24 máj 15, 10:53:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 601 602 [603] 604 605 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554257 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9030 Dátum: 12 okt 04, 18:50:18 »

Hasonlíts össze a mangával,és meglátod ég és föld a különbség.Ezért szeretem jobban a mangát,ott látni lehet hogy Kisimoto igyekszik mindent beleadni.Sajnos  az anime csapatról ez nem mondható el.

Azt ne felejtsd el, hogy a manga színtelen állóképekből áll. Az anime pedig színezett animációkból. Amit Kishimoto "mindenét beleadva" megalkot, azt másoknak ezerszer több darabban kell létrehozni, hogy rajzfilmet készíthessenek.

Szerk.:
Exkirion: Ügyes.^^ Eddig nem tűnt fel a Tobis baki.
Bár animében talán ez még épp el is fér.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 04, 18:53:26 írta Dani » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9031 Dátum: 12 okt 05, 08:07:59 »

Nem tudom, miért mondtad azt,Dani, hogy semleges rész volt. Én a körmöm lerágtam, mikor Naruto nekiesett a Raikagenek. Azt már nem is kell említenem, hogy a könyökömet csócsáltam, mikor kijelentette, hogy megöli Narutot. Az előzetesből is láthattuk, de azt hittem az csak a szokásos Raikage-stílus volt. Hát nem o.O
És akkor egy kis ömlengés: Minato egyszerűen fantasztikus. Az a halál nyugalom az arcán, ahogy harcol. Finom mozdulatok egész sora, a szeme se rezzen, egyszerűen tökéletes. Nagyon jó volt megtudni, hogy a Raikage harcolt a Yondaime ellen. Erre csak egyszer utaltak eddig, mikor azt mondta még régen, hogy az ő sebességével csak a Negyedik versenyezhetett. Ezt én nem nevezném versenynek, konkrétan lealázta őt Nevet
Viszont iszonyatos megdöbbenést okozott, hogy Bee is harcot már ellene. Ez egy hatalmas plusz pont, az államat 10 percig kerestem a földön. Bár azt hittem Bee jóval fiatalabb, de így saccra a 30-as éveiben járhat már (33-35 körülre becsülöm). Egy dologtól viszont félek... Eddig, ha valamelyik szereplőnek kiderült a teljes élettörténete, az rövid időn belül meghalt. Bee-ről sajnos már nagyon nagyon sok mindent tudunk, viszont őt nem szeretném holtan látni a következőkben (sem) Szomorú
Szóval nálam ez a rész simán 10/10, ha nem több, ez a háborúsdi, mint azt már sokszor elmondtam eddig eléggé gyatra és unalmas, de az utóbbi rendes részek igencsak felpörgették a dolgokat, nagyon nagyon tetszik az, amerre haladunk Mosolyog

És akkor még az intróról egy pár szó. Egyszerűen zseniális. Majd összepipiltem magam, mikor láttuk Sasuke Sharinganját, bár nem sok változás van benne, akár egy árnyék effekt is lehet, de talán az lenne az Eternal Mangekyou Sharinganj? (Költői kérdés - nem várok rá választ). Viszont ami abszolute kiverte a biztosítékot (pozitív értelemben) az az Itachi+Nagato vs Kyuubi Naruto harc. Ahogy Nagato visszanyerte az Uzumaki-vörösségét baromi jóra sikerült. Alig várom már ezeket a részeket.... addig sajnos Narutonak még oda kell jutnia a csatatérre, az meg nem most lesz Szomorú A fenébe is! Itachit és Nagatot akarok Szomorú

Ami szintén jó hír, hogy úgy tűnik, a következő rész sem lesz filler! \o/ Így újabb hetet görcsölhetek végig, mi lesz, hogy lesz Mosolyog Arra viszont kíváncsi leszek, a fillereket hogy oldják majd meg. Ugye Tobi azt mondta, hogy holnapra befejezi a tervét. Szóval elméletben az összes fillernek éjszaka kell játszódnia, hogy ne telhessen el közben nap, emrt akkor felrúgjuk a manga sztoriját kacsint Sötét részek elé nézünk.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9032 Dátum: 12 okt 05, 11:36:25 »

Nem megmondtam, hogy tetszeni fog? Nevet
Bee életkora 35 körüli, ezt a Motoi-os sztori óta tudjuk, szóval jól tippeltél.
Azt ne vedd biztosra, ami az intróban van, láttunk már sok mindent, ami egyáltalán nem szerepelt végül a sorozatban.
Naplózva

Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #9033 Dátum: 12 okt 05, 14:46:45 »

 Hát nem akarok spoilerkedni,de mit keres sasuke még itt? Vagy 100 részen át akarják megtartani ezt az op-en-dinget? Végülis nem nagy spoilerkedés mert azokat a dolgokat rakták be,amiket most játszanak majd pl:itachi,nagato. Talán...4-5 rész és már ittis van.
Naplózva
RiByaSha
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 8



