24 máj 15, 14:40:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 566 567 [568] 569 570 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554368 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8505 Dátum: 12 ápr 27, 22:26:52 »

Én szeretném, hogy legyenek fillerek. De minőségi fillerek, Sora-s és ahhoz hasonló, egybefüggő részek. A háborúba, mint már írtam tökéletesen be lehet passzírozni szinte bármit. Nem kell a fő szálnak sérülnie, főképp ha annyival előrébb jár a manga, és ismerjük a jövőt, akkor lehet olyan háborús cselekményt kitalálni, ami a manga szempontjából semleges.

Exkirion: amennyiben feltételezzük, hogy kb. 100 fejezet van még hátra, akkor az azt jelenti, hogy innentől még kb. 2 évig megy majd a manga. Annyi idő alatt simán behozhatja úgy az anime, hogy kellenek majd fillerek. Főképp, ha abból indulunk ki, hogy átlagosan legalább 2 fejezetből áll egy anime rész.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8506 Dátum: 12 ápr 27, 22:37:47 »

Jaja azt én is tudom feltételezni, hogy pl.: vmilyen meghalt filler ellenséget, teszem azt a Soras részekből azok az elem használókat, visszahoznák és mindegyikkel harcolnának pl.: 1 részig. Ez kicsit se tenne keresztbe a manga sztorinak és passzolna is a szituációhoz.
Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #8507 Dátum: 12 ápr 28, 07:56:37 »

Háború után max egy Sasuke arcot tudnék elképzelni. Remélem azért Rikodou sennint nem hozzák vissza a Juubival, nekem nem szimpatikus, ahogy belenyúlkált Kishi a múltba.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #8508 Dátum: 12 ápr 28, 09:20:08 »

Háború után max egy Sasuke arcot tudnék elképzelni. Remélem azért Rikodou sennint nem hozzák vissza a Juubival, nekem nem szimpatikus, ahogy belenyúlkált Kishi a múltba.

Nagyon szeretem azokat a történeteket, ahol a végső, nagy titkokra mindig csak utólag derül fény és rájössz, hogy basszus, ezt is elnéztem, hogy nem vehettem észre az összefüggéseket. Rikudou Sennin szerintem pontosan ilyen karakter, én nagyon szeretném, hogy valamilyen formában beletegyék Mosolyog

Végre elkezdődik a háború is, bár remélem ez megint olyan lesz, mint a Pein harc: húzzák el jó hosszúra és legyen ugyanolyan pörgős minden rész Mosolyog Ha filler kell, akkor tegyenek bele olyan egyéni harcokat, amik a manga szerint nincsenek, de nekünk, psilermenteseknek ne tűnjön fel kacsint
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #8509 Dátum: 12 ápr 29, 10:38:37 »

Lenne két kérdésem azokhoz, akik nézik az animét. Az egyik, hogy a 256. résznél a felirat csak nálam néz ki ilyen érdekesen? Már letöltöttem többször, hátha hibás verziót szedtem le, de nem. SMPlayert használok, de megpróbáltam DivX Playerrel is, mindkettőnél ugyanez a hiba volt (az srt fájlban tejesen jól vannak leírva a szövegek, nem így). Az egész részben minden ékezetes betű ilyen káoszt eredményez, nem csak a képen látható.

Ezt a betűtípust használom az összes résznél, eddig sehol sem volt gond, de minden mással is ugyanez a helyzet.

A másik, hogy a 251. és 255. rész szintén hibás (legalábbis nálam) és "sajnos" nem láttam, hogy bárki másnak is rosszak lennének ezek. Nekem konkrétan elindul a video és durván 0,5 másodperccel később már vége is. Ezt is megnéztem pár video lejátszóval, leszedtem őket többször is, de el se kezdi lejátszani.

Ha valaki szembesült a fenti hibák valamelyikével, el tudná mondani, hogy oldotta meg?
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 29, 10:40:01 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #8510 Dátum: 12 ápr 29, 10:47:51 »

Na én megpróbálkozok segíteni. Mosolyog Én KMPlayert használok, az tökéletesen elviszi, szóval tudom ajánlani! Ha esetleg felteszed, de nem menne, akkor Total Commander F4 "Szerkesztés" parancsával nyisd meg az .srt fájlt és a "Mentés másként" ponton válaszd az ANSII kódolást. Én múltkor megpróbáltam égetni, és akkor UTF-8-asban volt. A HS verziójából alapból úgy szedi ki, nem lett áttéve és ilyen hülye karaktereket adott ki. Ezt tudnám javasolni. Mosolyog Bár eddig nekem lejátszásnál nem volt ilyen gondom, csak égetésnél. Remélem tudtam segíteni! Mosolyog
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #8511 Dátum: 12 ápr 29, 10:53:54 »

