24 máj 15, 03:55:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 594 595 [596] 597 598 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554048 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
KlupI
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #8925 Dátum: 12 aug 30, 16:54:45 »

Köszönöm a választ!
Naplózva
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #8926 Dátum: 12 aug 30, 17:24:49 »

Egyetértek Danival. Nem is emlékszem, hogy a Róka valaha normálisan artikulált volna. Szerintem pont jó ez így. Ha nem nyitná ki a száját, olyan semmilyen lenne, ha meg rendesen beszélne, túl "igazi". Amúgy véleményem szerint jó rész volt, én mindig is szerettem a rókás jeleneteket. A flashback is kellett, valahogy csak el kellett magyaráznia, hogy mire gondol. Egyedül annyi bajom volt vele, hogy ezek alig 10 résszel ezelőtt már láthatóak voltak... Nevet
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #8927 Dátum: 12 aug 30, 18:20:08 »

Ízlések és pofonok. Szerintem így teljes mértékben idétlen a kis rókucink. Annyira debil, hogy csak úgy tátog. Bee és Hachibi általában gondolatban beszélgetnek egymással, Naruto is gond nélkül ezt meg tudná oldani ha már a fejében van, és máris ezerszer jobban nézne ki.
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8928 Dátum: 12 aug 30, 18:21:52 »

Hát ez kb. olyan, mint hogy Kakashinak egyszer mozog a szája beszéd közben, másszor nem.. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #8929 Dátum: 12 aug 30, 18:25:23 »

Jó, de azért Beenél más a helyzet. Nevet Ő ott ül a Hachibi orrán, sokkal közvetlenebbek egymáshoz, sokszor a bijuu meg nem is látszik. Narutónál egy ketrecbe zárt vadállatról beszélünk. Akik nem egymás orrán csücsülnek, hanem azért van távolság. Szerintem elég hülyén néznének ki egymás előtt ki sem nyitott szájjal. Nevet Tényleg ízlés kérdése, de engem abszolút nem zavar. Voltak már nagyobb belekötnivalók is.
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #8930 Dátum: 12 aug 30, 22:39:59 »

NAJÓ.... ez a kyuubi beszéd meg mi volt?
Komolyan úgy éreztem magam mikor megláttam, mintha egy 10 éves srácnak a paintel és moviemakerrel megcsinált videóját nézném a youtube-n..hát ez FAiL. egyébként már régen láttam ilyen unalmas részt.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8931 Dátum: 12 aug 31, 00:06:01 »

Szerencsétlen kyuubit elég gyakran rajzolják úgy, mintha paintel lenne. xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #8932 Dátum: 12 aug 31, 00:12:12 »

Még hogy unalmas...Én azt mondom, hogy ez volt az egyik legjobb, a MinaShinás részek óta. Sokkal jobban átjött, mint a mangában. A Kyuubi meg nem nagyon érdekelt, hogy most hogyan mozgatja a száját. ikszdé Az a lényeg, hogy beszélt, azt csá.Nevet Epic jelenetek voltak benne bőven,(még a hideg is kirázott.xdd) de azért még nem haladja meg a régebbi (epices) részek szintjét.Nevet Aki meg azt mondja, hogy ez egy felesleges rész volt, az nagyot téved. Ennek a beszélgetésnek köszönhetően úgymond kezdett "felnézni" a Kyuubi Narutora. Hogyha ez nem lett volna, akkor nagy a valószínűsége, hogy Naruto nem bírná annyi ideig használni a sárgalámpás technikát. Pojén
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8933 Dátum: 12 aug 31, 08:01:19 »

Nekem ez kicsit uncsi rész volt attól függetlenül hogy volt jelentősége a beszélgetésnek. Az vigasztal hogy jövő héten Itachi is feltűnik végre. Pattog Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8934 Dátum: 12 aug 31, 10:30:02 »

Sokakkal ellentétben, nekem nagyon tetszett most kivételesen a rész. Azt is megkockáztatom, hogy az új openinges évad óta, vagyis a háború kezdete óta ez lett a legjobbra sikeredett epizód. Hogy miért ?

-Végre kaptunk egy olyan grafikát, amelyet a Shippuuden bőven megérdemel. Nem voltak gagyira sikeredett fejek és idétlen testek. Szóval a grafika rendben volt.

