24 máj 15, 02:50:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 621 622 [623] 624 625 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554014 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #9330 Dátum: 13 feb 21, 15:11:58 »

Mintha mondjuk 6filler film után jelentösen visszaállt graffika ami nagyon örülök szép is és élvezhetö is lényegébben Dani leirtad amitt akkartam volna tehát veled egyett értek.
Jó volt. Hát igen Raikage olyan mint egy tank:D Nem is nagyon tudom kitudná legyőzni ha nem Edos lenne. (Persze Ita és nagatot kivéve:)  Ja igen és naruto egyre okosabb használja az eszét is.

Hát igen de lehet,hogy még ök se verik el:DSennin mód sebbeség ellen pl legjobb fegyver :Djobb reflex
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 21, 15:58:20 írta Pein7 » Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9331 Dátum: 13 feb 21, 15:39:30 »

Nah, jó ideje vártam már ezt a részt és szerencsére nem kellett csalódnom, remekre sikerült  Nevet. A rész tökéletes példája annak, hogy miért is szeretem jobban a Narutos harcokat a többi shounenénél.

Az ilyen ravasz megmozdulások teszik igazán élvezetssé a csatát. Ahol egy bivajerős képességre nem egy még annál is erőssebbel válaszol hősünk, hanem helyette inkább annak a képességnek a gyengéit, hiányosságait aknázza ki.
A háború óta sajnos ritkábban látni hasonlót, de annál inkább örülök amikor újra feltünik egy ilyen  Mosolyog.

Egyetlen negatívumnak talán a két sunai csajt tudnám felhozni.... Komolyan, ezek hogy élnek még?
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9332 Dátum: 13 feb 21, 19:12:21 »

Ez a rész igen gyorsan eltelt. Nem a One Pieces minőségben, hogy alig történt benne valami, hanem csak egyszerűen 10 percnek fogtam fel a 20 percet Nevet De ettől függetlenül egész jó epizódra sikeredett.

Külön pont a készítőknek, hogy ha a grafika még mindig nem a legjobb, de a különböző animátorok jól végzik a dolgukat, mert az utóbbi pár részben fel sem tűnik, hogy más ember rajzolta az epizódot, nem úgy, mint pár hónappal ezelőtt.

Maga a harc amúgy épp jó volt, annyira nem ájultam el tőle, de nem is volt a színvonal alatt. Mondjuk szerintem sokat dobott volna a rész végén, ha megemlítik azt a bizonyos dolgot Narutoval kapcsolatban, de ehelyett kaptunk egy ugyanolyan befejezést, mint egy héttel ezelőtt, amivel kapcsolatban...

Oonoki másodszori lelövése viszont nagyon gagyi húzás volt. Pláne, ha utána rákacsintunk a jövő heti rész előzetesére is...

...Danival kell egyetértenem, mert ha már ekkora epikusan tragikus dolognak állítják be és hangsúlyozzák azt, akkor az előzetest jobban át kellett volna gondolniuk...
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9333 Dátum: 13 feb 21, 21:55:05 »

Egyetértek, ez egy remek rész volt. Oonokit csúnyán elspoilerezték, és ki lehetett volna még egy picit jobban hangsúlyozni a Raikage erejét, de most tényleg nem lehet okunk panaszra. Mosolyog

Március 7-én van a szülinapom, nagyon szeretnék rá egy jól sikerült epic 303-as részt.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9334 Dátum: 13 feb 21, 23:30:25 »

Írták már előttem, de én is kiemelném: Naruto nagyon szépen fejlődik, már szinte mindig előre gondolkodik és nem csak a nyer erőre megy. Régen mindenbe Rasengant akart küldeni, mert az volt a legerősebb technikája. Most nem habozott fél percet sem "visszalépni" Sennin formába, hogy bevihessen egy találatot. Bár engem kicsit zavar, hogy 10 másodperc alatt elegendő chakrát gyűjt egy huzamosabb ideig tartó Sennin formához, de tök jó lenne, ha mondjuk a fejlődésével egyre kevesebb idő alatt egyre hosszabbra tudná nyújtani Mosolyog

