24 máj 15, 18:03:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554482 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #8220 Dátum: 12 feb 23, 18:07:19 »

Valóban, a töltelékjelenetek kihagyásával megtakarított idővel én azt csináltam volna, hogy mivel tudjuk az előzetesből, hogy Konan vs Tobi lesz, hogy bevágtam volna az eső falut, ahol Konan és Tobi találkozik.
Naplózva
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #8221 Dátum: 12 feb 23, 18:36:13 »

Dani, erre külön figyeltem! Nevet Aki úgy érzi, töltheti is Mosolyog A jövő hetit meg hát nem akarok lespoilerezni, de aki megnézi azt a félperces ízelítőt, tudni fogja, mire gondolok Nyelvesít
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #8222 Dátum: 12 feb 23, 19:06:14 »

Nem volt rossz rész, mondjuk a múlthetitől sz*rabbat nehéz lenne összehozni. A Kyuubi vs Pein harc szintjét sem érte el a minőség.

Bencu
Nálam Hirudora volt a feliratban, pedig Hirutora az eredeti neve a jutsunak. Még egy apróságba kötnék bele. Tudom hogy az angol feliratban is Energy Bomb-ot írtak de szerintem jobb lett volna Chakra Bombának fordítani, mert ugye Kisame azt tudja elszívni.

Jó úton haladsz, mert egyre jobbak lesznek a feliratok. Hajrá!
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 23, 19:07:21 írta CsukiIce » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8223 Dátum: 12 feb 23, 19:14:27 »

Jó rész volt, az előzőhöz viszonyítva mindenképp ikszdé De a jövő hetit nagyon, nagyon, nagyon várom  Greedy
Naplózva

Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #8224 Dátum: 12 feb 23, 19:18:44 »

Most nézem, hogy tényleg igazad van... Direkt figyeltem rá, át is másoltam a mangából és mindenhova beillesztettem. Akkor még T-s volt... De tényleg! Akkora hülye vagyok, hogy valahogy ki sikerült cserélnem az angol feliratban szereplőre.. Bocsi érte  Pirul Az energiabombánál gondolkoztam, hogy hogy is kéne leírni, de a chakra bomba nem jutott eszembe, holott ez a leglogikusabb.. Nevet Köszi az észrevételeket, észben tartok mindent!! Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8225 Dátum: 12 feb 23, 19:34:06 »

Egyébként iszonyat zavaró, hogy a kretén amcsik HiruDorának fordítják a HiruTorát.
Nálam Hirudora volt a feliratban, pedig Hirutora az eredeti neve a jutsunak. Még egy apróságba kötnék bele. Tudom hogy

Á-Á, a támadás neve japánul 昼虎 ami romanizálva HiruDora nem HiruTora, szóval nem rontottak el semmit. Előfordul a japánban, hogy egyes szóösszetételeknél a kiejtés könnyítése miatt bizonyos hangok változnak. Például a Halálistenek nevében is a "Shini" és "Kami" a szóösszetétel ami Shinikami lenne, de a szókapcsolatban a K G-re változik (az írásjel is) így lesz ShiniGami, vagyis halálisten, itt is ugyan ez a helyzet. A Hiru vagyis dél és a Tora vagyis tigris szavak összekapcsolásánál a T d -re változik.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 23, 19:36:30 írta Exkirion » Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #8226 Dátum: 12 feb 23, 19:41:25 »

Elment ez a rész, bár nekem a múlt heti jobban tetszett... Sajnálom Kisame-t ha tényleg meghalt, kevés szerep jutott neki. De legalább újra láthattuk Itachit kacsint A pihent szövegei megint ütöttek.

A jövő heti rész előzetesét egy kicsit olyan volt látni, mint amikor az ember ledöccen egy lépcsőfokon. Konan vs Madara?! Atyaég, ezek meg min kaptak össze? Ennyire zokon vette volna, hogy kilépett az Akatsukiból? Nagyon fog érdekelni az indok Mosolyog Ja és persze, hogy ki ki ellen esélyes. Madarát már pár résszel ezelőtt összekente Minato, nem hiszem hogy "lejáratnák" még egyszer. Azért szurkoljunk együtt Konannak ^^
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8227 Dátum: 12 feb 23, 20:11:56 »

A kritikával indítok, mielőtt kimegy a fejemből:
A felirat sokkal jobb volt, mint az előző részé, de azért pár dolog nekem is föltűnt:
17:54 - legvőgsőgig?  Pojén
Az Energiabombánál hallatszik, hogy Chakrabomát mond xD na meg én mangás vagyok, szal tudtam mi a pálya. Meg az a fordítás mindig is jobban tetsztt mint az animés, de ez nem a te hibád, az animében más kicsit a szöveg ^^
Az egyetlen fordításos dolog, amitől tényleg nagyot pislogtam: 'Itachi: Sokat dumálsz'. Ez az egyetlen dolog amitől tényleg a falramászok xD Itachi mindig mindenkivel tökéletesen udvarias, ne menjünk át animaxba, ahol ő a Sasuke 2.0 bunkógyerek! De már egy rész alatt is látszik a fejlődésed, ha így haladsz, pár rész múlva észre sem fogom venni, hogy más a fordtó, szal sok sikert Nevet

