24 máj 15, 11:48:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554296 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #8295 Dátum: 12 márc 13, 19:47:55 »

Nekem tetszett a Konan vs Tobi harc, jól meg volt csinálva az animében (volt benne egy kis plusz is Nevet ).
Nekem bejött a végén az a shurikenes / hadonászós rész. Kicsit növelték a harc időtartamát, ezzel sztem nincs gond.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8296 Dátum: 12 márc 15, 13:47:22 »

Hát ez a strucc aztán nagyon hiányzott. Már megint One Piecet akarnak csinálni a Narutóból...
Az epizód vége tetszett. Szépen meg volt animálva Oonoki és Kabutoék konfrontálódása. Ennek tekintetében nagyon örültem, hogy pont a lényegnél lett vége...
Az újonnan 3D-s technikával megvalósított Zetsu klónok ismét kicsit furának hatottak. De újra csak azt tudom ismételni, én sem sz*rakodnék 2D-s rajzolgatással.

Ui.:
Elkezdődött a "Narutóból istenverte, irritáló lámát kreáljunk" intervallum.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8297 Dátum: 12 márc 15, 14:02:14 »

Eleje nem volt jó föleg nem hogy még filleres is lett. De a második fele az már jó volt Ördögi
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8298 Dátum: 12 márc 15, 14:28:50 »

A filler rész az állattokkal valóban eléggé fárasztó volt, viszont az epizód legeslegelején lévő jelenet tetszett, mikor Bee és Naruto bökdösik a halálán lévő Gai-t,  jót lehetett mosolyogni rajta xD.

Mellesleg kijöttek a következő részek címei:
256 "Amass! Shinobi Allied Forces!"   March 29, 2012 TBA
257 "Four Week Long Special Project For the Broadcast's Tenth Anniversary: Meeting"    April 5, 2012 TBA

Úgy látszik az anime 10. évfordulója alkalmából 4 hétig az eredetitől megint eltérő történetet kapunk, legalábbis a 257-ik rész erre enged következtetni.  

« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 17:56:03 írta mateee-kun » Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #8299 Dátum: 12 márc 15, 17:37:06 »

Eléggé untam ezt a részt, bár "Deidara visszatérése" kellemes meglepetés volt. Örülök neki, nem szívesen írnám le ennyivel még az Akatsukit Mosolyog Az állatos filler kétségbeejtően unalmasra sikeredett, már-már égés volt nézni :/
A Madara-féle rejtélyek kezdenek kicsit túlcsordulni a felfogóképességemen. Már annyi homályos utalás, érthetetlen képsor és elejtett félmond került elő, hogy már kezdek belegabalyodni a saját elméleteimbe is. Már ott tartok, hogy meg sem próbálom kibogozni a mögöttes tartalmat, mert csak 10 új kérdést vet fel Nevet Kicsit sajnálom, lassan kiderülhetne pár dolog.

Viszont a jövő heti Deidara-visszatérést várom. Valamennyire azért bírtam őt Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8300 Dátum: 12 márc 15, 18:23:03 »

Ahol a Strucc beszél az volt filler többi nem.. Újból megnézve nem is volt rossz az első rész sem Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8301 Dátum: 12 márc 15, 18:27:07 »

mateee-kun: köszi az infót, ha tényleg így lesz, tudom mostmár kit kell majd szidni. ikszdé
Az állatos részt csak a strucc miatt néztem végig, a 2. fele meg jó lett volna, ha nem itt szakad meg.. na majd máskor... ^.^
Az opening meg mostmár kétségbeejtő, hogy még megvan, mikor cserélik már le? A legrosszabb op eddig...
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8302 Dátum: 12 márc 15, 18:31:04 »

Rész első fele:
A Gai-os rész vicces volt, legalább tényleg látjuk a 8 kapu hátulütőjet is. Az állatos részre meg inkább nem mondok semmit..

Második fele:
Kabuto és Tobi is adta. Zetsu meg elég lazán kezelte, hogy Kabuto 'szeretne párat belőle'.... Na meg Yamatóból is. Hashirama felbukkanásáról meg is feledkeztem. Arra is kíváncsi vagyok, hogy Tobiék honnan szereztek egy ilyen jó kis termet a Gedo Mazonak, meg a Zetsuknak? xDD

Deidarának meg nagyon örültem, már ki is ment a fejemből, mekkora pszichopata. Érdekes harcnak ígérkezik.

A felirat meg nagyon jó volt. már fel sem tűnik, hogy más a fordító Nevet

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #8303 Dátum: 12 márc 15, 19:19:49 »

Amúgy az feltűnt valakinek, hogy mikor Narutonak olvassák a tekercset akkor a Negyedik nagy shinobi háborút is említik, a vége felé meg mikor Yamatoék felülről nézik Naruto szerencsétlenkedését, arról beszélnek, hogy nem szabad tudomást szereznie a háborúról. Most akkor ez hogy is van?

