24 máj 15, 06:04:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554157 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8415 Dátum: 12 ápr 05, 16:15:02 »

Az opening :

Annyira vártam már, de nem kicsit okozott nagy csalódást...
Az előzővel 1 szinten van, itt a képi világ lett jobb valamennyivel, viszont a zene az előzőben 100szor jobb. Ez valami ritka f#s zene. Milyen jó lesz fél évig ezt nézni/hallgatni  Kiüt Irtó szánalom, hogy az utóbbi időben nem bírnak 1 normális openinget összehozni...

A rész:

Jobb lett, mint vártam  Figyelmeztetés Tetszett a grafika is, az meg főleg, hogy a Kakashi vs Narutóék harcot jó pörgősre vágták össze. Szépen kiválogatták a legjobb jeleneket, a rész vége meg pláne nagyon tetszett. Hangulatos zene és epic fight Mosolyog Megjegyzem enyhén meglepődtem, amikor Kakashit darabokra vágták.. Hát igen, lehet nem a jetixes verzióban kellett volna néznem az első 25 részt ikszdé

Az ending::

Tényleg, az utóbbi 3 ending ( ezt is beleszámítva ) nekem jobban tetszett, mint maga az op. Olyan hangulatosra sikerednek. Ez is milyen zsír lett már, normális zene, Sasuke vs Naruto fight. Az endingel maximálisan meg vagyok elégedve, nem úgy mint az op-val ...
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8416 Dátum: 12 ápr 05, 16:17:24 »

Az Op-al nekem is az a bajom, hogy a zenei világa nagyon távol esik. Tőlem is, Naruto-tól is, háborútól is.. bár a képi része nekem tetszett, az mégiscsak jobb lett, mint az előző. A linkelt kép: Madara és Kabuto, 1 gond van vele: túl keveset mutatták, csak felvillant. Az ending szerintem nagyon találó lett, a kép és a hang passzol. Jó volt a harc is, és ahogy Sakurát/Hinatát mutatták.

Tetszett a rész is, olyan jelenetek voltak, amik eddig kimaradtak. Szerintem az öreg rosszul kezelte Naruto-t, mesélhetett volna a szüleiről, elvégre ő is nagyon jól ismerte őket. Mondhatott volna olyanokat, amikből nem tud semmire sem következtetni.

De az még mindig nem világos, hogy Naruto hogy maradhat alul taijutsu-ban bárkivel szemben. Amennyi klónt használt életében, simán többet edzett mint Lee. Talán gyorsaságban alatta kell lennie, de még kicsinek is legalább Sasuke szintjét hoznia kellett volna. Vagy legalább a 3 év edzés után Sai szintjét. Nekem az tetszett, amikor Pein rövid ideig harcolt face-to-face bölcs forma nélkül. Nem tudott rajta felülkerekedni, viszont egál volt, hárított és védekezett. Pedig mindenki mást bedaráltak.

Kíváncsi vagyok milyen lesz a többi 3 rész sűrített történelemóra.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8417 Dátum: 12 ápr 05, 17:05:35 »

Nah srácok EZT FIGYELJÉTEK!!!
Indítsátok el a részt és halkítsátok némára és tekerjetek az opening elöttig. Kicsinyítsétek le ablakba, és nyissátok meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=d_R_f-CSlWk

Stoppoljátok le amit linkeltem és amikor épp kezdődik az opening indítsátok el a youtube videót, aztán nagyítsátok ki a Naruto részt és élvezzétek az openinget awesome zenével!!! Nevet

Ha megtom csinálni a videószerkesztő progim, össze is vágom a 2-t poénból.

Megj: Nagyon passzol az opening képeire a zene.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8418 Dátum: 12 ápr 05, 17:36:08 »

Sosem nézek op-t, endinget meg pláne, de most kíváncsi voltam. Az op zenéje annyira rossz, hogy kínszevedés volt végighallgatni. És csak engem emlékeztetett 1-1 helyen nagyn erősen a Hetalia endingjére? A képek amúgy nem rosszak, egy op-től úgy sem várok el semmit. Eddig csak a Blue Bird volt, ami tényleg jó volt szerintem, meg még az első shippu is, és kész.

A rész egy lóf..lótüdő volt. Nem volt rossz, csak nem volt benne semmi.