A fillerjelentek... hát... mit ne mondjak vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban.
Egyrészt érdekes, sőt jó ötlet vol Kisamét kicsit jobbanak beállítnai, de hiányoltam az a tipikus 'cápamosolyt' tőle, mint amit Tobinak mutatott a flasback végén.Az annyira Kisamés. Mangában ugye azzal az arccal végi ki egyszerre az összes társát, és nem egyenként. Viszon az jó volt, hogy többet mutatták az emlékekben olyan furán néz ki úgy: normális fejvédő, ANBUruha, stb. =3
Az, hogy a csaj elhívta vacsorázni, viszont nagyon jó volt, örülök, hogy beletették. Így egy kicsit emberibbnek mutatta, meg az ember jobban belegondol, milyen lehetett neki megölni a csapatát.

Csak nekem volt fura annak a régi kardforgatónak a színezése? Ő nem kék igazából, vagy csak nekem van ez a fejemben?ikszdé
Na meg Kisame kezeslábasa roppant esztétikus volt o.O OMFG.

A rajzolás pár helyen elég trehány volt, de roszabbat vártam, nem mintha így tetszett volna. Főleg az arcokat rontották el. Na meg a fekete vér... mangában hiányoltam is, hogy nem vörös, erre itt is fekete xD #fuckmylife Jobban adta volna a hangulatot. Persze a cenzúra itt csapott le.

A zenék tényleg hiányoztak pár helyen, vagy nagyon halkak voltak, de pl: a Senya jól passzolt az Itachis részhez (mint mindig). Viszont a Girein meglepődtem Tobinál, de ha belegondolok, végül is illett oda.


Kisregényért gome', de ehhez a a részhez muszáj volt ^^ Mondjuk nem akadtam volna fönn a razjoláson, de egy ilyen fontos részt illett volna naagyonszépen kivitelezni :'S
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 23, 20:16:43 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #8228 Dátum: 12 feb 23, 22:02:32 »

Elment ez a  rész , azért felnevettem Itachi böszme fején :DDD Végül újra az előzetesben Konan fején :DD Azért így még én is tudok rajzolni Nevet
Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8229 Dátum: 12 feb 23, 22:32:35 »

Ha 21 részenként van Opening váltás,akkor a kövi résszel már új openingnek örvendhetünk....
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8230 Dátum: 12 feb 23, 22:36:06 »

De nem 21 részenként van openingváltás. Sajnos.^^"
Amúgyis hetekkel előre közölni szokták az openingben hallható zenét.

Azért így még én is tudok rajzolni Nevet
És animálni is? Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #8231 Dátum: 12 feb 24, 19:09:27 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:52:41 írta dert » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #8232 Dátum: 12 feb 24, 23:01:59 »

Szerintem lesz még vagy 4-5 rész mire opening váltás lesz.  Remélem hamarabb, de a történet, ahol jár és a jelenlegi opening tartalma indokolná ezt.
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #8233 Dátum: 12 feb 25, 02:50:17 »

Nem volt rossz rész, mondjuk a múlthetitől sz*rabbat nehéz lenne összehozni. A Kyuubi vs Pein harc szintjét sem érte el a minőség.
Ohh My God Szerintem azért ez enyhe túlzás.

Megértük, hogy az animeben is meghalt Kisame. Én mindig is sajnáltam, mert sztem egy kicsit erőltetett volt (és különben is közvetetten Gai okozta a halálát, aki engem, hmm, ROPPANTUL idegesít). Ezekkel a filler jelenetekkel viszont emberibbé tették és át lehetett érezni, hogy ő is a nagy shinobik egyike, és nem az Akatsuki őrült bűnöző (pl.: Hidan, Kakuzu) vonalához tartozik.

Ja és látni lehetett, hogy Tobinak (vagy Madaranak, vagy ...  Technikai KO) nem csak a lábán és mellkasán, hanem a FÉL karján (jobb) is kötés van. Bár ez lehet, hogy csak belemagyarázás, de lehet, hogy ez a sérülés nyomot hagyott Tobin. Amúgy megint csak egy jobb oldali sharingant láttunk.
Bocs azoknak akik csak animet néznek (hogy nem értik teljesen amit összezagyválok lényegtelen dolgokról), de alig tudtam kikerülni, hogy spoilerezzek, a többiek mégis megértsék mit akarok mondani. bow

Na, látszik, hogy késő van. ikszdé
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #8234 Dátum: 12 feb 25, 10:37:34 »

Nem a tartalomra értette, hogy szar, hanem, a minőségre. Szerintem is eléggé katasztrofális volt a rajzolás az anime nagy részében. Néhány jelenet volt ahol normálisnak volt nevezhető.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!