24 máj 15, 23:50:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 606 607 [608] 609 610 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554778 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9105 Dátum: 12 nov 11, 13:41:34 »

288:

A grafika borzalmas volt, de ezen már meg se lepődök.

A kardforgatók ellenes harcokban viszont voltak jó kombinációk, amik egy Opening szintű animációval nagyon jól néztek volna ki...

A visszaemlékezés irtó lapos és unalmas volt, tele irreális hülyeségekkel. A szinkronhangok is gázok voltak. Viszont hogy valami pozitívumot is írjak, tetszett hogy láthattuk a jelenetet, amikor Kakashi Chidorija Raikirévé érik Mosolyog

A részre mindennel együtt is csak egy 2/5-öt tudok adni.

A következő epizódot meg mintha ugyanaz a csapat csinálta, mint a mostanit. Ahogy látom annak is hagyni fog a grafikája maga után kívánnivalót bőven. Nem is tudtam, hogy Ringo Ameyuri egy nő  Ohh My God
Naplózva

pataialex
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #9106 Dátum: 12 nov 12, 19:44:51 »

Most hogy mondod, mi a különbség a Chidori és a Raikiri között?
Naplózva
Gekkou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 45


« Válasz #9107 Dátum: 12 nov 12, 20:34:49 »

Nagyon hasonlít a két technika,igazából én sem nagyon tudom. A Raikiri sztem ugyanolyan mint a Chidori,csak erősebb és jobban hangzik ha kimondod:/ Am Kakashi már nem is használ Chidori-t,szval lehet,hogy a továbbfejlesztett változata,bár tényleg nincs nagy jelentősége ^^
Naplózva

"A titok ajtaját nem olyan nehéz kinyitni, mint ahogyan azt az emberek gondolják. Ellenkezőleg, az a szörnyű, milyen nehéz bezárni."
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9108 Dátum: 12 nov 12, 20:58:11 »

Nekem valahogy a sima Naruto-s küzdelmek jobban tetszenek, több mozgás van, dinamikusabb. A shippuuden valahogy másabb , emrt valamikor csak állnak, és mikor el kezdnek küzdeni, szimpla ,,merev"mozdulatokat látunk(nemtom máshogy elmagyarázni:D)

Na én meg pont hogy úgy vagyok vele, hogy a Shippuudenben ezerszer jobb harcokat látni. Csak egy példát említsek, Sasuke vs Gaara: ott volt talán a legtöbb dinamika, az egyik legpörgősebb harc (ha nem nézzük a Rock Lee vs Gaarát, bár a példa szempontjából lényegtelen). Mégis hogy nézett az ki? Oké, részletgazdagabb volt, de ennyi: kb 1,5 percnyi intenzív harc után 3 résznyi tömény semmittevés. Inkább nézem tehát végig nem annyira kidolgozottan bármely Shippuudenes harcot, mint egy fél részes küzdelmet a sima Narutos grafikával 5 részen át...

A részhez: Nekem kifejezetten tetszett, jobb volt, mint a Sai-féle ökörködés a Sisakzúzós kardforgató ellen. Ami különösen jó volt, a flashback. Nem tudtam, hogy Gai lett Obito után a pótcsapattag, mint Narutoéknál Sai, de nagyon tetszetős információ Mosolyog A másik, hogy már el is felejtettem, hogy a Chidorinak van másik neve is, a Raikiri, ami ugye Villámpengét jelent és hogy miért is hívják így. Hát most már megtudtuk (anno Gai is mondta a chuunin vizsgán, de azóta sem volt említve). Úgyhogy nagyon örültem ennek és annak is, hogy Kakashi milyen gyökeres változáson ment át Obito halála folytán Mosolyog A hangját viszont szerintem nem találták el, a Kakashi Gaidenben jobb volt. Bár szeretném azt tudni, hogy Rinnel mi lett...
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9109 Dátum: 12 nov 12, 22:42:46 »

Rin már meghalt Szomorú

Talán többször is mondta Kakashi, de a Pain elleni harcban biztos (159. rész). Minato egyébként nem jófej, sosincs ott, ha bajban vanak a tanítványai.
Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #9110 Dátum: 12 nov 13, 09:49:27 »

Nos elmúlt részekett betudtam potolni és mit is mondjak:
286-287:Hát végülis elment de voltak olyan jelenetek ami rohadtúl tetszett:D mint pl Raikage kihivja harcolni és aza szegény csak vár csak vár másnap reggel : Te Szukaaaaaaaaaa azon besirtam Nevet,és egybe megismertük 1találkozásokat:D és valamiért egyettértek azokal aki  azt mondta,hogy illenek egymáshoz Nevet,lehet kicsitt egymást ellentétje de rohadtul egymáshoz  illinek  ikszdé
 288:Hát jó volt csak sokáig tartott visszaemlékezés voltak 1-2bakik de végtéren jó volt.Meghát jó volt Rin-t is láttni.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9111 Dátum: 12 nov 14, 19:10:50 »

Idézet
Nem is tudtam, hogy Ringo Ameyuri egy nő   Ohh My God
Ezen én is meglepődtem. De még anno Makit is férfinak néztem amikor csak mangán láttam.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9112 Dátum: 12 nov 14, 19:16:40 »

Hogy lehetett pasinak nézni Ringo-t?  Kúl Haku nemét valóban nehéz eldönteni, de ebben az esetben azét nem volt ilyen rossz a helyzet.

