24 máj 15, 23:55:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 572 573 [574] 575 576 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554783 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8595 Dátum: 12 máj 11, 20:29:12 »

Talán inkább sokaknak újszerű még ez a fajta láttatásmód Kishi részéről, aztán csak meg kell szoknunk.
Mikor először láttam a Mizukage félkarú rabló heppjét, hirtelen nem tudtam, hogy azon most röhögni kell, vagy tegyek úgy, mintha észre se venném, teljesen idegen volt. x-)
Omoi-nál is ez a helyzet. De valószínűleg mindenki együtt tud érezni vele valamilyen szinten, bár nem mondanám, hogy a mi, vagy apáink-anyáink generációja tudna bármit is egy igazi, véres és kegyetlen háborúról. Majd a nyalókás bevezet minket ebbe is. Mosolyog
Naplózva
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #8596 Dátum: 12 máj 11, 20:37:19 »

Szerintem is tök jó rész volt. 3-D ide vagy oda engem nem izgat, a cselekmény legyen jó és izgalmas. Jó lesz végre újra látni Sasorit. A két bábmester oda fog csapni rendesen. Omoi elég komolyan bánik azzal a karddal, csakra fonalakat elvágni nem kis munka volt. Még Sasori is elismerte. A személyisége eléggé kiforratlan, de hát így gondolkozik egy tapasztalatlan gyerek. Nevet Ha csak kaszabolni kell az jobban megy neki. Remélem még sok új arcot és technikát láthatunk a háború során. Csak így tovább!
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Zols
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #8597 Dátum: 12 máj 11, 23:42:52 »

Szerintem ez a Naruto az original részek végéig volt jó, mielőtt elkezdtek fillerezni. Sasuke és Naruto harcáig a végzet völgyében. Én azóta nem igazán tudom élvezni a sorozatot, mondjuk a legtöbb shounen ellaposodik, One Piece, Bleach... Yuu Yuu Hakusho volt számomra a legjobb, mert az mire már erőltetett lett, befejezték. Azért nézem még ezt is, mert a karakterek emlékeztetnek a gyerekkoromra. Viszont elszomorít, hogy legtöbbjük már jelentéktelenné vált mint anno a DBZ-ben. Hiányzik az a régi jó bizseregtető hangulat az egészből. Pl biztos emlékeztek a Zabuza arc végére, na az tényleg megható volt. Shippuudenben talán Jiraiya halála volt hasonló, más nem jut eszembe..

Egyébként miért mindig 1 szálon fut a sorozat? Sokkal pörgősebb is lehetne, ha nem ilyen egysíkú lenne. Régen ez sem volt jellemző..
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 11, 23:43:30 írta Zols » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8598 Dátum: 12 máj 12, 06:46:01 »

Hát nagyon nem.... Naruto Sp most kb 3-4 szálon megy, annyi titok van még benne hogy.... Amúgy igen háború biztosan jobb lesz mint manga már ez rész is megmutatta.
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8599 Dátum: 12 máj 12, 11:36:23 »

Régen volt Akatsuki, Sasuke és Naruto szál. Akatsukin belül ott voltak a különböző tagok. De most mind egybeért, mindenki ugyanannak a háborúnak a részese. Így nem lehet külön szálakra bontani a történetet, ha valamelyik részen túlzottan előrehaladna a történet, akkor borulna az egyensúly.
Szerintem egy sorozat akkor lesz lapos, ha mindig ugyanazokról szól a történet. Vannak itt is stabil figurák, főszereplők. De időközben bejött 4 Kage, Bee, és még sorolhatnám kikkel találkoztunk. Igen, valakiken túlnő a sorozat. Iruka sem szerepelt olyan sokat, miután Naruto kijárta az akadémiát. Most pl Omoi kapott nagyobb szerepet, mint mellékszereplő. Kiesnek az emberek, és helyettük jönnek újak.
És szerintem a Pein beszélgetés és a Kushina-s részek is voltak olyan jók, mint Jiraiya halála.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8600 Dátum: 12 máj 12, 13:37:27 »

Ott van Tobi szála, Kabutoé. Narutoé, és a egyesített hadseregé is.
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #8601 Dátum: 12 máj 12, 22:33:54 »

Hát nem tudom, ti hogy vagytok vele de én nem nevezném egy szálnak  smirksweat Oké a mostani részben ugye a Sasori-Deidara harc volt és Omoi, de előtte például azért sok szálat mutattak, állandóan váltakozott a történet. Meg most az milyen lenne hogy oké mutatják ezt a harcot aztán két másodpercenként váltogatnak a szálak között? Nekem tetszik, szerintem egyátalán nem laposodott el a történet. (Remélem nem off.  Gondolkozik )
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #8602 Dátum: 12 máj 13, 08:52:38 »

Kankuro jol bekezdett azzal a Sasori babbal ikszdé nagyon jo csatanak igerkezik bar ugysem tudja megallitani csak ha lepecsetelik  smirksweat. Azert hajra Kankuro  Mosolyog
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8603 Dátum: 12 máj 17, 12:38:38 »

263:
Egy újabb filler flashback, amiben Danzou hiper-genyának lett beállítva.xD
Viszont örülök, hogy Shin kapott egy kis pluszt. Mangában kb semmi szerepe sem volt. Nah meg, hogy meghagyták neki Suigetsu hangját.
Ellenben Sasorit itt se nagyon sajnálták a készítők. Igazán bepakolhattak volna valami töltelék harcot. Legalább valami csapkodást meg akrobatikát.