Endinget végignéztem, életemben először, és jó volt, jó képek, jó zene.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #8419 Dátum: 12 ápr 05, 19:00:12 »

Na akkor én is írok valamit róla Mosolyog Az opening nekem sem tetszett annyira, mint az előző. Szerintem az volt az egyik legjobb idáig! A rész viszont kifejezetten tetszett. Filler ide vagy oda, én élveztem Nevet
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #8420 Dátum: 12 ápr 05, 19:17:20 »

Nekem az op+end tetszett, az előző számomra szörnyű volt, azután ez felfrissülés. A rész.. vérszegény. Körülbelül a 3/4-ét már láttuk és semmi újdonságot nem mutatott, a maradék 1/4 viszont egész jó volt, több olyat kéne. Ha már múltbeli fillereket akarnak berakni, akkor ne akarjunk 4 rész alatt végigszáguldani újra az egész alap Naruto sorozaton (mint ahogy úgy tűnik tervezik..), hanem mutassanak új dolgokat.
Naplózva

iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #8421 Dátum: 12 ápr 05, 19:47:21 »

Én inkább beraktam a régebbi részeket...
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #8422 Dátum: 12 ápr 05, 20:21:52 »

Visszasírom az előző openinget.  Ez szerintem szörnyű.  Maga a tartalma tetszik, de a zene nem.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8423 Dátum: 12 ápr 05, 20:24:02 »

Az előző openinget most halgattam meg, annak elég jó zenéje volt, és lehetett volna rá simán csinálni egy nagyon jó videót is. Voltak  is jó részei, csak az a táncikálás xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8424 Dátum: 12 ápr 05, 20:34:13 »

Az előzőben nekem pl a tánc tetszett, az ötletes volt. Mint egy disco-ban: nintaj-disco stílus! De minden egyéb mozgás elnagyolt, szörnyen néztek ki. Ahogy Naruto rohan.. mintha egy könyv lapjainak szélére rajzolt kis ábrácskákat néznék gyorsan egymás után. Ahhoz képest az új sokkal jobb, itt nincsenek bugyuta ábrázolások.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 05, 20:36:32 írta Binda » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #8425 Dátum: 12 ápr 06, 13:59:35 »

Az ábrázolások, és a tartalma jobb ennek szerintem is, bár nem hiányolom belőle, ahogyan naru fut itt is. A zenéből kb az esik le, hogy elindul a zene, és az énekes, vagy nagyon be van rugva, vagy csak tépve. Mert maga a dallam énekhang nélkül kellemes szerintem.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8426 Dátum: 12 ápr 06, 14:08:36 »

xDDDD A videót belinkelted, vagyis az üzit elküldted 15óra 6 perckor. Én most 1percel később megnéztem, de a videó már le van tiltva xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8427 Dátum: 12 ápr 06, 14:08:53 »

Tetszene, ha nem tiltotta volna le máris a youtube. De a tegnapi fapados verzióval már csekkoltam, és király volt. Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8428 Dátum: 12 ápr 06, 14:22:01 »

Azt hittem lepetézek... az előző openinget túl lehet szárnyalni gagyiságban? Úúú... a zene jesszus... a képi hatásért azért adok 1, azaz EGY pontot, mert vagány, ahogy Tobi és Kabutomaru ott virít a Zetsu sereggel...
A rész jó volt, igaz visszaemlékezés miegysmás, de úgyis kell nekik az időhúzás, mert itt már nem lesz hova fillert bedobni, ha beéri a mangát... háború kellős közepén beraknának valami homokszem-számolgatós filler részt... ikszdé
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8429 Dátum: 12 ápr 06, 15:03:12 »

Visszasírom az előző openinget.  Ez szerintem szörnyű.  Maga a tartalma tetszik, de a zene nem.

Szóval aki ezt gondolja, és nem tudta, nem akarta vagy nem is próbálta megnézni a "fapados" verzót annak itt van két link, az én verziómhoz Nevet

Megnézem: http://indavideo.hu/video/Shippu_OP_11_-_Feljavitva
Letöltöm: http://www.mediafire.com/?bgbu4blxyhqiusl

Indát nem vágom mennyire szeretnek törölni, szal ki tudja meddig lesz fönnt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!