24 máj 15, 01:20:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 628 629 [630] 631 632 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553913 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9435 Dátum: 13 ápr 04, 15:06:55 »

Nah, amennyire megörültem egy hete az új OP/END páros érkezésének, elég szépen elfeledkeztem róluk  smirksweat . El is képedtem, mikor Kabuto jelenete után hirtelen új kezdés jött be....

OP: Az előzőt elfogadhatónak véltem (tekintve annak két elődjére), de látva a mostanit az sem volt több mint egy átlagos, felejthető op-nél. Rég volt már ilyen király opening animében, már maga az eleje a lámpásokkal nagyon megfogott. Ezzel a szürkébb, tompább színvilágú környezettel nagyon hangulatos kezdést alkottak  Mosolyog. Az animációk meg pörögtek rendesen, bár spoilerezés terén persze itt sem bírtak magukkal. Aki nem olvas mangát annak talán egy ideig elkéne kerülnie  smirksweat.
A zene a vártnak megfelelően jóra sikerült, bár korántsem nyűgözött le annyira mint a 8-nál, de mindenképp élvezhető és remekül passzol a mostani OP-hez.

EN: Első pillantáskor gyorsan lemondtam róla, de bele-bele nézve tényleg nem lett ez olyan vészes, magával a kinézettel én sem vagyok megbarátkozva, de volt benne egypár poénos jelenet + a zene remek lett hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 04, 15:09:29 írta mateee-kun » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9436 Dátum: 13 ápr 04, 15:21:11 »

Valakinek nem tetszik, a mostani opening zene?

Na akkor ezt próbáljátok ki srácok:
Nyissátok meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=NeLIOp3HJa0
De ne indítsátok el. (Ha elindul pörgessétek vissza)
Teketjetek az új részben az opening elé, vegyétek le róla a hangot, és tegyétek a videót a youtube mellé.
Áljatok az egérrel a youtube indítóikonjára és amint elindul az új opening azonnal indítsátok a youtube videót.

Eztán már csak nagyítsátok ki a mostani openinget és élvezzétek az új openinget a diver zenéjével. Ja és említettem, hogy úgy passzol a kettő, mintha csak egymásra öntétték volna őket? Nagyon durva Nevet
Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #9437 Dátum: 13 ápr 04, 16:16:01 »

Zsinorba a negyedik rossz opening...Az az animálás ami az openingeknél van már 4-5 opening óta az szerintem katasztrófa, nekem egyáltalán nem tetszik. Az ilyen kép világos openinget inkább endingnek kellene meghagyni, annak pont jó lenne. Ami még nem tetszik, hogy a háború hangulatot még a háromból egyetlen opening se adta nekem. Ez a rohangálás össze vissza  meg a fesztiválozás nem openingnek való. Most nem azt mondom, hogy folyjon a vér ezerrel meg legyen tele spoilerrel, csak ne ökörködés meg fesztiválozás menjen amikor háború van. Madarás harcot is teljesen elrontották, egy értelmes képet se raktak be róla.
Ezt a filler részt még megnéztem, de szerintem addig pihentetem már az anime nézését amíg vissza nem térnek az eredeti történethez.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9438 Dátum: 13 ápr 04, 16:52:47 »

Ezt a filler részt még megnéztem, de szerintem addig pihentetem már az anime nézését amíg vissza nem térnek az eredeti történethez.

Akkor viszlát májusig, ha nem húzzák el júniusig! ikszdé kacsint

Mondjuk szerintem a kát hét múlva lévő filler megint ilyen Part I megerőszakolós filler lesz, mert küldetést háborúban nem hiszem, hogy nagyon lenne rá idő... ha nem Chojuro centrikus filler rész lesz.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9439 Dátum: 13 ápr 04, 18:10:08 »

Látom másokat se hatott meg ez a rész, sokkal inkább az Opening és Ending.

