24 máj 15, 13:54:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 554 555 [556] 557 558 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554359 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #8325 Dátum: 12 márc 17, 20:37:44 »

Tényleg furcsa volt az a jelenet... Nekem sem tetszett. Biztos sokkal gyorsabb volt így megcsinálni, mint kézzel százezer zöld fejet rajzolni, de valahogy nem illik a képbe :S
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8326 Dátum: 12 márc 18, 13:18:09 »

... szellemi toprony ...

Ez jó volt! Nevet "Szellemi toprongy". ikszdé Legalább van egy jó kifejezésünk ezekre az... érdekes fejezetekre, amiket néha kapunk. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8327 Dátum: 12 márc 18, 21:59:32 »

"Four Week Long Special Project For the Broadcast's Tenth Anniversary: 'Meeting' a 257 rész cime...elég "rövid"  cim... Nevet
Naplózva

Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #8328 Dátum: 12 márc 18, 22:03:35 »

Én a címéből ítélve vagy valami eseményre tippelnék, mint például Naruto az olimpián volt anno, vagy valami sasukés dologra. Én mondjuk annak örülnék legjobban, ha 4 héten keresztül a részek végén látható Rock Lees mesékből vágnának össze 20 perces részeket! Nevet
Naplózva
Landmine
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #8329 Dátum: 12 márc 19, 14:33:09 »

Lesz majd ilyen Rock Lees anime március végétől a Bleach helyett nem?
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8330 Dátum: 12 márc 22, 13:39:09 »

Ez valahogy olyan közepes epizódra sikeredett.
Voltak benne szépen kivitelezett és gagyi jelenetek is. Utóbbi például minden jelenet, amiben a teknőst teljes méretben mutatták.
Ami hatalmas pont, hogy legalább itt nem dobták az arcunkba a tatuf*szt. bow Köszönöm.

Yamato-chant itt is sajnáltam. Reménykedtem benne, hogy kap egy kis pluszt, vagy minimum flashbacket. Talán a kövi részben...
Mellesleg hirtelen le se esett, hogy animében még csak most láthatjuk először Tobi beültetett Rinneganját. Valahogy olyan monoton volt a szemekre fókuszálás.

Nah de a kövi rééész, wuhuuu!
Ajánlom, hogy ne szúrják el! Mangában majd' befoschtam, amikor átéltem a dolgot.*-*
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #8331 Dátum: 12 márc 22, 14:27:28 »

Nem is emlékeztem, hogy a Narutoban szerepelt az Avatar pingvin vagy kacsa, vagy milyen formában Nevet
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8332 Dátum: 12 márc 22, 14:30:11 »

Nagyon lapos volt.. hogy Narutot még mindig ilyen agyalágyultnak ábrázolják még csak-csak elviselhető.. De hogy még a többi "nagy" shinobi is ekkore gyökér legyen az már végképp a legalja. Azt hittem a Kisame elleni harcnál nem tudják lejjebb adni de sikerült. Látták Kabutot Madara-val, Yamato is tudott róla, hogy Orochimaru sejtjeivel játszik.. és mivel Madara gyenge szövetségeseket nem tart valószínű, hogy ő is nagyon erős. Erre azt hiszik, hogy egy kis beton majd megállítja és hagyja, hogy kifaggassák! Szánalom.hu Top elit ninják és legszarabb trükkbe besétálnak.. ezen még Naruto is átlátott volna. A beton alatt kézjeleket is formálhat, alakváltás is Orochimaru specialitása volt de nem, ezek mind nem számítanak.. Még Kisame-t sem tudták kihallgatni, pedig őt agyonverték. Mint gondoltak, egy 100%-on lévő top ellenség majd hagyja magát?

Az ilyenektől a falra mászom, az egész Naruto-t komolytalanná teszi. Pont azt szerettem benne, hogy az erőviszonyok jól elkülönülnek, hogy mindig éberek, mindenre felkészültek, a legváratlanabb támadásra is számítanak, leginkább az ANBU tagok.. de nem, ők a leggyökerebbek. Az ANBU tagok jobban hullanak mint a geninek.

Jó, megértem hogy el kell fognia, mert így megy a történet.. de akkor legyen egy 2 részes komoly csata, vagy tényleg állítsanak igazi csapdát, többszörösen összetett taktikával. Én Yamato helyében szétlyuggattam volna Kabuto testét, úgysem hal meg azonnal.

Mindegy, nem idegesítem magam. Remélem a következő rész jobb lesz.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #8333 Dátum: 12 márc 22, 18:36:20 »

Hát vegyes érzelmeim voltak a résszel kapcsolatban. A Manda II igazán tetszett, de Kabutonak az az "ebihal" formája egyáltalán nem hasonlít egy kígyóra....(de tudom, amit tudok, így nem bosszankodok Nevet)
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8334 Dátum: 12 márc 22, 18:39:10 »

Hát megnéztem nem rosz rész, de onokki női unkokája(aszem) nem láva elemmel van? másik meg manda 2.0 mangában máshogy nézett ki, nem vagyok tőlle elájulva.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8335 Dátum: 12 márc 22, 18:46:38 »

Ez tényleg egy közepes részre sikeredett.