Pein7- Tsunade és A valóban egymáshoz illenek, de most próbáld meg elképzelni azt a pusztítást, amit ezek ketten okoznak ha összekapnak valamin. Egy egész falu szenvedné meg a kettejük kapcsolatát  smirksweat
Naplózva

pataialex
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #9113 Dátum: 12 nov 15, 17:10:22 »

Jövő héten kezdődik a 6 részes különkiadás?
Naplózva
Gekkou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 45


« Válasz #9114 Dátum: 12 nov 15, 17:26:40 »

Jövő héten kezdődik a 6 részes különkiadás?
Így van. Bár én inkább fillernek vagy időhúzásnak nevezném^^" Még hogy megünnepelni az 500.részt!? Miért nem csináltak ennek örömére egy OVA-t vagy valami? Nevet Szval december végéig "élvezhetjük" a filler szezont,aztán jön a folytatás.^^ (Remélhetőleg Nyelvesít )
Naplózva

"A titok ajtaját nem olyan nehéz kinyitni, mint ahogyan azt az emberek gondolják. Ellenkezőleg, az a szörnyű, milyen nehéz bezárni."
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9115 Dátum: 12 nov 15, 17:38:01 »

Végül is... 3-4 évvel ezelőtt még megtisztelve éreztük volna magunkat, ha Akatsuki centrikus fillert kapunk. Mosolyog

Egyébként ez a mai rész olyannyira minőségen aluli volt, hogy a végén duplán meglepett, hogy Omoi megkapta a Villámpengé(ke)t.
Ameyuri indokolatlanul hamar beletörődött a bukásába.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9116 Dátum: 12 nov 15, 18:57:04 »

Nekem pont ellenkező a véleményem.

A grafika újfent irtó gyenge volt, de maga a történet és cselekvés, szerintem gyönyörűen visszaadta a háborús feelinget, gondolok itt a társak elvesztésére, taktikázásra vagy a bátorságra.

Továbbá Ringo Ameyuriban meg hihetetlenül kellemeset csalódtam, egész normális karaktert adtak neki. Tetszett, hogy tisztelte azokat, akik kiállnak ellene a hihetetlen nagy túlereje ellen, és a rész vége meg tök hangulatos lett.

Szóval az előző részhez képest ez bőven nagyon jó volt. Ha kaptunk volna egy normális grafikát, akkor tökéletes rész lett volna, így viszont 4/5.

Kövi résztől Chikara. Mivel pont 6 hét van még az évből ez pont bejár 2013ig. És ahogy láttam a mostani rész végét, az "Erő" ív után visszaállunk a főtörténetre, bár engem még érdekelt volna mi lett a Samehada kardforgatójával és Suigetsu bátyjával, de lehet kapunk még erre választ.
Naplózva

dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #9117 Dátum: 12 nov 15, 23:05:28 »

A Naruto 500(+10)-edik részének ünnepléseként
+
mivel amúgy is legyőzték a Köd 7(-2) kardforgatóját jön a filler a fillerben ikszdé
még jöhetne ebben egy visszaemlékezés, ahol fillerekkel tudatmódosítanak ezzel változtatva meg a múltat Nyelvesít

Viccet félretéve. Most kb. egybe (két nap alatt) megnéztem a legutóbbi 20 részt, amit kihagytam. Sztem egész tetszetősre sikeredett a legtöbb. Lehet, hogy jobban jártam volna, ha nyáron a mangát teszem félre, nem ezt. Nevet
Nagy piros pont az anime készítőknek (a többé-kevésbé színvonalas fillerekért az amúgy szánalmas háborúban). bow

Ja, ehhez a részhez pedig:
"Jézusom, jön Ameyuri, aki sosem adja fel és kegyetlenül legyilkol." után egy kicsit trollkodás, őt úgy legyőzni, hogy:
"Áhh, úgyis süllyedünk és itt vannak a barátaid. Akkor feladom és kapsz egy ajándékot. Menjetek békével."
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 15, 23:13:46 írta dtatar » Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #9118 Dátum: 12 nov 15, 23:09:39 »

Az utolsó 1 percért megérte végignézni, nekem az tetszett a legjobban. Jó volt a történet. Kár, hogy tesco gazdaságos animációkat raktak be mellé. De azért élvezhető volt.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #9119 Dátum: 12 nov 16, 00:27:37 »

288:..

A visszaemlékezés irtó lapos és unalmas volt, tele irreális hülyeségekkel. A szinkronhangok is gázok voltak.
Most néztem meg... annyira szánalmasra sikerült a szinkron, az egy dolog hogy a hangok nem lettek eltalálva de még az időzítése is olyan hogy végig a száját néztem a karaktereknek mert annyira nem passzolt..

Mostanában tényleg azt érezni hogy elhanyagolják az egészet azért a shippuuden eleje jóval igényesebb.

Mondjuk hogy emlegettétek az animálást nekem egy régi rész jutott eszembe, mikor Tobi elmeséli Sasukenak hogy a bátyja mit miért tett és lényegében egy egész rész egy szinte mozdulatlan képkocka. Azthiszem a 140-141 rész lehetett ahhoz/azokhoz képest ez istenes volt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 606 607 [608] 609 610 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!