24 máj 15, 18:21:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 587 588 [589] 590 591 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554503 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8820 Dátum: 12 aug 03, 15:10:33 »

Harcot senki sem követelt, itt a probléma a kivitelezéssel volt. Mangában kifejezetten élmény volt a két veterán verbális összemérettetése. Kin-Gines harc után top 2-es.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #8821 Dátum: 12 aug 03, 19:54:46 »

Örültem, mikor megláttam Peint, nevettem, mikor Chiyo nagyi elkotyogta Hanzou képességének a gyengéit. Nagyjából ennyi érzelmet volt képes kiváltani belőlem ez a rész. Sajnálom, mert szerettem volna látni, mennyire erős is egy shinobi, aki legyőzte a három Shannint és azt is, Pein hogy végezte ki. Az első esetében elnézem a dolgot, mert tényleg Sasori-halála volt neki is, de a második esetében már haragszom. Egy pohár tejet nézni érdekesebb és több érzelmi ingadozással jár, mint amit annál a jelenetnél produkáltak.
Azt meg már csak halkan kérdezném, hogy csak engem zavart az a kb 10-15x ordítóan nyilvánvaló módon ismétlődő jelenet, amikor Mifune a széteső Hanzou-hoz beszél (13 perc 20 másodperc körül)? Elég sok helyen volt most ebben a részben hasonló. Általában az ilyesmi nekem nem szokott szemet szúrni, de most vagy 2-3 helyen is láttam.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
prospekt
Vendég
« Válasz #8822 Dátum: 12 aug 03, 22:00:33 »

Sand: Bocsánat a kötekedésért, de Jiraiyáék a legendás szannin (sannin angolosan), nem sannin (shannin angolosan), és azt jelenti, hogy 3 ember, ha jól tudom. Egyébként egyetértek, tényleg nem volt egy érzelmileg jól kivitelezett rész a tegnapi. Még korábban a szeppukuval kapcsolatban: nem lepett meg a jelenet igazából, mert mangában már olvastam, csak irtó bénán rajzolták meg ezt a szeppukut. Olyan bugyután nézett ki, mint az egyik részben, amikor Torune vére ráfröccsent Kabuto arcára attól, hogy Kabuto hozzáérintette a kunait Torune hasához, vagyis olyan volt, mintha a semmitől folyna a ketchup. Egyik jelenetben sem volt semmi dinamika és dráma a kettő közül (Meg az eheti rész többi jelenetében se nagyon, ahogy előttem Sand írta). Mindegy, biztos vagyok benne, hogy lesznek még jó részek, a Pierrot elő szokott olyan két-három havonta húzni egy jó animációs csapatot.
Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #8823 Dátum: 12 aug 03, 22:11:19 »

Hát ez a rész eléggé gyengusra sikeredett. Én már a következő részeket nagyon várom. Nyelvesít Nagy öröm volt számomra, hogy láthattam újra Pain-t.^^ Chiyo nagyin meg nagyot röhögtem.xD Főleg a veszekedésükön.Nevet Ennyi miatt már érdemes volt megnézni ezt a részt.Mosolyog
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #8824 Dátum: 12 aug 04, 07:54:15 »

Elég jó rész volt,szerintem nem hagyta el magát a történet... Chiyo nagyi meg... Hát igen...Ő, ő marad ikszdé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8825 Dátum: 12 aug 06, 11:08:55 »

Sand: Bocsánat a kötekedésért, de Jiraiyáék a legendás szannin (sannin angolosan), nem sannin (shannin angolosan), és azt jelenti, hogy 3 ember, ha jól tudom. ...

Nem jól tudod. Mosolyog
Sannin. San = három japánul, nin = ninja, a többi matek. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
prospekt
Vendég
« Válasz #8826 Dátum: 12 aug 07, 16:22:52 »

Sand: Bocsánat a kötekedésért, de Jiraiyáék a legendás szannin (sannin angolosan), nem sannin (shannin angolosan), és azt jelenti, hogy 3 ember, ha jól tudom. ...

