24 máj 15, 11:20:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 615 616 [617] 618 619 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554278 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #9240 Dátum: 13 jan 20, 22:42:39 »

Azt értem. De Bee már rászólt egyszer asszem de ő azt mondta,hogy sietni kell. Szerintem kifogy majd a chakrája és a: vagy elszabadul a róka b: kibékül vele és powerup alá bleach.
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9241 Dátum: 13 jan 24, 14:55:57 »

Huh, hát ettől a résztől sem estem hanyatt Pojén.
Egy eleve sok flashbackkel operáló részbe csak még többet nyomtak, ami egyrészt kissé vontatottá tette az egészet, másrészt meg elvette a lehetőséget hogy egy kicsit is kiegészítsék ezt a sovány csatát Gaara és az apja között smirksweat.
+ Nem egy jelenetet itt méltánytalanul elhanyagoltak, aminek azért mangában volt hatása!
A grafikával nem volt gondom és volt pár jó pillanata, de ez is közepesre sikerült.

A februári részek címei:
(Nincs bennük sok spoiler)

299 "The Ones Who Are Acknowledged" February 7
300 "The Mizukage, a Giant Clam, and Mirages"  February 14
301 "Contradiction" February 21,
302 "Fear - Jokey Boy" February 28

« Utoljára szerkesztve: 13 jan 24, 15:17:18 írta mateee-kun » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9242 Dátum: 13 jan 24, 15:17:35 »

Hát valóban elég lapos volt. Azt hittem meghatóbb lesz ez a rész, de nem lett az. Nekem valahogy a színek nem klappoltak amúgy. Furcsa volt az egész. LEhet a sok aranysárga maitt, de mintha az emberek bőre is más lett volna mint amúgy.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9243 Dátum: 13 jan 24, 16:10:35 »

Nem volt ez rossz de annyira jó sem. Gara hamar lekapcsolta az apját. De mint tudjuk ez csak Edo volt ö nem  akarta már bántani.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9244 Dátum: 13 jan 24, 17:18:16 »

Nekem tetszett ez a rész. Láttam már meghatóbbat is, de azért ez se volt messze tőle Mosolyog

Na de tekerjünk az előzeteshez Nevet "Naruto....kérdeznem kell valamit." És abban a pillanatban elkezd valamit felhányni... ááááá a fene egye meg, de akarom látni azt a madarat ismét Nevet
És ahogy lenézem lesz itt Amaterasu és Tsukuyomi is! Még azt mondom, az előbbi elől el tud slisszolni a Shunshin no Jutsuval, ha nagyon ügyes, de a második.... simán kinézném Itachiból, hogy egy újabb duma-party reményében használná csak azt a technikát, viszont láttuk, hogy az elején Tobi utasítja Kabutot, hogy vegye el Itachi és Nagato irányítását a testük felett. Úgyhogy itt ha betalál a Tsukuyomi.... nagyjából vége a harcnak. Hacsak a Kyuubi nem segít Narutonak úgy, mint a Hachibi Beenek Sasuke ellen. De ennek kb semmi esélye Mosolyog

Komolyan, eddig volt tippem mindig, mit fogunk látni. Most fogalmam sincs, de egyet nagyon remélek: hogy nem csapják össze ezt a szálat egyetlen rész alatt úgy, ahogy sajnos a nagy részét :/
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9245 Dátum: 13 jan 24, 18:10:01 »

Nah jó, mostanra lett elegem az anime minőségének ég és föld közti ingadozásából.
Nem rég kaptunk egy Chikara mini sorozatot, gyönyörű animációval!
Erre közvetlen utána pofon vágnak minket egy ilyen okádékkal, amit most látunk? Ha még valami jelentéktelen szennyet kiviteleznének trehányul... De ez Itachi és Nagato szála, könyörgök!

Nincsen bajom azzal, ha egy epizód látványvilága gyengére sikerül. De akkor tartsák is meg azt a szintet. Ne ingadozzon ekkorát. Mert különben a hülye naív néző reménykedve várja, hogy naaahhh ez a rész, amit annyira várok, tuti jól lesz megcsinálva. Majd jön a pofára esés...

Egységesen legyen jó. Vagy egységesen gyenge.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9246 Dátum: 13 jan 24, 18:17:39 »

Hát amíg jobban néz ki mint 1-2 Hidan/Kakuzus rész, meg az a bizonyos Pein-es harc addig nem nagyon panaszkodom a rajzolás/animáció miatt.

Amm a chikara animációja jó volt, de maga a rajzok minősége valami kritikán aluli és az szerintem skkal fontosabb mint, hogy mennyire folyékony vagy sem az animáció. Nem különösebben érdekel, hogy mennyi kockát használnak a futáshoz stb, ha a karakterek árnyékolása és mélységérzete 0.

A rész szerintem most átlagosra sikerült, rossz éppenséggel nem volt, de soknak éreztem a flashbackeket.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 24, 18:20:50 írta Exkirion » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9247 Dátum: 13 jan 24, 19:19:35 »

Azt hiszem, hogy ha egy animációs sorozatot nézünk, evidens hogy az animáció a legfontosabb.
Egy élőszereplős filmben is mit sem ér a csili-vili díszlet, ha a harckoreográfiák döcögnek.

Hidan/Kakuzu ívben hol volt probléma? Mai napig a shippuuden egyik legdinamikusabb harcát tudhatja magáénak.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9248 Dátum: 13 jan 24, 20:16:29 »

Egy Gaara centrikus epizódot láthattunk. A rész háromnegyede flashback volt, aminek a felét már láthattuk a sima Narutoban. Ez igazából nem nagy probléma, mivel az már 450 résszel ( úristen! ) ezelőtt volt, szóval bőven belefért hogy teljes legyen a sztori. Továbbá az epizód csak másfél fejezetet ölelt fel, ergo kellett is valami pótlás, de...