« Válasz #9034 Dátum: 12 okt 05, 18:52:34 »

Emberek! Ma délután néztem Indavideo.hu-n a 28.részt, és újra meg akartam nézni de le lett tiltva, ahogy az eddigi összes Naruto rész, vmint. a Kilari és a Kaleido Star is(ezeket próbálgattam )
Mi a fene van?
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #9035 Dátum: 12 okt 05, 19:38:48 »

Az egész háború alatt ez az első rész (ami nem filler), amelyik igazán tetszett! Tényleg 10/10-es, miért nem lehet ilyen minden rész?
Végre kaptunk egy normális openinget is, nekem a zenéjével sem volt semmi gond. Az ending, hát... a 4 (számomra) kifogástalan előző után várható volt egy ilyen is, de annyi baj legyen, az opening engem 100%-osan kárpótol Mosolyog.
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #9036 Dátum: 12 okt 06, 16:44:49 »

Ez olyan szívmelengető rész volt:
Pici Bee egyszerűen zabálnivaló. Én még elnézném egy két részen keresztül, ahogy cseperedik, különösen azaz időszak érdekelne, amikor megkapja a nyolcfarkú szeretett csomagot.
Tsunade-banya is egyre nőiesebb, ahogy meghúzódva, több tíz méterrel a Raikage mögül próbálja a nézeteit megosztani. Bár a szituáció, hogy neki osztják a lapot, és nem ő osztja, nem annyira új számára.  Ördögi(Szép pár lennének ők együtt.)
Az, hogy még Minatot is kaptunk, az már hab a tortán: Azt is elnéztem volna még egy darabig.
Ami hiányzott: Az a feszültség, hogy lerágjam a körmöm a kövi részig. De lehet, hogy ez csak a rossz szokásaim miatt van.
Mangát is olvasom, ill. az előzeteseket is nézem.

Opening nekem tetszik, szerintem jobb lett, mint az előző, ami meg az azelőttinél lett jobb. Tehát javuló tendencia fedezhető fel.
Ending, sajnos egyértelműen a továbbtekerős kategória. A firkarajzzal semmi gondom, csak a zenével, meg a tartalommal.  Naruto és Sasuke kapcsolati problémái már nagyon unalmasak. Nem értem, miért kell mindenhová beletölteni.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9037 Dátum: 12 okt 06, 18:12:49 »

Jó rész volt valóban) MInato megint hozta a formáját:D Igen Bee nagyon nagy arc akkár neki is lehetne egy külön manga.)
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9038 Dátum: 12 okt 11, 15:26:41 »

Na ez is jó volt:)
ÉS igen jövőhetén olyan filer jön ami valójában nem is az, mert az lesz benne ami a mangában kimaradt idő hiány miatt)
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9039 Dátum: 12 okt 11, 16:29:29 »

282. rész:
A grafika szép, Naruto és a Raikage sebességét szépen visszaadták, tetszett.  A Minatos jelentet sem lett rossz, bár sztem a zenék nem mindenhol passzoltak. MEg persze a jelenetet is kibővíthették volna egy kicsit Nevet. Összetve jó kis rész volt.

283. rész
Hát ezzel azért voltak gondok smirksweat. Maguk a harcjelenetek elég soványra sikerültek, a karakterek nem kicsit belassultak az előző részhez képest, a Raikagénél azért igencsak meglátszik ez. Bee Lariatja is sokkal nagyobbat szolt a mangában, itt eléggé lightos lett.
Maga Naruto kitérése elment és az epizód végi Tobis jelenet is rendben volt (bár sajna ez el lett lőve az OP-ben).A Sandaime Raikage temetéses jelenet kifejezezette tetszett.

Az új OP:
Egyértelműen jobb mint az előző kettő, a zene első hallásra furcsa, de párszori újranézés után teljesen szokható. Kinézetre szép lett, Naruto is messze kevesebbet futkározik. Nem is csodáltam hogy itt fáradtnak mutatták, az előző OP-kat konkrétan végig sprintelte  Nevet. Bár sajnos tényleg elég spoileres, de azokna egy része az első két részben le is ment, szóval belefér.

« Utoljára szerkesztve: 12 okt 11, 21:46:10 írta mateee-kun » Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #9040 Dátum: 12 okt 11, 19:36:49 »

Na végre minöség is rákapcsolt maxra mint Raikagen Nevet
Op is nagyon jó,én pont hogy ilyen opening szerettek,hogy megmutatják hogy mi fog történi ezegy igazi op értelme.
Na ez is jó volt:)
ÉS igen jövőhetén olyan filer jön ami valójában nem is az, mert az lesz benne ami a mangában kimaradt idő hiány miatt)

Igy van végre végére rájöttek mi lényege igazi fillernek bár igy azt mondható manga/fill rész Mosolyog bár mondható simma mangának is Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9041 Dátum: 12 okt 11, 20:23:36 »

