24 máj 15, 18:00:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554473 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8565 Dátum: 12 máj 08, 12:07:06 »

Igen, bele kell jönni a "3D"-be. Egy igazán jó, csupán 5-6 perces klipet is rengeteg ideig csinálnak. Több programot használnak, és adott esetben mindegyiknek évekbe telik a profi kezelésének megtanulása. Meg kell ismerni a lehetőségeket, illetve ha valamit csinálni akarsz, akkor tudnod kell, hogy azt mivel lehet a legkönnyebben elérni. Nagyon sok tervező program (pl autocad) ilyen, még ha előtte csináltál is vele valamit, kisebb dolgokat, az nem jelenti azt, hogy a nagy és bonyolult is ugyanolyan jól tud/fog sikerülni.

Dani: Ugyanúgy, ahogy kritikát fogalmazunk meg az animével kapcsolatban, kritizálhatjuk egymás véleményét is. Elnézést kérek, ha úgy vetted, hogy ez személyesen neked, vagy a stílusodnak szól (utóbbit csak az utolsó hsz. miatt írtam). Kritizálunk, és lehet, hogy igazunk van, lehet hogy nincs. A tévedés jogát magamnak is fenntartom.

Mod: képzeljétek mit találtam! Azt hittem káprázik a szemem. A 261-es rész 10:20-nál a bal alsó sarokban, nagyon halkan még a hangját is hallani. A helyes megfejtő kap egy eredeti, alig használt semmit!
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 08, 22:34:17 írta Binda » Naplózva
davidp1996
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #8566 Dátum: 12 máj 09, 08:35:56 »

Sziasztok Megtudná valaki mondani hogy a Naruto Shippuuden-t elkezdik e szinkronizálni ??
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #8567 Dátum: 12 máj 09, 09:19:26 »

Nem érdemes rá várni szerintem. Amúgy is szar a szinkron.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8568 Dátum: 12 máj 09, 09:26:26 »

Én úgy tudom, hogy augusztustól vagy szeptembertől, de az Animax elkezdi a shippu szinkronos részeinek vetítését is.
Próbáltam bizonyítékot is keresni rá, mert valahol én már olvastam erről, de nem nagyon sikerült találni.
Mindegy, de elég valószínű, hogy leadják azt is, mert pénz van benne, onnantól meg... Mosolyog
Viszont abban meg abszolút Malakiannak van igaza, hogy a magyar szinkronja egy nagy pofáncsapás, főleg, mióta Kakashi-tól elvették Kreszpó Rodrigó hangját, aztán benyomták Kevin James magyar hangját, úú... :S
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 09, 09:26:59 írta Nikuccia » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8569 Dátum: 12 máj 10, 12:48:49 »

Nah ez rohadt jó rész volt. A betétdalokra valahogy sosem lehet panasz. Most is zseniálisan hangokba öntötték nekünk a háború nyomasztó feelingjét. Azért így a harcok jelentősen élvezhetőbbek lesznek, mint mangában.
Mutát sajnáltam itt is. Pedig abszolút jelentéktelen karakter.
Az egyetlen dolog, aminél hangyányit húztam a számat, az Shin Sai általi földbe csépelése. Múlt heti előzetesben rohadt jó volt a jelenet, itt meg most élesben ráhúztak egy fekete tónust mindkettejükre. Nyaff.

Egyébként Kankurouék csapatának összjátéka zseniálisan indítja meg a háború hangulatát. Itt még taktikáznak, előreterveznek, csapatmunkát végeznek, kockáztatnak...
(Nah ez az, ami az ezt követő harcokból tökéletes precizitással ki lesz spórolva...)

Sz'al összegezve, még ismerve a sztorit is izgultam az epizód alatt. Jó volt.
Jövő heti epizód cselekményét meg már nagyon rég várom.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8570 Dátum: 12 máj 10, 13:22:15 »

Szerintem is nagyon jó volt. Eredeti, ötletes, izgalmas. Nagyon hangulatos volt, és az előzetes alapján a jövőheti is hasonlóan jónak ígérkezik  Mosolyog
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #8571 Dátum: 12 máj 10, 13:30:43 »

Na erről van szó, ilyennek képzeltem az anime változatot. Itt most tényleg ki lehet bővíteni a mangát mindennel, ami szép és jó.
Egyedül a zombikkal nem vagyok kibékülve, a mangában jobban néznek ki, itt túl eleveneknek tűnnek.
Naplózva

Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #8572 Dátum: 12 máj 10, 16:12:19 »

Kint van a felirat! Aki gondolja és ráér, megnézheti. Nevet

Az e heti rész szerintem nagyon jó volt. Akik hiányolták a harcot, most megkapták. Nevet A 3D megint felvillant, de nem volt annyira zavaró. Korrekt epizód volt. Nekem tetszett. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 10, 16:13:59 írta Bencu » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8573 Dátum: 12 máj 10, 16:14:15 »

Mellesleg visszanézve az egykori Hiruzen vs Hashirama + Tobirama harcot, van egy kis különbség az Orochimaru és a Kabuto által feltámasztott zombik külleme között. Méghozzá a szemek.
Előbbieknek szimpla fehér a szemük, mint egy élő embernek. Utóbbiaknak pedig sötét árnyalatú, szinte fekete.

