24 máj 15, 23:53:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 585 586 [587] 588 589 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554782 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8790 Dátum: 12 júl 27, 10:05:58 »


Személy szerint a Pein vs Naruto harc óta én már másképp tekintek nagyon is Narutora. Már nem az a kis "gyökér", aki sír, hogy csak C szintű küldetést kap Geningként. Úgy gondolom, hogy teljesen tisztában van azzal, hogy háború van. Az, hogy miért nem rohan oda fejvesztve és zúz szét mindent, ahogy szokta az annak tudható be, hogy megkomolyodott. Elfogadja, hogy a Kagek és a stratégák jobban tudják, mikor kire van szükség, és megértette, hogy rá most nincs, se Bee-re. A másik, hogy valószínűleg ő is tudja, hogy a Kilencfarkú ereje nélkül könnyű célpontja lehet Madarának (vagy Sasuke-nak?), főleg, hogy még közel sem tökéletes. Lehet, titkon még kicsit örül is, hogy haladékot kapott tökéletesíteni a technikáját, a Jinchuuriki formát és a Bijuu Bombát. Amondó vagyok viszont, hogy amint ezzel megvan (ha megcsinálja valaha is), már nem lesz ennyire türelmes. Bízom azért benne, hogy kitart a türelme legalább addig, hogy ne kavarjon nagyobb káoszt, mint amekkora amúgy is van a harcmezőn.

Azok alapján amit spoileres kollégánk előre vetített: nincs igazad.
Ettől függetlenül gondolatmeneted logikus, és teljesen életképes forgatókönyv lenne. De a helyzet az, hogy úgy tűnik Naruto és Bee nem tudnak semmit. Különben tehetnének aprócska utalásokat, mint: "remél megvárnak a többiek, minden rendben" , "sietnem kell az edzéssel, hogy a többieknek segíthessek" stb. De ilyen nincs. Ahogy Shikaku is mondta: Naruto nem tud a háborúról. (Elég zavaró, hogy ekkorát hibáztak, de ezen már nem lehet segíteni.)
Számomra a legszomorúbb az egészben az, hogy megerőszakolják mind a karaktereket mind az egész Naruto világot azért, hogy úgy menjen a sztori ahogy ők akarják. (Pl Yamato elfogása: Naruto Bijuu formában nem érezte sem Kabutot, sem Yamato hiányát.. és még a nagy teknőst sem!!! Csak hogy egy nagy bakit elmítsek.)

Én is másképp szeretnék tekinteni Naruto-ra, de nem hagyják. Ilyen hülyeségekkel, mint az állatgyűjtögető sikeresen lehúzzák a karaktert. Ha valaki a Kushina részek után kezdené el nézni a Naruto-t akkor az lenne a véleménye, hogy a főszereplő egy értelmi fogyatékos.
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #8791 Dátum: 12 júl 27, 15:42:42 »


Én is másképp szeretnék tekinteni Naruto-ra, de nem hagyják. Ilyen hülyeségekkel, mint az állatgyűjtögető sikeresen lehúzzák a karaktert. Ha valaki a Kushina részek után kezdené el nézni a Naruto-t akkor az lenne a véleménye, hogy a főszereplő egy értelmi fogyatékos.

Valjuk be őszintén az is DE

A, Ezért likeoljuk őt
B, Tud ő is komoly lenni ha a helyzet nagyon meg kívánja lásd pein elleni harc.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8792 Dátum: 12 júl 27, 17:03:47 »





Én is másképp szeretnék tekinteni Naruto-ra, de nem hagyják. Ilyen hülyeségekkel, mint az állatgyűjtögető sikeresen lehúzzák a karaktert. Ha valaki a Kushina részek után kezdené el nézni a Naruto-t akkor az lenne a véleménye, hogy a főszereplő egy értelmi fogyatékos.

Érdekes de nekem pont akkor jön be a karaktere, amikor olyan, mint egy értelmi fogyatékos. Engem az zavar, hogy ő akarja megváltani a világot,  egyedül akart elintézni mindent, minden ötödik részben annyit erősödik, amennyit más egész életében nem tud,  stb. De ez van, ő a főszereplő.
ON: Maga a rész nem lett volna rossz ha nem cseszik el. Az eleje tetszett ( főleg amikor Sakura letapizta Shizunét és Tsunadét ikszdé) de a végét nagyon összecsapták. De sebaj, jövő héten folytatódik aminek folytatódnia kell.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 28, 11:15:23 írta TsunadeHime » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8793 Dátum: 12 júl 28, 11:52:41 »

Jah, sose olvassa el a "követelményeket", aztán sír a szája, ha rászólnak...

