24 máj 15, 13:52:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554359 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #9315 Dátum: 13 feb 14, 21:40:45 »

A Mizukage hatalmas arc .  Nevet
A katonák meg ahogy próbálkoznak fail . Mintha csak gennineket látnék , pedig ezek legalább chounninok . Úgy csináltak , mintha a genjutsuról még nem is hallottak volna .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9316 Dátum: 13 feb 14, 21:45:18 »

Az jutott eszembe, hogy mivel ugye háború van, így lehet, hogy pár ígéretesebb genint előléptettek gyorsba, hogy legyen még katona. Oké, hogy konohából nem tudunk ilyenről, mert akkor Konohamaru is ott lenne valószínűleg, de ki tudja máshol, hogy intézik a dolgokat.
Naplózva

Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #9317 Dátum: 13 feb 14, 21:58:37 »

Hát én ezt a mai részt nem értettem. Az egy dolog hogy a katonák bénáznak, de hogy a mizukage, akit elvileg bábként irányítanak hagyja hogy a fegyvereikért menjenek meg ilyenek, ő meg közben lúdast olvas...
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9318 Dátum: 13 feb 15, 11:52:45 »

Fura rész volt.... Naruto belépője és győzelme (?!) viszont meglepő és nagyon jó volt!
Szerintem nem kell részleteznem, miért gondolom úgy, hogy egyik Tsuchikage sem halt meg. Kíváncsi leszek mire mi lesz a magyarázat Mosolyog

A Mizukage nem tűnik túl erősnek, legalábbis, amit eddig láttunk tőle az nem sok. Az, hogy egy rakat idiótát fogott ki az csak mázli Mosolyog Oké, nem véletlenül lett Kage, biztos sokkal sokkal többre képes. Poénnak jó volt ez a rész, jókat mosolyogtam néhol Mosolyog

Tetszett.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9319 Dátum: 13 feb 15, 12:10:19 »

Sokan azt nem értik hogy ezek Edo zombik nem a saját akaratukból cselekednek és nem gonoszok kagék. Azon vannak hogy légyőzék őket. Kabuto meg egyszerre nem tud sokat irányítani , itt is látható a teknika egyik gyenge része. Ha Mizukage normal ember lenne és ellensége lenne a többieknek akkor valószínű már senki sem élne katonák közül de ez igaz többi Kagéra is:) 
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9320 Dátum: 13 feb 15, 12:26:48 »

Muu vs Oonoki jó volt, csípem a "félholt múmiát".
A 2. Mizukage meg, egek... Trollkage unott fejjel majdnem végig, de a végére legalább kicsit megjött a kedve. Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9321 Dátum: 13 feb 17, 03:46:01 »

Most Kerekes bácsi járt itt, vagy a rész sokkoló hatása az oka, hogy csak 4 hsz született?

...úgy érzem, az utóbbi.

Az okés, hogy gyengébbek, mint a mizukage, mert hát mégis csak a mizukage. De, de *szu~ szá~* Ilyen szerencsétlen bagázst hogy a tudtak összeszedni?  smirksweat

Komolyan elkezdenek veszekedni, meg udvariaskodni, hogy melyik shuriken kié? Kétlem, hogy akár egy genin ellen megálnák a helyüket. De talán egy akadémiai tanulóval is csak így csapatostul lenne esélyük.

Naplózva

xNova
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22



« Válasz #9322 Dátum: 13 feb 17, 12:46:21 »

Azt is figyelembe kell vennünk, hogy nekik ez az első háborújuk. Nem tudják mit kell tenniük. Ezen felül, vezető nélkül maradtak.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9323 Dátum: 13 feb 17, 12:54:29 »

Na meg vegyes csapat nem jól összeszokott társulat. Meg ha minden igaz ez pecsételő osztag.

Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9324 Dátum: 13 feb 17, 13:10:12 »

A többi csatatéren azért elég jól ment a csapatmunka annak ellenére hogy ők is vegyesen voltak összeválogatva, szóval ez nem mentség az itteniek viselkedésére.
Ezek nem képzett shinobik voltak hanem egy rakás ovodás akik még azon is kétségbe esnek hogy nincs meg a fegyverük... Most komolyan, mekkora lehet a különbség egy sunai shuriken és iwai shuriken között? Nem teljesen mindegy hogy kiét dobja el megint xd ?

Mellesleg mangában egyáltalán nem voltak ennyire idióták, itt csak a Mizukage poénosabb karakteréhez akarták illeszteni őket, és hát egy kicsit túlzásba vitték a készítők  smirksweat.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 17, 13:16:46 írta mateee-kun » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9325 Dátum: 13 feb 17, 21:29:31 »

Emberek. Ismeritek azt a kifejezést, hogy humor? Mosolyog
Nem kell belemagyarázni semmit a shinobik szerencsétlenkedésébe. A Mizukage egy poén centrikus karakter, hát írtak hozzá egy-két poénos jelenetet. Ennyi.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9326 Dátum: 13 feb 17, 21:49:04 »

Nem akarok kötekedni, de van különbség humor és szánalmasság között.

Persze én is kacagtam a jeleneteken, mert így egy jó poén áradatot adott a sorozat, de ha másik szemmel nézzük, hogy ez egy háború, akkor szerintem elég nagy bajban lennénk, ha ezektől a harcosoktól függne az életünk, akik még egy alap dologra se képesek...
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9327 Dátum: 13 feb 17, 22:06:51 »

Persze, én se úgy értettem, hogy sírva röhögtem az epizódon. Mosolyog
De attól még a jelenetek célja a könnyedség, a vérkomoly szituk higítása volt. Nem kell nekiállni gondolkozni azon, hogy Konohában mennyitől válik valaki chuuninná.
Ezt még a készítők is pont lesz*rták, mert részletkérdés. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9328 Dátum: 13 feb 21, 13:47:59 »

301:
Nah ez állat egy rész volt. Asszem kivétel nélkül mindegyik akció jelenet nagyon pofásra sikerült. Jól visszaadták, hogy 2 igengyors shinobi konfrontációjáról van szó.
Időről időre meglep, mennyire zseniálisak a betétdalok, és mennyit tudnak dobni az élvezhetőségen. Ezt az epizódot is f*szán felpörgették.

Oonoki másodszori lelövése viszont nagyon gagyi húzás volt. Pláne, ha utána rákacsintunk a jövő heti rész előzetesére is...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9329 Dátum: 13 feb 21, 14:13:10 »

Jó volt. Hát igen Raikage olyan mint egy tank:D Nem is nagyon tudom kitudná legyőzni ha nem Edos lenne. (Persze Ita és nagatot kivéve:)  Ja igen és naruto egyre okosabb használja az eszét is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!