24 máj 15, 03:20:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 565 566 [567] 568 569 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554036 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8490 Dátum: 12 ápr 20, 21:49:27 »

Egyikőtöknek sincs igaza  Nevet Az eredeti részben beszélgetnek a farönkön is (azt hiszem kétszer is, de a 2. az rövidebb) és a sziklafalon is.

Már nem azért, de igazam van. kacsint

A jövő héten várandó epizód előzetesében a sziklafalon állva ezt a beszélgetést ejtik meg:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/229/13
Az eredeti 133. részben pedig a rönkökön állva teszik.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8491 Dátum: 12 ápr 20, 22:07:15 »

Ez tényleg tök bulis, de azon kívül, hogy helybeli különbségek vannak anime és manga között, ennek van jelentősége? Csak mert ha igen, akkor szívesen elolvasnám valaki válaszában. ((:
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8492 Dátum: 12 ápr 21, 12:40:03 »

Szerintem nincs. Azt a beszélgetést animében vizen, mangában a falon ejtik meg. Érdemi eltérés nincs. Van egy kis "filler" harc az animében, de semmi lényegi változás. Utána visszamennek a falra és püffölik egymást tovább. Hogy pontosan melyik mondat hol zajlott azt nem tudom, nem olvastam a mangát.

De ezen is látszik, hogy mennyire unjuk a fillereket: az ősrégi részekről vitatkozunk..
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8493 Dátum: 12 ápr 21, 12:43:30 »

hogy van ez most? már csak a jövőheti lesz filler és utána visszatér a háborúhoz, vagy még jön egy másik filler adag?
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8494 Dátum: 12 ápr 21, 12:44:55 »

Visszatér a háborúhoz. Nem akarok spoilerezni, de a rész címe mindent elárul annak, aki olvassa a mangát  Nyelvesít
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8495 Dátum: 12 ápr 21, 13:25:43 »

...

Akkor olvasd el, mit írtam elsőnek. És mire mondtad, hogy nincs igazam...
Egy szóval sem említettem, hogy lett volna jelentősége a jelenet minimális módosításának. Bár lehet, hogy a "cselekmény" kifejezésen akadtál fennt.

Ha meg nem olvasod a mangát, akkor megkérlek, hogy végképp ne állítsd azt, hogy nincs igazam.
Ígyis már nem enyhén túlrágtuk ezt a falatot.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8496 Dátum: 12 ápr 21, 16:25:00 »

Visszatér a háborúhoz. Nem akarok spoilerezni, de a rész címe mindent elárul annak, aki olvassa a mangát  Nyelvesít

hát én olvasom a mangát de abszolút nem mond semmit sem a cím xD... annyira elhúzott a manga az animétől, a régi fejezetekre már nem is emlékszem xD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
malakian666
Vendég
« Válasz #8497 Dátum: 12 ápr 26, 16:34:05 »

Egyikőtöknek sincs igaza  Nevet Az eredeti részben beszélgetnek a farönkön is (azt hiszem kétszer is, de a 2. az rövidebb) és a sziklafalon is.

Már nem azért, de igazam van. kacsint

A jövő héten várandó epizód előzetesében a sziklafalon állva ezt a beszélgetést ejtik meg:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/229/13
Az eredeti 133. részben pedig a rönkökön állva teszik.

Továbbolvasva olyanok vannak itt, hogy lesz két sz-szel, vagy szabályozni j-vel. De jó, hogy a mostani mangákban már nincsenek ilyen hibák  smirksweat Ez a betűtípus is gáz, a mostani munkák sokkal profibbak.

Érdemes megnézni ezeket a részeket, vagy unalmasak, esetleg vannak bennük hülyeségek?
Fillerek általában vagy semmit nem adnak, és 500x lejátsszák, Naruto hogy ment el Sasuke mellett naplementekor, vagy ha pörgős sztorit akarnak, hülyeségeket találnak ki (kristályelem, két Kyuubi), itt inkább az első verzió csapdájába eshettek bele.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 26, 16:40:10 írta malakian666 » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8498 Dátum: 12 ápr 26, 17:26:51 »

Végre vége a specialnak!
Személy szerint, nekem ez volt a kedvencem a 4 részből. Talán azért, mert ezek a részek voltak a favouritjeim a "sima" Narutoban.

