24 máj 15, 02:31:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 616 617 [618] 619 620 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554004 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9255 Dátum: 13 jan 26, 11:52:10 »

Azt mindenki látta a következő rész előzetesében, hogy Itachi szeme fehér lesz, miközben minden Edo Tensei-es zombinak hamu-fekete? Újabb fail-ek lesznek a következő részben...

Azt nem értem még mindig, hogy ha már beszüntették a Bleachet, mert a Shippuudent többen nézték, miért nem bírják már az előbbi animátorai rajzolni a Narutot. Bár lehet azért függesztelődött fel igazából, mert nem bírták fizetni a munkájukat

Lol tényleg ? Az a komoly, ezt soha nem gondoltam volna. Bleachben maga a minőség, színárnyalatok, harcok stb-ik is messze a Shippuuden felett állnak, nem hogy a rajzolása is. Azt tudtam, hogy mindkettő a Tv-tokio által készített animék, de hogy ugyanazok az animátorok is. Hát ez hagy némi rejtélyt maga után, miért nem bírják ugyanúgy csinálni. Pedig mennyire fain lenne olyan grafikával látni a Shippuudent :S

Azért nem olyan, mint amilyen a Bleach volt, mert amíg a Bleach-en 1 (max 1-2) csapat dolgozott, addig a Naruto Shippuuden-en 14-15 csapat (!) dolgozik... s egyik sem tudja jól csinálni (kivéve persze annak a 10-15 résznek)...

Amúgy nem Tv-Tokyo készítette, csak azon megy/ment mindkét sorozat, valójában a Pierrot Stúdió készítette mindkét animét. A Bleach-et meg pont Kubo csiga lassúsága miatt állították le, mert már nem akarták tovább fillerezni, s inkább az Inuyasha/Kinnikuman animékhez hasonlóan most inkább megvárják, míg befejeződik a manga s befejezik később filler mentesen. Hogy őszinte legyek jobban preferáltam volna eme megoldást a Naruto-nál, technikai és kivitelezési okokból - meg ugye a pocsék, ízléstelen, a történetet és karaktereket megerőszakoló fillerek elkerülése miatt. De mit várhat az ember egy olyan stúdiótól, amely 2000 óta egyedül már csak a Naruto-ból tudja fenntartani magát, ami szégyen egy régóta működő stúdió történelmét tekintve.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9256 Dátum: 13 jan 26, 12:59:04 »

Azért nem olyan, mint amilyen a Bleach volt, mert amíg a Bleach-en 1 (max 1-2) csapat dolgozott, addig a Naruto Shippuuden-en 14-15 csapat (!) dolgozik... s egyik sem tudja jól csinálni (kivéve persze annak a 10-15 résznek)...

Remélem ezt nem hasra csapás szerűen írtad...
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=4240
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9257 Dátum: 13 jan 26, 14:23:23 »

Pedig szinte biztos, hogy úgy írta.  Nevet Egy ilyen hosszú animénél mint az OP, Bleach, Naruto, stb. minimum 7 csapat dolgozik, sokszor még több is. Ha még mozit is csinálnak akkor meg még több mert azt egy különálló csapat készíti. Ráadásul nagyon gyakran váltakoznak a csapattagok, animátorok, rendezők. Az elkészítés minőségénél pedig arra egy ilyen hosszú animénél oda kell figyelni, hogy a grafika ne változzon jelentősen a régi megjelenítéstől. Leginkább azzal van probléma ezeknél a folyamatosan változó csapatoknál, hogy sokszor nagyon gyorsan kell dolgozniuk és emiatt hullámzó a grafikai megjelenítés. Persze ez egy kis odafigyeléssel elkerülhető lenne, de mivel ez is egy pénzgyár, így kevésbé foglalkoznak vele. Amúgy a Bleahcnál is hullámzó volt a rajzok minősége, de nem volt ennyi kilengése a szélsőségek felé, másrészt szerintem Kubo karaktereinek ábrázolását könnyebb megjeleníteni anime formába, mert nagyon jól megrajzolja az arckifejezéseket.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9258 Dátum: 13 jan 27, 00:02:47 »

