24 máj 15, 04:36:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 567 568 [569] 570 571 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554078 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8520 Dátum: 12 máj 03, 19:53:58 »

hát nekem nagyon tetszett ez a rész (bár lehet, hogy csak a speciálok után kész megváltás xD) ... pont jó kis háborús felvezető ... szépen mindent elmagyaráztak bemutatták az osztagokat stb... de mondjuk az utolsó jelenet úgy nézett ki mint valami videójáték xD de sebaj ennyi még belefér Nevet de olyan ismerős volt ez a Genru akárki... valami fillerben volt?
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #8521 Dátum: 12 máj 03, 19:59:04 »

Én sem mondom, hogy világmegváltó rész volt, de szerintem egész jó! Itt már kezdenek felpörögni az események. Sok harcot én nem is vártam az első résztől a fillerek után. De szerintem nem is kellettek. Nekem az tetszett, ahogy Gaara felvezette a kapcsolatát Narutóval. Gyorsul a cselekmény, de annyira azért mégsem, szóval pont ehhez a jelenethez illet. Szerintem.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8522 Dátum: 12 máj 03, 20:19:23 »

Hát, nagyon olybá tűnik, megváltoznak mostantól a dolgok. Mosolyog Tényleg megkezdődik a negyedik (negyedik? xD) nagy ninja háborúskodás.

Gaara lelkesítő monológja engem is feltüzelt volna, bár a legtöbb shinobi-nak szerintem gőze nem volt, miről hadovált Naruto-val kapcsolatban (mert ugye azokat a közös, Gaara-Naru pillanatokat se látta azért mindenki), de nem számít, nagyon szép volt. Kissé messiás hangulata volt, mikor elkezdett csapkodni a karjával, azon röhögtem egy sort. ikszdé

Anko-t vagány nőcinek hittem, de úgy tűnik, tévedtem. Elszomorítóan hamar vízszintesbe került, Kabuto-nak nem sok baja volt vele. :S

Egyébként én se értem, ki mit várt ettől a résztől... Ha meg csak úgy in medias res belecsapnak a harcok kellős közepébe, az a baj, hogy nem volt felvezetés, így meg, hogy volt, akkor az a probléma. Ki érti ezt? Nevet

Köszönöm szépen a részt és a fordítást, jövőhéten ugyanitt, ugyanekkor. Nyelvesít
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #8523 Dátum: 12 máj 03, 20:40:03 »

hát nekem nagyon tetszett ez a rész (bár lehet, hogy csak a speciálok után kész megváltás xD) ... pont jó kis háborús felvezető ... szépen mindent elmagyaráztak bemutatták az osztagokat stb... de mondjuk az utolsó jelenet úgy nézett ki mint valami videójáték xD de sebaj ennyi még belefér Nevet de olyan ismerős volt ez a Genru akárki... valami fillerben volt?

Bizony én is elgondolkodtam amikor megláttam, hogy honnan is olyan ismerős, de ha jól emlékszem akkor a tengerjárós arc utolsó részében volt.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #8524 Dátum: 12 máj 03, 20:52:10 »

Nem teljesen, a kódolás valószínűleg más lehet mert, más a betűstílus és a Narutoverse-es felirat néha megmagyarázhatatlan módon össze vissza csúszkál, elfedi a kevésbé fontos felirat a fontosabbat egyes lejátszóknál, vagy teljesen eltűnik 1-2 mondat erejéig egyes részekben. Szóval én személyszerint jobbszeretem ha Horriblesubs-os a verzió.
Azért mondom, mert mindkettő a hivatalos Crunchyroll csatornáról lopja le a kiadott videót és feliratot... csak az egyikük utf8-as kódolással, a másikuk ansi-val menti el, de ettől még ugyanaz. Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8525 Dátum: 12 máj 03, 20:53:38 »

Hát ebben a részben tényleg nem történt semmi, de ahogy látom azért, mert csak 1 manga fejezetet dolgozott fel.
Jó volt Gaara lelkesítő beszéde, de ami jobban tetszett, hogy a filler ninját újból mutatták. Jó megoldás volt, meg én szeretem is az ilyeneket, hogy ha már filler, akkor ne "csak" az adott történetben legyen benne, utána meg nagyban le van  tojva. Tökéletes töltelék a visszahozása.

