24 máj 15, 14:09:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 579 580 [581] 582 583 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554363 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #8700 Dátum: 12 jún 24, 19:50:44 »

i

Ez mi? 4 szó. Nem nehéz. Már meg is van.

Üdv.

Meddig fog tartani a Naruto Shippuu Anime?? Igy kb még hány rész? 300-at eléri?
Vagy nem lehet megsaccolni? Gondolkozik

Nem lehet megmondani de még egy ideig remélem lesz. Tilos a spoiler ezért csak azt mondom, hogy még a manga is tart szóval még lesz bőven rész és ha a végéhez érne akkor beraknak egy fillér szezont. A 300-at remélem eléri de remélem, hogy még tovább is fog tartani. 
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8701 Dátum: 12 jún 24, 19:56:44 »

Jah ,igen khm..bocsi. Azért irtam oda azt az i-t mert módostítottam az egyik hsz-emen ami előtte nem az i volt kacsint ,csak hogy kapjak rá választ (Nem hsz vadászatnak szántam) csak nagyon érdekel.. smirksweat

Amúgy szerintem mindenképp elérné a 300-at főleg ez a háború ,még sokáig fog tartani.+-ba még valami jót kitalál mellé Kishi és megisvan oldva ... De én akkor megőrülnék ha vége lenne a Narutónak  Neeem Piál
Áhh ,úgy várom a csüt.ki animét.. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 25, 08:09:22 írta dreamfolow » Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #8702 Dátum: 12 jún 26, 09:37:30 »

Ez a Kekkei Touta mit is jelent tulajdonképpen? Az én értelmezésem szerint a Kekkei Genkai az, amikor az illető 2 elemet használ egyszerre és azokat kombinálva hoz össze egy harmadikat (mint Yamato fa eleme vagy Haku jég eleme stb...). A Kekkei Touta pedig azt jelentené, hogy 3 elemet használ az illető? Mondjuk Yamato föld és víz elemét megspékelnénk egy szél elemmel, akkor havasi gyopár eleme lenne?
Ha igaz a fenti eszmefuttatás, akkor nem értem ez hogyan kivitelezhető. Yamato azt mondta, hogy a jobb kezében a föld, bal kezében a víz elemet használja (vagy fordítva) és így, hatalmas koncentráció árán tudja őket kombinálni. Na most akkor a Kekkei Touta-hoz kellene egy harmadik kéz is, nem? Vagy a harmadik elem esetleg a fejben van? Vagy hogy kellene ennek kinéznie? Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8703 Dátum: 12 jún 26, 10:45:40 »

Vagy specko kézjelet rak hozzá .. és akkor valahogy fele kezéböl ez feléböl az :DD
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8704 Dátum: 12 jún 26, 10:50:38 »

Emlékeim szerint a Kekkei Touta a vérvonalkiterjesztés, ami során egyszerre 3 elemet kombinálnak. Csak Muu és a vén pártatlankodó, aki használni tudja jelen tudásunk szerint.
Yamato példája pedig szerintem édeskevés, ha megnézitek Sasuke Entonjához még kéz sem kell, holott az is "elem". Yamato génmanipulált, lehet azért csak így tudja használni.  Gondolkozik
Valószínű szimplán a 3 elem kézpecsétjét csinálja, vagy hasonló.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 26, 10:53:52 írta Aizen » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8705 Dátum: 12 jún 26, 13:22:39 »

Yamato "kétkezes" bemutatója csak példa, egy illusztráció volt a nehéz felfogású Narutónak. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 26, 13:23:13 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8706 Dátum: 12 jún 27, 11:39:51 »

Mikor jön  ki a ns sd 09? Tegnapra volt kiirva.
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8707 Dátum: 12 jún 28, 12:08:49 »

Frissen tálalva:) Naruto Shippuuden 268 Angol felirattal
http://www.narutospot.net/naruto-shippuden/naruto-shippuden-episode-268/
Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #8708 Dátum: 12 jún 28, 13:19:12 »

Aránylag összeszedett rész volt. Az animálás most annyaira nem volt vészes, elment.
Az tetszik, hogy az elöző rész is egy meg a mostani rész is egy mangából volt, így legalább nem éri be olyan hamar az anime a mangát. Ez egy jó pont. De végülis ha már az animálásba annyira nem jeleskednek mostanába akkor ez legyen jól megoldva.
A 271.rész - Sakura ninja útja nekem nagyon filler gyanús, vagy csak nekem kellene újból átolvasni a mangát?  smirksweat  Nevet
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8709 Dátum: 12 jún 28, 14:43:36 »

