24 máj 16, 01:19:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 558 559 [560] 561 562 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554841 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8385 Dátum: 12 márc 29, 18:49:51 »

Killer-bee rappje tényleg jobb volt, mint az átlag. Főleg az egyéni háttérzenéjével, ami nem illik a Naruto világához, de Gyilkos méhhez viszont nagyon is Nevet Imádom ezt a zenét.

Valóban szépen felkonferálták mind2 oldal erejét. Már mangában is tetszett, de itt még jobban átjött Kabuto edo tensei-es jelenete Nevet És a zene alatta...

A mostani háttérzenék annyira jók, szinte mindegyik tetszik. A régi shippuudenesekből össz-vissz 3-4 tetszett csak, itt meg már alapból mind nagyon bejön.
A 253. rész elején amikor Konan bemutatja a papír bomba tengert, ott is miraj zene megy már Mosolyog
Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #8386 Dátum: 12 márc 29, 19:05:40 »

Na végre, ez egy remek összeszedett rész volt, ráadásul még kihozták egy fejezetből. Ez a négy filler rész most nagyon nem hiányzott. Az új openinget már nagyon várom, remélem ezt most nem fogják elrontani, mint a mostanit.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #8387 Dátum: 12 márc 29, 19:30:22 »

Hát nekem a mostani részben csak az tetszett, amikor  a sok koporsó előjött a földből  Ördögi az sztem jól meg volt csinálva.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8388 Dátum: 12 márc 29, 19:38:51 »

nekem tetszett, igazá háborós feelingje van, főleg mikor bemutatják a kapitányokat.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #8389 Dátum: 12 márc 29, 20:13:56 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:58:58 írta dert » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8390 Dátum: 12 márc 29, 20:17:29 »

Csak úgy az objektivitás kedvéért, hogy megismerjem a te nézőpontodat is az epizódról...
Kifejted a kedvemért, miért volt pocsék? Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #8391 Dátum: 12 márc 29, 20:47:21 »

A következő hónap a Naruto Skip uuden. Kizárt dolog, hogy nézzem ezeket a részeket.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8392 Dátum: 12 márc 29, 20:50:53 »

Én azért adok egy esélyt. Bár már kívülről is el tudnám mondani miként alakult Naru és Sasu kapcsolata, de azért nem gond, ha így, 4 részen keresztül csak róluk lesz szó. Bár a háborúnak én is jobban örülnék, de ez is jobb, mintha 4 hét szünet lenne.
Naplózva

dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #8393 Dátum: 12 márc 29, 20:54:04 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:58:41 írta dert » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8394 Dátum: 12 márc 29, 21:04:57 »

Több, mint 250 epizód után azért ennyire ne legyenek már nagyok az elvárásaink. Mosolyog
Ennyi munka után lehetetlen megtalálni az aranyközéputat az epizódok közti egyensúlyhoz.
Lehet, hogy volt ennél jobb epizód, sőőőt. Biztos, hogy volt.
De ha már egyszer alkottak olyat, ami teljes mértékben elnyerte a tetszésedet, onnantól annál jobbat nehezen, talán egyáltalán nem fognak tudni összehozni.
Az egyetlen probléma még mindig az, hogy el vagyunk kényeztetve. Figyelmeztetés Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #8395 Dátum: 12 márc 29, 21:16:32 »

Köszi, srácok, hogy jeleztétek a hibákat, kész a javítás, de szerintem csak holnap lesz elérhető Mosolyog Szerintem amúgy ez egy kifejezetten jó rész volt, nekem tetszett. A filler miatt én is szomorú vagyok, biztos voltam benne, hogy megint Sasuke lesz, de nekem ez már olyan lerágott... Remélem gyorsan eltelik és visszatérünk a háborúhoz! Sőt. Remélem, hogy a filler is jó lesz kivételesen és úgy térünk majd vissza! Nevet
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8396 Dátum: 12 márc 29, 21:51:10 »

Az előzetest megnézve van benne olyan rész, amire én egyáltalán nem emlékszem. Pedig a flashback áradatból, amit eddig kaptunk mindenki kívülről tudja az egészet. Szóval lehet, hogy lesznek benne "kimaradt" jelenetek.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8397 Dátum: 12 márc 29, 22:02:02 »

Az a jelenet benne volt mangában, csak nem ezen a ponton. Kicsit előre hozták.(:
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8398 Dátum: 12 márc 29, 22:59:22 »

Dani szerintem Gai benne lesz a következő fillermentes részben. Egyszerűen nem illett bele a komolykodásba, de a következő rész elejére az opening elé pont eltudnám képzelni.
Naplózva


 
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8399 Dátum: 12 márc 30, 12:13:23 »

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy melyik volt az az anime rész, ahol Konan és Tobi harcol?
Előre is köszi... Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 558 559 [560] 561 562 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!