24 máj 16, 00:25:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 600 601 [602] 603 604 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554802 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #9015 Dátum: 12 szep 29, 07:20:00 »

Pontosan, ezért is jó, hogy a mangában nem fektetnek rá hangsúlyt, de akkor az animében se kellene, mármint a filler részekben. Mi értelme van, max akkor lehetne Hokage, ha Naruto meghalna. Ha ennyire sztárolják pár szumós miatt, akkor dobják oda Madara elé, akkor játssza a nagy ninját... xD

Olyat is olvastam már a tegnapi rész után, hogy még a végén kiderül, hogy belé is pecsételtek egy 9 farkút és még azelőtt megtanulta a bölcs formát, hogy megszületett volna xD
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
steelshinobi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #9016 Dátum: 12 szep 29, 20:46:45 »

Hát igen gagyira sikeredett az eheti rész. A múlt heti résszel össze sem hasonlítható. Ino anyukáját nem éppen ilyennek képzeltem, olyan mint egy 19. századi nemes asszony, Ino nem örökölte az öltözködési és viselkedési szokásait.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #9017 Dátum: 12 szep 29, 21:59:06 »

és ennek csak örülhetünk xD
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #9018 Dátum: 12 szep 30, 07:19:54 »

Shikamaru anyja ...xD Hát shikamaru nem hiszem hogy az anyjára ütött,kinézetileg igen...Ino anyja kicsit fura volt,mert nem hasonlított rá sehogy sem,se belsőleg,se külsőleg.Sakura anyját láthattuk már,bőrszín meg a belső ,az tiszta anyja.De azért jó dolog ez is hogy megmutatják a szüleiket ennyi év után,nekem tetszik.
Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #9019 Dátum: 12 okt 04, 13:18:25 »

282. rész

Jól indult, de szerintem elképesztően rossz lett ez a rész. Bee gyerekkora a mangában sem érdekelt túlzottan, de a Minato elleni harc ott sokkal jobban átjött. Nagyon összecsapták az egészet. Engem még Bee rángatózása is zavart, de ez az én bajom.  kacsint

Ja és az új OP tele van spoilerekkel, ráadásul olyanokkal melyek az adott szituációban nagyon "ütnének".
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 04, 15:26:04 írta CsukiIce » Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9020 Dátum: 12 okt 04, 15:14:26 »

Szerintem ez a rész teljesen a helyén volt. Mangában a visszaemlékezés elég hosszúra nyúlt, szóval örülök, hogy ezt le is rendeztük.
Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #9021 Dátum: 12 okt 04, 15:15:39 »

Ja a legjobb ebben az amikor bee melleket les Nevet ÁÁÁ végre kaptunk új openinget meg endinget ! :DD  (És naruto sakura sasukes)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9022 Dátum: 12 okt 04, 15:40:15 »

Az új opening teljesen váratlanul érintett. Hirtelen nem nagyon vágtam, hogy miféle flashbackben sétál együtt Naruto meg Sakura. (Aztán koppant...)
Továbbra is undorító zenei ízlése van a japánoknak. Ez a zene ez mi? Semmi dallam, semmi élet nincs benne. Hallgathatatlan. A képi világ viszont kifejezetten dinamikus betekintést nyújt a sztoriba, csak sajnos tényleg elég kemény spoilerek vannak benne. Főleg Nagato, nah meg Sasuke szemei...
Az előző opening egy igazi bevállalós, fülbemászós dal volt. Fokozatosan csalogatóbb hangulattal. Ez a jelenlegi viszont egy szenny.

Az epizódról:
Számomra ugyanolyan semleges volt, mint mangában. Raikage izomagyú ripacs, Tsunade rangra méltatlan papucs, Kirabi villámpajzsra immunis.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #9023 Dátum: 12 okt 04, 15:54:45 »

PLS valaki link az új openingről. (Jelenleg nem tudok részt letölteni, ezért nem nézem meg úgy.)
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9024 Dátum: 12 okt 04, 16:00:46 »

Tessék:
http://www.youtube.com/watch?v=BivHz0N_u-8

Nekem amúgy kifejezetten tetszik, az előző nagyrészt értékelhetetlenül szar volt, szal annál eleve csak jobb lehetett akármelyik opening...
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 04, 16:02:34 írta Exkirion » Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #9025 Dátum: 12 okt 04, 16:15:45 »

Szerintem a rész animálása egész korrekt volt, rég volt már ilyen jól meganimált rész, az előzetes alapján a következő rész is jól lesz meganimálva. A zenéket is jól eltalálták, főleg a legvégén. Az nagyon nem tetszett, hogy több mint 2 mangát nyelt be ez a rész. Az ilyen visszaemlékezéseknél rakjanak bele inkább valami kis fillert, mint több részen át olyan történeteket találjanak ki amivel teljesen lealázzák a Naruto színvonalát.