Deidara, mint mindig ,most is hozta a színvonalát Nevet, és annak eltűnése is nagyon faszás lett  Pontosan
Kabutonak, Orochimaru-hoz hasonlóan, gusztustalan a kígyó formája  Lehánylak Jól elkapta szegény Yamatot Szomorú

Tobi Rinenganját meg tényleg borzasztóan mutatták be... Kezdem unni, hogy szinte minden ilyen epikus jelenetet így elbaszarintanak. Hát komolyan, kapásból mondok egy jobb felkonferálást: Kabuto beszélt volna a háttal álló, vagy legalábbis néző Tobinak, aki a hír hallatára, megfordult volna és jó közeli szuperplánból láthattuk volna csak a Rinengan szemét, majd egy hirtelen távolabbról néző premier plánból lett volna időnk felfogni, hogy mi is történt ( ehhez egy kis média tudás szükséges, de sztem anélkül is érthető Nevet)

Szóval tényleg közepes rész lett. Naruto hiszékenységén meg nem kell meglepődni, meg egyből lehülyézni, mivel ő csak megbízik Konohai bajtársaiban, és szegényke nem gondolná miket titkolnak el előle  Szomorú
És a rész végei Rock lee történet, meg  Wátdöfákk Hát igen, ez tényleg totál bugyuta volt  ikszdé
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8336 Dátum: 12 márc 22, 18:53:23 »

Nem volt rossz ez....  Valóban  közepes. De manga is az volt akkor....
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #8337 Dátum: 12 márc 22, 19:27:01 »

az csak nekem tűnt fel, hogy enyhén szólva is elba**ták azt a jelenetet amikor felborul a sziget? az egész teteje mindenestül víz alá kerül, yamato fákat emel, és a következő jelenetben már megint a földön állnak és ugyanolyan fák voltak mint a felborulás előtt
a csata is nagyon gyenge volt a mangához képest
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8338 Dátum: 12 márc 22, 19:37:39 »

Őőő.
Narutoék egy ÉPÜLET belsejében vannak. Annak a plafonjára esnek rá, amikor felfordul a teknős. És szintén a plafonra növeszt növényzetet (nem csak fákat) Yamato. Mosolyog Nem volt ezzel semmi probléma.
A csata sajnos tényleg elég lapos volt. Maga a dinamika hiányzott.^^"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8339 Dátum: 12 márc 22, 19:55:16 »

Szerintem végeredményben jó rész volt.

Deidara szokás szerint nagyon adta, már el is felejtettem, hogy egyik kedvencem, olyan régen láttam. Ami fura vele kapcsolatba, az az Edo tensei. Egyrészt én az Edosok sötét szemét szürkének mindig is képzeletem, így feketén elég hülyén néz ki, mintha egy fekete bogárszembe lenne a kék 'karika'. A másik ami kicsit zavart, hogy oké, hogy nincsenek rajata repedések, de azért ne verítékezzen már, ha halott. Ennek ellenére az ő szereplése tette jóvá számomra a részt.

Ami még fura volt, az 1-1 reakció: Deidara jobban 'megijedt' a porelemtől, míg a mangában félig meddig röhögött, hogy rögtön ellene használja ezt Oonoki ( meg egy halot amúgy sem lehet túl ijedős). Míg Yamato nem akadt ki Kabuton annyira, mint kellett volna. Ezt "kicsit" megcserélték.

A Kabuto elleni harc vicc, volt, hogy gondolták, hogy a mésznek bedől? Az meg kész vicc volt, hogy meg sem próbált elhajolni, amikor a csaj leköpködte xD Ja, és chakrakontrollal bele sem szabadott volna ragadnia... vagy a Jézus no jutsu csak a vízen működik? Nevet

Egyébként hogy lehet úgy egy ember fejében turkálni, hogy az eszméleténél van? Kisame is úgy oldotta meg azt a szituációt, hogy magához tért, meg Ibikiék is csak ájult embereken próbálgatták ezt, meg bedugták őket valami gőzgépbe. Ezt mégis hogy gondolta Aoba?

A 'bal szemem rinnegan' jelenet zseniálisan semmitmondó lett. A Csabi féle verzió már sokkal jobb lett volna xDD

ui: Viszon ha a következő részt el merik b*szni... o.O Nem mintha annyira ellehetne Nevet


« Utoljára szerkesztve: 12 márc 22, 20:08:30 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 554 555 [556] 557 558 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!