24 máj 15, 17:03:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 551 552 [553] 554 555 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554446 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8280 Dátum: 12 márc 08, 15:22:24 »

Konan ellen ha elnyom egy Susanoot a papírtömeg belsejében, spórol egy szemet. Mondjuk lehetne ettől még mangekyouja, de akkor egy elég gagyi darab/pár, ami Susanoot nem tud.
Nem minden Susanoohoz jár egy Yata-tükör, és ennyi cetli egy simát lehet hogy lerombol.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8281 Dátum: 12 márc 08, 16:57:25 »

Huh, a rész elején lévő zene tényleg eléggé elég epikusra sikerült, nagyon tetszett  Nevet.
Az epizód bejött, méltó volt Konan utolsó szerepléséhez .

Hm, Tobi új maszkjával sosem volt nagy bajom, viszont így animében a lyukakat túl kicsire csinálták meg, kissé gagyin nézett ki  smirksweat.

Amúgy egy érdekes dolog: A flashback egy rövid kis fillerharcában Jiraiya Yahikoék ellen Rasengant használt. Jirayát nézve Minato itt még elég fiatal lehetett, érdekes lenne ha már ilyenkor kifejlesztette volna a technikát, főleg hogy a Sannin már jó ideje távol lehetett Konohától. Úgy látszik az animések itt igencsak vétettek egy bakit  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 17:13:56 írta mateee-kun » Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8282 Dátum: 12 márc 08, 18:11:52 »

Nem hinném. A jelenhez képest 16 éve halt meg Minato. Kakashi is 13 körül fejlesztette ki a Chidori-t. Szóval, ha feltételezzük, hogy Minato annyi idősen halt meg, mint Nagato (kb.) akkor Minato 16 év előnyben van. Annyi csak elég, hogy kifejlessze a Rasengant, nem?

Mókás, hogy ez előző részben elvitatkoztunk a másik szemén, erre tessék, itt meglátjuk. Szerintem akkor sem képes MS-t használni, mivel inkább beáldozta a szemét, mintsem MS-t használjon. Márpedig egy örök MS-nek tuti van pár egyedi jutsu-ja támadásra vagy védekezésre. És ha mindkét szemben feléled az MS, akkor válik Susano is elérhetővé. De nem használta.. inkább beáldozott egy szemet. Bár ha meg akarta kaparintani a Rinnegant akkor így több szeme lesz, mint ahány szemüreg szóval van fölös. De akkor is.. egy örök MS-t beáldozni pár papírcetliért szerintem meredek.

Örülök neki, hogy egyre több dolog kiderül Madara-ról. Ő sem sebezhetetlen.. ha az ember ismeri a gyengéit, akkor amint láttuk könnyen kihasználható. Jó rész volt.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8283 Dátum: 12 márc 08, 19:58:33 »

Hülyeség ez az obito elmélet. nha de mind1 nem offolok.MEgfigyeltem amugy h tobi arca elég sötét, olyan nem emberi mármint a bőr színe.Jó rész volt, hozta az manga színvonalát.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #8284 Dátum: 12 márc 08, 20:43:17 »

Hát ebben a részben kiderült, hogy nem volt igazam. Ha lenne ms-e akkor nem áldozta volna be a szemét, hanem simán susanoo-val kivédi a robbanásokat.
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #8285 Dátum: 12 márc 08, 21:26:57 »

Már várom, mikor fognak elkezdeni csámcsogni az emberkék Tobi Nagatora tett megjegyzésén...

már elkezdték...(nem itt, de már elkezdték)

sztem elég jó rész volt, a harc jól volt megcsinálva, méltó befejezés konannak, bár hiányozni fog, főleg így megjavult alakjában.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #8286 Dátum: 12 márc 08, 22:25:04 »

Jó rész volt nagyon, bár ez a maszk a végén meg a legyező egy kicsit gáz... szokni kell, ennyi Mosolyog
Viszont, az előzőekhez hozzászólva én is kifejteném a véleményemet. Úgy tudom, bár nem emlékszem pontosan hol olvastam/hallottam/láttam, hogy a Susanoo elméletben nem minden Magekyou felélesztése mellé jár, mint gratis. Szerintem Itachinak "mázlija volt, hogy megkapta" Sasuke Mangekyoujának pedig van köze Itachihoz, ezért lehetett neki is. Hova tovább, én úgy gondolom, hogy Madarának nincs.
Az örökös MS mellé szerintem nem jár új képesség. Eléggé durva így is, hogy a legnagyobb hátrányát le lehet így küzdeni. Mondjuk max olyat tudok még elképzelni hozzá, hogy az illető megkapja a másik MS képességeit (Sasuke esetében ez úgy gondolom a Tsukoyomi lesz).