Ami az Openinget illeti: Jó volt, bár nálam az előzőt szerintem semmi sem verheti. Amit viszont iszonyatosan sajnálok az az, hogy megnéztem... Mi ez az orbitális spoilerezés a Rinnegan szemű Madaráról aki Naruto ellen harcol? És ez nem csak egy villanás, legalább 2-3 alkalommal tisztán kivehető volt. Ez mégis mi a búsfranc? Miért kellett?!
A fene se akarta, hogy lelőjenek egy ilyen poént, én tökre elfilozofáltam volna még rajta, olyan tök jó dolgok jutottak eszembe ki lehet Tobi, mi lehet a célja igazából meg ehhez hasonlók, ehhez képest egy filler szezonban (mert az lesz, nem?), jó pár résszel a tényleges történések előtt ellőnek egy ekkora spoilert? Hát menjenek a Gyáááá
Arról nem is beszélve, hogy lepacsizik a Kyuubival, akinek szemmel láthatóan lenne esélye elmenekülni ,de nem. Ehelyett elhullajt egy könnycseppet és kész...

Bízom benne, hogy ez csak valami nagyon nagyon nagyon rossz vicc vagy csak félre akarnak vezetni. Nem létezik, hogy ennyire kics*ssz*nek az animésekkel....

Az Ending meg olyan semmilyen volt, azt nem is részletezném... Különben is, miután végignéztem az openinget, már a részre se nagyon tudtam koncentrálni, úgyhogy valószínűleg meg kell majd néznem még egyszer, mert alig fogtam fel belőle valamit, egész idő alatt ezen rugózott az agyam...

Azért egy szösszenet, én úgy emlékszem, hogy ez a fazon még levezetett egy chuunin vizsgát, látta Gaarát és Sasuke-t harcolni és ott halt meg.... vagy keverem valakivel? Ő rágta egész idő alatt azt a fogpiszkálót, nem?
Ami tetszett, a következő rész tartalma, a csajszi a béna sztori ellenére érdekes karakter lesz, hiszen benne volt a sima Narutoban többször is, mint ANBU harcos. Ez mindenképp érdekel.

Ami a rész címeket illeti, a "Kastély bukása" címről csak nekem ugrik be Chiyo nagyi és az ő 10 bábja? Na azt pl nagyon megnézném, hogy is foglalt el egy egész kastélyt a kis magánhadseregével.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 04, 18:23:46 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9440 Dátum: 13 ápr 04, 18:23:48 »

Az openinges spoilerek miatt ne aggódj, egyrészt nem szokott mindig úgy lenni (lásd pl. a kettővel korábbit, amiben Sasuke is szerepelt EMS-sel, és ugye ollyan eddig még nem volt), másrészt meg annyit elárulok, hogy az opening összes jelenetei közül én csak egyre emlékszek a mangából. Azért tényleg csókoltatom az anyukájukat, de te nem tudod, melyik az a jelenet  Nyelvesít

Először én is kevertem a két embert. Akit most feltámasztottak, az a chuunin vizsga előselejtezőjét levezető köhögős ürge, Hayate. Aki az arénabeli harcokat vezényelte, az a rágcsálós Genma. Ő nem halt meg; láttuk később is, és még fogjuk is a közeljövőben.

Hayate: http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20110501015412/naruto/images/5/52/Hayate2.jpg
Genma: http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20120412210518/naruto/images/7/71/Genma_Shiranui.JPG

A Chiyos rész  nem elképzelhetetlen, hiszen ő még szabadon rohangál. Én is megnézném azt a harcot.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 04, 18:25:39 írta zoldkabatos » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9441 Dátum: 13 ápr 04, 18:46:07 »

Egy kérdés... egyedül csak én tartom az új openingben irritálónak, hogy amikor a fény lépcsőn felfelé menet mutatják Tobi-t, majd Madara-t, majd Sasuke s Sasuke után egy kb 0,055 másodpercnyire újra Tobi-t de ezúttal sharingan-al? Mi a fene akart ez lenni? Miért nem adtak normálisan 1 másodpercet neki, hogy ne csak azok vegyék észre, akiknek jó a szemük?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9442 Dátum: 13 ápr 04, 19:14:23 »

