24 máj 15, 06:11:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 576 577 [578] 579 580 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554159 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8655 Dátum: 12 jún 02, 08:11:04 »

Nem ezek részek Mangában sem voltok jók szerintem. Majd hamarosan jönnek a jó részek:D
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8656 Dátum: 12 jún 03, 13:30:04 »

jó volt ez a rész, csak egy bajom van vele... szeretem a flashback-et ha az tényleg flashback.... szóval ne rakjanak be valami hasonló történést visszaemlékezés címszó alatt mert a hídon történtekben többször is észrevettem, hogy van 1-2 eltérés...és nem arra gondolok, hogy kihagytak jeleneteket, hanem arra, hogy bizonyos dolgok máshogy történek, mint pl amikor Kakashi odavitte Zabuzát Haku mellé, itt meg ő maga ment oda... nem nagy a különbség dehát nem ez történt xD szóval legyen ugyanaz, vagy semmi Mosolyog
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8657 Dátum: 12 jún 03, 16:43:48 »

A rajzolás helyenként pocsék volt. Most komolyan, ott rezegnek? Megértem, hogy az erőlködést ábrázolja, de nekem ebből csak a rajzolók erőlködése jött át. Hakunak befigyel a rózsaszín szájfény. Még szerencse, hogy Kabuto ilyenekre is figyel  Nevet Ha csak a mai részt venném alapul, fel sem merülne bennem, hogy nem csaj. Ha Sakura kapna egy barna hajat, őt is simán nézhetnénk akár pasinak is ebben a katonai ruciban.
A végén a jobb szélső hajas baba nagyon jól néz ki.
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #8658 Dátum: 12 jún 03, 16:46:59 »

ja az a kézremegés kicsit gépiesre sikeredett  nem volt túl természetesnek ható...de ez van nem lehet minden tökéletes...a nyurga kardforgató viszont itt még cingárabb(már vártam h h néznek majd ki animében).
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8659 Dátum: 12 jún 03, 17:20:37 »

tényleg, Haku milyen indíttatásból lett sokkal nőiesebb? Az új rajzolók nem tudják, hogy fiú, vagy mi? xD
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 17:21:35 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #8660 Dátum: 12 jún 03, 17:43:21 »

ő alapból olyan volt amilyen az h itt most jobban kiemelték ezt szerintem nem meglepő...fejlődött a technika pl...és az h haku kö...izé amfora azt már mindenki tudja szerintem.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8661 Dátum: 12 jún 03, 19:41:55 »

Sajnos nem csak kézremegés. Az elején egész alakos remegések is vannak.. Nem lehet, hogy valahol valami félre lett nézve, és valójában Haku mégis csak lány? A filmekben is van olyan, hogy egy csajt fiúnak néznek. Aztán mikor vizes pólós versenyt játszanak, akkor Narutonak leesik az álla. És a legutolsó film.. azért tudni lehetett, hogy lány, de Naruto-t mégis meglepte.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8662 Dátum: 12 jún 03, 21:39:55 »

hát nem hiszem, Haku mondja is Narutonak, hogy fiú... vagy lehet az csak a magyarban van benne? mert azt még szinkronosan láttam Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #8663 Dátum: 12 jún 04, 09:46:37 »

Még a simában kiderült, hogy Haku fiú. 

Naruto az első találkozásukkor simán le "hugizta" és végig úgy beszélt vele mint egy nővel, de amikor Haku elmegy (nem rosszra gondolni  ikszdé)  akkor mondja, hogy ő Fiú. Naruto (>_<)"  fejet vág és mondja, hogy pedig aranyosabb mint Sakura ikszdé

Amúgy szerintem is lánynak kellet volna hagyni Hakut és akkor tök normális lett volna Zabuza és az ő "kapcsolata".
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8664 Dátum: 12 jún 07, 14:06:39 »

Nah, ez egy jó kis hangulatos részre sikeredett, nem tettek be olyan visszaemlékezést ami a mangába ne lett volna benne és a grafika is teljesen korrekt volt szerintem.

