24 máj 15, 01:03:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 619 620 [621] 622 623 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553899 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #9300 Dátum: 13 feb 09, 08:10:53 »

Nekem a mangában máshogy jött ez át,ott sokkal jobb volt.Bár ha normálisra megcsinálnák nem lenne vele bajom Nyelvesít Azt hittem hogy már a 300.résznél tartunk .xD Nem szoktak ilyenkor valami extrát is adni?
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9301 Dátum: 13 feb 09, 09:14:36 »

Nekem a mangában máshogy jött ez át,ott sokkal jobb volt.Bár ha normálisra megcsinálnák nem lenne vele bajom Nyelvesít Azt hittem hogy már a 300.résznél tartunk .xD Nem szoktak ilyenkor valami extrát is adni?

Én tökéletesen meglennék egy 300. résznek titulált filler nélkül, amiben kiderül, hogy Moegi igazából nem is ninja, hanem balerina akart lenni Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9302 Dátum: 13 feb 14, 13:01:33 »

Már a mangába is sejtettem, hogy a Mizukage a legnagyobb arc:D Mintha csak órát tartana a Shinobiknak:D Játszik velük. Fogyatékos:D Shinobi haderő meg mint a jó diákok már unják és csak sóhajtoznak:D
Szerencsétlenek Mizukage 1 perc alatt kinyírná mindet, ha komolyan akarna harcolni:D
Amit nem értek a mangába én úgy emlékszem azért jó sok shinobit legyújtott a második Mizukage mire Gaara megérkezett itt meg mindegyik ficeg...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9303 Dátum: 13 feb 14, 13:51:39 »

Bezony, a Mizukage még mindig hatalmas arc. A szinkronhang is totál klaffol hozzá.^^
Amúgy csak most kezd majd bedurvulni a csóka aprítást illetően. Mosolyog

Muu legyőzésének jelenete egész állat volt.
Kiváncsi vagyok, hogy a jövő heti epizódba belerakják e azt, ami Naruto megérkezésével párhuzamosan zajlik. Vagy eltolják.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9304 Dátum: 13 feb 14, 13:51:45 »

Mizukage tényleg egy Troll Nevet Rajzolás most tényleg jobb volt mint az előző két résznek.  Naruto rasenja látványos volt Mosolyog Jövőheti rész is jó lesz:) Meg  elvileg most már az összes)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9305 Dátum: 13 feb 14, 14:17:57 »

Kiváncsi vagyok, hogy a jövő heti epizódba belerakják e azt, ami Naruto megérkezésével párhuzamosan zajlik. Vagy eltolják.

Nem hiszem, hogy benne lesz, mert elvileg a 303-as egy filler rész lesz, szóval én annak a végére tippelem a dolgot, ha ugyanarra gondolunk.

Amúgy a rész klassz volt, jókat nevettem rajtta. Már a mangában is imádtam amit a csóka leművel, de itt aztán még raktak is rá egy lapáttal Nevet

Amm a kövi rész rajzolásával mi történt? Valahogy olyan, más.... nem? Kicsit valahogy mangásnak tűnt az előzetesből.
Az utóbbi 2-3 résszel én eléggé meg voltam elégedve, látszólag ugyan abban a stílusban készültek. A szinezés kicsit mintha fakult volna, de csak magásabbnak hat tőle, ami szerintem plusz, és az árnyékolás is rendesen meg van csinálva, szóval a rajzolásra nincs panaszom bár az arcok néha kicsit furák. De azért remélem marad ez, vagy javul.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 14, 14:20:40 írta Exkirion » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9306 Dátum: 13 feb 14, 15:23:38 »

Gondoltam, hogy lesz, aki másra fog asszociálni.
Nézd meg mangában Naruto érkezését, aztán akkor koppanni fog. Mosolyog
Egyébként hol láttál infót a 303. részről?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9307 Dátum: 13 feb 14, 15:29:12 »

Heh, ebben a részben egy kicsit One Piecesebre vették a figurát, már ami a Mizukage jeleneteit illeti  Nevet. Nem is volt baj, a karakteréhez tökéletesen passzolt.
Mondjuk a Haderőt kissé hülyébbé tették a kelleténél, bár azért így is kiégtem mikor elkezdték felszedni az eldobált fegyvereket  ikszdé. A végére a Nidaime nem kicsit kiölte a harci szellemet belőlük : D.

Nem hiszem, hogy benne lesz, mert elvileg a 303-as egy filler rész lesz, szóval én annak a végére tippelem a dolgot, ha ugyanarra gondolunk.