Matee-kunnal kell egyetértenem, hogy jobb lett volna, ha egy kicsivel többet mutatnak a Gaara vs apja fight között. ULTRÁNAK igaza van, hogy irányították az utóbbit, de akkor is... Gaara apja egyszer támadt és ennyi. Ez még harcnak se nevezhető. Persze ez mangában is így volt, de ez anime, itt nyugodtan lehet fillerezni. És egy kis harc megpótlás értelmes időhúzás is lett volna. De hát ez van, kaptunk helyette flashbacket, amit már láttunk. Ha már kicsi Sasuke múltját láttuk párszor, Gaara-é se maradjon ki  >.<#

Amúgy meg nem volt bajom a résszel. Sikerült Gaara múltját teljessé tenni 1 epizód alatt, szépen elvarrták a szálakat. A grafikával se voltak gondok.

Dani már megfejtettük pár fórumozóval, hogy a Chikara ív egy 6 részre szedett mozifilm, ezért sikerült ilyen szépre az animációja. Azonban abban igazad van, hogy a Naruto Shippuuden anime minden részében látszik, hogy más-más rajzoló készítette. Más sorozatoknál is feltűnő ez, de csak néha, és azok se akkora ingadozások, mint itt. Azt nem értem még mindig, hogy ha már beszüntették a Bleachet, mert a Shippuudent többen nézték, miért nem bírják már az előbbi animátorai rajzolni a Narutot. Bár lehet azért függesztelődött fel igazából, mert nem bírták fizetni a munkájukat ikszdé
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9249 Dátum: 13 jan 24, 20:58:10 »

Egyetértek a többiekkel, jó lett volna egy picit hosszabb és látványosabb csata a két kazekage között, de hát a mangában sem tartott tovább.

Az utolsó flashbackig azt éreztem, hogy közel sem jön belőle annyi át, mint a mangából, de szerintem kifejezetten megható lett az utolsó 5 perc. Na nem bőgősen megható, mint Kushinánál, de kellőképpen hatásos.

Ha következő részben csak annyi fight lesz mint a mangában, már akkor is jó lesz. Ja, és az új címekből ítélve nem tudom, meddig húzzák majd, de Binda, Sand, a kb. 304-es részre vegyetek ki szabit vagy lógjatok el a suliból. Tényleg.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9250 Dátum: 13 jan 24, 21:18:06 »

Dani már megfejtettük pár fórumozóval, hogy a Chikara ív egy 6 részre szedett mozifilm, ezért sikerült ilyen szépre az animációja. Azonban abban igazad van, hogy a Naruto Shippuuden anime minden részében látszik, hogy más-más rajzoló készítette. Más sorozatoknál is feltűnő ez, de csak néha, és azok se akkora ingadozások, mint itt. Azt nem értem még mindig, hogy ha már beszüntették a Bleachet, mert a Shippuudent többen nézték, miért nem bírják már az előbbi animátorai rajzolni a Narutot. Bár lehet azért függesztelődött fel igazából, mert nem bírták fizetni a munkájukat ikszdé

~Igen, köztük velem is. Pojén A Chikara helyett mondhattam volna a Kushinás részeket is. Azok is több héten keresztül AZONOS szintű minőséget tartottak. Mosolyog
~Megsúgom, hogy a 2 animén egy és ugyanazon stúdió dolgozott, szinte ugyanazon animátorokkal. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9251 Dátum: 13 jan 24, 21:32:28 »

Lol tényleg ? Az a komoly, ezt soha nem gondoltam volna. Bleachben maga a minőség, színárnyalatok, harcok stb-ik is messze a Shippuuden felett állnak, nem hogy a rajzolása is. Azt tudtam, hogy mindkettő a Tv-tokio által készített animék, de hogy ugyanazok az animátorok is. Hát ez hagy némi rejtélyt maga után, miért nem bírják ugyanúgy csinálni. Pedig mennyire fain lenne olyan grafikával látni a Shippuudent :S
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9252 Dátum: 13 jan 24, 21:36:32 »

Láttuk már sokszor "Bleach minőségben" a shippuudent.
Csak ugye az a probléma, hogy az adott mangák képi minőségét is nagyjából azonos mértékben kell visszaadniuk. És az asszem vitathatatlan, hogy ha minden másban le is van maradva, rajzolás szempontjából a Bleach elvitte a pálmát a Naruto elől. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9253 Dátum: 13 jan 24, 22:14:31 »

Az tényleg igaz. A kushinás részek bleach szintűek voltak. Ha azt a minőséget bírnák tartani, nem lenne probléma.

Szerk.: Vagy ha például a mostani ending minőségével menne a sorozat, az is jó lenne.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 24, 23:53:07 írta Csabi28 » Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #9254 Dátum: 13 jan 26, 10:57:33 »

Sand: tényleg elképzelhető, hogy azt a madarat látjuk újra. Áááá nagyon várom Mosolyog

De a Tsukuyomi szerintem semmilyen hatással nincs Naruto-ra. Genjutsuból kitörhetsz, ha minimális külső chakrát kapsz, vagy bijuu chakrát. Naruto épp csak lecsippent a kyubbi chakrájából és máris megtört a genjutsu. Az Amaterasu már érdekesebb, illetve megnézném Susanoo ellen az erejét Mosolyog

Arra is kíváncsi vagyok, hogy Nagato tud-e a származásáról és ha igen, akkor szóba kerül-e. Elvégre Naruto neve elég árulkodó, simán szóba kerülhetne. De mindenképp nagyon király rész lesz Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 615 616 [617] 618 619 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!