24 máj 15, 17:03:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 605 606 [607] 608 609 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554446 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #9090 Dátum: 12 nov 01, 23:19:43 »

Ez a két rész olyan volt, mint a kakaós csiga: A közepe volt a legjobb.
Az eleje kicsit erőltetettnek tűnt: Véletlenül pont ott sikerült lerészegednie főhősnőnknek, ahol a raikage és társai megbogarasodtak. 
A végét meg kicsit összecsapták. Elnézegettem volna, ahogy Shizune nem csak az egóját kurtítja meg villám nagyfőnöknél. ikszdé

Apropó Shizune: Micsoda combikája van neki. Csak valahogy semmi köze nincs ehhez a szereplőhöz. Shizune egy kedves vénkisasszony, a combvillogtatás teljesen profilidegen nála. 
Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #9091 Dátum: 12 nov 02, 09:06:24 »

Hú ez a Naruto Chikara tényleg nagyon jónak igérkezik kaptunk egy is izelitővidit Nevet http://www.saiyanisland.com/2012/11/naruto-shippuden-chikara-special-video-preview/ szerintem eddigi legjobb fillersorozatnak nézünk elébe Nevet
Naplózva

xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #9092 Dátum: 12 nov 02, 10:55:19 »

Hú ez a Naruto Chikara tényleg nagyon jónak igérkezik kaptunk egy is izelitővidit Nevet http://www.saiyanisland.com/2012/11/naruto-shippuden-chikara-special-video-preview/ szerintem eddigi legjobb fillersorozatnak nézünk elébe Nevet

Hát nem tudom, Szerintem itt ebben is érződik az hogy Kabutot jobban is meg lehetett volna rajzolni... Nekem valahogy nem tetszik...
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #9093 Dátum: 12 nov 02, 12:46:40 »

Hát nekem most kifejezetten jól jött ez a dupla filler. 2 dolgot is teljesen elfelejtettem, hogy Shizune Dan unokahúga és, hogy Naruto eltörte a nyakláncot Nevet Meg a történet is tetszett Nevet Első ránézésre bejön a  Chikara, remélem nem lesz halál unalmas Mosolyog Bár Kabuto rajzolása tényleg furcsa.
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9094 Dátum: 12 nov 02, 13:25:13 »

Vegyes érzéseim vannak a dupla rész kapcsán.

Maga a történet jó és értelmes volt, csak mégis tele abszurd hülyeségekkel. A Raikage odamegy az ELLENSÉGES falu-hoz, és szinte megparancsolja nekik, hogy segítsenek. Valahogy ez nem fér a fejembe.

Másik kritika, a rész hibás szerkesztése. 1 mondattal elintézték a Nokizaru bandát, pedig a megjelenésükkel és parazita technikájukkal én vártam volna egy pár perces harcot köztük és mondjuk Tsunade és a Raikage között. Nem, inkább ehelyett telepakolták a dupla részt 10szer látott flashbackekekkel. Mondjuk tény, hogy kellettek azok is, hogy jobban átjöjjön a rész mondanivalója, de én akkor is hiányoltam a harcot.

A kövi résszel visszatérnek a 7 kardforgatóhoz, megjegyzem nem túl bíztató grafikával.

A chikara történet érdekesnek ígérkezik. Ahogy látom ez vagy
a, egy teljesen "más dimenióban" játszódó történet, mert a mostanihoz nem lehetne beilleszteni (lsd: Yamato szereplése)
b, még a shinobi háború előtt játszódik, valahol Pein legyőzése után, és 1 ilyen Pre-Edo tensei használat Kabutótol és majd a végén megjegyzi: ez még nem az igazi alakítsuk kicsit ( mint a hebis barmokba Nyelvesít )
Mindenesetre ahogy eddig látom, méltó lesz a sorozat 500+ részének megünnepelésére, mivel nagyon cool mozis grafikai stílussal rendelkezik, tele igényes animációkkal.
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #9095 Dátum: 12 nov 02, 14:12:08 »