A 303-as? A címből nekem eléggé fősztorinak tűnik, bár korántsem mondhatom hogy várom smirksweat.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 14, 15:34:57 írta mateee-kun » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9308 Dátum: 13 feb 14, 17:43:22 »

Gondoltam, hogy lesz, aki másra fog asszociálni.
Nézd meg mangában Naruto érkezését, aztán akkor koppanni fog. Mosolyog
Egyébként hol láttál infót a 303. részről?

Saiyanisland (nem anime oldal szal nem reklám) fórumon linkelt valaki egy újságcikről egy fényképet (japán nyilván), ahol arról ír, hogy a 303 as részben régi ismerősök jönnek vissza edo tensei-ként. Ha igaz a hír akkor a hang 4 kap egy edo tensei csatát shikamaruékkal. Gondolom ha így lesz, akkor nem hosszas fillerezésre kell számítani csak 1 részre, mint annó deidarával.

EDIT:

Jaaaaaa, hogy az! Á, azzal még bőven ráérnek....
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 14, 17:46:40 írta Exkirion » Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9309 Dátum: 13 feb 14, 19:17:41 »

Ne húzzátok már szegény Bindát és Sandot ezekkel a titokzatos célzásokkal, elég nehéz lehet nekik kivárni azt  ikszdé

Felemásan vagyok a Mizukágéval, néhol, főleg az elején jobb volt mint a manga, de inkább eltúlozták a hülyeskedést a kelleténél jobban. Kicsit bánt, hogy Gaara apja után Muut is viszonylag könnyen elintézték. Kage létükre lehetnének szívósabbak. Egy-egy Akatsuki-tag kinyírása is több részt vett igénybe.

Az viszont elég durva volt, ahogy megölték szegény Oonokit. A mangában ez kevésbé volt ilyen sokkoló.  Szomorú

Wiki szerint a 303-as rész címe: "Ghosts of the Past" "Kako no Bōrei" (過去の亡霊) . Ez lehet normál epizód is, hiszen ha az jön, maga a cím is meglehetősen spoileres lenne. Csak nem lesz újabb filler 7 rész után... ? De Exkirionnak is simán igaza lehet.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 14, 21:26:16 írta zoldkabatos » Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #9310 Dátum: 13 feb 14, 20:18:17 »

-Miért, mi a baj a kinézetemmel?
-Hát, az a baju...
(nem szószerint) Nevet Ezt így bírtam, így animében valahogy jobban tetszik a mizukage karaktere.
Igaz, hogy ez a mangában is így van/volt, de eszméletlen, hogy milyen esetlenek ezek a "közkatonák". Úgy viselkednek, mint valami kis sz*ros geninek, semmi elemi technika csak shurikenek meg kunaiok egy óriáskagyló és egy kage ellen.
Naruto Rankaiten-Rasenganját meg egész jól megcsinálták, szóval összességében tetszett a rész Mosolyog .
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9311 Dátum: 13 feb 14, 20:22:27 »

299:

A rész rajzolásával megint voltak problémák, de megnéztem a mangában se volt sokkal jobb. A másfél perces bevágás a barátokról kicsit tényleg hosszú volt, de kellett az időhúzás. A rész elején viszont az a lélek huzigálás több volt a kelleténél. Ami a legjobban tetszett, az a Chibaku tensei összeállása, jó volt látni az animációkban gazdag szikla törmelékek mozgását.

Én úgy emlékeztem, Nagato a távozásakor az az utolsó szava, hogy:"nincs több mondanivalóm" és mosoly. De lehet ezt más mondja, vagy csak az én memóriám a rossz, mindenesetre ez a verzió jobban tetszett volna. Összegezve nem volt rossz rész, de az előző jobban tetszett.  3/5 Lehetnének hangulatosabbak is a háborús részek, mert rengetegszer 1-1 háttérzene hatalmasat lökne a feelingen.

300:

Na most már átléptünk a hármas százas helyértékre. Már nem csak a One Piece az az ismert shounen sorozat, ami lehagyta darabszámban a Dragon Ball trilógiát Mosolyog

Egész jó epizódra sikeredett ez, a Mizukage hatalmas arc, jókat kacagtam rajta. Viszont az egyesített shinobi haderő, akiknek elv. minden tagja min. Chunin, hát hihetetlenül szánalmasak. Csóri Bajusz ( xD ) már 10.jére mondja el mit tegyenek, a ninják mégis akkora idióták. Komolyan, hogy még a fegyverük összeszedésére se jöttek rá maguktól, hát no komment. A sima Narutos genin banda, ezerszer jobbak voltak ezeknél.

Azonban a rész első fele a jó kis poénok mellett, mégis hihetetlenül lapos volt. Nem értem miért kell ennyire spórolni a háttérzenékkel kb minden részben.