Jövő heti rész várós lesz Torunéék miatt. Bár elsőre szutyoknak tűnik a kivitelezés. Talán még a zene dobhat rajta...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8604 Dátum: 12 máj 17, 15:25:44 »

Végre 1 normális rész!

Ahogy látom áttértek a háború kezdetével az 1rész=1; 1.5 manga fejezetre. Ez tökéletes megoldás, mivel ennek hála nem kell jó ideig  fillerektől tartanunk, + kiegészíthetik a részeket bónusz harc jelenetekkel és a visszahozott ninják flashback-jeivel.

Tetszett Shin filler visszaemlékezés, hát igen Danzout tényleg nagyon szemétnek állították be, de az erős testvér-kapcsolat kötelék nagyon átjött Nevet

A Sasori szál tetszett a legjobban a részben, jó volt látni, hogy a vörös skorpió boldogan távozott el, amikor rájött, hogy Kankuro továbbviszi a művészetét Mosolyog

Jó tudom, hogy Sasori bábnélkül nem sokat ért, de Deidarát nagyon gyengének állították be. Lehet hogy csak elszált magától, mert hallhatatlan, de akkor is, Sasuke alig bírta legyőzni, most meg ilyen alig látott mellékszereplők ütik le.
Hát igen, látszik hogy megjelenik itt is a tipikus Shounen elem, hogy 1 legyőzött erős ellenfél, 2.jára már nem sok gondot okoz Nevet
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #8605 Dátum: 12 máj 17, 15:51:21 »

Azért az mááás... a Sasuke vs. Deidara az más volt. Először is most többen harcoltak ellene, hiába volt ott most Sasori de ahogy mondtad bábok nélkül nem nagyon üt. Annyira volt haszna hogy Shin mozgás koordinációját növelje, könnyebb mozgás stb.
Meg aztán most nem is az ő ereje volt lényeg, csak hogy megmutassa az Edo Tensei gyengéjét méghozzá hogy megtérnek a holtak!
Az epizód most nekem is nagyon tetszett, ahogy egyre többet látom az opening és endingeket egyre jobban kedvelem.
A grafikája is most tökéletesen megfelel nekem, a filler flashback sem volt rossz  Hmm... éppen hogy tűrhető, könnyen emészthető! Azt hogy Danzou mennyire van szemétnek beállítva... mind1 bár a békét akarta a falujának de azért be kell vallani elég aljas módon! kacsint

A végén furcsáltam hogy Tobi csak így lazán: "Mivan?" A mangába éppen az volt az első gondolata hogy Anko mi a jó francot lóg ott Kabuto "farkán"! ikszdé(nem félreérteni)
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 17, 15:53:14 írta Morause » Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #8606 Dátum: 12 máj 17, 16:17:51 »

Nálam Danzou már akkor elásta magát, mikor leszúrta a kisbékát... Ez után már nem tud olyat mutatni, ami miatt jobban utálnám Nevet
Nagyon jó volt az eheti rész is. A Sasori vs. Chiyo, Sakura harc flaschback tarthatott volna kevesebb ideig is, de nem volt vészes. A Sai-os Shin-es visszaemlékezés meg szerintem bőven kellett ide, szinte észre sem vettem, hogy nem a mangából van Mosolyog .
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8607 Dátum: 12 máj 17, 16:28:16 »

Deidarát egyszerű okból győzték le ilyne könnyen: Kishi megijed, hogy visszahozta, ezt ő is beismerte. Halhatatlanil egymaga megnyerte volna a háborút pár önrobbanással, megölte volna az egész shinobi sereget, Kagéstúl, mindnestűl.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8608 Dátum: 12 máj 17, 21:19:22 »

Az első és az utolsó ellenség cimű résznek jó cimet adtak!...szerintem jó rész volt...
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #8609 Dátum: 12 máj 18, 07:58:59 »

Tetszett, de azért két dolog zavart:

-Két akatsukist ilyen könnyen lenyomnak;
-Jobban tetszett volna, ha Sai nem hagyja magára Shint öngyilkoskodni, hanem átveszi a terhet és levágja.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 572 573 [574] 575 576 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!