Opening: A 10. openingtől olyan animálócsapat van aki olyan gusztustalanul animálják az openinget, nem is raknak bele arról semmit, hogy mi lenne az évadba, és olyan zenéket raknak bele, ami egyáltalán nem illik a Narutohoz és nem jó halgatni. Amint megláttam, hogy ez az animálócsapat csinálta a mostanit is az elején megijedtem. Az már dícséretet érdemel, hogy kicsivel több mint a fele már arról szól, hogy mi lesz ebbe az évadba, bár hiányolom a kedvenc szereplőmet. ikszdé Igaz az nagy spoiler lenne de az openingnek szerintem erről kell szólnia, hogy az egészbe bemutatják, hogy mi lesz, nem olyan hülyeségekről mint ami a 10. és 11. openingbe volt. A zene szerintem jobb mint a 10. openingé, lehet, hogy a 11. openingénél is kicsivel jobb. Az animálás az elmegy, szerintem a 9. opening volt az utolsó amit jól animáltak. Bízom benne, hogy ez a kis változás a jó irányba a következő openingen már jobban látszódni fog.

Egy ötös skálán szerintem:

Zene:2/3
Tartalom:3
Animálás:3 (Jóindulattal, gyenge háromas)

Ending: No komment. Gondoltam, hogy nem hoznak össze normális endinget. És amúgy miért a 13-14 éves Naruto van rajta? Az animálók valamit nagyon elnéztek mert ez már a Naruto Shippuuden.  smirksweat

Zene:1
Tartalom:1
Animálás:1

Szerintem ez több pontot nem érdemel. Semmi értelme se volt az endingnek csak összecsapták.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #9026 Dátum: 12 okt 04, 17:26:27 »

Hát igen az ending kicsit gyengébbre sikeredett mint az opening ,az kifejezetten jó, a zenét leszámítva. Az elején énis azt hittem valami fillerbe botlok,de hogy mi a francot keres itt sakura és naruto "kézenfogva" és mi a f.ért bőg? Wáá,utána rájöttem hogy ez az opening Nevet. Anime értékelése kicsit részletesebben mint az előző komm:

Kifejezetten jó volt a grafika,és hát amennyit panaszkodtak érte...Már ideje volt.Bár egy kicsit nagyra csinálták Tsunade száját,lehet a nagy mellek miatt :DD ..(értitek) Tartalmilag is eléggé tetszett,ilyen jó részt nem láttam amióta elkezdődött a shinobi war.Jó kis filler/flashback felesvegyes rész volt.(az egyik közül valamelyik ^^) És az hogy csak 1 részbe rakták bele,amikor a mangában majdnem 3 rész is volt -.-" ENNEK NAGYON ÖRÜLÖK Nevet ----> A kövi rész is jó lesz szerintem ,a trailerből látottak alapján.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 04, 17:28:44 írta Autine » Naplózva
Juby
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #9027 Dátum: 12 okt 04, 17:39:22 »

Tetszetős rész volt,viszont az opening alapján az animálás nem lesz elég jó,főleg Sasuke Susano'o-ja.A mangához képest borzasztó.Legalább megpróbálhatnák utánozni  Kisimoto mestert,de a látottak alapján meg-se próbálják.A színeket is eltévesztik.Miért nem kérdeznek rá?Na ennyi. bye bye
Naplózva
Juby
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #9028 Dátum: 12 okt 04, 18:37:45 »

Hasonlíts össze a mangával,és meglátod ég és föld a különbség.Ezért szeretem jobban a mangát,ott látni lehet hogy Kisimoto igyekszik mindent beleadni.Sajnos  az anime csapatról ez nem mondható el.

Moderátor, Chakra:
Nem dupla hsz. csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 09:30:53 írta Chakra » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9029 Dátum: 12 okt 04, 18:48:49 »

WTF? 1:1 ben ugyan olyan a kettő, nem tudom mi a bajod vele. A másik meg h tudod, hogy az opening animálása nem mutatja meg, hogy az adott részben milyen lesz a cucc ugye?
Bár, ahogy látom vannak itt bőven, akik egyszerűn nem bírják ki, hogy csak azért is ne találjanak valamiben valami hibát. Újabban nagy divat fikázni a Naruto-t valamiért....
Amikor olyan részeket kapunk mint az a bizonyos Pein vs 6T Kyuubi-Naruto, akkor értem és azóta is volt 1-2 rosszabb, de pl: ezzel az openinggel animálás/rajzolás terén abszolút semmi baj nincs, sőt kifejezetten szép. Azt még megértem, hogy van akinek nem annyira tetszik a zene vagy egyáltalán nem, vagy nem örül, hogy spoileresebb a szokásosnál, de az hogy ilyen Susano'o féle szőrszálhasogatásba beleköt valaki az már tényleg csak divatfikázás...

A Tobival kapcsolatos baki bezzeg senkinek nem tűnt fel az OP-ben, érdekes...

Ui: Nem olyan spoileres ám ez az opening, aki nem olvassa a mangát, annak a fele "Spoiler" fel sem tűnik, mert egyszerűen nem tudja mit lát... Az egyetlen kivétel Sasuke szeme.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 04, 18:51:12 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 600 601 [602] 603 604 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!