24 máj 15, 08:19:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 626 627 [628] 629 630 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554182 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9405 Dátum: 13 márc 17, 10:58:58 »

Ha ilyen filler részek lesznek jöhetnek. Szerintem jó lett kíváncsi vagyok, hogy fognak kiszabadulni shikamaruék.
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9406 Dátum: 13 márc 18, 10:31:31 »

Sand:

Az Edo-s zombik technikáihoz a chakrát nem Kabuto adja, hanem maguk az Edo Tensei-jes shinobik. ^^

Oké, erre én is gondoltam, csak tudod, ha már technika mellékhatások nélkül, legalább ennyibe belekerülhetne neki, hogy legalább az ő chakráját vigye... de hát nem Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #9407 Dátum: 13 márc 18, 20:31:03 »

Ez olyan, mint Naruto és a klónok... el kell fogadni Mosolyog
Naplózva
Minato10
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 41



« Válasz #9408 Dátum: 13 márc 18, 20:36:14 »

Nemtom de nekem van egy olyan selytesem h a vege az lesz  h Sasuke meghal+ Yondi vmi modon feleled de ez csak az en kivitelizesem
Naplózva



B.U.E.K Mindenkinek
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9409 Dátum: 13 márc 18, 22:03:43 »

Sand:

Az Edo-s zombik technikáihoz a chakrát nem Kabuto adja, hanem maguk az Edo Tensei-jes shinobik. ^^

Oké, erre én is gondoltam, csak tudod, ha már technika mellékhatások nélkül, legalább ennyibe belekerülhetne neki, hogy legalább az ő chakráját vigye... de hát nem Mosolyog

viszi is csak van utánpótlás
Naplózva

Minato10
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 41



« Válasz #9410 Dátum: 13 márc 18, 22:36:47 »

Ahogy Naruto mondta: kezd idegesíteni ez az edo tensi
Naplózva



B.U.E.K Mindenkinek
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9411 Dátum: 13 márc 19, 15:59:14 »

Úgy saccra egyébként meddig tarthat majd ez a háború? Tegyük fel, hogy az a vége, hogy kiütik Tobit, akkor ugye marad még Sasuke és Kabuchimaru. De akkor elvileg a háborúnak már hivatalosan vége, az Egyesített Shinobi Haderőt fel lehet oszlatni. Most tartunk a második napnál. Lehetséges, hogy ez lenne a történelem legrövidebb háborúja? Mint nálunk a százéves háború, ez lesz a Negyedik Nagy Egy Hetes Háború? Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9412 Dátum: 13 márc 19, 17:59:08 »

Nagyon nehéz erre spolier nélkül válaszolni...

Egy interjúban úgy egy éve durván 2 évet adtak a mangának.
Jelenleg 70 résszel jár előrébb a manga, ami olyan 25 anime epizódnak felel meg, szerintem még egyszer ennyire számíthatunk. Plussz ugye a fillerek kitesznek majd még egy évadot. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ennyi idő ezen a ponton szerintem már kevés új szálak bevezetésére, vagyis most elvarrnak mindent Sasukétől Kabutóig még a háború során vagy legkésőbb röviddel utána.

Ez a háború egyébként nem hagyományos, nem egy hosszan elnyúló harc, de annál intenzívebb. Zetsu Naruto megjelenésével nem húzza sokáig, szóval ha csak nem iktatják ki a főhös Narutót, akkor Zetsu már nem tart ki sokáig. Kabuto zombijai lassan elfogynak, ő meg nem olyan hülye, hogy egyedül nekirontson az egyesült haderőnek. Tobi viszont elég brutálnak tűnik a kis csapatával és a Gedo Mazouval, de az se olyan, hogy hónapokig tartsa a frontot.

Szerintem nem lesz hosszabb pár napnál.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 19, 18:02:21 írta zoldkabatos » Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #9413 Dátum: 13 márc 19, 23:04:04 »

A (volt) jinchuurikiket egyedül Tobi irányítja?  Vagy ők is Kabutohoz tartoznak? Erre nem emlékszem pontosan.

Amúgy nem tudom, hogy gondolta Tobi ezt az egész háborút, Kabuto nélkül egyáltalán nem menne sokra (eddig legalábbis). A zetsu klónokat simán kiütötték a shinobik. Az Edo Tensei nehezíti meg csak a dolgukat.
Szóval Tobi biztos tartogat még valamit.
Naplózva

....................................................................................................................
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9414 Dátum: 13 márc 20, 08:43:08 »

Ezen anno én is sokat gondolkoztam, hogy vajon mi lett volna az alap ötlete Tobinak, hogy háborút nyerjen. 100 000 sima Fehér Zetsuval akart volna nekirontani plusz a fél Rinnegannal (amit megjegyzem nem is akart bevetni, legalábbis nem saját használatra), ez baromi kevés igazi harcedzett shinobik ellen. Az Edo Tenseies zombik messze viszik a pálmát a csatatéren, továbbá Zetsu is ütősebb lett a fa elem által, amit szintén Kabuto szerzett neki. De akkor mi lett volna, ha mégsem jön ez a hatalmas segítség? Hogy nyert volna háborút?
Egyetlen dolgot tudok elképzelni, hogy esze ágában sem volt összemérni az erejét az Egyesített Shinobi Haderővel, a 100 000 Zetsu pusztán időhúzásnak kell neki, arra pedig tök mindegy, hogy fa elemesek vagy sem. Ráadásul, még az első nap végén létrehozta a Jinchuuriki sereget (amik elvileg szintén Edo Tensei zombik, legalábbis ő azt mondta), de erre megint csak nem lett volna szüksége az eredeti tervhez, hiszen az Edo Tenseit csak Kabuto megjelenése után tudta meg, hogy kell használni.