Vissza kicsit a részhez: Konan nagyon szépen harcolt, nagyon jól átgondolt mindent. Lehetséges, hogyha nem lett volna a Sasuke vs Danzo harc, akkor Madarának eszébe se jutott volna használni az Izanagit? Egy tiltott jutsu, ami az Uchihák körében sem volt egy mindennapi téma, gondolom kevesen is ismerték, nem valószínű, hogynapjában kétszer megfordulhatott a fejben. Bár a kis magyarázata hozzá megértette az értetlenebbik felével (pl velem), hogy miért is volt szüksége Danzonak Hasirama dns-ére (Konan pedig végre megértette velem az előző 1AÉ-ben lévő, feloldjuk a papírangyal jutsu részt kacsint ) Amit furcsálltam, az leginkább az Izanagi használata utáni rész volt. Előzőleg írta valaki, hogy volt ott valami filler harc is. Én konkrétan a papírshurikenes részre gondolok, ott is arra, hogy Madara kénytelen volt kivédeni minden támadást azzal a rúddal. Ilyenre már láttunk példát és akkor is jelzés értékű volt: nevezetesen a Kakashi vs Pein harcban. Akkor derült ki a Shinra Tensei 5 másodperces időkorlátja. Lehetséges, hogy ez is jelzés volt? Madara a harc végén tudott teleportálni, de nekem úgy tűnt, hogy a testetlenné válást elvesztette a bal Sharinganja következtében. Ha ez igaz, akkor jól sejtettem azt, amit a múlt héten is írtam, hogy a teleport és a testetlenség MS képesség. Valószínűleg alapvetően is megvált volna egytől, a Rinnegan nem biztos, hogy jól mutatott volna a homlokán, vagy éppenséggel a karján, ahogy Danzonak. Még csak nagyon feldúltnak se tűnt, sokkal jobban bosszantotta, hogy Konan ennyire kiismerte. Kíváncsi vagyok egy fél Rinnegannal és egy fél örökös MS-nal mire lesz képes. A Hat Út Bölcsének nevezi magát ,de szerintem a Rinnegan birtoklása még nem tesz azzá.

Rikudo sennin viszont egyre brutálisabb figura kezd lenni. Eddig is egyértelmű volt, hogy hatalmas ereje van, de ahogy ezt részről részre fokozni tudják, az valami hihetetlen Mosolyog Nem tudom hol a határa. Nagyjából még csak az öregedés ellen nem tudott semmit se tenni.

És felhívnám a figyelmet a kedvenc mondatomra a részből: "Gyerünk, kapjuk el a Kilencfarkút!". Na ez a mondat is kicsit deja vu-s, méghozzá úgy, mint amikor Pein indult Konoha ellen. Ha jól rémlik, onnantól pár rész még volt más sztori, de egészen hamar elértünk ahhoz a híres csatához. Ha tippelnem kéne, max olyan 7-8 rész és láthatunk valamit ebből a dologból. Legyen igazam kacsint
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
hagam
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #8287 Dátum: 12 márc 08, 22:32:02 »

nem a testetlenné válás során vesztette el a bal szemét hanem az izanagi használata miatt.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #8288 Dátum: 12 márc 08, 22:35:34 »

nem a testetlenné válás során vesztette el a bal szemét hanem az izanagi használata miatt.

Úgy értettem én is, igen. Lehet kicsit bénán fogalmaztam Mosolyog Szóval a bal szemét vesztette el az Izanagi miatt, ami lehetett a testetlenné válást birtokló Mangekyou Sharingan.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
hagam
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #8289 Dátum: 12 márc 09, 03:25:04 »

en azért nem adja mert a bal szeme elvolt takarva mindig a maszk-kal és a jobb lyukon szívogatott mindent:D
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8290 Dátum: 12 márc 09, 09:06:28 »

Kétlem, hogy Izanagi-t bárki más képes lett volna használni az uchiha klánból, mivel Hashirama dns-e kell hozzá. Bár nekem ez azért fura egy kicsit, mert ugye Tsunade az első unokája.. szóval neki is örökölni kellett volna, ha konkrétan nem is a fa jutsu-t, de a dns-t mindenképp.