Kövi rész már sokkal jobb lesz, ahogy látom a harc jelenetekben büszkélkedő csapat fogja rajzolni Mosolyog
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #8526 Dátum: 12 máj 03, 21:39:33 »

Nekem tetszett a rész. Anko harcával nem volt semmi bajom, szerintem jól lett megoldva. Az átokpecsétért sose lelkesedtem egyáltalán, így nem bántam, hogy nem töltötték fel nagyon a "harcot". Szerintem jól meg lett oldva. Ahogy látom, a filler jeleneteket is előkészítették a háborúra azzal a nem-tudom-kicsodával. Fillereket nem igazán néztem.
Mondanám, hogy epekedve várom a következő részt, de nem mondom, a háború első harca nem a kedvencem. Nem rossz, de nem csigáz fel igazán. Majd utána. :)
Végül pedig a Shippuuden anime terén az utóbbi időben elkövetett legnagyobb hiba ismét felütötte a fejét: mégpedig a magyar szöveg. Nem kritizálni akarok, mert én aztán tisztelem mindenki munkáját, de ha őszinte akarok lenni: zavaró volt. Rengeteg (legalábbis egy 20 perces részhez képest rengeteg) elírás, 1-2 helyen helytelen szóalak használata, ilyesmi. 2 helyen az angol mondat is benn maradt. Lehet, csak én vagyok "különleges", hogy ennyire érdekel egy ilyen dolog igényessége, de akkor is rontja az élményt, ha elírásokkal találkozik az ember. Engem kicsit meg is lep, hogy én vagyok az első, aki erről ír most.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8527 Dátum: 12 máj 03, 22:02:24 »

Mondjuk az angol szöveg kétszeri befigyelése után én se nagyon vigyorogtam, főleg hogy a hülye lejátszóm bezár, ha visszatekerek a lejátszó vonalban, így vissza se nagyon tudtam nézni, hogy legalább gyorsan lefordítsam az én fantasztikus angol tudásommal azt a két mondatot. xD
Az elírásokért, helyesírási hibákért én sosem haragszom, ha feliratosan nézek valamit. Nyilván rontja a feliratot az esztétikai minőség szempontjából, de inkább azt értékelem, hogy a szöveg többi része érthető, olvasható és magyar. Mosolyog
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #8528 Dátum: 12 máj 03, 22:33:14 »

Nem akarom ecsetelni, hogy hogyan sikerült összehozni a feliratot, mert amilyen átok ül rajtunk kb. holnapig tudnám mesélni. Örülök, ha egyáltalán ki tudjuk tenni. Aki megakarja nézni megnézi, aki nem, az vár 1-2 napot és utána úgyis egy javított verzió kerül fel. Mosolyog
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #8529 Dátum: 12 máj 03, 23:01:00 »

Jó rész volt! Szerintem egész jó lett Gaara beszédje. Nálam visszajött aminek kellett! GJ!
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #8530 Dátum: 12 máj 03, 23:18:53 »

Krieg: -.-'
Számomra epic pillanat volt, mikor Gaara megszólalt, hogy "Shinobik vagyunk", vááá, és utána az a zene *.* nagyon jó volt Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8531 Dátum: 12 máj 04, 09:49:05 »

jah Gaara beszédét ki is hagytam xD az nekem is nagyon tetszett ... még engem is majdnemhogy fellelkesített xDDD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8532 Dátum: 12 máj 04, 11:21:05 »

Hű, te aztán odavagy azért a fickóért. (:
Az a smink meg végképp bebizonyította, hogy a japánok nehezen tesznek különbséget nő és férfi között. Most aztán már végképp nem tudom, hogy csaj vagy srác az illető. Nevet
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #8533 Dátum: 12 máj 04, 13:55:53 »

Annyival jobb lenne lánynak Zabuza mellé... Én is kedvelem, de zavar, hogy fiú.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #8534 Dátum: 12 máj 04, 14:06:29 »

Haku hormonzavaros az biztos.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Oldalak: 1 ... 567 568 [569] 570 571 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!