Dani megszámolnád nekem az mennyi?Nevet
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #9259 Dátum: 13 jan 30, 17:30:56 »

Nos még 3filler réssz vissza van kifejezeten mondom ez egy sikeres film lett volna Grafiika 5-ös megadom de kiválóra ahoz kevés Mosolyog és harc egyébb jelenetek tetszetek. Mosolyog
Visszatérve háboruhoz tetszik graffika és tetszettek töltelék résszek közben, Mosolyog Amitt Gaara vs apja harcát igy olvasgatam commenteket.Én csak annyit mondom ez igy volt jó ahogy volt,semmi töltelék réssz nem kelett.Ezzel bebizonyitota nem csak az,hogy felülmúlta elöbbi kazegágét hanem végre apjána többb éves munkája végre sikeres lett.Azonban én visszaemlékezésekben örültem mert sose tudtam,hogy ki a Gaara annya lehet elhangzott vagy csak rosszul nem emlékesztem de nem gondoltam ö volt az Mosolyog és benne annyaii új jutsu tetszik Mosolyog
Kagék hangja tetszik Muu kifejezetten jobb mint vártam,és hogy madara halhatatlan ajaj hogy fogják itten legyözni Nevet várom kövi résszt Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9260 Dátum: 13 jan 31, 12:59:58 »

Azt mindenki látta a következő rész előzetesében, hogy Itachi szeme fehér lesz, miközben minden Edo Tensei-es zombinak hamu-fekete? Újabb fail-ek lesznek a következő részben...

Na ilyen, amikor a medve bőre visszanyal. Úgy tűnik nekik is feltünt a baki és ki lett javítva az aktuális rész megjelenéséig.
Amúgy szerintem kifejezetten pörgős és hangulatos lett a rész. A flashbackek ott voltak, ahol kellettek, csak annyi volt, amennyi kellett, nem érződött hosszúnak se rövidnek.

A rajzolás is kifejezetten szép lett szerintem és a filler jelenetek is jól illettek.
Jól elkapták a manga rajzstílusát is.

Edo Itachi új betétzenéjét hallottátok? (13:37 től hallható. Vagyis remélem új zene, mert nekem nagyon nem ismerős) Szerintem nagyon telitalálat lett. Picit az akatsuki betétzenéjére emlékeztet.
Összességében én maximálisan meg vagyok elégedve a heti résszel. A gedo mazou támadása rész óta nem volt ilyen jó epizód kiadva.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 31, 13:03:31 írta Exkirion » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9261 Dátum: 13 jan 31, 13:45:47 »

Ugye csak ironizálsz?
Az epizód csak úgy hemzsegett a bakiktól. Kirabi kettémetszi a tüzet Samehadával. A fásli nem ég le róla. Snitt. Kövi pillanatban már teljesen csupasz a kardhal. A harc koreográfiák teljesen logikátlanok. Itachi RPG rúgása volt az etalon.
http://kepfeltoltes.hu/130131/298ns_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ez a rajzolás lenne kifejezetten szép? Még csak nem is animációból print screenelt képkocka. Ez egy 10-20 másodpercen át látható kép.
Érdemes Kirabi 7-pengés stílusát összehasonlítani a 143. epizódban látottal, Nagato megfiatalodását pedig a mostani openingben látottal. Ordít a különbség.

Kabuto rejtekhelyével is igazán kezdhetnének már valamit. Egyik részben fedetlen a barlangja, és tüzel befelé ezerrel a nap, másik részben meg már fedett és korom sötét van bent.