Jó rész volt, nekem tetszett. Mostanában kevesebb bajom van Sakurával, így nem zavart, hogy 1 egész rész szólt róla, bár azért elég szépet pukkant... már nekem fájt emberek... O_O
A tapizás pedig.. epic... ikszdé Jézusom, azt hittem meghalok... ikszdé
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #8794 Dátum: 12 júl 28, 16:08:39 »

A számomra egyetlen értékelhető pillanat a Hinata-Shino lelkiterror+Hancock hasonmásruha volt.A többi gagyi.Hálistennek jövőhéten ugrunk vissza a háborúhoz Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8795 Dátum: 12 júl 29, 14:29:34 »

Olvasva a címeket, nehéz elképzelni, hogy máris itt tartunk.
Valahogy nem érzem azt az érzést, amit vártam, hogy érezni fogok, ha egyszer már nagyban benne leszünk a háborús részekben.
Nem értem, miért nem pakolják tele harcolós filler jelenetekkel az epizódokat. Miért kell ennyire rohanni?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8796 Dátum: 12 júl 29, 17:23:37 »

Én örülök, hogy nem rakják tele fillerekkel. Így legalább hamarabb odaérünk a kedvenc részeimhez  Nevet De a fillerek  nélkül is még mindig elég sok van a komolyabb csatákig.
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #8797 Dátum: 12 júl 29, 18:18:50 »

Én meg nem örülök ,mivle jobban nézném a háborús filler harcokat ,mint a kitalált idétlen filler történeteket ,amik lesznek majd mikor beérjük a mangát.Szívesen néznék egy kis neji ,Lee ,Shikamaru és a többi régi karakter alakítását ,talán jobban is tükrözné a régi naruto hangulatát .
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #8798 Dátum: 12 júl 29, 21:21:56 »

én kifejezetten utálom a fillereket mivel eddig nem sok jóval találkoztam...de a háborús filler részek szerintem se lenne egy rossz húzás....no name ninják harcait is szívesen nézném esetleg egy-két nem látott jutsut Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8799 Dátum: 12 júl 29, 23:57:48 »

Hát ez a rész? Lehetne jobb is. Arról szólt az egész h Sakura próbál emlékezni.
Ettől függetlenül nem panaszkodok rá annyit, a struccos sztori sokkal rosszabb volt.
Azt nem értem h most ugye Sakura szüleit még sose mutatták sehol, és akkor ezek most ilyen filler szülők. De mi van akkor ha Kishi a mangában 1x megmutatja őket és teljesen másmilyenek? Akkor ez vagy ütközni fog a mangával, vagy nem veszik figyelembe és ezeket a szülőket mutatják?  Gondolkozik
Hinata öltözete eme részben nekem is tetszik (lehet h Naruto "elcsábításához" nem a vallomása kell, hanem h megjelenjen valami hasonlóan szexi cuccban?  Pojén )
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 00:02:57 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8800 Dátum: 12 júl 30, 00:07:42 »

Egyszer már mutatták Sakura anyját valamelyik filler részben de az apjára nem emlékeszem.  Ha valaha megrajzolja Kishimoto a szüleiket a mangában akkor az ugyan így fog kinézni. Az anime készítők rendelkeznek vázlatokkal ilyen személyekről. Egyszóval ő is így rajzolná. Így volt a villámkardos fickóval és a kardjával is.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #8801 Dátum: 12 júl 30, 00:21:00 »

Miért foglalkozna Kishimoto azzal, hogy Sakura szüleit megrajzolja?
Ha eddig nem tette, valszeg nem is fogja, mert a mostani sztorihoz már biztos nem kapcsolódik.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8802 Dátum: 12 júl 30, 01:02:21 »

Azért mert mindig csinálnak vázlatokat különböző karakterekhez, még azokhoz is amelyek nem biztos, hogy belekerül a történetbe. Nem csak azokról van szükség ilyenekre, akik biztosan játszani és látszani is fognak a történetben. Így ha később mégis úgy gondolja akkor nem kell gondolkodnia annak kinézetén, formáján, karakterén. Ha jól körülnézel a neten elég sok karakter vázlat kering minden mangából és ezek rengeteg olyan karakter rajzot is tartalmaznak amelyek soha nem szerepeltek a történetben, animében. Rengeteg olyan is van köztük akik csak a történet végén jelentek meg pedig már az elején is el voltak készítve.
Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #8803 Dátum: 12 júl 30, 10:33:55 »

Nekem tetszett ez a filler rész.Mosolyog Egy kis ízelítő a Road to Ninjából.^^ Shikamaru hintás jelenetén nagyot röhögtem.Nevet
De a végét nem nagyon vágtam. Sakura szülei a másik világban nem élnek? Csak mert én erre tudtam következtetni a sírásból. Hinata ütött. ikszdé
De azért örülök, hogy jövő héten már a háborút folytatják:)
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8804 Dátum: 12 júl 30, 12:08:52 »

Ez a Sakura nem a "mi" Sakuránk. Mivel a miénk sohasem hordott nyakláncot. Szóval igen, a másik világból jött Sakurának valószínűleg meghaltak a szülei.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 585 586 [587] 588 589 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!