24 máj 15, 11:26:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 599 600 [601] 602 603 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554279 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9000 Dátum: 12 szep 27, 17:50:08 »

A mai filler nem volt a kedvencem, sőt...Nevet de a Pakurás és az Akebino Jinines rész igencsak ígéretesnek néz ki kacsint
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #9001 Dátum: 12 szep 27, 20:35:48 »

Mik ezek a japán maszlag szövegek/címek?
Tudni lehet,hogy ez a pakura vagy az a betũs szó mit is jelent..? Már vagy 1 hónapja ez a team rajzolja az animét,és tényleg rendesen lehúzzak a szinvonalat,vagyis közelnézetnél jól megvan rajolva,de hogy 1-2 képkocka milyen  s zar,pl.udon vagy az elözõ részekben sakura vagy kiba,hát én szégyeltem el magamat,a helyükben...remélem hogy ez a grafik team hamarosan a kukába kerül.Vagy csak próbálnak spórolni a nagy dobásra Nevet... (blablabla spoiler.)
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9002 Dátum: 12 szep 27, 22:24:33 »

Igazán?
A jelenlegi, 281. epizód animációért felelős rendezője Ik-Hyun Eum. A múlt heti, 280. epizódé Masaya Onishi volt. A 279. epizódé pedig Mamoru Yokota.
Nem mellesleg laikus szemmel is bőven cáfolható az az állításod, hogy az említett epizódok grafikai kivitelezése egyforma.

Pakura a Shakuton használó Sunagakuréból. Akebino meg az egyik Kardforgató, pontosabban a kalapácsos.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9003 Dátum: 12 szep 28, 08:58:45 »

Khm... valami díjat nem lehet kapni azért, ha ezt végignéztem? Mosolyog
Nem spoiler, tudom sajnos, de a következő rész tartalma alapján teljesen az a benyomásom, hogy eredeti, rendes részt kapunk. Ha nem mondtátok volna, hogy filler lesz, most ismét tűkön ülnék jövő hét csütörtökig... de sajnos nem Szomorú
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9004 Dátum: 12 szep 28, 09:31:15 »

A következő két rész nem filler, és ha minden igaz, olyat fogsz látni benne, ami ritkaságszámba megy a Narutóban, szóval nyugodtan legyél besózva  Pontosan
Az őket követő részek tűnnek fillernek a cím alapján.

Ez a rész borzalmas volt - vagy nagyon abszurd. A szumósok mgjelenésénél elbizonytalanodtam, hogy ez nem is rossz, csak poénra vették az egészet. Pozitívum, hogy figyeltek olyan részletekre, mint a Konohamaru kezén lévő kötés szétszakadása, amikor Rsengant csinált.
Az viszont tényleg gáz vlt, hogy a háziasszonyok le tudták nyomni a szumósokat, míg a legalább alapszintű csakra-kezelést ismerő, végzett nindzsa gyerekeket úgy pöckölték le, mint a legyeket.
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #9005 Dátum: 12 szep 28, 09:43:59 »

Volt olyan pillanat, amikor fájdalmat okozott a rész nézése, de azért kibírtam. AZ eleje egész jól indult, de aztán az a sok marhaság amit a picik összehordtak.. fogtam a fejem.
Összességében nem is volt olyan rossz rész. A cselekmény ötletes volt, eredeti. Főképp az első poén tetszett, a hangyás  Nevet Bár tény, a végén inkább mutathattak volna valami taijutsu-t az anyukák, ha már egyszer olyan nagyra tartják magukat. Az egész pereputtyot egy nomális ninja odaverte volna.. Ezt tényleg elszúrták. De szerintem még mindig klasszisokkal jobb volt, mint a beszélő ninja strucc...
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9006 Dátum: 12 szep 28, 10:09:44 »

Khm... valami díjat nem lehet kapni azért, ha ezt végignéztem? Mosolyog
Nem spoiler, tudom sajnos, de a következő rész tartalma alapján teljesen az a benyomásom, hogy eredeti, rendes részt kapunk. Ha nem mondtátok volna, hogy filler lesz, most ismét tűkön ülnék jövő hét csütörtökig... de sajnos nem Szomorú
Az nem filler lesz csak ami utána jön.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9007 Dátum: 12 szep 28, 10:15:35 »

Jól láttam, hogy Konohamaru Oodama Rasengant csinált?