Na én megpróbálkozok segíteni. Mosolyog Én KMPlayert használok, az tökéletesen elviszi, szóval tudom ajánlani! Ha esetleg felteszed, de nem menne, akkor Total Commander F4 "Szerkesztés" parancsával nyisd meg az .srt fájlt és a "Mentés másként" ponton válaszd az ANSII kódolást. Én múltkor megpróbáltam égetni, és akkor UTF-8-asban volt. A HS verziójából alapból úgy szedi ki, nem lett áttéve és ilyen hülye karaktereket adott ki. Ezt tudnám javasolni. Mosolyog Bár eddig nekem lejátszásnál nem volt ilyen gondom, csak égetésnél. Remélem tudtam segíteni! Mosolyog

Az első probléma megoldva, köszönöm szépen Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8512 Dátum: 12 ápr 29, 22:03:27 »

Nekem a 251 és 255-ös részek Narutoverse-sek, nem Horrible Subs-osak, így azokról nem bírok mit mondani. És ezekkel nincs semmi gond.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #8513 Dátum: 12 máj 03, 12:15:56 »

A Narutoverse és a Horriblesubs tartalmilag full ugyanaz, csak a név más.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8514 Dátum: 12 máj 03, 13:09:47 »

Tipikus "Végigülöm, hogy haladjon a sztori" epizód volt. Gyengusabb kivitelezéssel.
Reménykedtem benne, hogy a mangából erősen kihagyott Anko vs Kabuto konfrontációból lesz valami maradandó. Minimum egy átok pecsét. De így még gázabb volt, mintha nem is láttuk volna a "harcukat"...^^"
Már előre érzem mennyi bődületes baki lesz a háború alatt. Persze megjegyzem, kegyetlen sok meló is van már csak a több ezer shinobi együttes ábrázolásával is.

20:05-nél Shi szőkéről barnára váltott. 10:15-nél a vitapartner alias Homok falusi aktuális képviselő egy korábbi filler jelenetben már feltűnt, akkor azonban Köd falusiként. Akkor ennek kapcsán össze is balhéztam itt valakivel.

Sz'al oké, túlvagyunk a lájtos felkonfon. A jövő heti rész faszás lesz. Várom.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8515 Dátum: 12 máj 03, 14:57:51 »

A fillerbe raktak fillert és belerakták a fősztoriba. Amúgy nem volt olyan rossz ötlet főleg ha normális folytatása lenne majd a harcok alatt. A távoli nézetekben a test arányok néha helytelenek voltak, de amúgy hangulatos rész volt. Anko vs Kabuto tényleg elég lapos volt, és így nem fog ütni a végkifejlete sem.
Naplózva


 
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8516 Dátum: 12 máj 03, 16:34:40 »

A Narutoverse és a Horriblesubs tartalmilag full ugyanaz, csak a név más.

Nem teljesen, a kódolás valószínűleg más lehet mert, más a betűstílus és a Narutoverse-es felirat néha megmagyarázhatatlan módon össze vissza csúszkál, elfedi a kevésbé fontos felirat a fontosabbat egyes lejátszóknál, vagy teljesen eltűnik 1-2 mondat erejéig egyes részekben. Szóval én személyszerint jobbszeretem ha Horriblesubs-os a verzió.
Naplózva

Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #8517 Dátum: 12 máj 03, 17:08:10 »

Ugyan. Nem kell a felirat, aki képben van a nyelvvel.
Nem szoktam az animéhez írni, csupán megnézem párszor, de az utolsó képsorozathoz hozzáfűzném, hogy:

Egy remek Baika No Jutsu-val elfetrengtem volna, agyon nyomva a "férgeket."  Nevet
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #8518 Dátum: 12 máj 03, 19:35:37 »

Nagyon gyenge rész volt. Számomra egyben az utolsó is, reménykedtem benne, hogy visszahozzák a felnőttesebb, pörgősebb, csatákkal teli narutót, de ugyanaz, mint a fillerek előtt...
Naplózva

xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #8519 Dátum: 12 máj 03, 19:50:50 »

viktor6665 Milyen fightokat vársz ? Még el sem kezdődött a háború! Komolyan azt várod el hogy felvezetés nélkül egyből a harcok jöjjenek?  A harcok a következő részektől lesznek!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 566 567 [568] 569 570 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!