Most akkor elvileg Kabuto Edo Tensei-e a fejlettebb, nem? Mégis nála befigyel egy apró hátulütő.
Vagy ez egyszerűen csak baki?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #8574 Dátum: 12 máj 10, 16:38:11 »

vagy egyszerűen csak megkülönböztetés........bár akkor ez a mangában is baki hiszen ott is az van.......spoiler:de akkor szerintem sasuke vérző szeme is az hiszen már nem kéne h vérezzen sztem
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8575 Dátum: 12 máj 10, 18:27:27 »

Jó volt:)  Kankuro nagyon adja:D
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8576 Dátum: 12 máj 10, 19:16:46 »

Na akkor csak szerintem volt gány ez a rész ?

A grafika alapján azt hittem 1 animációban és mozgásban gazdag részt kapunk, de ...
Ebben szinte minden volt, csak harc nem. Nagyon durván kevés volt a háttérzene is a rész első felében, legalább 1 háborúban nem kéne spórolni vele, mert irtózatosan felpörgetné a dolgokat.

Deidara és Sasori rajzolása is ocsmány volt, ez azért eléggé felháborító.
Meg amikor megjelent a haldokló Aburame-s, én megmondtam volna kapásból, hogy csapda. Ezek a shinobik vagy mik, meg direkt ilyen akciókra vannak kiképezve és egyből bekapják a csalit, ezt talán még 1 geninből kinézném, de egy chounin vagy jouninból -.-'

Szóval egy háborús résztől többet vártam volna, én gyakorlatilag majdnem elaludtam a részen, olyan hangulattalan, unalmas volt az egész. Nagyon gyenge a színvonala továbbra is a Naruto-nak a Pein arc után, néha vannak kisebb hullámvölgyek, de én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy ott és akkor be kellett volna fejezni a sorozatot, mert ez már csak kínlódás.

A következő rész újfent olyan dologról fog szólni, ami engem nem nagyon érdekel, de legalább a grafika normális lesz Mosolyog Ja és tetszik az új See you next time részvégi kép Nevet
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8577 Dátum: 12 máj 10, 19:19:43 »

Én végigizgultam ezt a részt, szerintem is haláli volt. Mosolyog Olyan jó kis háborúfeelinges, pont, amire számítottam, habár attól azért egy fokkal jobb volt.

Örülök, hogy végre elkanyarodnak egy kicsit a Naruto száltól, mert már kezdett az idegeimre menni. Egyre nehezebben viselem el a marhaságait. x-)

A szemek közti különbségek feltűntek, de zavarnak is, ami azt illeti. Ha Kishinek az volt a célja vele, hogy kicsit zombiszerűvé tegye ezzel Kabuto Edojait, szerintem rosszul sült el a próbálkozás. Akkor már inkább legyen szürkésebb a bőrük, néhol kezdjen el rohadni, vagy valami. Nevet De ekkora bakit nem hiszem, hogy véthettek, szándékosnak tűnik, talán csak így akar különbséget tenni két ugyanolyan, részleteiben mégis másfajta technika között.
Én még régebben figyeltem meg -mondjuk ez kisebb volumenű baki, mint amit Dani említett- hogy a pilotban, mikor mutatják Yondit, a köpenye így nézett ki: alul fehér lángok, a kabát többi része pedig piros, míg ugye a nem régi Kushina visszaemlékezésekben meg pont fordítva vannak a színek.
Valószínűleg a történet előrehaladtával kénytelenek eltérni a régebbi cselekménytől, hogy nagyjából minden passzolhasson mindenhez, bár előfordul, hogy olykor tényleg hibáznak. Én passzolok. Mosolyog
Naplózva
dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #8578 Dátum: 12 máj 10, 21:13:26 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:57:12 írta dert » Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #8579 Dátum: 12 máj 10, 21:42:13 »

. . . Csak adja az ég (vagy Kishi), hogy Kankuro Sasori bábja találkozzon az igazi Sasori-val  ikszdé

Egy hónappal és egy nappal később az ég (vagy Kishi) megadta amit kértél. Erre én is kíváncsi leszek, milyen arcot fog vágni majd az igazi Sasori, bár valszeg a zombi arcán nem fog látszódni semmi érzelem.
Naplózva

....................................................................................................................
Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!