24 máj 15, 15:22:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554388 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8475 Dátum: 12 ápr 16, 13:01:55 »

Moderátor:
A fillereket a Naruto Anime, mozik, OVÁ-k, speciálok > Fillerek témában kérteik kitárgyalni. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sanyi-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #8476 Dátum: 12 ápr 18, 10:26:23 »

Sziasztok  nekem lenne egy olyan kérésem hogy valaki össze tudná írni aki jobban vágja hogy a shippuunden-ben hogy vannak a részek a fillerek nélkül,a 200. epizódig kellene. Előre is köszönöm ha valaki meg tudja csinálni:)
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8477 Dátum: 12 ápr 18, 10:38:44 »

Sanyi-kun:

057-071
090-112
144-151
170-171
176-196
223-242
257-260
Ezek a filler epizódok -tól, -ig.
Az első találat, amit kidob a gugli. (: De szerintem az oldal filler-es topicjában is megtalálod, csak keresni kell.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #8478 Dátum: 12 ápr 18, 13:23:40 »

Sziasztok  nekem lenne egy olyan kérésem hogy valaki össze tudná írni aki jobban vágja hogy a shippuunden-ben hogy vannak a részek a fillerek nélkül,a 200. epizódig kellene. Előre is köszönöm ha valaki meg tudja csinálni:)
http://www.naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=1004
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8479 Dátum: 12 ápr 19, 13:48:12 »

Valamivel követhetőbb és összeszedettebb volt. Az a jó ezekben a részekben, hogy később mikor újra megnézi az ember gond nélkül átugorhatja őket. Semmi sincs bennük a háborúról, de még fillerként se..

Viszont pozitívum, hogy láttunk Sasuke szemszögéből is pár jelenetet. Amikor Sakura átöleli, az nagyon jól sikerült.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8480 Dátum: 12 ápr 19, 15:49:53 »

Tetszett ez az összefoglaló rész. Grafikailag elég szépen nézett ki és a színeket is jól variálták. Az OP és ED részéről már korábban irtam, úgy most nem foglalkozok vele. Úgy látszik ezt a kis összefoglaló valahol a Naruto és Sasuke Végzet völgye résznél fog befejeződni. Elégedett voltam vele.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8481 Dátum: 12 ápr 19, 18:00:40 »

Eddig ez volt a kedvencem a 3 speciálból.
Ebben voltak a legjobb jelenetek és a grafika is a helyén volt.
Az uccsó részben meg csak végzet völgye lesz ? Azt hittem lesz a Shippuból is bevágva jelenet ( Orochimaru rejtekhelyénél vagy Danzou halála után a traccsparti), de úgy látszik, csak a simából lesznek jelenetek.
Szóval már csak 2 hét és folytatódik rendesen. Nekem semmi bajom ezekkel a részekkel, "csak" 1 hónap, és értelmes történetet látunk, nem Kage bunshint használó struccot ikszdé
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #8482 Dátum: 12 ápr 19, 21:49:44 »

Nekem akkor jött volna át jobban ez a kis kitérés, ha sokkal jobban Sasukéra lenne szabva. Részenként 20-20mp az új képkockák összhossza. Ez nagyon karcsú nekem.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8483 Dátum: 12 ápr 19, 22:32:32 »

Igen, ahogy az egyik volt tanárom mondaná: kíci, szóvány, kevész. Mosolyog
Nem tudom, de ez a hadarás már a Death Note egyik filmváltozatában se nagyon jött be. Sajnos lerí a részekről, hogy az alkotók erőlködnek, és nagy akarásnak bizony sz*rás lett a vége. Én, amit egyedüli pozitívumként tudnék mondani, az a HD felbontás, plusz az .mkv kiterjesztés. (: (Milliószor jobb, mint a többi fájltípus.)
Hm, már csak egy rész, és minden visszaáll a régi kerékvágásba. Egy darabig. ((:
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8484 Dátum: 12 ápr 20, 09:25:54 »

Úgy tűnik,hogy a kövi rész kissé át lessz alakitva a manga szerint,vagyis most az előzetesben a falon vagy min áltak,de annó két farönkön áltak amikor beszélgettek...
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8485 Dátum: 12 ápr 20, 13:39:35 »

Már most is volt átalakítás; amikor Itachi azt a bizonyos 1000szer hallott "miért vagy gyenge?" mondatot Sasuke fülébe súgta. Ugyanis a simában ezt Jiraya békagyomor idézése előtt csinálta, most meg utána...
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8486 Dátum: 12 ápr 20, 16:42:08 »

Ja, az Itachis rész át let kicsit alakítva, méghozzá pozítívan. Jiraya éppen belemelegedett volna a 'senki nem szökött még meg innen dumába', mikor már nyoma sem volt a két akatsukisnak xDD A rész többi részét meg sem néztem, ez a jelenet viszont jóra sikerült így.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8487 Dátum: 12 ápr 20, 16:57:12 »

Úgy tűnik,hogy a kövi rész kissé át lessz alakitva a manga szerint,vagyis most az előzetesben a falon vagy min áltak,de annó két farönkön áltak amikor beszélgettek...

Épp fordítva. Anno a 133. részben tértek el a mangától. Ott újították be ezt a rönkösdit.
Vagyis a jövő heti epizód lesz a manga szerinti cselekmény. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8488 Dátum: 12 ápr 20, 20:46:13 »

Egyikőtöknek sincs igaza  Nevet Az eredeti részben beszélgetnek a farönkön is (azt hiszem kétszer is, de a 2. az rövidebb) és a sziklafalon is.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8489 Dátum: 12 ápr 20, 21:22:08 »

Amúgy igen, ez annyira 1 fontos információ, hogy hol beszélgetnek ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!