24 máj 15, 04:11:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 630 631 [632] 633 634 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554066 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9465 Dátum: 13 ápr 23, 16:36:37 »

A jelenlegi töltelék epizódoktól eltekintve, az 558. fejezet felénél állt meg a cselekmény. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
yusukee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #9466 Dátum: 13 ápr 23, 19:58:52 »

A jelenlegi töltelék epizódoktól eltekintve, az 558. fejezet felénél állt meg a cselekmény. Mosolyog

Köszi
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9467 Dátum: 13 ápr 24, 18:38:09 »

Jövő havi Naruto anime előrejelzés. Egy szóban: FILLEREK!

 Május 2
 Naruto Shippuden 311. rész – Road to Ninja bevezető (minek?)
 Május 9
 Naruto Shippuden 312. rész – Az öregember és a sárkány szeme
 Május 16
 Naruto Shippuden 313. rész – Eső, amit hó köver, időnkénti villámlás is előfordulhat (dafaq? időjárás előrejelzés?)
 Május 23
 Naruto Shippuden 314. rész – A szomorú eső lehull.
 Május 30
 Naruto Shippuden 315. rész – Hosszas havazás/Hosszasan megmaradó hó (bármelyiket jelentheti)
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9468 Dátum: 13 ápr 24, 19:03:52 »

Inkább most jó sok, mintsem később megszakítsák a dolgokat! Azonban Opening alapján hamarosan már főtörténet jön Nevet
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9469 Dátum: 13 ápr 25, 05:21:41 »

Ugyan nem nézem az animét, de követem a Saiyan Island epizód beosztásait - ha már a Storm 3 DLC-król olvasok, miért ne...

Na igen, Pierrot = epic fail. Rajzolási tehetségük a nullával egyenlő, a nézőket hülyének nézik, elhiszik, hogy ők mindent jobban tudnak a mangakáknál, fanservice orrba-szájba (mert afelől senkinek se legyen kétsége, hogy kizárólag a "fürdős jelenet" miatt készítik el így kb 1 év után a Road To Naruto one shot mangát, mert ha promo lett volna, akkor ezt akkor kellett volna ellőni) és nem hiába mondják, hogy 2000 óta nincs értelmes animéjük a divat shonen-eken kívül!

Nem értem, pl Yu Yu Hakusho-t is a Pierrot készítette, mégis köröket ver a Naruto és Naruto Shippuden-re! Ott gyakorlatilag nincsenek fillerek, a rajzolás is fokokkal jobb és manga hűbb, nagyon jól követte a mangát és még az a pár ő általuk berakott extra is jól sült ki (pl Sakyo és Shizuru kapcsolata).

Ezért nem értem, hogy azóta mi történt ezekkel?! Rájöttek, hogy elég, ha valamit csak felhype-olnak s a hype-al is ellehet adni, s már nem is törődnek a minőséggel? Szégyen!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9470 Dátum: 13 ápr 25, 07:29:23 »

Soreszko, te hajlamos vagy olyanokat állítani, hogy én csak úgy nézek...

Először is a Pierrot talán tényleg nem a legpatinásabb csapat, de azért az igencsak túlzás, hogy nem tudnak rajzolni. Egyrészt szeretnék én ilyen jól tudni rajzolni, másrészt a Bleach is az ő kezük műve és az végig nagyon szép.
A Narutoval az a gond, hogy teljesen el lettek adva a jogai és Kishimoto nem felügyeli a produkció minőségét.

Ó és a Yuyu Hakushoval azért ne hasonlítsuk, mert az egy 175 fejezet hosszú manga, a Naruto 62x fejezetéhez képes gyakorlatilag egy szösszenet ezért nem volt szükség hosszabb fillereket belerakni, mert mire behozták volna a mangát vége lett.

A Shippu is nagyon szép volt az elején, onnan kezdett el romlani a minőség, hogy a Hidanos részeknél elkezdtek kísérletezgetni pár inkompetens animációs direktorral, meg animátorcsapattal.
(És bár Animációs folyékonyság szempontjából szépek azok a részek, de nézzétek meg, 1 árnyékolás nincs a karaktereken)

Mindenesetre az Anime mostanában tényleg nem remekel, ez tény.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 25, 07:30:43 írta Exkirion » Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9471 Dátum: 13 ápr 25, 13:16:59 »

310:

Hát ez így olyan semmilyen lett, még ha a Chiyo név viccesen is hangzott Sasori maitt. Azért az egy zárómondatért meg teljesen felesleges volt egy kétrészes fillert csinálni. Ezt most tényleg nem tudm hova tenni. Kaptunk ismeretlen szereplőket, akikkel nem fogunk találkozni a jövőben sem.

