24 máj 16, 00:06:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 618 619 [620] 621 622 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554792 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9285 Dátum: 13 feb 04, 12:11:24 »

A kage gyűlés ív a 197.résztől kezdődik.

Ahol meg te tarthattál, az a 200.rész lehetett, mert ott kezdték el a beszélgetést a kagek a teremben.
Naplózva

Jamal
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #9286 Dátum: 13 feb 04, 16:33:14 »

Köszönöm! egyenlőre nézem indvideon. folytatást meg majd kiderül honnan szerzem meg. Nevet
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9287 Dátum: 13 feb 04, 20:02:50 »

Köszönöm! egyenlőre nézem indvideon. folytatást meg majd kiderül honnan szerzem meg. Nevet

Kage Arc 197-től tart 220-ik részig, utána megint jön egy kb 20-30 résznyi filler évad.
Naplózva
Jamal
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #9288 Dátum: 13 feb 04, 21:37:14 »

Valaki megtudja nekem pontosan mondnai hányadik résztől vannak a rendes részek? Amikortól már nem a fillerek mennek? Mert fillerek úgysem kapcsolódnak storyhoz és most ninc sidőm megnézni őket.
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9289 Dátum: 13 feb 04, 22:02:04 »

Itt a lista: http://www.narutohq.com/naruto-shippuden-fillers.php

Mondjuk a 284-289 csak félig filler. Nem szerepelnek a mangában, de olyan részek, amelyek kiegészítik azt.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9290 Dátum: 13 feb 07, 13:17:10 »

Na ez rész sokkal jobban volt rajzolva mint az előző.  Legyen az Nagato karja vagy a Shuano beszippantása mind nagyon jó volt csak így tovább:)
Most ha nincs Itachi akkor Naruto és Bee már alurol szagolná a földet...
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9291 Dátum: 13 feb 07, 15:17:37 »

Az elején lévő lélektépős cuccot kicsit elhúzták, szinte minden pillanatban azt lestem mikor fog már Bee feltűnni  Nevet.

Maga a rész elment, bár rengeteg jó momentuma volt ennek a 3 fejezetes harcnak és sajnos soknál nem tudták visszadni a feelinget. Ettől függetlenül itt is voltak jó jelenetek, pl: Nagato Shurado útja, a Chibaku Tensei kiépülése is egész pofás lett (bár a 167-es részben lévőt nem közelítette meg), és a hármas támadás sem volt rossz.

Nagato búcsúzásá is nagyon tetszett, sokkal jobban átjött így animében a Vörös bejáratott zenéjével Mosolyog.

Maga a Konohaiak bevágása viszont annyira nem jött be, fölösleges volt ennyire kiemelni mindenkit + ki nem álllhatom az alatta szóló soundtrackot smirksweat.

Mellesleg 10:05-tól azt a Susanoos flashbacket elég érdekesen vágták be....
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 07, 15:39:32 írta mateee-kun » Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9292 Dátum: 13 feb 07, 17:31:55 »

Hááááháhááháááááá, de megmondtam, hogy a Susanoo kardjával lenne a legokosabb lepecsételni Nagatot Nevet Most halál büszke vagyok magamra...

Na de a részhez... Itachi feje egyes helyeken megbocsáthatatlan rajzolást kapott.... De maga a történet nagyon jó volt, Nagatot nem sok minden állíthatta volna meg, ha nem darabolja az erejét hatba...
Végre Naruto is kimerítette (?) a Kyuubi chakráját, már vártam mikor ér véget a God Mode. Bár az előzetes lapján erre még várni kell.
Nagyon sajnálom, hogy Itachi nem marad velük Szomorú De van egy olyan érzésem, hogy látni fogunk még egy Tobi vs Itachit. Valahogy el kell tüntetni ezt a halhatatlan Cheatgépet  (gyk: Itachit) kacsint És szerintem majd számon kéri rajta, hogy mégis honnan tud a küldetéséről és szerintem akkor ő (a lepecsételése előtt) megtudja, ki is valójában Tobi... mert hogy nem Madara, azt már kifejtettem anno, de egyre erősebben hiszek benne. És mi megint nem fogjuk megtudni, hanem majd csak egyszer, talán... talán ha majd kiderül valaha is.

Ez a "barátok" sorozat iszonyat kínosra sikeredett... gáz volt a rajzolása is (főként az) meg olyan vérszegény volt az egész... lehetett volna az szebb is :/
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9293 Dátum: 13 feb 07, 18:46:32 »

A rajzoláshoz nem értek - igaz máshoz sem - , de rendezésen mindig ki tudok bukni. Nem pörögnek a jelenetek, van egy csomó felesleges kép (mit kell állandóan a varjút megreptetni?).

Sajnálom, hogy Nagatot, egy félistent ilyen könnyen lerendeztek. Mintha a rinnegannak nem is lenne ereje. A búcsúja azért jó lett.

A barátok felsorolása valahogy nem illett ide, főleg nem így

Itachi nagy formátum, ki tudja mire lett volna még képes, ha szerencsésebben alakul a sorsa? Persze még így holtan is sokat tud tenni  bow

Az előzetesek miatt nem irigylem a készítőket, nehéz lehet spoilermentesen összevagdosni.

