24 máj 15, 09:41:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554232 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #9075 Dátum: 12 okt 25, 22:23:01 »

Ebben a részben talán az volt a legtutibb, hogy "vidékiek" életébe nyerhettünk bepillantást. Ettől persze nem lett kevésbé  "Konoha-központú" az anime, de mindenképp gesztusértékű.

Jövő heti dupla adagra nagyon kíváncsi vagyok. Nagyon ritkán kapunk ilyet, még akkor se mindig, ha a történet ezt kívánná meg. (Shippuuden elején ez még nem volt ilyen ritka, azok a régi szép idők.)
Naplózva

Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #9076 Dátum: 12 okt 25, 23:21:22 »

Ez a rész számomra akkor ütött volna igazán, ha Pakura megöli a padavant:D Tiszta epic lett volna. Egyuttal elhalgattatná azokat akik azt mondják, hogy nem halnak a háborúban csak jelentéketlen szereplők. Így már kapott volna egy kis jelentőséget egy kevésbé fontos karakter is. A homoknak őegy fontos tényrző:D

Igen az jó lett volna, de szerintem ezt már a köztudat túl darkos fordulatnak élte volna meg.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9077 Dátum: 12 okt 26, 10:27:09 »

Makit nem ölhete meg mert Mangában sem halt meg. Szóval nem lehet.
Naplózva
pataialex
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #9078 Dátum: 12 okt 26, 14:37:23 »

November 22-ig filler lesz?( tudom hogy utána 6 rész filler, de hogy addig is fillerek lesznek-e?)
Naplózva
Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #9079 Dátum: 12 okt 26, 14:38:36 »

Igen...majd csak kb az új évkor tér vissza az "eredeti" történethez az anime...
Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9080 Dátum: 12 okt 26, 17:21:09 »

Ha ilyen szinten tudják tartani a dolgot én szívesen elnézek még 8-10 filler részt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #9081 Dátum: 12 okt 27, 11:15:43 »

Ha ilyen szinten tudják tartani a dolgot én szívesen elnézek még 8-10 filler részt.

Én is, de csak akkor. Mert így időt is nyerne a manga és mi se szenvednénk a butyuta részektől. Múltbeli dolgok jöhetnek felőlem, csak ne olyan amit már láttunk és most ugyanazt kicsit más szemszögből mutatják, mert annak is meglehet a varázsa, de nem mindegy miről van szó. Kiváncsian várom, azután jó lenne ha már filler nélkül folytatnák a sztorit úgy, hogy 2-3 manga részt dolgozzanak fel egy rész anime-ben, az király lenne, de csak álmaimban fog megvalsulni Nevet

szerk: ilyet írok butyuta Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 27, 18:58:18 írta bandee_26 » Naplózva


steelshinobi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #9082 Dátum: 12 okt 27, 12:01:06 »

Remek rész volt, végre a "pangeaiak" is főszerepet kaptak egy rész erejéig. Jó kis háttértörténetet találtak ki Pakurának és nem voltak idiótaságok, mint az sajnos sok fillernél szokott lenni.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #9083 Dátum: 12 okt 30, 12:11:37 »

Egyetértek steelshinobival, az ilyen fillereket megtudnám szokni. Sokkal jobban szeretem amikor egy mellékszereplőnek kitalálnak valami jó háttér történetet mint az ilyen semmiket, mint pl amikor Sakura megjelent a filmből. xD Azt még mindig nem tudom hová tenni xD Remélem még sok ilyen jellegű fillerre számíthatunk Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #9084 Dátum: 12 okt 30, 14:36:32 »

Amúgy igen...Ilyen fillereket ellehet viselni mint amiket mostanában csinálnak.A köv is izgalmasan hangzik Nevet
A sakurás részt megnéztem újra nemrég,és rájöttem hogy azért esett a rendes világba az alternatív sakura,mert kapcsolódik a filmhez ,tehát narutot és a rendes sakurát ,akkor teleportálta át Obitobi a genjutsus világba,és átesett szegény alter sakura.Alter naruto alias menma meg maradt,mivel maradnia kellet,alter sakura meg csak útba lett volna.Tehát a filmből kiszedték az alter sakurát ezért kishi arra az 1 napra átküldte a rendes világba ,hogy ne legyen útba ,valamennyire érthető voltam ? smirksweat (Ja és amikor Ino mondta hogy küldetésen van naruto,meg amikor a végén kérdezte hogy akkor hol van az igazi sakura,akkor ők már a genjutsus világban voltak) De azt nem értem hogy amikor alter sakura eltűnt akkor hová lett?Nevet Na mind1 ,majd a filmet megnézem és megtudom.Úgyis hamar április lesz ...Nevet
Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9085 Dátum: 12 nov 01, 15:15:12 »

Á, végre egy többé-kevésbé értelmes filler a kedvenc szereplőmmel  Nevet A jelenet, amikor összemérték az erejüket felülmúlhatatlan volt ( itt azért megjegyezném, hogy a mangabeli tények alapján Tsunade 1 másodperc alatt le kellett volna nyomja a Raikagét, de így érdekesebb volt) ikszdé A Raikage villámpajzsot használt, a Hokage-ból pedig csak úgy áradt a nyers erő  ikszdé A kedvenc jelenetem az volt, amikor Tsunade megkérdezte a Raikage-tól, hogy "mit gondolsz kivel beszélsz"  Kúl

Az kissé furcsa volt, hogy Tsunade a háború kellős közepén kocsmázni jár és fogadásokat köt, de hát ez van, így szeretjük mi őt  Nevet A következő rész is érdekesnek tűnik, kíváncsi vagyok min vesztek ismét össze.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 01, 15:17:26 írta TsunadeHime » Naplózva

Fuego
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 36



« Válasz #9086 Dátum: 12 nov 01, 16:41:25 »

Háború közepén kocsmázni? Ez most csak visszaemlékeznek arra az időre, amikor először találkoztak egymással a raikagével.
Még csak az első részt néztem meg, de az nagyon jó. Nevet A szkanderes jelenet felülmúlhatatlan. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 01, 17:49:54 írta Fuego » Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9087 Dátum: 12 nov 01, 17:22:01 »

Pozitívan csalódtam, valami béna visszaemlékezésre számítottam, ehhez képest volt humor, harc, új infó. Bár jobb lett volna megmaradni a háborúnál, de az is igaz, hogy oda nem illenek a könnyedebb jelenetek.

Szóval megtudtuk, hogy Shizune és Dan rokonok.
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9088 Dátum: 12 nov 01, 17:39:49 »

Ja, tényleg Mosolyog Akkor ezért nem szólította senki Tsunadét Hokage-nak.
Azt, hogy Shizune és Dan rokonok voltak már nagyon régóta tudjuk Mosolyog Legalább is már elhangzott egyszer.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #9089 Dátum: 12 nov 01, 22:46:11 »

Jó kis filler rész volt, de halljak, meg a csávó mellkasán az a pók... ikszdé azt hittem már Naraku ugrik ki belőle mindjárt  ikszdé ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!