A rendező jól végezte a dolgát, tetszett, hogy a hátramaradt embereket nem Naruto és Sasuke találkozása előtt mutatta, mint anno a simában, hanem Naruto emlékezett vissza rájuk. Jók voltak a bónusz jelenetek is, gondolok itt arra, amikor a gyógyító ninják megtalálták az 5fős bandát.

A grafika... hát igen. Maga a rajzolásba bőven bele lehet kötni, mert sok helyen csúnya volt a kép, de a dinamikus animáció kárpótolt érte minket. Mióta a Naruto átváltott 16:9es képfelbontásra, a rajzok sokszor csúnyácskák viszont sokkal több képkockából állnak, ergo pörgősebbek a harcok ( ez nem igaz minden részre). A 4:3-ban, vagyis a sima Narutoban meg inkább a rajzolás volt jobb, de a harcok szánalmasak voltak. Igen asszem akkor még a koreaiak rajzolták azért volt olyan, próbáltak visszaadni a manga képeket és sikerült is nekik, de a mozgások...
Véleményem szerint a mostani állás jobb, ha fasza képeket akar nézni az ember vizslassa át a mangát, de egy videó-ban csak a mozgás a dominánsabb. Viszont volt már sok rész amiben mind2 megvolt, szóval meg lehet találni a tökéletes  egyensúlyt.

Na jól elkalandoztam, a lényeg hogy tetszett a rész, és jövőhéttől végre kezdődik a háború! Mosolyog
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #8499 Dátum: 12 ápr 26, 17:57:32 »

Jó gagyi volt ez filler/special, mit tudom én mi. Semmivel nem volt több, mint anno, sőt. A múlthéten cselekményben már elrébb jártak, ebben a részben kb a 10. perctől kezdődött a folytatás, mert flashback volt dögivel. Máshogyan képzeltem el ezt a 4 részt. Szerintem erősen felejtős kategória. Ennél csak a hülye hajóút volt rosszabb.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #8500 Dátum: 12 ápr 26, 18:15:32 »

Szerintem meg nem volt rossz ez sem. Nekem tetszett az előző is. Ez elég pörgős volt, a harcokat is szépen megrajzolták. Igazából nem győzöm magam ismételni, hogy a filler velejáró és valamivel színesíteni is kell, aki nagyon haladni szeretne, olvassa a mangát (is). Nevet De jövő héttől elvileg a sztori alapján megy tovább, szóval nem kell több ilyen részt lenyelni. Még ha szerintem nem is voltak rosszak. Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8501 Dátum: 12 ápr 26, 20:15:11 »

Semmi problémám nem volt alapvetően a négy résszel. Az természetes, hogy szívesebben nézi az ember, hogy halad előre a történet, de ezt sem lehet folyamatosan csinálni. Szükséges néha egy kicsi lassító, így ezt is el kell fogadni.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8502 Dátum: 12 ápr 27, 07:29:44 »

rini jól írja, kellett egy kis lassítás. Na meg lássuk be, jobb volt most 1 hónap "kihagyás" mintsem majd a háború kellős közepén benyomnak valami filler-szezont... Nevet Meg lehetne oldani megint visszaemlékezős-küldetéses részekkel (hogy ne kavarjanak bele a szálba semmivel, hiszen a karaktereket nem mozdíthatnák el az adott helyszínről), de sok értelme nem lenne...

Amúgy jó rész volt, jó volt látni az egész Naru-Sasu "kapcsolatot" noha a 4. rész végén Sasuke pólójának hátán a lyuk szeretett méretet változtatni... De annyi baj legyen, attól még jó volt. Nevet
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8503 Dátum: 12 ápr 27, 10:06:13 »

Én már annak is örültem, hogy nem felejtették el a lyukat  Nevet

Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8504 Dátum: 12 ápr 27, 21:54:12 »

Szerintem biztos utóléri a mangát még a háború vége előtt.

Szerintem nem. A Naruto-ból sincs már több mint 100 fejezet hátra, ebben teljesen biztos vagyok. Ha jól ütemeznek az animések, már nemhiszem, hogy lesz több filler. Lássuk be nincs értelme húzni halasztani a mangát örökké és a háborúban legyőzésre kerül majd az összes rosszfiú, ebben szinte biztos vagyok. Utána esetleg 1 arc még lesz, ha tényleg nagyon behozzák a mangát, szóval max még 1 rövidebb filler évad lesz. De ez csak az én véleméynem.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 565 566 [567] 568 569 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!