Egész jó) Valahogy igy kell kicsit kitölteni háborús részeket remélem odafigyelnek , következő rész az jó lesz) Kicsit spojleres volt pár kép)
Naplózva
Hiashi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 5


« Válasz #8710 Dátum: 12 jún 28, 16:21:45 »

Ez egy elég jó rész volt. Kár hogy Shikamaru annyit beszélt.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #8711 Dátum: 12 jún 28, 16:46:06 »

Továbbra is nagyon jó Gaara és a Tsuchikage közti korosztályok harca. Nagyon élvezem őket. Kiváncsi vagyok erre a fekete raitonos gyerekre mert a végén eléggé magabiztosan szolt be annak a két shinobinak.
Sanji szinkron szinésze benne volt a mai részbe, a két shinobi közül akik a földes urakat védik volt az egyik  Nyelvesít, érdekes volt hallani  Mosolyog.

Jó rész volt, Köszi a gyors fordítást  bow
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8712 Dátum: 12 jún 28, 18:36:26 »

Hát én meg nem örülök neki, hogy 1 rész=1 manga. Alapból 70 részes előnye van az utóbbinak, lazán lehetne 1.5-2 fejezetet is felkarolni 1-1 epizódban. Így elég lassú az egész, pedig 1 háborúnak pont pörögnie kéne.

Másik kritika, hogy az új openingtől kezdődve nem csak a grafika lett rosszabb ( Kushina visszaemlékezésében fényévekkel jobb volt a rajzolás ), hanem nagyon hangulattalan az egész sorozat. Lehet a kevés, vagy gyenge háttérzenéktől, nem tudom.

Ami még zavar, hogy nagyon idegesítően váltogatják a harc és magyarázós jeleneteket. Nekem ez nem tetszik, épp beleélném magam a háború adta, izgalmas verekedésekbe erre 1 vágással hirtelen megy a traccs-parti. Oda mester csinálta jól, elején megbeszéltek mindent amit kellett, hogy utána ne szakítság meg a harcokat.

Viszont 1 kis pozitívumot is írjak már, Shikamaru időkitöltős magyarázata nagyon tetszett. Vmelyik nap az egyik fórumozó pont itt találgatott, mi is lehet a Kekei Touta, na hát igaza volt Mosolyog Jól elmagyarázta Shikamaru, hogy mindenki megérthesse.
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8713 Dátum: 12 jún 28, 18:43:53 »

Az biztos hogy nem tesz jót hogy megszakítják az eseményeket,unalmasabb az biztos,de szerintem a grafika nagyon jó,sőt ... 1 részbe beleférne 1 fight szerintem.Megcsinálhatnák úgy hogy 1 ember-1 rész Pl:Ha Gaara harcol akkor fightoljon 1 részt végig,ne 50 millió embert mutassanak amivel jelentéktelen dolgokat csinálnak,és csak huzzák az időt.
Kishi mondta hogy 1 darabig Naruto nem kap szerepet,én szerintem meg csinálhatnának egy olyan részt ahol mondjuk edzenek Bee-vel vagy elrabolják Narutot,vagy Bee-t,hogy nekik is jusson már egy kis szerep Szomorú...Sokkal érdekesebbek lennének,persze hogy is állíthatom ezt ,mikor most pont háború van és nekik ahhoz nem jár szerep.Hmm...Viszont Sakura ninja útja cimű rész érdekesen hangzik...Eléggé a mellékszereplőket szerepeltetik ,végülis...Néha őket is kell  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 28, 18:50:48 írta dreamfolow » Naplózva

HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #8714 Dátum: 12 jún 28, 19:17:48 »

elérkeztek az általam várva várt részek is! Nevet Ginkaku és Kinkaku nagy kedvencek, alapból én Kinkaku-nak - Nakata, Jouji
hangját képzeltem, és Ginkaku-nak - Imaruoka, Atsushi -t. De a mostaniak is jók Mosolyog van egy stílusuk! várom nagyon a következő részt
Naplózva

Oldalak: 1 ... 579 580 [581] 582 583 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!