24 máj 15, 12:11:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 538 539 [540] 541 542 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554313 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Azetz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 23


« Válasz #8085 Dátum: 12 feb 03, 22:01:21 »

Emlékezzetek csak Shikamaru szavaira az anyákról Nevet
Szerintem Minato is így volt vele  ikszdé
Naplózva

"Egy nap én leszek a hokage és akkor mindenki felnéz majd rám..."


"Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!"

Jessy
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #8086 Dátum: 12 feb 04, 00:29:57 »

Szerintem

Kedves Botond, ezt ki printscreeneltem, mert te leszel az elsők között, amikor a nyakadba kapod a félévnyi biciklitúra fillert és kaparod a falat, és itt fórumon szaladgálsz jobbra balra...
Itt most nem az a lényeg, hogy ki mit tud meg mikor, hanem értelmesen töltsék ki az időt, és az epikusabb harcokat ne így rendezzék le...
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8087 Dátum: 12 feb 04, 10:47:24 »

imhated
Ez akkor sem volt olyan tipikus "epikus harc", ahogy te is fogalmaztál. Csak magamat tudom ismételni: Itt az volt a lényeg, hogy Naruto megtudja mi történt a múltjával.
Az igazán epikus harcok ez után jönnek. Ha olvastad a mangát, akkor te is tudod.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #8088 Dátum: 12 feb 04, 12:13:15 »

Ez a rész nagyon EPIC volt. Szerintem a grafika 10/8 pontot simán megér, az animálás szintúgy... viszont egy két jelenetnél furcsáltam Minato hangját... mintha vki más szinkronizálta volna, de lényegében hogy nagyon tetszett! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 21:48:35 írta Morause » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8089 Dátum: 12 feb 07, 17:14:17 »

Jóra sikeredett ez a rész. Szép volt grafikailag és hangzás világilag is. Jól ábrázolták a sebességet. Tulajdonképpen jól dolgozták fel a mangában látottakat bár ez a világos háttér kicsit zavar engem is.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 07, 17:16:28 írta rini67 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8090 Dátum: 12 feb 07, 17:29:05 »

A héten elvileg duplarész lesz nem? Amúgy valami hír már róla, hogy lesz-e esetleg valamikor mostanában új Opening? Ez a hajókázós filler opening egy rettenet, valami normálisabb OP jöhetne már, valami olyan mint az előző, vagy a Toumei datta sekai, vagy a Blue bird.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8091 Dátum: 12 feb 07, 21:51:01 »

Hát ja, ez az OP szánalmas. Én sosem nézem ezeket, kivéve ha nagyon jók, mint pl a blue bird, de az a mostani még az átlagosnál is roszabb. Remélem tényleg duplarész lesz *.*
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8092 Dátum: 12 feb 07, 23:57:48 »

Toumei Datta Sekai volt szerintem a legjobb OP. Kivétel nélkül mindig megnéztem! Nekem igazi Naruto feeling teremtett. 8. OP volt még egész jó, azt is szerettem. Azokhoz képest a jelenlegi említésre sem méltó. Bár a ninjutsu tánc szerintem ötletes poén volt.

Amúgy azt valaki észrevette, hogy mind 7. mind a 8. OP-ben Tobinak bal oldalon van a szeme, míg a részekben jobb oldalon? Pont emiatt kicsit visszanéztem pár régebbi epizódot, a 215-ben pl Kakashinak is az ellentétes oldalon volt.. Ezek tényleg ennyire nem figyelnek(tek) a részletekre?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8093 Dátum: 12 feb 08, 00:28:14 »

Valószínűleg tükrözött verziót láttál, Binda. Mosolyog
Sokszor előfordul, hogy a feltöltők "megfordítják a képet", hogy a videó ne szegjen jogokat.

Amúgy jó hallani, hogy a többséggel ellentétben valakinek tetszett a 8. opening. Véleményem szerint a legfrappánsabb, és leg"hidegkirázósabb" nyitány volt.
Bár az agyonspoilerezett 6os is nagy kedvenc volt.