A Kardorgatók bemutatása nem volt rossz, Suigetsuék jelenete pótolva lett, Kakashi taktikájának illusztrációja meg szokás szerint haláli  Nevet.
A Haku-Zabuza szál is szépen lett lezárva, hangulathoz illő zene és néhány szügséges flashback, jól meg volt csináva  Mosolyog .

Talán az egyetlen negatívum amit fel tudok hozzni, hogy nagyon ennél a harcnál sem tettek hozzá semmi új dolgot az anime készítők a cselekményhez, pedig ennyi ellenség mellett igencsak illene. És talán a Zetsuk is lehettek volna aktívabbak a rész végén.

A múmia meg igazán megszólalhatott volna  >.<# .
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 07, 14:28:56 írta mateee-kun » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8665 Dátum: 12 jún 07, 14:26:11 »

Na most jó volt , ennyit számít hogy normális csapat csinálta. Az előző csapatnak visszavetem volna még fizetését is...
Kardforgatok mészároltak egy kicsit:)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8666 Dátum: 12 jún 07, 16:43:31 »

Ez nem fanmade, hanem ova.

266:
Nah ez tényleg jó kis rész volt. Grafika tökéletes. Zenék passzoltak, bár nem sok akadt. Bónusz jelenetek is már nagyon kellettek.(Persze még ennél is bőven lehetne több...)
Muunál én is vártam, hogy szólaljon már meg.xD

Ennek ellenére volt egy durva baki. Kabuto barlangjának hova a rákba tűnt a mennyezete?

Plusz azt is sajnáltam, hogy a Zetsuk kirobbantásának jelenete múltkor kispadra került. Így most már hülyén vette volna ki magát, ha még a szállingózás közepette támadják meg őket. Pedig jól nézett ki mangában.

Kövi részben Kin-Ginék wuhuhuhh.xD Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morause
Vendég
« Válasz #8667 Dátum: 12 jún 07, 17:03:54 »

Anime is, nem is, de mindenesetre egy nagyon jó fanmade:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hs5KQLX3Prs

from Ultimate Ninja Storm Generations for xbox and ps3 --> ez volt a videó leírásában kacsint tehát ahogy Dani mondta ez nem fanmade!

A részről annyit hogy kiválónak találtam most mindent a részben, a mini hibákra nem volt alkalmam felfigyelni... de konkrétan engem azok nem érdekelnek. Ha jól emlékszem ez egy konkrét fejezet volt a mangába? Mert ha igen akkor nagyon jól spórolnak a fejezetekkel az animátorok meg a rendező és ennek örülök. Grat nekik csak így tovább. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 07, 17:05:55 írta Morause » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8668 Dátum: 12 jún 07, 17:51:24 »

Kereken 2 fejezetet foglal magába. Nevet
Azért ez az arány nem a legjobb. Így nagyon hamar be fogjuk érni mangát. Így nagyon hamar filler lesz.^^"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8669 Dátum: 12 jún 07, 18:25:48 »

1 futó manga/anime sorozatnál sztem a másfél rész a tökéletes, mivel akkor 9 hónap fősztori és csak 3 hónap lenne a filler.

A részről: Tényleg sokkalta jobbra sikerült, mint a múltheti. 1 kis filler harcot én is vártam volna a kardforgatókkal, de lehet lesz még pótolva.
A háttérzenék passzoltak, a grafika se lett rossz. Szépen lezárták a Haku szálat, viszont 1 valami nagyon nem tetszett. Amikor Kakashi benyögte, az "engem nagyon nehéz felhúzni, de most túl messzire mentek" monológot, sajnálatos módon, nem látszott olyan mérgesnek, és véresen komolynak, mint a mangában :S Szerintem sokszor volt már ilyen arca az animében, a mangában meg sokkal durvábbnak rajzolták le, ott nekem jobban átjött a dühe.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 576 577 [578] 579 580 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!