grafikával se volt baj, 4/5. Kíváncsi vagyok miket hoznak majd ki még ebből.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9506 Dátum: 13 máj 16, 20:30:10 »

Ha így nézzük még érdekes is lehet:D
Naplózva
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9507 Dátum: 13 máj 17, 11:35:15 »

Hát mit is mondjak Nevet Meglátjuk mit hoznak ki még belőle. Nem volt rossz annyira én rosszabbra számítottam. Sztori kifejezetten tetszik. Mosolyog Mondjuk Yota inkább félelmetes mint aranyos ikszdé
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #9508 Dátum: 13 máj 17, 16:03:07 »

311-től bepótoltam a lemaradást,hát azt a részt láttam mangába is,de az anime sokkal jobb.xD 8:59-nél nézzétek azokat a fejeket a 311.részben: Raktak bele olyan poénokat amik nem voltak a mangában,és azok jobban tetszettek mint az eredeti.Jó ez a mostani Anime Team.

A 312-es filler elég ratyi lett.Bruce Lee részeire emlékeztet,vagy a Karate kölyökére.Nevet Lee azzal a kölyök fejével megtanítja a nagy Taijutsu mestert a dolgokra,van itt egyáltalán realitás? Szenvedés volt végignézni,komolyan...Az öreg úgy nézett ki mint egy Jamaicai jointos (Japán-kínai változatban).xD

Na meg a 313-as ,aranyos volt meg minden de nem volt benn semmi izgalmas.Yotára először én is azt hittem hogy lány,meg ahogy beszélt is.Köszönjük a felvilágosítást,szükségem volt rá.De mondjuk ilyen csúnya fejjel valszeg fiú lehet.ikszdé Speeder Ino Team .haha A grafika teljesen más volt,azt hittem hogy valami naruto movie-t nézek,sok árnyalatú volt,szép volt a háttér.Úgy látom egy szép nagy filler sorozat lesz mint mindig.Wááá.

« Utoljára szerkesztve: 13 máj 17, 16:05:18 írta dreamfolow » Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9509 Dátum: 13 máj 19, 08:56:28 »

Hát... megnéztem az utolsó két részt. Már bánom.

A Chen mesteres sztorit szerintem hozzávetőleg 11,3 másodperc volt kitalálni.

Az utolsó, Yotás rész pedig... Nem hittem volna, hogy valaha visszasírom Yukimarut... Az is egyfolytában ezen az irritáló frekvencián óbégatott ,de az legalább irányította közben a Sanbit és még jól is nézett ki az a jutsu.
De ez... hát ez a démonpofa, a skizofrénia, ami jellemzi, két másodpercenként más a hangulata és végig ez az agyzsibbasztó vinnyogás, ha éppen nem ko-kon-konozik...
Ezt hogy gondolhatták komolyan? Ez valami paródia akar lenni? Halál komolyan kérdezem. Voltak már enyhén eltorzított karakterek, de ez úgy néz ki, mintha szándékosan lenne ilyen génhulladék.... se falva, se kajája, se agya és kb 5 szót tud, amik közül 5-től a falra mászok...

Jesszus...
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Oldalak: 1 ... 632 633 [634] 635 636 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!