Itachi Kotoamatsukami jelenete alatt hallható zene viszont tényleg ízletes volt. Szépen megemelte a színvonalat. Jöhetne még pár hasonló betétdal. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9262 Dátum: 13 jan 31, 17:32:21 »

Az új soundtrack tényleg nagyon hangulatos lett, viszont maga a rész zenei felhozatala szerintem elég szegényes volt.  Ennyi akció, mégsem volt egyetlen pörgősebb dallam sem. Erős túlzással már már el lehet aludni rajta  smirksweat.

Maga a rész azért nem volt olyan rossz, amondó vagyok hogy kerülhett volna sokkal rosszabb csapat kezébe, s bár itt is volt néhány jelenet amely megvalósításán eléggé mérgelődtem, úgyahogy élvezhetőre sikerült  Mosolyog.


« Utoljára szerkesztve: 13 jan 31, 17:35:39 írta mateee-kun » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9263 Dátum: 13 jan 31, 18:09:34 »

Hát mit mondjak. Megse közelíti a manga ezen részeit.
illetve kihagytak is belőle.
Nagato poénja tetszett, de nem vagyok elájulva a részektől mostanába ami az animációt illeti.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9264 Dátum: 13 jan 31, 18:19:21 »

Nekem is inkább tetszett a rész. A bakik szerintem fel sem tűnnek a többségnek. A wtf pillanatokat viszont jobban kiemelhették volna (pl. amikor találkoznak egymással), de egyébként élveztem a részt.

És szerintem most csinálták meg először jól az edozombi testet, amikor Nagato felépült az amaterasuból. Ott már majdnem felháborodtam, hogy ennyivel el lehetett intézni Nagatot, pedig olvasom a mangát  smirksweat

És most akkor Shisui lehet, hogy még él valahol?
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9265 Dátum: 13 jan 31, 18:55:46 »

A legjobb rész, amióta ezt a háború elkezdődött!

Gyerekek, én nagyon sokat vártam ettől, hatalmas reményeket fűztem hozzá. Ez a rész MINDENT MEGADOTT, amit akartam, sőt SOKKAL TÖBBET IS!
Itachi zenéje iszonyatosan jó volt, libabőrös lettem tőle, annyira eltalálták!
A madár... végre kiderült az igazság! Shisui... de megtudnék többet erről az emberről! Ez a genjutsu... kíváncsi vagyok, meddig marad Itachin. Mert ha a háború végéig.... akkor megnyerték az Akatsuki legerősebb emberét, aki nem mellesleg halhatatlan és a jutsuk negatív hatásait teljesen figyelmen kívül hagyhatja! Zseniális, amit ez az egész rész elmondott!

Itachi mosolya.... ez mindent überel. Annyira megható, annyira őszinte, mint anno a halálakor. A legkidolgozottabb, legjobb karakter, amit valaha megszült Kishimoto! Maximális tisztelet érte!

Sajnálom, hogy a madár ereje egyenlőre kimúlt, bár ezt az "évtizedekig tart, mire újra használható" dumát nem értem. Akkor Shisui rendelkezhetett Senju Hashirama sejtjeivel, ha ő rendesen tudta használni?
Végre kiderült Itachi Mangekyou megszerzésének rejtélye. Eddig azt hittem Danzou ölette meg, de már világos, hogy öngyilkos lett. Szegény Itachi...


És a vége... Komolyan, álmomban, a legvadabb álmomban SEM, gondoltam volna, hogy Itachi lesz a kisebbik gond. Rikudo szeme bevadult, úgy néz ki Nagato megmutatja, mire lett volna képes, ha nem darabolja hatba magát. Eddig csillagos ötös, amit művel, Naruto hozzá sem tud érni.
Tippem van, mi fog történni: Itachi Susanoo-jának kardja egy pecsételő technika, ami elzárt Orochimarut is. Egyetlen karcolás és Nagatot is le tudja pecsételni. Remélem nem viszik egymást a sírba Szomorú Itachit még szeretném nagyon sokáig Naruto mellett tudni!