A másik, a dinamika. Nagyon szeretem, ha két nagy sebességű karakter küzd. Ez sokszor nem jött át rendesen, de pl a Yondaime-s részek ezért is ütöttek akkorát, mert nagyon el volt találva (főleg Tobi, na őt nagyon jól eltalálta Nevet ). Anno, bár szerintem erre sneki sem emlékszik, még ő maga sem, Sasuke is a sebessége miatt volt veszélyes a sima részekben. Mára már kb csak gyalogol a Susanoo alatt és nem is használja ezt csak a Sharingannal kombinálva egy-egy gyorsabb kitérést. Azt is úgy rajzolják meg, hogy *snitt* és már máshol van.
Ezzel szemben, mikor Naruto felbukkant szerintem olyan dinamikájú sebesség-csatát látunk, amit még soha. Rekord idő alatt lerágtam a körmeimet, valami fantasztikusan érzékeltették a sebességek közötti különbséget. Mindezt úgy, hogy nem voltak kifejezett lassítások benne, amik zavaróak lehettek volna.
Arról nem is beszélve, hogy a rajzolás (szerintem legalábbis) hozta a sokat emlegetett Pein-részek minőségét. Gyönyörű volt, főleg az elejét emelném ki!

Kezd tetszeni ez a háború, Naruto feldobja az egészet.


Szerk.: Nem tudom, ki hogy van vele, de engem kezdenek kicsit irritálni ezek a Kekkei Genkai használók. Az elején mekkora táp dolog volt egy ilyennel rendelkezni, mikor Haku tolta a jég elemet vagy a filler részekben Guren a kristály elemet vagy akár Yamato és a Shodai Hokage a fa elemet. Ez kiváltság volt, egy ritka dolog. Még a Mizukage kétszeres Kekkei Genkai-a is ütött. De amióta elkezdődött a háború boldog-boldogtalan rendelkezik valami kombinált képességgel, legyen az egy egyszerű shinobi vagy egy kage... gumitechnika... már csak a Kekkei Touta lesz igazán ütős? :/
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 22, 00:22:43 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9335 Dátum: 13 feb 22, 00:59:40 »

Talán azért fordul elő ilyen sok vegyes képességű ember, mert háború van Nevet Látod, hogy bőven van olyan shinobi is aki egy kunai-t nem tud rendesen eldobni. Szal csak annyi, hogy itt koncentráltabb a különös képességgel rendelkező tömeg. Régen azért volt kevesebb, mert csak Konoha történetét figyeltük. Most minden nemzet nagyágyúja kint van a fronton.
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #9336 Dátum: 13 feb 22, 12:01:45 »

Jó rész volt, izgalmas, pörgős és a grafika is tetszett. Elsőre picit fura volt, hogy nem lámpás módban megy neki a végén. Érdekes, hogy lámpás módban gyors, de csak a látására hagyatkozhat, bölcs módban viszont kiterjedt az érzéke.

/ON Egy dolog viszont nekem fura. Miért kellett a klón? Bölcs módban a két kezével 1-1 Rasengant is meg tud csinálni párhuzamosan, szóval a 3 kezes technika 1 kezesre csökken. Most mégis kellett a klón... Azt is furcsállom, hogy megtanulta a Rasen Shurikent, kezelni a Kyuubi chakráját.. ott az Odama Rasengan.. akkor miért nem képes a sima Rsengan megformálására? Sok ezerszer használta már a technikát (mert ugye a klónok tudása / gyakorlása is számít) akkor miért nem képes rá? Ami szintén zavaró, hogy mestere lett a szél elemnek, magas szinten képes használni, mégis semmilyen más szél elemű technikát nem tud... /OFF

