24 máj 15, 18:04:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 625 626 [627] 628 629 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554482 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9390 Dátum: 13 márc 08, 15:03:08 »

Szerintem jó rész volt ahoz képest, hogy filler. Kajak elhittem, hogy elég hamar legyőzik őket de nem. Nevet
Ez tetszett benne kíváncsi leszek a következő részre.
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9391 Dátum: 13 márc 10, 07:55:40 »

Végigolvasva az előttem lévő hozzászólásokat, úgy tűnik nekem homlokegyenest más a véleményem a grafikáról...

Fájt nézni ezt a rajzolást :/ De komolyan... Lehet, hogy csak azért, mert emlékszem, hogy anno ezek a karakterek hogy voltak megrajzolva... Szörnyű, komolyan élvezhetetlen volt emiatt az egész.

Azért egy pár szót a részhez. Tetszett a belépőjük és az is, ahogy végül legyőzték őket. Tényleg elhittem, hogy meghaltak, bár nem értettem, hogy akkor mi lesz a következő 3(?) filler rész tartalma. A teleportációs jutsu a végén viszont egész pofásra sikeredett, eltalálták a démoni röhögést és a zenét is, respect a hangért felelősöknek, mégis lehet szarból várat építeni.

Naruto most akkor mégsem Kabuto rejtekhelyén van? Oké, ez nem bizonyított, csak megtippeltük, de most már megint futkorászok valahol? És mi szerepe lehet neki ebben? Kimimaro, ha visszajön és Naruto kapja, ugyan mit érne ellene? Semmi esélye.

Fillernek elmenne, de ez a rajzolás...
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 10, 08:06:30 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9392 Dátum: 13 márc 10, 08:30:01 »

És még hozzáfűznem, hogy most a flashbackek is jól illettek a sztoriba, nem csak időhúzás volt.

Kimimarot már visszahozták, de lehet hogy Lee kapja. Erre speciel tényleg nem emlékszek Nevet

Ne felejtsd el, hogy Naruto csinált egy rakat klónt, és szétszórta őket minden irányba. Nem tudjuk melyik hol van éppen, leszámítva a klónt Gaara mellett.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9393 Dátum: 13 márc 12, 16:22:56 »

Viszont ha már Hang Négyes és ha már régi ellenfelek, feltenném a nagy kérdést: vajon Shino ezúttal is kimarad az egészből? Nevet
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9394 Dátum: 13 márc 12, 16:35:56 »

Mivel az előzetesben szerepelt, val'szeg nem, ezúttal nem fog kimaradni. Ki tudja, talán ő lesz a nagy megmentő. Nagy csattanó lenne ennek a szálnak. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9395 Dátum: 13 márc 12, 16:58:22 »

Mivel az előzetesben szerepelt, val'szeg nem, ezúttal nem fog kimaradni. Ki tudja, talán ő lesz a nagy megmentő. Nagy csattanó lenne ennek a szálnak. Nevet

Csak akkor ugye a további poénforrásokat ezzel ki is nyírnák... Mosolyog Szóval nagy dilemma
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9396 Dátum: 13 márc 12, 17:24:40 »

Szerintem már bőven megvolt az elegendő mennyiségű poénforrás ezzel kapcsolatban. Továbbá, igaz fillerek, de ez is az, szóval már 2szer is törlesztette ezt a kimaradását bogaras barátunk. Egyszer a sima Naruto végén, amikor Gaaraéknak fizették vissza a szívességet, máskor meg a Gurenes fillerben pölö. Szóval szerintem épp elég volt ennyi Shino szomorkodásából...
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9397 Dátum: 13 márc 13, 15:09:55 »

Idézet
Szerintem jó rész volt ahoz képest, hogy filler. Kajak elhittem, hogy elég hamar legyőzik őket de nem.
valszeg azért történt így, mert a fillereket nem az a troll írja xd
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9398 Dátum: 13 márc 14, 15:49:33 »

304:
Szokásos filler hiba.
Amilyen jól indul a sztori, annyira durván be is sül. Mocskosul el fogják húzni ezt a szálat. A jelenlegi epizódban konkrétan semmi sem történt.
Shikamaru beavatkozásával meg könnyebb kikerülni a becsapódó nyilat, mintha Chouji ÖNMAGÁTÓL hajolna le??? Most ez komoly??? WTF?
Továbbá nem tudom, hogy az időnként visszahízó Chouji vagy a filccel rajzolt szemüvegű Kabuto tetszett jobban. Hm.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9399 Dátum: 13 márc 14, 19:21:49 »