És itt a következő rejtély: ha a madár szeme kimúlt, miért marad Narutoval? Miért nem tűnik el, vagy mászik vissza? Mi lesz a szerepe?

Ez a rész egy tizes skálán minimum 395. Vagy még több.
Bakik voltak benne? Nekem nem tűntek fel, engem a rész epikussága kötött le. Higgyétek el: animés szemmel ez a rész hibátlan!
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #9266 Dátum: 13 jan 31, 19:07:34 »

A Dani által linkelt részen és azon(szerk.: igen, kívül, köszi Nyelvesít), ahol Nagato előbújik a kaméleon szájából, én nem találtam semmi kivetnivalót a rész grafikájában . Mondjuk az igaz, hogy Nagato bevörösödése tényleg szebben néz ki az openingben.
Ami még zavart egy kicsit az Nagato seiyuujának Shinra Tensei-ezése, az valahogy Tendounak jobban állt.
De összességében tényleg nagyon hangulatos rész lett Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 31, 19:23:12 írta Gaburieru » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9267 Dátum: 13 jan 31, 19:20:41 »

Kimaradt egy "kívül"? Mosolyog

Sand:
Tökéletesen átérzem a lelkesedésedet. Anno mangában mi is visongtunk a történtek miatt. Hát ami még ez után jön...^^
Sajnos engem éveken át arra tanítottak, hogy ki legyen élezve a szemem a vizuális gikszerekre. Szóval akaratlanul is meglátom a hibákat.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9268 Dátum: 13 jan 31, 19:43:41 »

Hú, hát ez valami hihetetlen jó részre sikeredett. Én olvastam ezeket a fejezeteket a mangában, de ugyanúgy átjött is is az epikusság. Jó volt a harc, főleg az tetszett, hogy segítettek Nagatoék Narutoéknak, hogy most mi jön és mit tegyenek ikszdé Ilyen fightot se látni mindennap, le a kalappal.

Az új háttérzene engem is teljesen megnyert. Fantasztikus hangulatot adott Itachi jelenetének! Meg Kabuto megdöbbenése is jól átjött.

Persze volt néhány negatívum is:
- A grafika tényleg nem sikerült a legjobbra, helyenként voltak nagyobb trehány munkák is.
- Mangában is zavart kicsit, hogy amikor Itachi átveszi az irányítást a teste fölött, amaterasuval kiüti Nagatot. Én egy "bocsi"-t vártam volna az Uchihától. Tudom hogy Nagato úgyis meghalt már, meg meg kell állítani, mert akkor ő állítja meg Narutoékat, de akkor is. Csórit annyira sajnáltam ikszdé

A wtf pillanatokat viszont jobban kiemelhették volna (pl. amikor találkoznak egymással), de egyébként élveztem a részt.

Igen ez engem is idegesített. Főleg az elején, amikor találkoztak valami jó háttérzenét betehettek volna. Azonban a rész közepén, az új ostal ezt teljes mértékben kárpótolták Nevet

Szóval véleményem szerint, ez akkor is egy nagyon jó részre sikeredett, a néhány bakiját is belevetve. Tényleg a háború eddigi messze legjobb epizódja.

Ahogy látom a következő rész grafikája se lesz jobb, de ha lesz egy ugyanilyen jó hangulata és története, mint ennek, akkor én nem bánom.
Továbbá; "2013.02.28. ~ 302. rész # Félelem - Jokey Boy" ez nagyon filler gyanús. Vagy csak én nem emlékszek ilyenre a mangából ?
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9269 Dátum: 13 jan 31, 19:46:27 »

Ja igen, igaz, Kabuto megdöbbenése csak még rátett egy lapáttal az egész hangulatára. Főleg, hogy többször is mutatták és mindig le volt esve az álla Itachin kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 31, 19:47:12 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Oldalak: 1 ... 616 617 [618] 619 620 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!