Nem jól tudod. Mosolyog
Sannin. San = három japánul, nin = ninja, a többi matek. ^^

Szerintem jól írtam. A szannin a szan (három) és a nin (személy, de lehet hitonak is olvasni, ha külön szóban van) kandzsijából tevődik össze. A denshi jisho szótárban néztem meg, de bízom benne annyira, hogy tényleg így van. Dzsiraijáékat pedig úgy szokták hívni, hogy denszecu no szannin, és az úgy jelenti azt, hogy a legendás hármas. A nindzsa nin-jét szerintem más kandzsival kell írni, azzal, ami az egyesült sinobi erők homlokvédőjén van.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8827 Dátum: 12 aug 07, 17:37:59 »

Ott a pont, a san az 3, a nin meg a ningen szó rövidítése, amely embert, személyt jelent és összeolvasva hármast ad ki.

On: Remélem jó grafikával és minőséggel fog rendelkezni a kövi rész, mert mostanában ez nem igaz a részekre.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8828 Dátum: 12 aug 08, 06:57:07 »

Aham, lehet, hogy tényleg ningen. ^^ De ugye azon nem veszünk össze, hogy "san" vagy "szan". Mert tőlem olyat, hogy "Dzsiraija" nem nagyon fogsz látni. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
prospekt
Vendég
« Válasz #8829 Dátum: 12 aug 08, 08:16:14 »

Aham, lehet, hogy tényleg ningen. ^^ De ugye azon nem veszünk össze, hogy "san" vagy "szan". Mert tőlem olyat, hogy "Dzsiraija" nem nagyon fogsz látni. Nevet

Jó, hát azért írom így, mert az angolos átírásnak is kb. nulla köze van az igazi átíráshoz, úgyhogy ha már magyarul írok, akkor már írhatom így is, egy szóval se montam, hogy írja így mindenki más is, mégsem írhatom kanákkal. Az viszont zavar, amikor magyarban átvett szavakat is angolosan írnak, pl. a nindzsát ninjának.
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #8830 Dátum: 12 aug 09, 05:09:06 »


Jó, hát azért írom így, mert az angolos átírásnak is kb. nulla köze van az igazi átíráshoz, úgyhogy ha már magyarul írok, akkor már írhatom így is, egy szóval se montam, hogy írja így mindenki más is, mégsem írhatom kanákkal. Az viszont zavar, amikor magyarban átvett szavakat is angolosan írnak, pl. a nindzsát ninjának.

Hát ezen már sírok.... a röhögéstől
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8831 Dátum: 12 aug 09, 14:10:05 »

Észre vettétek hogy az akamichi klán tagjai bordó parókát hordanak? mert az animében chouji apja chouza nyakánál látszik a  barnás haj felette a apróka xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8832 Dátum: 12 aug 09, 14:16:06 »

Nah végre ez nagyon jó volt) Így kell háborút Animéra átírni ) Animácio és grafika is jó volt. Első rész jobb volt mint második szerintem. Hát igen és a zabagép igazab power lett)

Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8833 Dátum: 12 aug 09, 15:13:53 »

Háhhháhááháááá! Mondtam!
Anno mindenki azt csapatta, hogy Asuma félresiklott (eredetileg Choujinak szánt) Fuuton technikája szedte szét Kakuzu villám szívét. Most animében pedig végre kiderült, hogy NEKEM volt igazam, és Tenten gyűrte le a banánlegyezővel! Háááhhh! Így nézzetek hülyének! Faceg
(Ahh, ez de jól esett.xD)

A duplaepizódról dióhéjban:
Ha nem lett volna 40 percből 25 perc flashback, végre kijelenthettem volna, hogy megérkezett a háború várt hangulata. Végre voltak hatásos betétdalok, és ÉLVEZETES töltelék harcok. Ami még kicsit hátrány, hogy Choujinak mangában jóval nagyobb szárnyai voltak Asuma legyőzése után. Nah mind1. Csak így tovább. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8834 Dátum: 12 aug 09, 16:08:51 »

273-274.rész:

Már a mangában is egész bejött a "Team 10 Reunion" , szóval vártam hogy milyen lessz a felling animében.
Hát, a sok Choujis flashbackek néhol eléggé belerondítottak a hangulatba, ettől függyetlenül szerintem jó kis részek voltak ezek.
A két rész grafikája közül egyikre sincs nagyon panasz, elmentek.A pótjelenteteknek örültem, jó volt nézni hogy Kakazu (+ a fekete bárányok) Darui és Tenten is kapott egy kevés plusszszerepet.

Mellesleg igazán jöhetne már egy új (és szerethető) opening, fájdalom hogy monstanság mindig átkell tekerni őket  smirksweat .    
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 09, 18:29:15 írta mateee-kun » Naplózva
Oldalak: 1 ... 587 588 [589] 590 591 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!