24 máj 15, 06:55:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 580 581 [582] 583 584 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554167 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #8715 Dátum: 12 jún 28, 20:00:38 »

Nekem jobban tetszett volna, ha az alkotók nem veszik elő a távirányítót, hogy körbekapcsoljanak az összes helyszínen. Jobban szeretem, ha valaminek látom az elejét, közepét és a végét. Már amennyi 23 percbe belefér. Csak kiszúrták a szemünket, nem erre számítottam az előző felvezetés után.

Az is kicsit furcsa volt, hogy csak a fehér zetsuk hullottak, a shinobik meg nem.   Gondolkozik
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8716 Dátum: 12 jún 28, 20:03:27 »

Azért más egy élő shinobi értéke,meg egy fehér zetsué.
Kb 1 shinobi = 10000 zetsu Mosolyog)
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8717 Dátum: 12 jún 28, 20:26:24 »

Én meg azon gondolkodok, hogy Tobi az így képzelte a háborút, hogy csak ő meg a zetsuk ?
Mert a zetsuk nem sokat érnek, mint látjuk, Tobit meg sztem a Shinobi haderő nem kicsit odaverné.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8718 Dátum: 12 jún 28, 21:17:11 »

Csak szerintem nem adja vissza  a manga ide vágó részeinek a hangulatát az anime?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #8719 Dátum: 12 jún 28, 22:10:58 »

Nekem mostanában tetszik az anime. :D Én mondjuk mindig inkább anime-párti voltam - legalábbis azóta mindenképpen, hogy elkezdtem One Piece-t nézni.
Számomra az anime a jinchuuriki-arc óta kifejezetten tetszik. A háborúban sem kellett csalódnom eddig. Az is tetszik, ahogy igyekeznek elnyújtani a részeket, azért is, mert én abszolút filler-ellenes vagyok. Minden téren. One Piece-nél is mindig hallottam, milyen jó fillerek vannak, de valahogy nincs "gusztusom" megnézni még azokat sem. :D
A Ginkaku-Kinkaku szálat pedig már nagyon várom, nekem személy szerint a kedvenc összecsapásom a háborúból. Daruit is nagyon megkedveltem, mikor itt járt a manga. A következő rész úgy tűnik, 2 manga fejezetet foglal magába, aminek örülök, mivel így nem tördelik annyira szét a Kin-Gin harcot. Kíváncsian várom. :)
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #8720 Dátum: 12 jún 28, 22:28:48 »

Csak szerintem nem adja vissza  a manga ide vágó részeinek a hangulatát az anime?

Ezzel én is így vagyok , igazából  utoljára a Kushina visszaemlékezéssel voltam úgy igazán elégedett. Amit igazán sajnálok mert a shippuden előtti korszak hatalmas élmény volt. ( tény akkor nem olvastam a mangát)
Már ebbe a részbe is belefértek volna a tesók küzdelme mert így szerintem elég jelentéktelennek fognak tűnni.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #8721 Dátum: 12 jún 28, 23:04:19 »

Az animekészítők keverik a xart... Eddig úgy volt a mangában, hogy a kekkei genkai egy vérvonalbeli képesség, ami néha felüti a fejét, de azonos klánban családot alapítva öröklődik, erre jön ez a hülyeség arról hogy az csak 2 elem ötvözése, a touta meg 3-é.
Teljesen ellentmondásos, mert már sokszor mondták a sharinganra is pl hogy kekkei genkai, azon belül pedig dojutsu.
Naplózva

dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #8722 Dátum: 12 jún 29, 01:59:42 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:39:09 írta dert » Naplózva
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #8723 Dátum: 12 jún 29, 11:50:20 »

dert... szerinted.!

Nekem semmi bajom ezzel, sőt tetszenek is -ahogyan Te fogalmaztál- az "érdektelenek emberek" harcai.
Mert végre látunk valami mást.! Szóval lehet hogy Neked nem tetszik , de másnak igen is tetszhet.!