Viszont Naruto megérkezése után végre kapott 1 kis feelinget az epizód. Egyetértek Danival, Muu legyőzése nagyon epikus volt, azonban lehetett volna 1 "kicsivel" keményebb dió.

Ez a rész már jobb volt, mint az előző, mégis a helyenkénti ronda grafika és az epizód első felének lapossága miatt, mégsem lett tökéletes 4/5

Saiyanisland (nem anime oldal szal nem reklám) fórumon linkelt valaki egy újságcikről egy fényképet (japán nyilván), ahol arról ír, hogy a 303 as részben régi ismerősök jönnek vissza edo tensei-ként. Ha igaz a hír akkor a hang 4 kap egy edo tensei csatát shikamaruékkal. Gondolom ha így lesz, akkor nem hosszas fillerezésre kell számítani csak 1 részre, mint annó deidarával.

Ha ez igaz, akkor én örülök neki. Még mindig jobban szeretem, ha ismert ellenségről van szó, nem hirtelen a semmiből jött filler ninják, akik 1 rész szereplés után végleg elhagyják az animét.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9312 Dátum: 13 feb 14, 20:44:05 »

Én úgy emlékeztem, Nagato a távozásakor az az utolsó szava, hogy:"nincs több mondanivalóm" és mosoly. De lehet ezt más mondja, vagy csak az én memóriám a rossz, mindenesetre ez a verzió jobban tetszett volna.

Ezt Asuma mondta a 10-es csapatnak a 274. részben. Nagato a mangában is lazán csak annyit nyögött be, viszlát. Mosolyog

Zöldkabátos:
És még te mondod, hogy ne húzzuk az animések agyát... xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9313 Dátum: 13 feb 14, 21:03:55 »

Éééés tényleg Asuma mondta, fail xD

Azt még elfelejtettem leírni, hogy külön tetszett az, hogy összeválogatták a Kagekkel való harcokat. Arra gondolok, hogy ebben a részben csak Mizukagezás volt meg egy kis Muu, de az minimális, a következő részben meg Raikage-zés. Mangában 5-10 oldalanként váltogatták a jeleneteket, szal kicsit össze lehetett zavarodni, de animében jól lehet követni és értelmezni a harcokat Mosolyog
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9314 Dátum: 13 feb 14, 21:40:23 »

Saiyanisland (nem anime oldal szal nem reklám) fórumon linkelt valaki egy újságcikről egy fényképet (japán nyilván), ahol arról ír, hogy a 303 as részben régi ismerősök jönnek vissza edo tensei-ként. Ha igaz a hír akkor a hang 4 kap egy edo tensei csatát shikamaruékkal. Gondolom ha így lesz, akkor nem hosszas fillerezésre kell számítani csak 1 részre, mint annó deidarával.

Ha ez igaz, akkor én örülök neki. Még mindig jobban szeretem, ha ismert ellenségről van szó, nem hirtelen a semmiből jött filler ninják, akik 1 rész szereplés után végleg elhagyják az animét.

Mármint, hogy amit mondtam igaz-e? Vagy a hír?
Nos én csak azt mondom amit találok, nem magamtól találom ki...
Ha a hírre gondoltál... Azt nem tudom, ha az lenne a címe, hogy "A ghost of the past", akkor lenne ötletem a tartalomra, de a "Ghosts of the past" na az már bajosabb. A cím alapján itt most magamra tippelnék.

Amúgy egyetértek, én is szivesen megnézném, hogy a hang5 hogy állja meg a helyét manapság, bár picit zavar, hogy (és itt elnézést újfent az "agyhúzásért") tovább tolódik ezzel egy bizonyos esemény...

Amúgy egy kis érdekesség nem tudom volt-e már szó róla, valamennyire a Filmek témájába si tartozik meg ide is.

Ha emlékeztek még a dúrván középszerű 3. shippuden filmre, ahol Hiruko (Nem, nem Sasori bábja, hanem a fehérhajú tag) elrabol kekkei genkai shinobikat és elszívja az erejüket... Nos így néztek ki azok a bizonyos shinobik:

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20101113111629/naruto/images/6/6a/Unknown_Kunoichi_movie_3.png
(Pakura?)
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20101113111626/naruto/images/0/04/Unknown_Kumo_Ninja_movie_3.png
(Toroi?)
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20110125235411/naruto/images/b/b7/Unknown_Iwa_Ninja_on_Inheritors_of_the_Will_of_Fire.jpg
(Gari?)
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20110125235526/naruto/images/7/72/Chūkichi_Shippuuden_Movie3.jpg
(Chuukichi?)

Kishi úgy tűnik nem dobja ki a karakter dizájnjait Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 14, 21:43:19 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 619 620 [621] 622 623 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!