24 máj 15, 12:05:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 546 547 [548] 549 550 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554313 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8205 Dátum: 12 feb 21, 23:16:32 »

Ez Spoiler volt Binda, de itt a válaszom: Sasori meghalt, Kankura Sasori testét irányítja, míg Sasori lelke egy másik emberbe lett zárva. A kinézetük meg azért ugyan olyan, mert az edo tenseinél felveszü a visszahívott személy alakját, a holtest amibe a leket pecsételik Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 21, 23:17:03 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8206 Dátum: 12 feb 21, 23:16:41 »

Deidara meg molekuláira robbant. Mégis teljes valójában ott volt a feltámasztottak között. Mosolyog

Hogy miért?
Mert az Edo Tensei nem a testet hozza vissza, hanem a lelket. Majd egy áldozat testét formálja át a megidézett emberke formájába. Tehát csak a lélek tér vissza. A test már csak egy recepthű másolat.

Ebbe a tévhitbe hetente beleesik valaki itt a fórumon.^^"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #8207 Dátum: 12 feb 21, 23:21:19 »

Az Edo tensei topicban megtalálsz mindent ezzel kapcsolatban.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8208 Dátum: 12 feb 21, 23:26:50 »

Blinda: láthattuk, hogy Tobiból nem csak fehér trutyi, hanem vér is folyt, szal valamelyik része tuti emberi ^^
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8209 Dátum: 12 feb 22, 11:05:29 »

hamisjoe: nem volt spolier, én nem olvasok mangát. amit írtam, az mind benne volt az animében. kivétel a Madarára tett feltételezésem. De ahogy Sabaku is írta: igen, az nekem is szemet szúrt, hogy vérzett is.. úgyhogy a csakszem elméletet viszavonom Mosolyog

Dani: sajnos a fórum többi részét nem bírom látogatni, mert a mangáról megy az eszmecsere, azt viszont nem olvasom. Úgyhogy én az összes hülye ötletemet itt osztom meg veletek  Pirul
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8210 Dátum: 12 feb 22, 11:31:59 »

Igen vigyáz mert többi forumban ahol nicns kiríva hogy (Tilos a spoiler!)ott sajnos manga dolgok is vannak. (Animéseknek szol ez)
Nekem tetszenek kifejtéseid:)
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8211 Dátum: 12 feb 22, 12:55:48 »

Ja tényleg benne volt de egy állat vagyok >.<#
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8212 Dátum: 12 feb 22, 13:46:05 »

Nekem tetszenek kifejtéseid:)

+1.^^
Érdekes olvasni egy csak animét követő emberke véleményét, elképzeléseit, főleg úgy, hogy jómagam ezt anno a mangával tettem így.

Egyébként a jövő heti epizód címe kapcsán csak bennem van egy kis kétely?
A mondat tárgyát bele tudom helyezni a soron következő sztoriba, azonban a tárgy jelzőjét már jóval kevésbé. Remélem nem filler jön. És ez csak paranoia.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8213 Dátum: 12 feb 22, 23:06:12 »

Köszönöm Mosolyog

Előre leszögezném: nem tudom mi lesz a következő részben Mosolyog Az előzetesből kiderül, hogy Kisame múltján lesz a hangsúly. Valószínűleg amiatt, mert meghal és többet nem látjuk (mint Pein és az 1001 jutsu meséje). Az azutáni rész nem mond sokat Kisame-ról, szóval valószínű, hogy így vagy úgy de lezárják ezt a részt.

Ránéztem az órára, és rájöttem, hogy 14 óra múlva megtudjuk a választ, de már azért sem fogom kitörölni  Nevet Ördögi
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #8214 Dátum: 12 feb 23, 13:20:45 »

Pompás rész volt, és a kövi rész előzetese alapján a történet még izgibb lesz Nevet Konan vs Tobi  Ördögi
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8215 Dátum: 12 feb 23, 13:41:11 »

Nem mondanám, hogy tökéletesen elégedett vagyok a mai epizóddal, de azért rossznak sem ítélném. Múlt héten már kiéltem magam a hisztimben.
Ha kicsit több zenét alkalmaztak volna, egész hangulatosra sikeredett volna az epizód. Immáron az Animéből is hiányozni fog Kisame-chan. Szomorú
Ami kicsit zavaró volt, az a vízbuborékok túlzottan erős kivitelezése. Gyakorlatilag semmi nem látszott abból, amikor a saját cápái zabálják fel Kisamét. Ha nem néznék mangát, nem nagyon vágtam volna, mi történik.
Valamint a vér fekete helyett igazán lehetett volna vörös. Inuyasha effektus, ej-ej.

Nah de a kövi rész. Huhhúhúúú! Ismét felfele görbül a pofám. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8216 Dátum: 12 feb 23, 13:44:39 »

Jó volt, talán az utóbbi idők legjobb filler kiegészítése volt a mai rész , nagyon jól megcsinálták.  És így nem pazaroltak el több részt.
Jövő heti rész megint csak nagyon jó lesz az tuti:D
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8217 Dátum: 12 feb 23, 13:50:24 »

Jaahhj, igen. A töltelék jelenetek.
Érdekes, hogy mennyivel emberségesebbé tették Kisamét, mint amilyen mangában volt. Az utóbbiban végigmosolyogta a mészárlást. Itt meg még szinte a pokerface sajnálatot leplezett.
Nem baj, Kishinek úgyis az volt a terve, hogy megszeretteti a nézőkkel/olvasókkal Kisamét.^^

Egyébként iszonyat zavaró, hogy a kretén amcsik HiruDorának fordítják a HiruTorát.
Lécci Bencus, ti ne kövessétek el ezt a hibát.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8218 Dátum: 12 feb 23, 13:54:19 »

áááááá... >.<#
Hiába vagyok mangás, és 100x néztem mangában ezeket a részeket, végig izgultam az egészet, és szerintem nagyon vagány lett a rész, bár néhány helyen kicsit fura volt a grafó Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8219 Dátum: 12 feb 23, 14:07:59 »

Egész jó rész volt...a rajzolás is bejött,és nekem kifejezetten tecccett ahogy Izachi Sharinganja,majd MS-e aktiválódik,mert itt most forogva kativálódott,máskor meg "összecsúszott"
Naplózva

Oldalak: 1 ... 546 547 [548] 549 550 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!