Többször is mutatják a régi, narancssárga maszkos Tobit. Egészen addig, amíg Naruto fel nem ér a lépcsőn, és meg nem fejeli. Elég egyértelmű utalás. Mosolyog
Én inkább azon agyalok, hogy amikor a Kagék rátámadnak Madarára, akkor utóbbinak miért van egy pillanatig gépiesítve a s*gge?xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9443 Dátum: 13 ápr 04, 19:24:15 »

Mondhatni a készítők Madarát egy háborús ágyúhoz hasonlították (legalábbis én azt látom azon a beszúrt képen), aki folyamatosan köhögi fel a tűzgolyőkat és azzal bombázza a Kagekat  ikszdé.  
De am így újranézve elég rendesek voltak a Raikagéval, hogy visszadták neki a bal karját amíg az Uchiha pajzsát püföli...  Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 04, 19:28:27 írta mateee-kun » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9444 Dátum: 13 ápr 04, 19:35:43 »

Amióta bármely debil hülye gyerek képes animációt összehoznia számítógépén azóta az animátorok ellustultak.
Egyszerűen az egész barom élettelen.

Úgy voltam vele, hogy újra megnézem az openinget, mert adtatok neki hideget s meleget, de az már az első képsorok túlzottan is sokkolóak voltak.
Arra a jelenetre, amikor a csőröszombi (18:56) le szaltó karatézza a bámészkodókat.
Egyszerűen művészien játsszák a szobrot, ahogy szép sorjában kivégzik őket.  Pojén
Mondjuk az a  nyakkitekerős egész jóra sikerült.  ikszdé

Baki és Hayate harcát egész jól kiegészítették, leszámítva az elején azt az idióta hadonászást.


Alapvetően ez a filler nem is lenne rossz ötlet, mert ha most Yuugao megtudja, hogy Baki ölte meg Hayatét, akkor abból össze lehetne hozni egy kis drámát, meg egy kis belviszályt, de ép az a baj, hogy filler.

Közbe az openinghez is odaértem.
Zenéje tökmindegy, de a képi világa tényleg érdekesre sikeredett. Igen mondtátok, hogy nem igen illik egy háborúhoz a fesztiválos jelleg.
Nos nekem is a fesztiválos dolog jutott eszembe azokról a lampionokról, de már elsőre is a Natsuméban, vagy a Nurarihyonban látott fesztivál félék, és azok viszont túlvilági mulatságok.  Pojén

S jól láttam, Gaara az a vaddisznyó?  smirksweat

Á egész érdekes dolgok vannak benne, ha az ember képkockánként nézegeti. ikszdé Pojén Naruto megevett egy radioaktív origami darut.  ikszdé



Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9445 Dátum: 13 ápr 04, 19:56:56 »

Először is elég szemetek az animések! Mondjuk volt már ilyen, de az 1 héttel ezelőtti rész előzetesében természetesen nem utaltak rá, hogy a rész több mint fele visszaemlékezés lesz... Igazából meg lehet őket érteni, hisz így kb. 5%-al többen nézik meg az epizódot, mert nem tudják mi lesz Nevet

Ettől függetlenül hihetetlen baró epizódot láthattunk! De komolyan, az elején még úgy voltam vele: "de jó, megint elmegy a rész egy korábban látott dologgal", de erre mégsem! Nagyon szépen kiegészítették a Baki vs Hayate harcot. ( Az előbbinek nem Hody a szinkrona? Hayate vezetékneve meg Gecko, mi ez a sok One Piece-es dolog ? ikszdé ) Teljesen le voltam sokkolva, olyan jó kis mérkőzést láthattunk, és a jelenet amikor Kabuto áll a telihold előtt, majd megszerzi a DNS-ét Hayaténak, utána meg kicselezi a járőrözőket, komolyan, le a kalappal az animések előtt.