A többi részről: A struccos résznél nagyon fogtam a fejemet. Nehogy már így akarjanak spórolni a manga oldalakkal...
Akkor a Tobi maszkján lévő lyukak is eléggé idegesítenek, mangában nem voltak ennyire kicsik. És számomra még egy negatívum: az utóbbi időben kicsit sok a CGI.
Viszont Deidara felbukkanásától azért jobbra fordultak a dolgok kacsint.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8304 Dátum: 12 márc 15, 19:29:09 »

254.rész:

Gai teknőse és a sziget teknős párbeszédét nagyon bírtam: "De én még mindig egy nagyon, nagyon kicsi teknős vagyok" ikszdé
A töltelék jelenet tényleg elég fárasztó lett, érdekes volt látni a "Víziló főnök" groteszk és bugyuta megjelenése után Tobiékat, nagyon nem illik össze a 2  Neeem
Narutót hogy beetették már ezzel a hülyeséggel, nagyon tetszett a szemüveges konohai shinobi ( nem tudom a nevét) jelenete is, amikor "olvassa" az üres tekercset, hogy mi Naruto S osztályú küldetése ikszdé
Éééés DEIDARA!!! Örülök a visszatérésének, viszont annak már kevésbé, hogy tök úgy néz ki, mint 1 lány  >.<#
A rész vége tényleg nagyon ütős lett, várom a folytatást.

Na pont az új openingel lesz az 1 hónapos special ? Fasza... Legalább az Oonoki vs Deidarát, még látjuk előtte, de utána érdekes lesz, hogy megint fillert nézhetünk 1 teljes hónapig, pedig csak nem rég volt pár...
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 19:31:03 írta Csabi28 » Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #8305 Dátum: 12 márc 15, 19:30:08 »

Amúgy az feltűnt valakinek, hogy mikor Narutonak olvassák a tekercset akkor a Negyedik nagy shinobi háborút is említik, a vége felé meg mikor Yamatoék felülről nézik Naruto szerencsétlenkedését, arról beszélnek, hogy nem szabad tudomást szereznie a háborúról. Most akkor ez hogy is van?


Hát jah ez elég nagy baki. De amúgy már valamelyik filler részbe is benne volt, hogy Tsunade mondja Narutonak, hogy háború lesz. Nem tudom, hogy lehetett ekkora bakit véteni..
Ennek a résznek csak a második fele volt a jó. Nem értem miértnem lehetne inkább szünetet tartani az animével, mert már idegesítő ez a sok filler. Az animálás se olyan jó már nekem egy kicsit fura néha. Bee-t is furán csinálják meg az animébe, de lehet , hogy ez csak az én véleményem. Remélem majd összekapják magukat az animálók.

Ui: Bocs valamit elrontottam az idézet beszúrásával a második bekezdés az az én véleményem
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 19:32:38 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8306 Dátum: 12 márc 15, 19:55:24 »

Amúgy az feltűnt valakinek, hogy mikor Narutonak olvassák a tekercset akkor a Negyedik nagy shinobi háborút is említik, a vége felé meg mikor Yamatoék felülről nézik Naruto szerencsétlenkedését, arról beszélnek, hogy nem szabad tudomást szereznie a háborúról. Most akkor ez hogy is van?

Igen pontosan! Nekem is ez tűnt fel, és ilyen hiba már korábban is volt, amikor a fillerben Sakurával találkoztak még az elején és ő mondja, hogy a háborúra készülnek és ezért jöttek növényt szedni. De azért az filler volt, azt viszont sose hittem volna, hogy 1 részen belül lesz valaha egy ekkora logikai baki. De ok... Felrovom annak a számlájára, hogy Naruto-t csak a küldetés érdekli és a rizsára nem is figyelt.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 20:11:13 írta Exkirion » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8307 Dátum: 12 márc 15, 20:04:28 »

Azért kíváncsi lennék, miyen emberek dolgoznak ebben a stúdióiban, hogy senkinek nem tűnik fel az iylesmi...
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8308 Dátum: 12 márc 15, 20:56:41 »

Szerintem akkora nagy baki nincs belöle h Naruto nem tudhat a háborúról....habár úgy tudom tud róla mert Gaara elmondta neki Sakura gagyi valomása után.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8309 Dátum: 12 márc 15, 21:31:48 »

Ennyire ne fújjuk fel.
2 verzió lehetséges.
1. Naruto nagyon is tisztában van azzal, hogy háború lesz. Mindössze azt nem tudja, hogy MIKOR. Ergo gőze sincs, hogy már szinte el is kezdődött. (Ezt próbálják titkolni.)
2. Abszolút láma. Már anno a mangában is gáz volt, hogy a túlzott szeretet dopping után meghülyült.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!