Amúgy szerintem nagyon jó rész volt. az animálás is nagyon szép volt, és a harcok is tetszenek.
Külön örülök hogy láthattunk végre Hinatát és Nejit is...  Mosolyog
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #8724 Dátum: 12 jún 29, 12:22:36 »

Oda mester csinálta jól, elején megbeszéltek mindent amit kellett, hogy utána ne szakítság meg a harcokat.
Itt ezt nem lehet megcsinálni. Ha a központba levők neki állnának mesélni minden régi kagéról történeteket szét unnád az agyad. Inkább mikor az illető karakter harcára kerül a sor akkor elmesélik szépen harc közben a multját, deh ez jellemző is a Narutora. Oda gondosan előkészíti mindig a terepet aztán csap a lecsóba. It meg az író is olyan mint Naruto meg a többi anime hős fejjel a falnak, aztán bogozd ki magadnak, ... nagyjából  Nyelvesít
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
KlupI
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #8725 Dátum: 12 jún 29, 14:07:27 »

1.A manga és az anime nem egy.
2.nem tetszik ne nézd,te lehet nem örülsz neki de más igen.szerény személyem is utobbiak közé tartozik. Mosolyog
Naplózva
bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #8726 Dátum: 12 júl 01, 12:27:19 »

Szerintem jól zajlik eddig a háború, kezd sok izgalmas csata kialakulni, és szuperek azok a részek is amikor egy egy edo-s ninja lelke felszabadul, azok a részek nagyon meghatnak. Sokan a kommentelők közül úgy látom nem tudják mit is akarnak látni igazából semmivel nem elégedettek, holott sztem elég jól és izgalmasan van összevágva a sok helyszín sok különböző hangulata, a szálak gondolom egyre jobban fognak összeérni, és sok meglepetés lesz még. Kakashit imádom ő az egyik legkirályabb arc igazi hős aki sokmindent megélt már, egyszerre tartozik az régi nagy öregek és a középkorú jouninok közé,  közben pedig nagyon profin segíti a fiatalokat is, egy élő legenda, ő az egyik központi figura szerintem.
Amit írt valaki, hogy 1 shinobi=10000 fehér zetsu Nevet akkor 10 shinobi lenyomná az egész sereget, és csak a tápos ellenségek maradnának ? Nevet  pedig shinoék elmondták direkt, hogy erősek és kitartóak a fehér zetsuk.
Egy icipicit lehetne kevesebb a flashback, de még az élvezhető határon belül van, remélem így is marad, vagy csökken, mert azért a háború forgatagába ha túl sok ilyet szőnek akkor elveszíti a pörgést, persze jó az ha adott helyzetben még fokozzák az izgalmat azzal hogy eszünkbe juttatják milyen kemény is az a szereplő, ellenség. Most minden részt megint úgy nézek hogy szinte végig rágom a körmöm, és pillanatok alatt vége, ez az egy szar benne,  hetente kéne duplarész az sokat segítene hogy túléljem a 6 nap várakozást Mosolyog Kivi vagyok Daruira is , amúgy Bee-nek is van olyan tetkója...nem ?  muhaha Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 01, 16:13:40 írta bandee_26 » Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8727 Dátum: 12 júl 02, 07:13:27 »

Nem, Méhnek más van a vállára tetoválva. Ha jól emlékszem, akkor az, hogy "vas".
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8728 Dátum: 12 júl 02, 17:18:33 »

Beenek teljesen más a tetkója, és neki csak a jobb vállán van. Míg Darui-nak a bal vállán lévőről volt szó.
Naplózva
bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #8729 Dátum: 12 júl 03, 11:31:14 »

igen, közbe megnéztem, de köszi Nevet amúgy tökmindegy melyik vállán van ikszdé és tényleg az övé kék szinü.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 580 581 [582] 583 584 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!