Úgyhogy szerintem (!), alapozva a második nap reggelén történt kijelentésre, miszerint ő ma megnyeri a csatát, egészen mást akar elérni a csata forgatagában és esze ágában sincs megnyerni ezt az egész háborút.
Már csak az a kérdés, mit akarhat. Naruto és Bee önfejűségét kihasználva egyszerre akarja őket kiiktatni? Mosolyog Azt azért nehéz lenne észrevétlenül. Bár Itachi + Nagato kombónak majdnem összejött.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9415 Dátum: 13 márc 21, 16:17:19 »

305:

Neeeem hiszem el, hogy kapunk még egy adag fillert  Leüt Persze értjük miért, de ráértek volna még vele...

Örülök, hogy nem kapunk ebből egy negyedik részt, azt hiszem megfelelően le lett zárva a sztori. Egy kicsit talán táposabbak lettek a kelleténél. Jó volt Orochimarut is viszontlátni picit. A legérdekesebb mégis az volt, amit Kabuto mondott. Úgy tűnik valami nagy dolgot próbál bevetni, és nagyon remélem hogy nem olyan jellegű lesz, mint a mostani hang négyesének értelmetlen megjelenése.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 21, 19:08:49 írta zoldkabatos » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9416 Dátum: 13 márc 21, 20:36:30 »

Na ez egy egész jó kis epizódra sikeredett. Volt benne sok érdekesség, főleg, hogy Orochimarut is viszontláthattuk és Naruto megjelenése is nagyon ütős lett. Zoldkabatossal egyet értek, talán kicsit tényleg túl tápos lett a hang 4-es, de ettől függetlenül jó kis 3 részes sztorit láthattunk 4/5 Narutonak lett 1 furulyája ^^

Következő rész flashback sztori jól látom ???? Wátdöfákk Itt a háború adta lehetőségek, mint ahogy múltkor írtam, én rég legyőzött filler ellenfeleket is szívesen viszontlátnék, vagy akár random új harcosokat is, mint Pakura meg Gari. ( persze itt non-canonosakat ) És erre fel van pofájuk újból visszaemlékezéses történésekkel előállni, big fail.

Azonban nagyon gyönyörű grafikával fog rendelkezni a következő epizód. Csak remélem nem megint 1 flashback évad előszele lesz.

Új Op/Ed is várható 1-2 héten belül Nevet Nekem a mostaniakkal semmi bajom, sőt sztem hibátlanok. Remélem a kövi pack is hozza ezt a szintet Nevet

« Utoljára szerkesztve: 13 márc 21, 20:37:13 írta Csabi28 » Naplózva

NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9417 Dátum: 13 márc 22, 09:35:06 »

Jó rész volt ahhoz  képest, hogy filler. Mosolyog Jó történet és megfelelően le is volt zárva. Naruto gyorsan elintézte a Hang 4-est.
Következő résznek én is néztem télleg szemben lesz megrajzolva remélem többi rész is hasonlóan jó lesz.
Nem baj, hogy lesz egy kis flashback kíváncsi leszek milyen lesz. Nevet
Amúgy komolyan Naruto mihez kezd furulyával??? Gondolkozik
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9418 Dátum: 13 márc 23, 22:04:39 »

Na hát sajna úgy tűnik, hogy jövő hónapban is a fillereket "élvezhetjük".

Április 04
 Naruto Shippuden 307. rész – Eltűnni a holdfénybe
Április 11
 Naruto Shippuden 308. rész – A sarlóhold éjele
Április 18
 Naruto Shippuden 309. rész – A rangú küldetés: A nemes tornája /itt torna mint verseny
Április 25
 Naruto Shippuden 310. rész – Az összeomlóban lévő szetély

Viszont 4. től új opening és ending. Az openinget ezúttal ismét a "NICO Touches the Walls" énekli, akiknek a 8. openinget a DIVER-t is köszönhetjük (ezt: http://www.youtube.com/watch?v=NeLIOp3HJa0), a szám címe pedig "Niwaka Ame ni mo Makezu". Bár nem igazán tudom értelmezni mit jelent de valami olyasmi, hogy "Hirtelen veszteni az eső ellen" vagy "veszteni a hirtelen jött esőben" (ha van itt japános nyugodtan javítson ki).
Az új endinget pedig "DISH//" énekli (azt hiszem ő még nem énekelt Narutoban semmit) a szám címe pedig "I Can Hear", ami ugye angol és annyit tesz "Hallom".

Szóval az Április röviden:
-Yay új opening és ending
-Awwwww fillerek
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 23, 22:07:27 írta Exkirion » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9419 Dátum: 13 márc 23, 22:35:55 »

Nagyon jó kiló méterekre van a mangától mégis fillereznek... Bár Kishimoto lehet nem nagyon akar majd szünetet tartani a cselekmények között és akkor mégis inkább most töltelékeljenek, mintsem megszakítsák hirtelen a fősztorit, igen megint a Bleachi Hueco mundora gondolok.

Akkor jól gondoltam én is, hogy 307-től lesz új op/ed. Nico jó opening zenét adott nekünk, Dani kivételesen örülni fog ennek Nevet

De összességben nem sok jót ígér ez az Április, főleg hogy jön a vizsgaidőszakra való atom készülés  smirksweat Azért köszi az infót Exkirion  Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 626 627 [628] 629 630 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!