-Megvolt a maga hangulata a résznek, ami igencsak jóra sikeredett. Az utóbbi részek olyan szürkékre és semmilyenek voltak ehhez képest.

-A háttérzenék is stimmeltek.

Amibe belelehet kötni és egyesek meg is tették, az az, ahogy a Kyuubi beszélt. Egyértelmű, hogy nem mozoghat a szája úgy mint egy embernek, szóval ez szerintem rendben volt így. Lehet jobb lett volna, ha végig csukva hagyja a száját, de sok jelenetnél, amikor ideges lett vagy dühös, sokkal jobban átjött az érzelme, úgy hogy beszédet próbált imitálni.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #8935 Dátum: 12 aug 31, 10:54:24 »

Ne spoilerkedj mert Chakra eldádáz.

Ami ezt a részt illeti szerintem nagyon komoly volt, tetszett a grafika is meg minden. Meg ahogy a flashback-et beletették még a filler jellegűt is. Azért tartottam most ezt kiválónak főképpen mert egy teljes manga részt eltudtak húzni 20 percig, ami tartalomba ha a falshbacket számítjuk is bele 10 percig tart kb. úgyhogy le a kalappal a készítők előtt.
Viszont ami nem tetszett hogy a kyuubi szája aránytalanul mozgott beszéd közben. Lesütöttszemek
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8936 Dátum: 12 aug 31, 15:19:50 »

Én nem spoilerkedtem, az előzetesben is benne volt már. Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #8937 Dátum: 12 aug 31, 17:42:32 »

Igen hanii, de én az előzetest se nézem meg soha, épp azért hogy kövi héten meglepetés legyen. Épp ezért szivom meg mindig amikor akár az előzetes alapján, akár manga alapján spoilereztek. A topicba szerintem az aktuális részt lehet megbeszélni, ami jövő héten lesz az SPOILER SzomorúSzomorú  !
Naplózva


Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #8938 Dátum: 12 aug 31, 21:24:06 »

Nekem tetszett, rég vártam már egy "add kölcsön az erőd"-nél többet sejtetőbb beszélgetést Naruto és a Kyuubi között. Az meg különösen megható volt, hogy Naruto azt mondta, a Kyuubi helyettesítette számára a szüleit. Szerintem nagyon szép gondolat, még ha naív is, legalább annyira, mint hogy a Kyuubiban lakó gyűlöletet is legyőzi egyszer. Tetszett, bár többet vártam, még így is meglepődés szinten az egyik legjobb rész volt a háború alatt eddig... remélem lesz még pár ilyen Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 31, 21:34:56 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8939 Dátum: 12 szep 01, 12:04:55 »

Néhol a Kyuubi vicsorgása lehúzta a jelenetet. Az elején tetszett, amikor a száját nem is mutatják, csak a szemeit. Bezzeg a 8 farkú, ott normál szöveg esetén nem mozgott a szája, de amikor megjelent némi indulat akkor ő is kitátotta.
Ezt leszámítva jó rész volt. Láttunk olyan visszaemlékezést is, ami nem volt eddig, összességében jól kitöltötték és nem is éreztem, hogy sok lenne a maszlag.

Nekem is tetszett, hogy végre kezdenek normálisan beszélni egymással. Mókás volt, hogy Naruto mint egy háziállattal, úgy bánik vele, ha szükséges megfenyíti, mert ő a gazdája. Nekem is tetszett a gondolat. Ahogy a szülei, úgy a Kyuubi is végignézte élete minden pillanatát. Látta a szenvedést, amin keresztülment, és azt is látta, hogy hogyan lett olyan, amilyen. Tényleg elmondható, hogy a Kyuubi-nál más nem tudhat többet róla, és bár eddig nem foglalkozott ilyen dolgokkal, de talán ő lehet az is, aki a legjobban meg tudja majd érteni. Egyszer talán valamikor  Nevet

Bár azt nem értem, hogy miért lámpamódban mozog. Bee simán követi, szóval futni tudna normálisan is. Nem olyan gyors, mint pl mondjuk a Shippu elején, egy kis piros chakra és máris alig érik utol a többiek.. Kíváncsi vagyok, hogy így Naruto ott bírja-e hagyni a Raikage-t testvillanásban.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 594 595 [596] 597 598 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!