Csak 4 rész erejéig húzzák el Nevet

Nem volt olyan nagyon rossz szerintem ez a rész, de valóban leült picit a harcok ellenére is. Milyen brutál rész lett volna ma, ha nincsen most filler... És ez a fő bajom még mindig; semmivel nincs előrébb Kabuto azzal, hogy kivont négy embert a harctérről.
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9400 Dátum: 13 márc 14, 20:58:44 »

Idézet
Milyen brutál rész lett volna ma, ha nincsen most filler... És ez a fő bajom még mindig; semmivel nincs előrébb Kabuto azzal, hogy kivont négy embert a harctérről.
ez csak akkor lenne igaz ha négy takarmányt vont volna ki de mivel négy szupporter karit vont ki most mindenki nagyon depis és azon agyal h hogyan mentse meg őket jajj
a rashoumon spammoláson meg Neji bénán meganimált 64xmegsorozásán kívűl nem igazán volt bajom ezzel a résszel
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9401 Dátum: 13 márc 15, 16:52:22 »

Valóban elég gyenge epizódra sikeredett ez. Maga az egész epizód nagyon el volt nyújtva, és a grafika kivitelezése is gyenge lett.  Meg maga az elméletileg egyszerre lévő harcokból se látszódott, hogy egy időben történnek. Nyugodtan beszélgetnek a leszámolások közben, addig az ellenség bámul. Meg oda-oda rohannak egy ellenfélhez harcolni, utána meg már megint Shikamarunál vannak. Én elhiszem, hogy nehéz lehet egyszerre zajló verekedéseket megcsinálni, de vessünk egy pillantást a Chikara első részére, ott mennyire átjött az egész.

Meg azt én se értem, hogy Kabutónak miért olyan jó, ha 4 chunin-jounint kivon a forgalomból. Ez adná meg neki a kellő időt Muu bevetésére ?  Technikai KO

A részre egy 2/5-öst adok. Jobban átjött volna, ha a kövi epizóddal egy duplát adnak nekünk 1 hetes kihagyással max. Az egyetlen dolog ami tetszett, az Naruto odarohanása a zetsu-klónhoz: "te mit csinálsz ?" Majd bam leüti ikszdé

Dani: Írtad múlthéten, hogy nem használták ki az Edo-Tensei regenerálódó képességét és hogy nem kaptak új ellenfelet a hang négyesék. Hát most mindkettőt megkaptad Nevet
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9402 Dátum: 13 márc 16, 19:56:19 »

Meg azt én se értem, hogy Kabutónak miért olyan jó, ha 4 chunin-jounint kivon a forgalomból. Ez adná meg neki a kellő időt Muu bevetésére ?  Technikai KO

Nem mondom, mikor ideértem a hozzászólásod olvasásában, kihagyott egy nagy dobbanást a szívem... azt hittem spoilert olvastam, de szerencsére nem...

A részhez: nekem ez picit jobban tetszett, mint az előző, bár már tudni lehet, mi lesz a vége, hogy hogyan fognak kijönni, ergo most már csak az a kérdés, milyen módszerekkel húzzák ki odáig.
Én Kabuton sok mindent nem értek, pl azt sem tudom felfogni, hogy elkezdődött a csata kb 2 napja (?), ő azóta alvás nélkül irányít kb 50 Edo Tensei zombit. Oké, azt mondta nincs mellékhatása, de bakker, chakrát azért csak visz ez a technika, főleg úgy, hogy iszonyat speciális mozdulatokkal és támadásokkal is dolgozik... ha igen, akkor már rég bele kellett volna halnia ennyi távirányításba. Plusz még ilyen teleportálós haláljutsukat is összehoz efy párhuzamos dimenzióval és még sorolhatnám... Az egészben opedig az a legdurvább, hogy ez nem is filler-baki, hanem ez a normál részekben is benne van...
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9403 Dátum: 13 márc 16, 21:15:25 »

Kabuto a 276. részben mindenkit visszaidézett. Ekkor kezdtek el randalírozni a shinobik közé épült Zetsuk. Kabuto meg lazán végigaludta az éjszakát.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9404 Dátum: 13 márc 16, 21:40:15 »

Sand:

Az Edo-s zombik technikáihoz a chakrát nem Kabuto adja, hanem maguk az Edo Tensei-jes shinobik. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 625 626 [627] 628 629 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!