Nemhiszem csak "Epic"-re akarták csinálni és nagyot szólt. Bár Naruto már megígérte, hogy megtanítja neki, de azóta nem hinném, hogy lett volna rá ideje, meg az még Narutonak is kezdetben csak 1 klónnal ment, vagyis 2-en vitték, itt meg Konohamaru csak a készítéshez használt klónt.
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #9008 Dátum: 12 szep 28, 14:41:55 »

Nézzétek már meg a Naruto ova, naruto vs konohamarut...(ott is oodama rasengannal támad rá narutora ,mire naruto megkérdezi,hogy ezt honnan tudja,nem is tanította még neki ,csak akarta...erre azt felelte hogy magától megtanulta.) Mondjuk nem nehéz ,csak több csakrát kell bele rakni,és kész is.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9009 Dátum: 12 szep 28, 17:19:53 »

Nem nehéz, áh... Végülis eredetileg csak Jiraiya meg a 4. tudta, most meg már egy Konohamaru is azzal mászkál, sőt még nagyobbat is tud... Sose bírtam az ilyen kis fanolókat, mint Ft-ben Romeo meg itt Konohamaru, mivel az újabb generáció mindig erősebb, és már a mostani 12 (?) éves  Konohamaru lazán odaverné az ugyanannyi éves akkori Narutot.

Eredetileg amúgy, a mangából még nem láttuk Konohamarut odama rasengannal, de Kishimoto legyintésére, rakják már bele biztos minden jelenetbe. Ugyanez igaz Sakura anyjára is...
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9010 Dátum: 12 szep 28, 18:07:50 »

Ennél már nem az a lényeg, hogy nehéz vagy nem nehéz. Megtanulta már az alap Rasengant. Ettől az alaptól pedig az Oodama Rasengan szemiben nem különbözik mint, hogy még több chakrát kell beletenni. Márpedig ahogy idősödik hónapról hónapra vagy évről évre, úgy fejlődik fizikailag és szellemileg is. A gyakori használat és edzések pedig még tovább bővítik ennek lehetőségeit. Ezáltal több chakrával rendelkezik, így képes egyre többet és többet beleinvesztálni. Szóval nem az Oodama Rasengant nehéz megtanulni hanem a sima Rasengant. Ha már az megvan akkor a következő lépés sokkal könnyebb ha az alapra támaszkodik és semmi másban nem tér el attól.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #9011 Dátum: 12 szep 28, 18:47:04 »

Ja, nem nehéz, azért mondta Jiraiya Narutonak, hogy nagyon sokat kell edzenie, hogy elsajátítsa, és hogy ez legyen az ő egyedi támadása a Shippu 15. részében Mosolyog

De hogy Konohamarut hogy istenítik már...kicsit durva, jó, hogy nem már ő lesz a következő Hokage Naruto előtt...
Mázli, hogy a mangába nem raknak ilyen baromságokat. Végülis az anime neve Naruto, nem Konohamaru
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9012 Dátum: 12 szep 28, 21:20:43 »

Azt senki nem mondta, hogy nem nehéz. Viszont közel sem olyan nehéz mint kitalálni vagy elsajátítani egy új jutsut pont az általunk említett miatt. Másrészt intelligencia szempontjából Konohamaru mérföldekkel veri Narutot, százon. Tehát könnyebben is képes tanulni, elsajátítani valamit. Amúgy szerintem természetes, hogy valahogyan a maguk korabeli gyerekek felnéznek rá. Mindig is így volt és még napjainkban is ez van, főleg azután, hogy ő már eleve ismert személy volt a nagyapja által. Könnyebben választanak a saját korosztályukból egy ismert személyt.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #9013 Dátum: 12 szep 28, 21:48:22 »

Szarkazmus volt, am szerintem a gyerekek a legtöbb esetben a hösökre néznek fel. Konohamaru mit tett? Levert egy peint, az vmi, de most pár szánalmas menekülö szumóst intézett el, játszotta a kemény ninját. Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #9014 Dátum: 12 szep 28, 21:56:33 »

Hát igen...Nem kéne belőle egy második narutot csinálni aki hössé vált.Narutonak az útját végigkövettük ,hogy hogy jutott el idáig,konohamaru? Legközelebb látjuk ,biztos egy másik  specko,narutótol lopott jutsut láthatunk újra,csak mert ő a példaképe vagy ilyesmi.Viszont szerintem narutot akkor sem fogja erőben sose utolérni,még akkor sem ha már ilyeneket tud ennyi ídősen.Aki ezt kitalálta ,egy kicsit irónikusan próbálta felvázolni a dolgokat.Naruto a peinverő konoha hőse alias konohamaru a szumóverő.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 599 600 [601] 602 603 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!