Lehetett volna jobb is rosszabb is. Az animációval nem voltam kibékülve. Sokkal látványosabb harcot össze lehetett volna hozni. Naruto formja még mindig nem tetszik. Egyáltalán nem érzem menőnek:(
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9042 Dátum: 12 okt 11, 21:42:35 »

Én is egyben néztem az uccsó 2 epizódot:

Az új opening: Hatalmas kő esett le a szívemről, 1 év után végre újra egy teljesen élvezhető kis nyitányt kaptunk. Az utolsó ami tetszett, az a Sasuke vs Danzou-s részek folyamán halhatott opening volt, az előző 2 valami rémületesre sikeredett. Külön ünnep füleimnek, hogy végre nem a totsugeki rock-os "zenét" kell hallgatnom. Enyhén spoileres az op, de ennyi baj legyen, a zene és a kép világ teljesen élvezhető, 4/5-öt adok rá.

Az ending: Openingel teljes ellentétben, ez rossz. Próbálkoztak egy ötlettelen megoldással, azaz a chibi-s formátummal, ami nem lenne baj, de maga a mini történet olyan gyengére sikeredett ; Naruto vs Sasuke... nem egyszer volt már ez téma endingekben, de azok legalább látványosan megoldották. Ezt a fajta zenét pedig kifejezetten gyűlölöm, szóval 1/5.

Úgy látszik fel kellett áldozniuk a már 1 éve tartó tökéletes ending sorozatot, hogy az op jó legyen. Végülis túl nagy kérés lenne, hogy mindkettőt élvezetesre csinálják... De semmi baj, inkább az opening legyen a jobb szerintem.

282:

Majdnem meghatódtam, olyan perfekt lett ez az epizód. Gyönyörű grafika, mozgó kamera nézet az izgalom fokozására, a történet is hangulatos lett. Jó részre sikeredett.

283:

Majdnem ugyanazt mondanám erről, mint az előzőről, ha a grafika és animációk nem lettek volna gyengébbek. De semmi baj, nem volt olyan vészes, szóval ez a rész is tetszett.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 11, 21:49:19 írta Csabi28 » Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9043 Dátum: 12 okt 12, 07:04:44 »

Nekem az animációval egyedül ott volt bajom, mikor Bee a Raikage által vágott rövidebb úton ment oda őt vigasztalni a temetésen. Na az a mozgás epic gáz volt.
De most a részről: hihetetlen jó volt, komolyan nem tudom, hogyan képesek fokozni még a hangulatot. Naruto, mint Konoha Narancssárga Villanása... baromi jó! Bár minden bizonnyal erre csak Jinchuuriki formában lesz képes.
Tetszett Bee beszéde is, bár kicsit olyan volt, mint Naruto legtöbbje: semmitmondó, de mégis hatásos.
Kushina zenéjével még mindig képtelen vagyok betelni. Akárhányszor meghallom libabőrös leszek és érzem, hogy valami drámai lesz... és legyen bármilyen fapofás jelenet, EZ az a zene képes bármiből kihozni a maximumot.  A Peines visszaemlékezés, a két nap és a titkok napvilágot látása... egyszerűen zseniális! Lesápadtam az tuti...
A végén a Tobi jelenet megint összekavart. Miért volt vörös a Hold? Miért kellet reggelig várnia, hogy összehozhassa "Pein Hat Útját"? A Huskey szemeket értem, Nagato is így csinálta, de szerintem most hibázott. Ha jól rémlik ez a 6 Jinchuuriki még nincs elzárva. Tehát a testüket Kabuchimaru irányítja. Gondolom Tobi alapvető terve az lett volna, hogy exhumálja a hat testet és feltámasztja őket a Rinnegannal, ahogy anno Nagato is tette, de most egyszerre ketten képesek majd őket irányítani?
Húúúúúúúú de kíváncsi vagyok már, mi lesz! Mosolyog

Apropó, kérek egy kis spoilerkedést: a címek alapján mennyi filler várható?
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9044 Dátum: 12 okt 12, 07:46:18 »

A zene nekem se passzolt, plussz nem nagyon sikerült visszaadni a harc dinamikáját (jelentsen ez bámit is  ikszdé), pont mint Kisaménél.
A Tobis zárójelenet viszont nekem ütött, és a követező részek is érdekesnek ígérkeznek.

Sand:

-Szerintem csak ki akarták emelni a holdat, hiszen Tobi tervének fontos részét képezi. (Illetve lehet utalás a mostani mangára, de erről nem beszélhetek  Nyelvesít)
-Nem hiszem, hogy várnia kellett, csak eddig tarthatott a szemek beültetése, vagy talán alkalmazkodniuk kellett a testeknek.
-Igazad van a testek irányításával kapcsolatban, én se érteném a helyedben.
-Innen már csak jobb lesz a sztori, műkörmöket kell majd venned, mert minden résznél tövig fogod őket rágni  Mosolyog
-A következő két rész filler, de legalább olyannak tűnnek, aminek van értelme.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 601 602 [603] 604 605 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!