Vissza a jelenbe, Kabuto utánpótlási kísérlete nagyon ötletes csakúgy, mint az Egyesített haderő gondolata, hogy az erősebb shinobikat lepecsételik, majd a háború után méltó módon eltemetik. Ez is mekkora jó ötlet már. Továbbá úgy látszik az animések meghallgatták imáimat, és a háború adta lehetőségeket kihasználván, unknow, új, erős shinobikat pakolgatnak bele a történetbe. Az izmos baltás és az ugribugri nyaktörő jelenete nagyon jó lett. Nem beszélve a Hayate és Anbu csajszi románcáról. A grafika is nagyon gyönyörű lett, tényleg le a kalappal a készítők előtt 5/5

Az új Opening: Tényleg nagyon egyedi lett, tele spoilerrel ikszdé Az egész nyitányt átjárja egy jó kis hangulat és a zene is tetszik. Egy 4/5-öt adnék rá. Azt a szerkezetet Madara hátsójánál én is nézegettem, hogy mit jelenthet az Dani ikszdé

Az új ending: Első pillantásra nekem se tetszett, de a zene nagyon megfogott és ez a laza kis hangulat se feltétlenül rossz. Erre is egy 4/5-öt adnék.

Az előző "évadnak" a 25 részéből 16 filler volt ^^' Mondjuk a háborút kiegészítő részekkel és a Chikarával nem volt bajom, de a visszaemlékezéses Raikage x Tsunade és a múltheti virágos kínlódás nem kellett volna. De ha azt nézzük 16 fillerből csak 3 volt gyengébb ( az én véleményem szerint ), akkor nem feltétlenül volt rossz ötlet a sok töltelék. Meg persze inkább most legyen sok, mintsem a későbbi összefüggő dolgokat szakítsák meg. Mégis azért remélem, a mostani "évad" 25 részének a dominánsabb fele mangasztori lesz Nevet Bár az Opening nem erre utal...

Szerk.: Tényleg nem rossz gondolat, hogy a "Kastély Bukása" epizód Chio nagyi alázásáról fog szólni.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 04, 20:04:23 írta Csabi28 » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9446 Dátum: 13 ápr 04, 20:43:01 »

Többször is mutatják a régi, narancssárga maszkos Tobit. Egészen addig, amíg Naruto fel nem ér a lépcsőn, és meg nem fejeli. Elég egyértelmű utalás. Mosolyog
Én inkább azon agyalok, hogy amikor a Kagék rátámadnak Madarára, akkor utóbbinak miért van egy pillanatig gépiesítve a s*gge?xD

Szóval akkor jól láttam, hogy egy gépágyút toltak Madara s*ggébe? Azt hittem, hogy behallucináltam, de akkor csak az animésoknak borult el megint az agyuk.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9447 Dátum: 13 ápr 05, 07:01:40 »

Tényleg, akartam írni, de közben a túlzott ingerültségem miatt elfelejtettem:
Dani, Ön mit szól a kezdeti képsorokhoz, amikor ráközelítünk  Sakura sátrára? Nevet Én ott egy pillanatig kimerevítettem a képet és az öcsémmel kb 5 percig könnyeztünk a röhögéstől, mert mintha csak a "Hebis barmokból" szedték volna a sátor előtt álló shinobik lábait, arról nem is beszélve, hogy a többi hogy néz ki... Nevet
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9448 Dátum: 13 ápr 05, 08:47:09 »

Király rész volt! Nevet
Az új Opening: Sok volt benne a spoiler  de amúgy jó volt
Az új Endindg: Szerintem eddig ez a legjobb ending a zene nagyon jó.

Legalább ebbe a részbe minden volt egy kis vissza emlékezés is. Kabuto hozta a formáját szerintem már ''gonoszabb'' mint Orocihamaru.
Nem baj, hogy filler részek lesznek csak  ilyen jók legyenek.

« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 05, 11:47:24 írta NaruSaku de jó lenne » Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9449 Dátum: 13 ápr 05, 09:09:10 »

Alapvetően ez a filler nem is lenne rossz ötlet, mert ha most Yuugao megtudja, hogy Baki ölte meg Hayatét, akkor abból össze lehetne hozni egy kis drámát, meg egy kis belviszályt, de ép az a baj, hogy filler.

Yugao már rég tudta, hogy ki volt Hayate gyilkosa, de mivel békét kötött Konha és Suna az invázió után, le kellett mondania a bosszúról.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 628 629 [630] 631 632 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!