A 7est viszont személy szerint nem értem, mit hájpolja mindenki. Számomra abszolút felejthető volt.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morause
Vendég
« Válasz #8094 Dátum: 12 feb 08, 09:16:42 »

Majdnem elfelejtettem melyik a 8. és 7. majd gyorsan vissza néztem őket, és tényleg nem rosszak csak azok az openingek. A 8. olyan hogy furcsáltam a rajz stílus miatt de azért elfogadható, illetve a 7. az meg a pein vs. naruto arcnak a legmegfelelőbb opening szerintem.
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8095 Dátum: 12 feb 08, 21:07:08 »

A 7-nek az eleje Jiraiya-val jó kezdés volt, pörgős, élvezetes. Ahogy Morause írta, tökéletes a Pain vs Naruto arc-hoz. Bár a képek (szerintem) kicsit lehangolóak, főképp a Konohai csata miatt, de a zene miatt élvezetes, nem olyan borús. Ennek a zenéje volt az, ami szinte azonnal megtetszett, a többit szokni kellett. Illetve a legvége, Naruto belépése, és ahogy egymásnak rohannak.. Naruto szembeszáll Jiraiya gyilkosával.. Epic fight. Szerintem pont jó volt arra, amire való felkelti az érdeklődést, kíváncsivá tesz. Volt "mondani valója", nem úgy mint a jelenleginek... Szóval nekem csak ezek miatt tetszett  Nyelvesít

Kezdetben azt akartam írni, hogy talán egy OP-ben nem fordítják meg, de tévedtem. Nagyon is megfordítják.. néha még a cím, a Naruto felirat is fordítva van. Hihetetlen.. Mindig tanul valamit az ember  Gondolkozik Rettentően gáz.. De miért nem az átló mentén tükrözték a képet?
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8096 Dátum: 12 feb 09, 12:59:32 »

Most Minato megmutatta mért ö a legjobb Hokage:)  Jó volt, volt pár furcsa rajz de más gond nem volt:)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8097 Dátum: 12 feb 09, 13:31:03 »

Már előre látom, hányan fognak hisztizni, amiért "megalázták" a Shippuuden becsületét a nem megszokott Kyuubis jelenet ábrázolásával. Nevet
Ami nekem egyértelműen iszonyúan bejött. Sokkal jobban átadta a helyzet dramaturgiáját, mintha ugyanolyan technikával lett volna megalkotva, mint más mozzanatok.^^

Mellesleg elég szépen kihagytak 1-2 képkockát az epizódból, amit múlt héten láttunk az előzetesben.:/

(Most már tényleg ideje lenne egy 3-as OST-nak, ugyanis minden epizódban új betétdalt hallunk.^^")

Ééés most jöhet a 249. rész..xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morause
Vendég
« Válasz #8098 Dátum: 12 feb 09, 13:51:23 »

Kezdtek megijeszteni, úgy csináltok mintha ha már láttátok volna az új részt, de a honlapon letöltésbe még nincs ott. De remélem csak én képzelődök...  smirksweat
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8099 Dátum: 12 feb 09, 13:55:42 »

Nah jó, én a 249-es részt soha többé nem nézem meg, különben nem nevezhetem magamat férfinak.xD
Szégyelljék magukat a készítők, hogy egy ilyen epizódot mertek kiadni.xD
Basszus, ezt képtelenség érzések kimutatása nélkül végignézni. Képtelenség!xD

Ami a jövő heti részt illeti:
Pozitívum:
Aki nem követi a mangát, azt elég szépen megszopatja az előzetes. Pojén

Negatívum:
Hát persze, hogy ilyen zseniális epizódok után, pont azt a részt készítette az a rohadt kancsal csapat, amire hosszú, hosszú ideje várok.-.-"
Rendkívül örülök.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 538 539 [540] 541 542 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!