Sand, eltaláltad a Tsotsugát Győztes  De ne aggódj, lesznek bőven váratlan húzások.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9294 Dátum: 13 feb 07, 21:19:35 »

És szerintem majd számon kéri rajta, hogy mégis honnan tud a küldetéséről és szerintem akkor ő (a lepecsételése előtt) megtudja, ki is valójában Tobi... mert hogy nem Madara, azt már kifejtettem anno, de egyre erősebben hiszek benne. És mi megint nem fogjuk megtudni, hanem majd csak egyszer, talán... talán ha majd kiderül valaha is.

Az a barátok rész, amúgy filler jelenet volt, és igen tényleg elég iszonyú lett.
Amúgy Sand, ha ezt totál hátsószándék nélkül rendesen írtad, akkor komolyan csodálom az erőd, amivel eddig sikerült elkerülnod a Tobival kapcsolatos információkat. Ennél többet nem írnék mert az már spoiler lenne.

A részről a véleményem...
Háááát. A múltheti valahogy összességében jobb volt. Itachi továbbra is király és bár most tényleg volt pár zavaróbb dolog a rajzolásban azért annyi közel sem vagy olyanok, amik tönkretették volna a részt. Az Orochimarus flashback fölösleges volt, a haverok montázsa is, de a mondanivaló jól átjött és ami szépen kellett, hogy kinézzen az kellően szép is volt. Szóval szerintem jó volt, de semmi több.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 07, 21:21:07 írta Exkirion » Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #9295 Dátum: 13 feb 07, 21:21:03 »

Nekem az egész rész rajzolása sokkal jobban bejött. Főképp az arcokra gondolok, Itachi is jobb volt most.

Piros pont Sand-nek  bow

A Rinegan az előző részben virított, szerintem teljes jó volt így. Ami nagy hiba, az a Chibaku Tensei elkapkodása. Simán mehetett volna a régi copy-paste verzióban, tökéletes lett volna, a Girei zenével.. akkor régen grandiózus volt a hatás, most meg... a futottak még kategória. De a bumm nagyon ott volt, tetszett ahogy Nagato elmosódott. a kb. 1,5 perces képcsarnokot letudhatták volna pörgősen fél percben, és ide mehetett volna az az 1 perc. Akkor sokkal tutibb lett volna a rész. Az elején Naruto vergődése.. no comment. Rasengan miért nem a nyelvesre ment? És utána God Mode off és mehet egy jobbhorog, ahogy régen is tette. Vagy egy kunai vagy bánomisénmi.. Úgy tűnik a bölcs formával a bölcsesség is odalett  >.<#
De még így is nagyon élvezetes rész volt.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9296 Dátum: 13 feb 07, 21:24:47 »

Fura, de nekem pont, hogy ez a Chibaku Tensei verzió tetszett jobban. Most félretéve, hogy épp kit szippant be milyen zene alatt és az a csóri áldozat épp mit reagál, szerintem ez messze jobban meg volt oldva. Gondolok itt most arra, hogy ezúttal tényleg olyan volt, mint ami széttépi a környezetet, mert a Pein-es részek alatt inkább legózásnak tűnt azokkal a pontosan kocka meg téglalap alakú kövekkel és valamiért akkor minden kockákra meg téglalapokra hullott szét.

Amúgy ez a Chibaku valószínűleg kissebbre is készült, ezért volt másmilyen. Értve itt: Lassabb, kevésbé erős.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 07, 21:26:20 írta Exkirion » Naplózva

dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #9297 Dátum: 13 feb 07, 22:20:31 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:34:55 írta dert » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #9298 Dátum: 13 feb 07, 23:20:48 »

Hát igen...A rajzolás jó volt,az animálásról már nem mondható el ,a tónusozás meg egyszerűen szörnyű volt,ezek a fakó színek. Technikai KO Na meg a gagyi fillerjelenet,amikor naruto gondol a barátaira .LOL ikszdé + Berakják azt a zenét,amit még világvégekor se raknák be. Mért rontják le ennyire a szinvonalat? Pedig ezek tényleg epic jelenetek.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 07, 23:24:37 írta dreamfolow » Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9299 Dátum: 13 feb 08, 09:37:42 »

Exkirion: Hogy érted, hogy hátsó szándék nélkül? Mosolyog Ha ez azt akarta jelenteni, hogy sunyiban olvasom a mangát és onnan írtam, akkor nem, még mindig nem Nevet Nem azért, emrt nem érdekel a sztori, hanem mert nálam egy képregényből sosem jön át az izgalom, nem igazán tudom magam beleélni Mosolyog Ezért nem is olvasom és nem is fogom... nálam oda lenne a feszültség Mosolyog
Amit írtam az mind a saját tippem, bár anno Bindával elég sokat filóztunk ezen a Tobi-Madara dolgon (mint két csak animés) úgyhogy remélhetőleg jókat tippelek/tippelünk ^^

A Chibaku Tensei-el nekem annyi bajom volt, hogy amikor röppentek a sziklák felfelé, zavaró volt, hogy helyenként (sok helyen) csak úgy "kicuppant" a földből, semmi nyoma nem maradt annak, hogy egy hatalmas kőtömeg kivált volna onnan (se luk, se semmi)...
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Oldalak: 1 ... 618 619 [620] 621 622 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!