Nekem is tetszett, hogy használta a fejét, bár egy kicsit fura volt, hogy az a félszemű ide-oda ráncigálta és Naruto lepottyant a földre, mint egy szikla méghozzá lámpás módban! Na de, remélem a továbbiakban is tartja majd ezt az értelmi színvonalat és nem fogják lebutítani, hogy úgy menjen a történet, ahogy ők szeretnék. (Gondolok itt a tatu bevizsgálására is akár, ami történeti szempontból kb. 2-3 napja történt?)
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9337 Dátum: 13 feb 22, 14:00:38 »

A tatu megvizsgálása történetesen a mangában is benne volt Nevet Pontosan A klón meg sztem annyira nem zavaró. Mindíg is 2 "emberes" volt a rasengan neki. Ha ennyiszer használod, mint ő, és olyan gyorsan kell dönteni, mint ebben a szituációban, akkor te sem fogsz tökölni azzal, hogy megtanuld egy kézzel a rasengant, hanem a berögzött reflexeid fognak bekapcsolni, hogy klón, és kb rögtön rasengan.
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9338 Dátum: 13 feb 22, 14:16:56 »

Mellesleg Remete formában sem tudott soha sajátkezüleg Rasengant formálni, ugyanúgy klónt kellett használnia mint addig bármikor. A chakrakontrolt sajnos nem dobja meg  Mosolyog.  
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 22, 14:17:31 írta mateee-kun » Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9339 Dátum: 13 feb 23, 08:12:15 »

Igen, arra én sem emlékszem, csak arra, hogy ment neki a Rasen-tarengan, ami ugye 2 Rasengan 2 kézben, de ahhoz is használt klónokat.

Egy alkalom volt, mikor nem kellett neki (a Jinchuuriki formán kívül) a Rasenganhoz klón, mégpedig a Naruto vs Sasuke harcban a sima részek végén, mikor a teljes átokpecsétes Sasuke és a Kyuubi-palástos Naruto egymásnak esnek.

Azt nem tudom, megy-e neki a Rasen-tarengan sima formában is.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9340 Dátum: 13 feb 23, 08:27:56 »

S igen, márciustól újra filler évadot tolnak az arcunkban a kedves pierrot készítői!

http://www.saiyanisland.com/2013/02/naruto-shippuden-march-2013-schedule/

Nem elég, hogy a Harmadik Raikage és Második Mizukage harcok az egyetlen jó harcok az egész war arc-ban, a Pierrot úgy gondolja, kawai lenne, ha még egy szép nagy filler évadot kapnánk szumó birkózókkal meg magical girl struccokkal. ikszdé

Lehet örülni.
Naplózva
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9341 Dátum: 13 feb 23, 08:59:04 »

Az nem baj, hogy filler részek lesznek némelyik elég jó. Csak ne nagyon gyerekes részek legyenek Nevet
Hasonló rész lenne mint a Sorás rész az jó lenne.
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9342 Dátum: 13 feb 23, 10:17:15 »

Ezt nem hiszem el. Már alig várom AZT a bizonyos csatát, amelyben egy bizonyos személy is bőven kiveszi a részét, erre fel meg ismét késleltetik. Zseniális.
Nem baj, túléljük. Max egy hónapig csak olvasom és nem nézem a Naruto-t.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9343 Dátum: 13 feb 23, 12:48:39 »

Ezt nem hiszem el. Már alig várom AZT a bizonyos csatát, amelyben egy bizonyos személy is bőven kiveszi a részét, erre fel meg ismét késleltetik. Zseniális.
Nem baj, túléljük. Max egy hónapig csak olvasom és nem nézem a Naruto-t.

Te könnyen beszélsz, aki csak animés az nem tud mangát olvasni :'(
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
xNova
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22



« Válasz #9344 Dátum: 13 feb 23, 12:53:08 »

TsunadeHime, én is azt várom, de örülök ennek a fillernek. Remélem, hogy ez idő alatt lecserélik a mostani csapatot és ismételten szép, színesben nézhetjük. Nem vagyok oda a mostani tré grafikáért. ^^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 621 622 [623] 624 625 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!