Nekem ez a 2 részes filler nagyon bejött. Falvak közti rivalizálás miatt valóban furcsának tűnhet a segítségnyújtás, de nem szabad elfelejteni, hogy Tsunade egy szanitéc ninja, orvosi filozófiával. Raikage vs Tsunade: A boszorka erősen másnapos volt, jóhogy nem tudott nyerni  Mosolyog

Nokizaru banda: bár lehetett volna harc, nem volt sok jelentősége az elmaradásának, mert nem ez volt a 2 rész témája.

Inkább ilyen fillerek, mint pl a teljesen bugyuta Sakurás.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #9096 Dátum: 12 nov 02, 14:37:01 »


Másik kritika, a rész hibás szerkesztése. 1 mondattal elintézték a Nokizaru bandát, pedig a megjelenésükkel és parazita technikájukkal én vártam volna egy pár perces harcot köztük és mondjuk Tsunade és a Raikage között. Nem, inkább ehelyett telepakolták a dupla részt 10szer látott flashbackekekkel.

Igen ezzel mondjuk egyet értek, de a falsh backeket nem hagytam volna ki, inkább mivel most úgyis záporozni fognak a fillerek, berakhattak volna még egy harmadik részt ami pontosan a Nokizaru banda legyőzéséről szól.
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9097 Dátum: 12 nov 07, 17:59:17 »

Én is csak azt tudom mondani, amit az előttem szólóak, hogy nagyon jó volt ez a dupla epizód. Mosolyog

Jó volt, hogy újra Tsunade volt a  főszerepben. Nosztalgikus volt, ahogy kaszinóról kaszinóra jár Shizunéval és már, akkor megköszönik neki, hogy eljött, mikor még el se kezdett játszani. Nevet A Raikage is hozta a formáját, ahogy elmondja, hogy nem fogja hagyni, hogy meghaljon az egyik embere és kirobban a falon keresztül.  Nevet

A műtétes jelenet is remekül meg lett csinálva, ahogy ráfröccsen egy kis vér és egyből elkezd remegni. már el is felejtettem, hogy régen Hemofóbiája volt. Mikor mondja A, hogy Tsunade elvesztette a képességeit, akkor Shizune odadobja a bogarat A lába elé és kiabálja, hogy nem vesztette el a képességeit az nagyon menő volt. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9098 Dátum: 12 nov 08, 14:21:05 »

Hát ez a rész.....érdekes volt.

Maga a grafika jó idejes az egyik legrosszabb nagy sajnálatomra, Kushimarut már rég vártam hogy a készítők előhozzák így fillerben. Hát bárcsak ne ebben lett volna...(és bárcsak adtak volna neki egy normális hangot).

Bár a belépője itt is eléggé hatásos volt és egy-két trükköt is bemutatott, maga a harc igencsak hagyott kívánivalót maga után. Gai behozása sem volt jó ötlet szerintem.
A vége meg egyenesen nevetséges volt, nehogy már a Köd két profi kardforgatója úgy bukjon el hogy nem férnek el a csatatéren egymás miatt....Teljesen lehúzó volt.

A flashback-belieken egy kicsit meglepődtem, de végülis a készítők nem raktak bele semmi olyat, ami bekavarna a mangába .

