24 máj 15, 11:08:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554259 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7965 Dátum: 12 jan 12, 14:54:21 »

Ahogy sokszor Oonokinál, most épp a Sandaime Raikagénél sem tudták visszaadni a karakteres arcvonásokat. Teljesen "megszépítették". Alig ismertem rá.
Motoi apjának a plusz Raiton próbálkozása jó ötlet volt. A zenék ismételten rengeteget dobtak a hangulaton.

A jövő heti részben pedig ismét minimum 2 fejezetet darálnak be. Tetszik ez a tempó. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #7966 Dátum: 12 jan 12, 21:16:29 »

Hogy milyen "démoni" szeme van a 3. raikagének Nevet eléggé nem emberhez méltó pupillák Nevet Bár Kakuzu sem panaszkodhat Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7967 Dátum: 12 jan 12, 21:22:48 »

Jó rész volt. Azt hittem, hogy unalmas lesz, azért mert egy teljesen új szereplő múltjáról lesz szó, de kellemeset csalódtam. Mosolyog De a testéhez képest elég nagy a feje.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #7968 Dátum: 12 jan 12, 21:55:54 »

Motoinak meg az első percekben törpefeje volt Hümm-hümm
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7969 Dátum: 12 jan 12, 23:03:37 »

Az előző résszel ellentétben most meg voltam elégedve teljesen. Múlt héten még kicsit meg is "ijedtem" úgymond, hogy netán olyan lapos marad az anime. Szerencsére a mai epizód "megnyugtatott". :D Személy szerint élveztem, hozta amit elvártam tőle - talán egyedül a rajzolás terén nem. Nem tudom, nekem valahogy olyan fura...körülbelül a Naruto vs. Pein utántól, azaz a Kage találkozó óta nekem olyan furcsa a rajzolás. Vagyis, biztos nem csak nekem. :D Ettől eltekintve, elégedett voltam, mint mondtam. Érdekes a Narutóban ez az állandó rohanás, most is próbálták némileg húzni ugye pl. a Kumogakure vs. Hachibi harcot, vagy Motoi merényleti kísérletét Méh ellen - itt már szinte mondtam neki hogy haladj már...:D Sandaime Raikage-samának adtak egy fejet...:D Ezt remélem korrigálják. Ahogy látom, a következő rész is haladni fog rendesen. A mai rész után: szeretettel várom. :)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 12, 23:58:19 írta Krieg » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7970 Dátum: 12 jan 12, 23:32:19 »

Már nem te vagy az első, Krieg, aki furának titulálja az utóbbi korszakot Shippuudenben.
Nézzetek bele az első 20-30 részbe, meg fogtok hökkenni.xD
Rengeteget fejlődött pozitív irányba az anime minősége, és remélhetőleg ez az arány tartani fog. Mosolyog

Azzal viszont egyetértek, hogy a jelenlegi száltól kezdve brutálisan begyorsult a manga. A fontosabb karakterek elleni harcok, és azok haláltusája szégyenteljesen rövidre sikeredtek.
Ideje legálisan fillerkedni az animében.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #7971 Dátum: 12 jan 13, 06:33:11 »

Filler? :O nem! itt az ideje a rendes reszeknek, nem tom hany hete varom, ti meg fillert akartok?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7972 Dátum: 12 jan 13, 09:18:02 »

Végre egy zsír rész volt. A végén kicsit még meg is hatódtam. Egy kicsit talán nálam is elérték, ogy másképp tekintsek Bee-re. A zenék valóban nagyon sokat dobtak rajta. A végén pedig az öklözés feltette az i-re a pontot. Alig várom, hogy a Kyuubi kiszabaduljon Ördögi
Benne volt az előzetesben szóval nem spoilerXD
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 13, 09:18:40 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #7973 Dátum: 12 jan 13, 09:56:33 »

Én meg a narancssárga villanást várom:D (246. rész címe alapján) tűrhető rész volt.
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7974 Dátum: 12 jan 13, 14:00:12 »

Filler? :O nem! itt az ideje a rendes reszeknek, nem tom hany hete varom, ti meg fillert akartok?
Gondolom Dani úgy értette, hogy egy kicsit ki kéne bővíteni, színesebbé lehetne tenni az elkövetkező harcokat, amik a mangában néhol ellettek sietve, kapkodva.
pl Ebben a részben is jó ötlet volt, hogy egy kicsit több időt szántak a Hachibi elfogására, mangában ezen könyedén át lehetett siklani, itt viszont egész szépen megcsinálták  Nevet.
  
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7975 Dátum: 12 jan 13, 18:24:59 »

Én meg a narancssárga villanást várom:D (246. rész címe alapján) tűrhető rész volt.

Azt én is, nagyon érdekel mi lesz benne : Remélem Naruto megtanulja a Negyedik jutsuját, na az a Sennin formával kombinálva lenne igazán ütős Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Morause
Vendég
« Válasz #7976 Dátum: 12 jan 13, 20:39:32 »

Sand addig ha jól számolom még van 2 rész, tehát január végére megtudod mi az a "narancssárga villanás"...
Ez az epizód egyszerűen felemelő érzés volt, mondhatni fenomenális, nekem is bejövős volt hogy nyújtották a hachibi elfogását!

Maga Motoi egész flashbackje tetszett mert jó volt, és az is tetszett hogy külön kitértek arra miféle képen kaphatta el a tintahal Motoi-t mikor Naruto magában filozofált, bár csak pár mp de azért tetszett!

De Bee OST-jéből nem fogok kinőni... KELL NEKEM smirksweat ikszdé leakarom tölteni az eredeti OST-jét mert nagyon jó!
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 13, 21:01:11 írta Morause » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7977 Dátum: 12 jan 19, 14:06:14 »

Nagyon jó rész volt. És most Grafika is jó volt kivételesen:) De igen én is jövőhetit várom vagy azutánit xd:)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7978 Dátum: 12 jan 19, 14:15:51 »

Bwááh! Isten rész volt!
Látom most már intenzíven áttértek a dinamikusabb animációkra. A 2 héttel ezelőtti, a mostani, és a jövő heti epizód is nagyon szépen kivitelezettre lett alkotva.

Már olyan régen beszélt a róka, hogy el is felejtettem, hogy ilyen.. Öm.. Fura hangja van. Manga olvasás közben mindig jóval fiatalosabbnak képzeltem.^^"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #7979 Dátum: 12 jan 19, 14:32:58 »

Ebben a részben egy dolog nem tetszett de az nagyon. Yamato rajzolása oldalról Akkora ólajtó szemei vannak, hogy hihetetlen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!