24 máj 15, 06:33:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 533 534 [535] 536 537 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554162 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8010 Dátum: 12 jan 26, 16:07:05 »

Nagyon jó rész volt! Bár a cselekmény alig haladt előre, de jó volt végre hosszabban látni Naruto anyukáját. Bár annak kevésbé örültem, hogy sok jellemvonásban hasonlít Sakurára.. (Naruhina párti vagyok  Nevet ) remélem ez nem lesz később befolyással a dolgokra (de ha igen, akkor kéretik nem elárulni). A rész eleje ott volt a szeren, pörgős volt. A Rasen shuriken jól adta a Kyubi-nak, jó volt látni, hogy legalább azzal meg tudta szorongatni. Kíváncsi leszek mit tartogatnak még.. jó hogy ilyen hosszan elhúzódik a harc, kár lett volna, ha hamar ledarálják.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8011 Dátum: 12 jan 26, 17:00:44 »

Jó volt:) Hasonló kiegészítést csináltak mint most Bleach animében ez a legjobb megoldás szerintem:)  Jövőheti rész meg nagyon jó lesz az tuti:)
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8012 Dátum: 12 jan 26, 17:21:42 »

Az rész elején lévő harc elég rövidre sikeredett, tudom mangában sem volt ennél több de azért jó lett volna  kicsit elhúzni, Kushina megjelenése gyors volt számomra.
A hangjára viszont nincs panasz, nagyon bejövős, azon a kacagáson én is szörnyülködtem, nem csak Naruto ikszdé. A láncai is jól meg lettek csinálva .
A flashbacban volt néhány felesleges dolog, de ettől függetlenül kellemesre sikerült. Vicces volt látni  11:40-kor Minato ijedt fejét, miután Kushina rákiabál  Nevet.
 
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 26, 19:09:10 írta mateee-kun » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8013 Dátum: 12 jan 26, 17:25:20 »

Nem tudom, mi a gond ezzel a kis "filleresítéssel", aranyos volt. Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #8014 Dátum: 12 jan 26, 17:35:07 »

Nem igazán volt filleresítve, alíg volt benne több flashback, mint a mangában. Ennyi kell, egyrészről láthattuk az ősöket, másrészről ha agyondarálják a dolgot, akkor 1 hónap múlva megint jönne a komplett filler évad. (Nincs kizárva, hogy így nem jön majd, de na...) A kövi rész is mesélős lesz, de azt már várom nagyon, mangában nagyon epic volt!  kacsint
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #8015 Dátum: 12 jan 26, 17:52:03 »

Ugyanolyan jó rész volt, mint az előző. Erre sem lehet egy rossz szavam se. A Rasenshuriken miután eltalálta a Kyuubit, kicsit furán nézett ki nekem, de tűrhető. :D A visszaemlékezés is jól lett megoldva, bár elég erőltetett volt hogy csak a haja miatt így kiközösítsenek valakit. Főleg hogy még szép is a haja. :D
Azt hittem amúgy, hogy ebben a részben még benne lesz a...hát, a "sárga bogár". Mangások biztos értik, mire gondolok. Az viszont jó, hogy az előzetesben nem mutatták.
A hang nekem is elcsúszott kicsit, szerencsére egy ilyen résznél ez kicsit kevésbé zavaró. Viszont nekem a felirat is késett kicsit, olyan mintha az meg a hanggal ment volna párhuzamosan. Úgy őszintén, ez kicsit levett a rész élvezeti faktorából, de tűrhető volt, mert más hiba nem volt.
Még mindig örömmel néz(het)em, ahogy a Naruto Shippuuden anime mind grafikailag, mind élvezetileg kezdi hozni azt, amit egy ilyen hírnevű animének illik.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8016 Dátum: 12 jan 26, 18:11:12 »

Nagyon jó fejeztet volt! Még egy két helyen el is érzékenyültem.Kunsihát nem értem miért cikizték, nagyon szép csaj lenne élőben.A fekete pont viszont, hogy megtévesztő az episód címe.Szomorú
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #8017 Dátum: 12 jan 26, 18:16:12 »

Szerintem a lényeg nem a haján volt hanem, hogy ő egy kívülálló, aki ráadásul még Hokage is szeretne lenni.
Egyébként nekem nem csúszott egy kicsit sem a hang vagy csak nem vettem észre...
Ha nem is annyira mint az előző de azért ez a rész is tetszett! kacsint
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8018 Dátum: 12 jan 26, 18:28:17 »

Amikor megszólalt Kushina azt hittem, hogy Sakura szinkron hangja. Nevet Jól nézet ki Naruto, hogy fele-fele arányban volt átváltozva. A rajzolás is szép volt. Jól kijöttek az érzelmek Naruto arcán. Naruto az elején, amikor azt hitte, hogy Kushina a Kyuubi. ikszdé Amilyen nagy volt az a Rasengan, Naruto annyira fel is sült vele. Még jó, hogy a Rasenshuriken nagyobb benyomást tett a Kyubbira.

Most akkor Naruto tudatalattijában harcol a róka komával, és azon belül beszélget Kushniával, Gondolkozik Tudatalatti a tudatalattiban ? Inception ! Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8019 Dátum: 12 jan 26, 19:22:45 »

Király volt ez a rész:D A mangában is ez volt az egyik kedvenc fejezetem:) Én személy szerint bírom Kushinát, egy picit tényleg Sakura-s, de nem baj:))
Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #8020 Dátum: 12 jan 26, 19:38:09 »

Jó rész volt tényleg, viszont szerintem amikor Minato megmenti Kushinát a végén az a mangában jobb. Amikor tartja a kezében, és ott Kushinánál az arckifejezés, az sokkal jobban átéreztem. Nekem az jobban tetszett mint itt ez a  megoldás.
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8021 Dátum: 12 jan 26, 20:41:53 »

Mmm pedig milyen romantikus volt. Pirul Bár tény, hogy a mangában talán "szebb".
Kushina meg nem gond, hogy Sakurás. Inkább ilyen legyen, mintsem Hinatás. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #8022 Dátum: 12 jan 26, 20:52:23 »

Hát megnéztem, nagyon faja volt, érdekes voltak benne ezek a fillér szösszenetek, kár hogy nem volt
"szentjános bogár"                 
Grafika iszonyat jó volt, várom a kövi hetet  Hümm-hümm
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #8023 Dátum: 12 jan 26, 21:14:22 »

Egyik szemem sír, a másik nevet. Nagyon vártam a Kyuubi vs Naruto harcot az előző rész után, de ehhez képest visszaemlékezés volt. Meg kell hagyni, nagyon jó és érdekes történetet kaptunk, lehet, hogy ennek egy napon nagyon örültem volna, most viszont kicsit tényleg bánom, hogy nem a nagy harcjelenetet láthattuk Szomorú Sebaj, úgy érzem ezért érdemes lesz várni kacsint
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8024 Dátum: 12 jan 26, 21:19:15 »

Nevet Szerintem a jövő héten még folytatódik a Kushinás filler, majd az után kerül sor az összecsapásra:D Ha elolvasod a mangát, akkor hamarabb is kiderül, hogy mi is fog történni:P
Naplózva

Oldalak: 1 ... 533 534 [535] 536 537 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!