Batai15: a maszkban van beépített szolárium.

A kapjuk el a 9 fakrút tényleg egyértelmű utalás arra, hogy jó izgalmas részek következnek (feltéve ha nem lesz filler). Viszont a Nagato hajára tett megjegyzés is nagyon érdekes. Tehát kiderült, hogy a teljes neve Uzumaki Nagato volt. Ez már részben képes megmagyarázni, hogyan volt képes Madara "nekiadni" a Rinnegant. Mint Kushina-tól megtudtuk, az Uzumaki klán Konoha rokona, egyes tagjai hatalmas chakra-val rendelkeznek és hosszú életűek. Csupán feltételezés, de ezek nem lehetnek Rikudo "örökségei" ? Valamilyen családi okokból kikerültek Konoha-ból (bár azt is érdekesnek találom, hogy Rikudo 2 leszármazottjának ágai pont Konoha égisze alatt egyesülnek. Ebből kifolyólag, ha Hashirama és egy Uchiha pl egybekelt volna, akkor abból potenciálisan újra megszülethetett volna egy Rikudo) És talán Madara is ezt tette: ha az Uzumaki klánnak köze van Rikudo-hoz (feltételezés), akkor annyi is elég lehet a Rinnegan felélesztéséhez, ha valamilyen kapcsolatba kerül az Uchiha vérrel (pl mint Yamato, beültetés).
Az is szöget ütött bennem, hogy amikor Naruto lezárta a Kyubi-t harc végén, akkor volt a Kyubinak egy fél megjegyzése és ott valami olyasmit mondott, hogy "Ez Rikudo.." kb ennyi. Szóval nem tartom kizártnak, hogy kiderüljön: valójában az Uzumaki is családi/vérörökségi viszonyban áll. Talán pont innen van a lepecsételő jutsu-khoz való tehetségük: vérörökség. Elvégre, ha hihetünk Madara-nak, akkor Rikudo használta először.

Lehet, hogy a másik szemében volt a testetlenség jutsu. De! Mint láttuk (a kezdeti részektől eltekintve) az MS jutsuk használatához MS kell. És ő nem használta soha. Szóval azt nem mondhatjuk, hogy MS képesség. Speciális dojutsu, de nem MS. (Ha mégis az, akkor nagyon átb_sztak). De remélem majd ezt a kérdést is egyszer tisztázzuk. El merem képzelni, hogy az első dns-e tette lehetővé ezeknek a jutsuknak a megszületését (vagy még valami extra) elvégre Izanagit Danzou is használt. Bár szerintem ha Danzou ennyi chakra-val rendelkezett, akkor neki is fel kellet volna ébresztenie az MS-t Kakashi-hoz hasonlóan. Ebből is látszik, hogy Danzou béna volt  Nevet

Visszatérve: tényleg érdekes gondolat, hogy Izanagi után nem tudott antiszilárdulni. Bár lehet, hogy amit Konan is mondott, letelt az 5 perc és csak emiatt nem volt rá képes. De ha pihenés után sem tud, akkor tényleg balszem technika volt.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8291 Dátum: 12 márc 09, 11:11:30 »

A szivárvány megjelenése és a fojtogatás közötti jelenet filler volt. Azokban szoktak általában tök feleslegesen karddal/kunaijal/egy darab csővel hadonászni.
Tobi is tök feleslegesen tette...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #8292 Dátum: 12 márc 12, 18:56:00 »

Fene, de legalább mi, hiszékeny animések legalább elgondolkozhattunk mögöttes tartalmak jelentésén Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8293 Dátum: 12 márc 12, 21:21:29 »

Ó, ez egy egész komoly rész lett. Az eddigi tingli-tangli, Narutót totál idiótának tüntetjük fel részekhez képest talán túl komoly is. Nevet Persze jön még kutyára teherautó. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8294 Dátum: 12 márc 13, 15:34:41 »

Végre megnéztem... hát hozta a második rész azta feelinget amit a manga ezen része.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 551 552 [553] 554 555 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!