« Utoljára szerkesztve: 12 nov 08, 20:56:37 írta mateee-kun » Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #9099 Dátum: 12 nov 08, 17:58:46 »

De nem értem, Kakashi miért nem használhatta a szemeit?
Naplózva

pataialex
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #9100 Dátum: 12 nov 08, 19:10:38 »

Ez a béna animálás szinte már undorító volt:/ Tudom, hogy filler, de ennyire sz*rba nem vehetnek minket, nézőket. Sima Naruto-ba. jobbak voltak az animálások pl: Naruto vs Sasuke jobban meg volt animálva mint   Naruto vs Pain. Kezdem azt hinni, hogy mivel a Naruto ilyen népszerű lett és sok pénzt hoz, ezért elhanyagolják a munkáikat, mert úgyis nézik. Régen legalább még erőlködtek is(de azért van jó animálások, nem azt mondom hogy nincsenek, csak egyre kevesebb). Ez a véleményen.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9101 Dátum: 12 nov 08, 19:29:24 »

Érdekes példát hoztál fel, ugyanis a Kyuubi-Naruto vs Pein harcot és a Naruto vs Sasuke tetőpontot egy és ugyanaz a csapat animálta. Mosolyog

Egyébként nem volt ez aaaannyira vészes. Az epizód eleje kifejezetten élvezetes is volt. Kushimaru felkonferálása rohadt hangulatosra sikeredett. Ez a hirtelen induló és záró kulcspozíció szerű animálás van amikor jól áll egy epizódnak, van amikor nem. Itt szerintem bőven elfért.

Az viszont tényleg szánalmas, hogy ennyire piti módon nyomták le a 2 leglazább Kardforgatót. Bár abban még él a reményem, hogy Mangetsura tartogatnak nekünk puskaport. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
pataialex
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #9102 Dátum: 12 nov 08, 20:42:28 »

Nekem valahogy a sima Naruto-s küzdelmek jobban tetszenek, több mozgás van, dinamikusabb. A shippuuden valahogy másabb , emrt valamikor csak állnak, és mikor el kezdnek küzdeni, szimpla ,,merev"mozdulatokat látunk(nemtom máshogy elmagyarázni:D), kivételt példáz a Bee vs Sasuke+ Naruto vs sasuke OVA, azok brutálisak:D
Én is remélem:D Tud valamit, jó lenne megmutatni is:D
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9103 Dátum: 12 nov 09, 00:09:02 »

Nem értek az animáláshoz, ehhez nem is szólnék hozzá. A sztori viszont sok szempontból érdekes.

-Ettől a tűs csávótól szinte kirázott a hideg, nagyon kegyetlen, ritkán ennyire rémisztő Naruto. Talán csak Gaaránál és Inari faterjánál volt ilyen durva:

http://www.mangareader.net/93-25-16/naruto/chapter-20.html

Viszont kár volt megszólalnia, hang nélkül démonibb maradt volna. Főleg a szerencsétlenkedésük tette tönkre hangulatot. Persze értem én, mire ment ki a játék, de jobb lett volna egy epic harc.

A manga szempontjából Gai megjelnése tökéletesen illeszkedik a későbbi eseményekbe, és a visszapillantó is jó volt, jó látni a felnőtteket gyerekként. No meg persze a rengeteg utalás... kacsint
Naplózva

Gekkou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 45


« Válasz #9104 Dátum: 12 nov 09, 16:37:28 »

Azt gondoltam,hogy ha filler is,megnézem,mert hát mégis csak Kakashi áll itt a középpontban. (: De a rész végére kicsit csalódtam az animálás és a grafika nem volt a legjobb és a kicsi Kakashi szinkronhangja egyszerűen rémes :/ A K.G.-ben sokkal jobb szinkronhangja volt(még ha egyesek azt meg túl felnőttesnek is tartják)Hirtelen azt hittem,hogy Rin beszél,mert olyan lányos volt xd És tudom,hogy még egy ideig fillereznek,de az anime már így is eléggé le van maradva,nem kéne még nagyobb űrt hagyni az anime és a manga között. De ha a világvégét túl éljük, akkor jöhet a világ sorsáért folyó harc animében is Nevet
Naplózva

"A titok ajtaját nem olyan nehéz kinyitni, mint ahogyan azt az emberek gondolják. Ellenkezőleg, az a szörnyű, milyen nehéz bezárni."
Oldalak: 1 ... 605 606 [607] 608 609 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!