Akkor lehetett volna értelme, ha az Akatsukit egy picit jobban előtérbe hozzák. Az sem vall túlzottan Narutóra, hogy inkább elmenekül, mintsem szembeszálljon velük.  Ráadásul ha már itt szereztek némi infót Sasoriról, akkor illett volna használni azt a Shippuuden elején.

Reméljük a következő részek jobban sikerülnek.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 25, 13:26:22 írta zoldkabatos » Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #9472 Dátum: 13 ápr 25, 18:48:27 »

310: végre, kicsit értelmesebb fillérek, nem tudom miért nem tudnak kitalálni ilyen akciókat az Akatsuki zsoldos idejéből, amikor ugye mindent sikerrel végrehajtottak - több Akatsuki szerepléssel, nem két rész alatt 3 perc. Hiszen azért Hidan, Kakuzu, Deidara, Sasori mind hatalmas karakterek Nevet
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #9473 Dátum: 13 ápr 25, 22:09:30 »

Ne is mond... szívesen megnézném, ahogy összegyűjtik a bijuukat:D bár igazából az 1,2,3,6 farkút láttuk, csak a 4,5-öt nem.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9474 Dátum: 13 ápr 25, 22:19:33 »

Nem hiszem el, megint egy gyönyörűen megrajzolt és kivitelezett epizód, ami persze, hogy filler.  smirksweat

Ez a rész már sokkal jobb volt, mint az előző. Volt értelmes történet haladás benne, és a szamuráj vs Sasori kis szösszenet is nagyon tetszett.

Egyetértek zoldkabatos-sal, Naruto nem hagyta volna ennyiben a dolgot. Meg igazából bölcsebb döntés lett volna, ha szánnak még 1 epizódot erre a szálra, mert kicsit összecsapottnak éreztem. Viszont láthattuk, hogy is foglalta el Sasori egy maga azt a bizonyos nemzetet, amit a Sakura & Chiyo nagyi harcnál megemlített Nevet

Az epizódra 5/5-öt, maga a 2 részes szálra pedig egy 4/5-öt adok.

Következő rész nagyon jó lesz!!! Már olvastam mangában, ott nagyon ütött ( főleg a vége Nyelvesít ), de ahogy látom, itt is vinni fogja a pálmát, mert ennek is jó lesz a grafikája Nevet Ó, bárcsak tudnák ezt a színvonalat tartani. Szal mindenesetre a jövőheti rész nagyon várós, és ez tényleg a movie felvezetője, nem úgy, mint a Road to Sakurás marhaság...
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9475 Dátum: 13 ápr 25, 22:21:41 »

Valamennyire a 4farkú elkapását is láttuk Itachi és Kisame által.
Ebbe benne van valamennyire.Alapból rövid itt csak egy rövid szösszenet.
http://www.youtube.com/watch?v=7mCOgE-ik78
0:39-1:11

Tényleg jó lenne látni régi akatsuki storykat ha már sok a filler.
Naplózva

NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9476 Dátum: 13 ápr 28, 12:14:41 »

Nekem kifejezetten tetszett ez a rész Nevet kár, hogy a végét egy kicsit elkapkodták akatsuki is hozta formáját. De következő részt jobban várom az nagy lesz ikszdé
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #9477 Dátum: 13 máj 02, 18:43:22 »

Ennél a résznél csak én vettem észre hogy egyes részeknél siralmas volt a rajzolás?A történetről meg annyit, hogy lehetett volna jobb is.
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9478 Dátum: 13 máj 02, 19:23:08 »

311:

Nem tudok mit hozzáfűzni ehhez a részhez. És egyre inkább így van. Amikor még évekkel ezelőtt lemaradásban voltam a sima Naruto animével, gyorsan végig tudtam pörgetni a blőd fillereket (ld. az utolsó 80 vagy mennyi rész), de így, hogy még ezekre is várni egy-egy hetet... Kíváncsi vagyok, nem esik-e ilyenkor brutálisan a nézettség. Nekem elveszi a kedvem az egésztől, pedig az elmúlt egy-két évben tiszta fanatikus lettem.

Nyavalygás OFF.

Jó volt pár poén, és örültem, hogy a többiek is jutottak egy kis szerephez. A háború előtt jó lett volna néhány ilyen békebeli hangulatkeltő epizód.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9479 Dátum: 13 máj 02, 19:26:43 »

Ennél a résznél csak én vettem észre hogy egyes részeknél siralmas volt a rajzolás?A történetről meg annyit, hogy lehetett volna jobb is.

A történetet Kishimoto írta, ez a Road To Ninja bevetője és létezik manga formában is (http://www.mangahere.com/manga/road_to_naruto_the_movie/c001/). A rajzolással szerintem semmi baj nem volt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 630 631 [632] 633 634 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!